GEODIS Road Network sp. z o.o.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GEODIS Road Network sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GEODIS Road Network sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEODIS Road Network sp. z o.o. w Błonie

Tom

Masz rację kawał k..... I barana z niego

Tom

Ze taki głąb i sprzedawczyk pracuję w tej firmie tyle lat masakra

terma

miras ,będę ich pozywał!!! adwokat już się zajoł sprawą mysle ze wygram,na szczęście mam świadków chłopaki będą zeznawać nikt się niewyłamał.

Printablegum
@terma

Tylko słownik ortograficzny się wyłamał.

Miras Z Szczecin
@terma

Brawo! Większość ludzi niestety na wstępnym etapie się już poddaje. W moim przypadku nigdy nie byłem tak pewny wygranej w każdej z 3 spraw a mistrzowie we wszystkich 3 sprawach zakładali apelacje nie muszę chyba dodawać ze drastycznie zwiększyło to ich straty, tak grubym ołówkiem licząc będzie ze 100k, może za mało szkół skończyłem wiec nie mogę tego nadal pojąć jak to jest: jak przychodzi magazynier, dyspozytor, (naprawdę ciężko pracujący ludzie) po parę złoty podwyżki i ogląda środkowy palec swojego przełożonego, a tu jednak można wyrzygać lekką ręką niemałą kasę. PS - mój ostatni przełożony którego nigdy za szefa nie uważałem (musiał sprzedać swojego kumpla biedaczyna aby pozostać w (usunięte przez administratora) powiedział tak "Miras pamiętaj oni będą walczyć nie za swoje" Pytam się wiec za czyje? kto jest aż tak naiwny i daje się (usunięte przez administratora) nieudacznikom. Pytanie pozostaje nadal retoryczne.

Aaannnoo

Dla przypomnienia , Dzień dobry, chodzi mi o Pekaes Opole oczywiście rotacja jest od ok. 2 lat, nadgorliwy kierownik narzucający tempo pracy, okropnie krzywa i brudna nawierzchnia... jak sie jeździ towar miota na lewo i prawo.. współpracownicy tylko zacierają rece skacza z radosci jak tylko dojdzie do nieszczesliwego wypadku np. jak wywróci się paleta. Nie polecam tego miejsca. Tez praca od 4:00-12:00 tez nic fajnego. Nie polecam z własnego doświadczenia.

miki

urwa ide do pracy w PKS Sosnowiec!słyszałem ze jest lepiej jak w Amazonie!

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
ha ha

MŁYN ZAPIERDOL ZA GROSZE OCZYWISCIE DLA TYCH BEZ UKŁADU

wóz

u nas w SOSNOWCU jest idealnie zarobki na magazynie mamy doskonałe,premie super jest naprawdę ok!Pan Dyrektor z Panem Kierownikiem dbaja o nas jak nikt datąd.

ha ha
@wóz

SŁUSZNY SARKAZM

utrecht

szczęśliwy, to czemu tam niezostałes?cóz takiego się stało ze jesteś były?korporacja cie wyssała do cna i powiedziała odejdź błaźnie!to spotkało Dyrektora byłego Tomka notabene to był facet na poziomie,a co do blanta-to małe błazeństwo powinno zostać na magazynie tam jest jego miejsce.z tą aparycją i kulturą osobistą nie powinien piastować tego stanowiska.

@utrecht

Kolego przecież to żaden pracownik tylko prezes nieudolnie PR podkręca jak zwykle. Ktoś kto tam był choć 5 min wie ze liczba zadowolonych pracowników = 2 prezes i jego wafel

Igor

Idealnych firm nie ma i zawsze może być to coś co trzeba poprawiać!

Czarek

Czy firma potrzebuje pracowników?

Gibson

A kiedy oddzial sosnowiec przenoszą do gliwic ktos wie???

www

Ta Firma nie nazywa się PKS! Trochę profesjonalizmu Pani moderator.

http
@www

no tak PKS całkiem solidna firma mógłby się obrazić po takim przyrównaniu

HR

z pewnością, nie podoba mi się że przez moderatora przechodzę chamskie wpisy typu "pysk w kubeł" a usuwane są zdania czy tez całe wpisy odnoszące się do pekaes te oczywiście niekorzystne dla niej. W dobie braku rąk do pracy firmy traktujące instrumentalnie i co najgorsze nieuczciwie pracowników ponoszą srogie konsekwencje i dlatego potencjalni kandydaci powinni mieć możliwość zapoznania się z wszystkimi wpisami z pominięciem tych wulgarnych rzecz jasna

Andre

czy ktos moze powiedzieć coś pracy w Szczecine, widze że szukają na magazyniera, czy na magazyn to tylko z uprawnieniemi na wózek czy można u nich zdobyć? Ile jest zmian?

