GEODIS Road Network sp. z o.o.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GEODIS Road Network sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GEODIS Road Network sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEODIS Road Network sp. z o.o. w Błonie

AnymousS

Dzień dobry, chodzi mi o Pekaes Opole oczywiście rotacja jest od ok. 2 lat, nadgorliwy kierownik narzucający tempo pracy, okropnie krzywa i brudna nawierzchnia... jak sie jeździ towar miota na lewo i prawo.. współpracownicy tylko zacierają rece skacza z radosci jak tylko dojdzie do nieszczesliwego wypadku np. jak wywróci się paleta. Nie polecam tego miejsca. Tez praca od 4:00-12:00 tez nic fajnego. Nie polecam z własnego doświadczenia.

Lilo
@AnymousS

Nie pij więcej! Za chwilę nie tylko podłoga, ale i ściany będą ci się wydawać krzywe, a sufit zacznie płynąć. To nie brud, to białe myszki w szeregu przed widłami, ale w twoim stanie tak jest...

AnymouSS
@Lilo

Boli cie negatywna opinia dlatego sie kompromitujesz publicznie? Zapraszam w Opolu na Ul. Głogowską do firmy PEKAES proszę zobaczyć tę czarną po innej produkcjii "prawdopodobnie po amoniaku" posadzkę w dodatku krzywą jak jasna cholera. Nie pije alkoholu z kimś mnie Jasiu pomyliłeś. Skonfrontuj się z rzeczywistością a nie opowiadasz herezję

Lilo
@AnymouSS

Zapraszać to możesz do kina albo do siebie na chatę, a nie swoim to się nie rządź. Amoniaku to ty chłopcze w życiu nie widziałeś, się dowiedz co tam ktoś wcześniej robił i dopiero mądruj. A jak nie wiesz jak podłoga po wózkach widłowych wygląda, co tu pokazujesz tą pisaniną, to fakrycznie nie miejsce dla ciebie i tyle...

AnymouSsS
@Lilo

Doskonale wiem jak wygląda posadzka po której porusza się wózek jezdniowy, w gruncie rzeczy straszny (usunięte przez administratora) i krzywa nawierzchnia , nie bede generalizował po czym, tylko wiem że poprzednią firmę zamknięto za wyciek amoniaku gdzie naprawa miała kosztowac 7mln zł... to fakty. Nikogo tak naprawde nie chciałbym do tego chlewu zapraszać, wręcz odradzam... moge tam nawet zaraz przyjechac zrobić zdjęcia i wrzucić do internetu jak ci placku nie pasuje ;) Będzie śmiech na całą Polskę. Wszystkie śmieszne strony internetowe stworzą memy i dopiero będzie dowciapnie. Patologia i tyle. Więcej sie nie dołącze do tej konwersacji, temat uważam za zamknięty, to moje indywidualne zdanie które wyrobiłem sobie pracując tam więc sklej japę. Przeszkadzają ci negatywne komentarze i spamujesz żeby zasłonić ? żałosne buraczku. Wracaj na wieś.

kolega Lila
@AnymouSsS

Nie strasz, nie strasz, świat za mały na to chłopcze, pamiętaj o tym...

Opolanin
@AnymouSsS

Drogi Kolego, żeby być precyzyjnym, trzeba mieć naprawdę wiedzę o faktach. A fakt jest taki, że w tych magazynach były kiedyś zakłady mięsne. Zostały zamknięte jeszcze przed rokiem 2000, czyli praktycznie 20 lat temu. Wydarzenia z tamtych czasów mają tyle wspólnego z dzisiejszą sytuacją i stanem tych magazynów co układ pól pod Grunwaldem z ustawieniem wojsk krzyżackich w 1410. Ale zawsze można ochlapać błotem i uciec.

Kolesław
@Opolanin

Nie tłumacz mu. Wpadł, rozwalił kilka palet, zrzucił na krzywą podłogę i uciekł. Znamy go.

Heniek K.
@Kolesław

I jeszcze mi dwie stówy wisi co je pożyczył i nie oddał do dzisiaj!

