GEODIS Road Network sp. z o.o.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GEODIS Road Network sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GEODIS Road Network sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEODIS Road Network sp. z o.o. w Błonie

breck

Aaa-jestes mistrzem manipulacji potrafisz to robic doskonale,powoli ludzie potrafiaja to spostrzec po tobie,nieunikniesz niepochlebnych opinii o sobie coraz bardziej ujawniasz dawa swoje oblicza dobrego i złego.dobrze ze niepnujesz już nad tym wiec się zdradzasz.

zainteresowany_pracą

Do oddziału Kielce potrzebują kierownika dystrybucji i menadżera ds rozwoju biznesu. Czy ktoś może powiedzieć jak atmosfera w oddziale? Czy warto aplikować?

breck

Aaa - podciepem BLANTA jesteś i tyle cała załoga się smieje z Ciebie szkoda Cie.

@breck

Śmieją się z Ciebie. Zdrowia życzę.

Aaa

Zastanawiam się kiedy Ty głowę zmieniłeś na (usunięte przez administratora) Dziwisz się, że kierowca może tu normalnie napisać, to ja Ci powiem, że większość z nas jest normalnymi ludźmi którzy wykonują dobrze pracę. Niestety trafi się jeden taki idiota który obraża innych chowając się w sieci i myśli, że jest anonimowy.

logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aaa

Biednym jesteś na rozumie. Umiesz tylko ludzie obrażać i wydaje Ci się że jesteś anonimowy ale już wszyscy wiedzą kim jesteś. Ja nie jestem bogaty jestem zwykłym kierowcą który wykonuje dobrze swoją pracę a nie jak ty... jak nie oszukasz to dzień stracony.

Aaa

Biednym człowiekiem jesteś, umiesz tylko jedno zdanie napisać.... widać też, że z mieczem nie raz się już mierzyles bo o niczym innym nie mówisz.

Aaa

Widzisz, (usunięte przez administratora) jesteś bo nic innego nie umiesz złożyć w poprawne zdanie

Aaa

A ja myślałem, że ty chory jesteś a ty poprostu idiota jesteś, alkoholicy maja trochę inny skrót.

marik

Witam mam propozycje pracy w Pekaes Sosnowiec na stanowisku magazyniera może ktoś cos napisac na temat tej pracy? bo patrząc po co niektórych wpisach niebardzo ochlebne opinnie.

@marik

Robota jest ok. Przyjdź i zobacz a na tego debila co tu pisze nie patrz bo to chory człowiek i jeszcze przez chwilę trzeba żyć z jego chorobą.

Czarek

Może ktoś wie czy firma potrzebuje kierowców? Jakie warunki proponują? Jaka jest atmosfera?

MARIUSZ

Damian pamiętasz Norka pracował w kanałach zajmował się szmbem,wiec jego praca w porównaniu z tym gdzie ty bys chciał pracowc to jest jak by to nazwac?- MIODOWE LATA.

Jakies opinie na temat pracy w odzdziale Łódź? Po opiniach odechcialo mi sie isc na rozmowe. Jednak moze w Ldz nie jest tak zle? Duze tempo pracy?

anonimus

kierowców traktuje się jak dobermany szukaj szukaj szukaj towaru!!!! i dobermany szukają.sami sobie winni (usunięte przez administratora) jesteście wiec dalej szukajcie!!!

Damian

Witam Czy ktoś może powiedzieć na temat pracy w Opolu na magazynie? Warunki atmosfera godziny pracy zarobki itp? Dzięki i pozdrawiam

Misia

Buahaaaaaabuahaaaaaa dobre z tym sierota rumunskim doskonale

Gibson

Blant to takie niskie.niemile.grube.nieprzyjemne.chamskie.niekulturalne.NIc..!!!!!

Łysy utas

Jak tam na odziale w Gdyni? Przyjmuja ukrainców? Ekipa sie zmienila na magazynie przez ostatnie 2 lata? Napiszcie, bo dostalem oferte pracy

lolo
@Łysy utas

Polska Katastrofa Spedycyjna - zapraszam. Słońce Cię oświeci razem z Dyrektorem, który ma pomysł na wszystko - "wymyśl coś" :)

elektryk

anonymus pisze się kondom!!! po pierwsze, a po drugie-w kopalni nie jest taka zła praca wiem bo pracowałem,a czemu ty tak wysyłasz kogos do kopalni do pracy?moze masz jakies złe wspomnienia?

co to za kondon pisze te bzdury , ten temat jest już nudny parówo. NI podoba się to idz sobie do koplani robic i daj wszystkim spokój

mieszko

Blant z Sosnowca, kto to jest?

Zostaw merytoryczną opinię o GEODIS Road Network sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEODIS Road Network sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEODIS Road Network sp. z o.o.