@Andre

Kolego w Szczecinie masz Amazona, Zelando na start masz lepsze warunki jak tu po 10 latach pracy - daj se spokój ze schyłkową firmą

Józek z rampy
@Stefan z poczty

Ile twoja matka musiała zjeść śniegu żeby urodzić takiego bałwana?

@Józek z rampy

w Amazonie zawiozą cie do pracy i z powrotem do domu obiad codziennie za 1 zł w pekaesie musisz sobie sam dojechać i obiadu nie uświadczysz

Nicola
@Stefan z poczty

kolego musisz poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem jeśli dasz radę opanować co to znaczy, on nie pyta o amazona, a jak jesteś reklamówką amazona to już się popisałeś. Jak ci tak dobrze w amazonie to nikt cię do niczego nie zmusza

@Nicola

typowe to zachowanie dla nieszczęśników z pekaes zamiast odnieść się do okoliczności to wolą opluć autora, zatem Pani rozumiejąca słowo pisane (zapewne świeża krew niedoświadczona jeszcze w obłudę lizusostwo brak zasad pekaesowych) kolega otrzymał komplet informacji (konkretnych) jak jest na magazynie w pekaes a jak jest gdzie indziej np. w Amazonie wiem ze trudno porównywać 2 co do przychodów firmę na świecie do reliktu z czasów gospodarki rozdzielczo nakazowej.

Nicola
@Stefan z poczty

Odnieść to można ubrania do pralni, a z tych twoich bredni to można tylko śmiechem parsknąć mądrusiu usunięty za nic nie robienie i cwaniakowanie jak cała armia staropekaesowców.

@Nicola

Pięknie dziękuje za potwierdzanie moich tez - w gwoli ścisłości byłem tu jako nowopekaesowiec super mądrość i uznaję ten czas w całości za stracony. Rozpytaj staropekaesowców jakie twój szef ma doświadczanie w poprzedniej firmie (SPX) w optymalizacji kosztów pracowniczych.

Victoria
@Nicola

no to teraz widać jaką propagandą żywią się obecni super pracownicy - brawo dla Nicoli gratuluję samooceny. W końcu pekaes dorobił się idealnej kadry, ciekawe kiedy będą efekty w postaci oczekiwanych wyników.... a skoro jest tak dobrze to dla czego tyle negatywnych wpisów szczególnie dotyczących relacji z podwykonawcami?

Marek H
@Victoria

to nie jej wina mózg jej przystawili i nikt jej nie wmówi ze czarne jest czarna będzie tyrać i głosić obłudę wszechobec niedobrze, że młodzi ludzie marnują tam czas zamiast zdobywać prawdziwe doświadczenie i wiedzę w normalnych firmach a zarząd wykorzystuje bezwzględnie ich naiwność Na marginesie ze śmiechu się nie mogę powstrzymać jak słyszę ze w pekaes sa benefity pozapłacowe.

Lidia

@Nicola, czy pracujesz lub pracowałaś w Pekaes? Jaka jest Twoja opinia na temat firmy? Wiesz, czy obecnie poszukiwani są nowi pracownicy? Jakie umiejętności będą przydatne do pracy u tego pracodawcy?

HR
@Lidia

Lidia, spytaj lepiej co się stało z poprzednią i poprzednią i poprzednią Twoją poprzedniczką z HR

ExHR
@HR

Wyrzuciła cię z roboty za takie głupkowanie jak to tutaj.

Kaja
@HR

ja powiem ja powiem zwolnił wszystkie

Lidia

Przypominam jeszcze raz o konieczności zapoznania się z treścią regulaminu. Forum powinno zawierać wpisy dotyczące konkretnych pracodawców i oferowanych przez nich warunków. Jeśli pracowaliście lub pracujecie w PEKAES, podzielcie się opiniami. Każda z nich przyda się potencjalnym kandydatom.

dziula

Czy ktoś miał do czynienia z oddziałem w Łodzi? Zapraszają mnie na rozmowę na stanowisku spedytora, a czytam sporo nieciekawych opinii na temat innych oddziałów.

Krzych
@dziula

Akurat tam normalny dyro oddziału. Pracowałem, ale przeprowadziłem się do innego miasta z dziewczyną. Tam bym wrócił. Próbuj jak szukają, to duży oddział.

Marta113
@dziula

Chyba naj normalniejszy oddział ze wszystkich.

heniu
@Marta113

akurat, w każdym oddziale ten sam marazm jak masz doświadczenie w spedycji to idź do firmy która ma własne auta a nie do pośrednika pośrednika.

Jest ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds.bhp. czy ktoś i coś może na ten temat powiedzieć?