AnymouSsS do Lilo

Opolanin
@AnymouSsS do Lilo

szok

Ludzie uciekają z Pekaesu, zarówno osoby pracujące na magazynach, kierownicy jak również biurowi. Robią co mogą aby utrzymać magazynierów ale nic nie pomaga. Podobno na niektórych oddziałach nawet biurowi pracują na magazynach bo nie ma komu. Nie dociera do nich że ludzie idą tam gdzie lepiej płacą, obudzą się ale będzie za późno.

Znawca tematu
@szok

Tak, biurowi na plecach przenoszą palety w plecakach w nocy, a kobiety gotują zupę i bigos na rampach, żeby ich nakarmić! To ci dopiero zuchy!

Lidia

Czy możecie w rzeczowy sposób wypowiedzieć się o pracy w firmie Pekaes? Jaki dział polecacie najbardziej? Czy obecnie prowadzone są jakieś szkolenia? Może pracownicy mają dofinansowanie do kart sportowych, opieki medycznej? Czy grafik można dopasować do swojej dostępności? Zachęcam was do udziału w dyskusji.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Krzyś

Cześć, firma słaba, szacunku do ludzi ze strony zarządu żaden. Liczy się budżet i kasa nic więcej. Jakość świadczonych usług to dno i kilometr mułu. Socjal nie istnieje. Co do jakości może będzie poprawa, bo ponoć zwolnili Pana od organizacji sieci więc jest nadzieja. Siedź cicho, uśmiechaj się do Prezesa to będziesz zadowolony :) Good luck !!!

anonimus

kochani towar odebrany od klienta przywieziony na terminal do sosnowca trzeba było dowozic do klienta ponieważ niebyłomiejsca na magazynie!!!!!! moja firma właśnie przez ten ich numer będzie musiała zapłacić kare za nieterminową dostawe !szukamy już nowego przewoźnika,prosze o podpowiedz cos na temat jakiejś firmy tylko rzetelnej.a paoza tym żeby dodzwonić się do sossnowca to jakiś obłed!!!!!!

jako klient korzystający z usług pekaes-u stwierdzam, że firma nie ma szans na przetrwanie na rynku.. to co się wydarzyło po sprzedaży firmy jest nie do opisania.. - po prostu szkoda czasu na żenadę jaką reprezentują zarówno 'specjaliści' jak i zarządzający oddziałami obecnie. przy 'starej gwardii' wysyłaliśmy do 9-10 naczep dziennie samej tylko drobnicy obecnie strach powierzyć do transportu choćby jedną paletę terminowość - hahaha... szok !!! po 2-3 tygodniach nasi klienci przesyłają info, że towar nie dojechał, a obsługa klienta z pekaes-u nie ma o tym pojęcia.. dokumenty zwrotne - okazuje się, że podstawowa rzecz, która kiedyś była normą jest niezwykle trudna do wykonania teraz widać to co się pisze tu to prawda - zatrudnia się ludzi za 2200, którzy nie potrafią...... (wstaw sobie własną opinię) czytałem na innych forach, o gigantycznych problemach z pojazdami - potwierdzam.. są dni, że potrzebujemy załadować 2 naczepy drobnicą - brak pojazdów.. na całe szczęście dla mnie (i firmy, która płaci przez nich ogromne kary), niedługo ten koszmar się zakończy

Blanka
@anonymous

Podpisz się, dlaczego plujesz pod anonimowym nickiem? Przecież, jeśli masz naprawdę taką tragiczną obsługę od nich, to czemu nie podeprzesz tego prawdziwą nazwą klienta? A może fantazja cię poniosła w emocjach? Ja też czytam różne fora i czytałam, że firma, w której pracujesz zalega im z płatnościami po kilka tygodni, nie dziwię się, że nie podstawiają wam aut po odbiór towaru... też bym tak zrobiła.

@Blanka

właśnie o tym pisałem... marnota jaką zatrudnili w pekaesie ciągnie firmę jeszcze bardziej w dół. tonący brzytwy się chwyta.. co do wymysłów na temat płatności... oby wszyscy przewoźnicy w Polsce mieli tak "kiepskich" płatników jak my :)

nieważne

Firma pekaes to jedna wielka porażka. Pracownicy zarabiają marne grosze, podwyżek brak przez kilka lat chyba, że liczycie 100zł brutto. Rotacja ogromna, starzy pracownicy odchodzą, młodzi po kilku tygodniach. W firmie liczy się tylko i wyłącznie wynik nie pracownik, próbują aby na zewnątrz wyglądało to inaczej. Nie wiedzą już jak mają zachęcić pracowników do pracy w tym kołchozie. Ograniczanie kosztów na wszystkim tylko nie na tym co trzeba. Dyrektorzy i góra ma się dobrze, oni nie mają ograniczeń bo są poganiaczami niewolników. Nowa Pani dyrektor wiecznie chodzi zdziwiona i próbuje wciskać ludziom swoje fantazje i teorie. Zdziwiona, że pracownicy nie chcą pracować za 2200 na miesiąc. Atmosfera fatalna... Nie wierzysz? zatrudnij się i daj znać jak było!