Brygida
@Zainteresowany

Jak chcesz zarabiać jak stażysta to śmigaj śmiało. Chcesz się użerać z działem nieruchomości i wszystko za nich robić ? Polecam. Chcesz mieć zajebiaszczą przełożoną Katarzynę do której nic nie dociera? To może być twoja praca marzeń! Trzymam kciuki! Tam behapowców przez rok było tylu co w normalnej firmie przez 20 lat.

@Brygida

Podobnie jest na pozostałych stanowiskach w biurze (spedytor, handlowiec, dyspozytor) na tych pracowałem dodałbym jeszcze brak poszanowania, oszukiwanie (usunięte przez administratora) i prostactwo - jak mówi przysłowie ryba psuje się od głowy

@Brygida

Dorotko pamiętaj jaki świat jest mały...

stefan z poczty
@Marcin

ze to niby jakieś ostrzeżenie? świat jest bardzo duży a ludzie bez zasad sa mali...

Filek
@stefan z poczty

Pysk w kubeł, nikt cie nie pytał o zdanie. Listy roznoś na tej poczcie.

Lidia

Zapraszam was do zapoznania się z regulaminem serwisu- portal nie jest miejscem na prywatne dyskusje. Jeśli możecie w rzeczowy sposób wypowiedzieć się o konkretnym pracodawcy, zachęcam do pozostawienia komentarza. Dla potencjalnych kandydatów najbardziej istotne będą informacje o rodzaju oferowanej umowy,atmosferze oraz benefitach pozapłacowych.

wieloletni pracownik
@Lidia

Umowa jest o pracę standardowa + lojalka, atmosfera pracy jest najgorsza z możliwych w skali do 10 minus 2 szefowie z przypadku, fachowców pozwalniali bo za dużo zarabiali inni sami odeszli benefity pozapłacowe są bliskie zera F, w tych czasach garażowe firmy mają lepszy standard w tym zakresie

z pozdrowieniem
@wieloletni pracownik

Nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje jak ktoś słusznie napisał na tym forum kiedyś, masz lepiej gdzie indziej, krzyż na drogę. Dołącz do tych firm garażowych jak tu tak źle, niech ci się szczęści!

Mpakiet

Pekaes schodzi na psy od dłuższego czasu, miałem do czynienia z oddziałem w Sosnowcu gdzie jest jeden wielki (usunięte przez administratora) Fakt jest taki że będzie coraz gorzej ponieważ coraz większa grupa osób myśli aby opuścić szeregi firmy w tym ekipa z Częstochowy. Co za tym idzie mało kto chce zasilić siły oddziału w Sosnowcu. Oczywiście wina całego (usunięte przez administratora) jest to co dzieje się za drzwiami magazynu oraz syfu rejonowego. Fakt kierowcy też mają swoje za uszami, ale oni nie mając nawet godziwych pieniędzy, część osób nie ma omów czy towaru na miejscu. Towar który powinien być na rejonie jest nie wiadomo gdzie, samochody z tego powodu wyjeżdżają zwykle za późno, a przez to cześć z Niego potrafi wrócić na magazyn. Mam tylko nadzieję, że kierowcy dokonają tego o czym coraz głośniej mówia i wtedy zacznie ktoś z góry myśleć racjonalnie.

Serek
@Mpakiet

Ty akurat najlepiej wiesz co tam jest, bo na swoim rejonie bajzel zostawiłeś, że hej po sobie. Do dzisiaj sprzątają po tobie.

klient

NAJGORSZY spedytor jaki jest na rynku polskim!!! Towar nie dociera!!! Wszyscy w centrali mają w (usunięte przez administratora) to czy towar się zgubił czy nie. Najlepsze, towar dla kogoś innego zostawił bez potwierdzenia odbioru(nikogo akurat nie było na posesji) nie polecam!!! Z daleka od tej niekompetentnej firmy!!!

nara bez pozdrownienia

pekaes pracowałem tam jako magazynier !!! ogólnie nie polecam tej firmy specjalistów w biurze więcej niż magazynierów którzy ten cały bałagan ogarniają !!!! magazynier jest zwykłym śmieciem który ma (usunięte przez administratora) a i tak jak kurier się poskarży o połamaną deskę w palecie to dostanie (usunięte przez administratora) !!!! pełno kurzu !!! ci co mieli rozsadek to już odeszli przez te 1-2 lata to jest już tylko oby ktoś przyszedł !!! benefit ok !! ale przełożeni totalna porażka nawet na kamerach śledzą ile czasu w kiblu jesteś bo się nudzą bo jest ich sporo to maja o czym się śmiać ja już wolny od tej firmy i poważnie się radzę zastanowić nad pracą tam !!!!!!

z pozdrowieniem
@nara bez pozdrownienia

Zostaw merytoryczną opinię o GEODIS Road Network sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEODIS Road Network sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEODIS Road Network sp. z o.o.