braksłów
@nieważne

Pracuję i niestety potwierdzam.

krzysztofjerzynazeszczecina
@nieważne

Zwykle na forum najwięcej nie merytorycznych wpisów generują, ci którym po prostu nie chce się pracować. Skoro jest aż tak źle to po co się męczyć? Dzisiaj mamy rynek pracownika, jest tyle innych potencjalnie lepszych miejsc do pracy - trzeba brać swój los we własne ręce a nie truć bez sensu...

Lideczka
@nieważne

To nie jest prawda, że płacą 2200 na miesiąc. Ja słyszałam, że to jest wypłata za kwartał!

becia
@Lideczka

płacą tyle co piszesz w funtach brytyjskich, ale na miesiąc; to sobie przelicz - 10 patyków do ręki na magazynie!!!

Lidia

@nieważne, faktycznie to co piszesz nie brzmi za dobrze, możesz opisać nam atmosferę u tego pracodawcy w dłuższych słowach? Firma nie oferuję żadnych benefitów? Będzie nam niezwykle miło za Twoją kolejną wypowiedz w tym wątku. @braksłów, Twój obecny komentarz jest bardzo krótki, zachęcam Cię do dłuższej wypowiedzi, nowe komentarze w temacie firmy PEKAES będą bardzo przydatne dla innych.

polejwoda

firma nie żetelna facio miał powrotnym kursem zajechac i opisać wadliwy towar 27 04 2018 r sokołów podlaski i olał kogo tam zatrudniają a żeby mu się beż jęzora urodziło

@polejwoda

głupich nie sieją, sami się rodzą; byłeś największym błędem swojej matki

...
@polejwoda

Jest siedem dni na spisanie protokołu szkody.Wystarczy zgłosić wadliwy towar do nadawcy i kurier podjedzie w innym terminie.

No i co z tego
@...

skoro w takim przypadku to odbiorca będzie musiał udowodnić ze szkoda powstała w takcie transportu. Nierzetelna to mało powiedziane

Andrzej z wózka nie siadasz nonstop zafierdol no może na szybkiego papieroska , a po za tympraca,praca,pra,praca w syfje ,kurzu.sieerdzących lakieracj i co najgorsze przesyłki ----ADR----masakra smierdzi kopci się z tego czasami ulewa najlepiej wtedy uciekać!ale nikt ci na to niepozwoli po trzeba by było wezwać jednistkiJRG-orac oddziały chemiczne a to są niesamowite koszty!!! wiec FIRMA DZIAD,sama to utylizyje tak się tam pracuje .wszystko nielegealnie .DZIAD FIRMA zawsze pozostanie DZIADZ FIRMĄ.

@anonymous

Trochę jestem skołowany tym co napisałeś bo nie bardzo wiem o co chodzi z tymi adr, jrg i utylizacją. Czy mógłbyś mi powiedzieć czy to praca na 3 zmiany jeśli chodzi o Opole? Fajne jest to że praca jest na wózku a nie fizyczną i że można sobie zrobić przerwę na papieroska:) Daj znać jak z tymi zmianami, ale spróbuję chyba i wyślę do nich swoje CV. Dzięki za pomoc anonimus.

sikawkowy
@anonymous

Trochę kolego przesadzasz, widać że twoje wiedza szczególnie z zakresu działania JRG jest mierna, powinieneś wiedzieć że za udział w likwidacji zagrożenia chemicznego się nie płaci...straż interweniuje a koszty ponosi podatnik - tak to działa w całej Polsce. Więc nie obawiaj się dzwonić na 112 na wypadek zagrożenia, fajnie jak podasz UN (rozumiem że jesteś po przeszkoleniu i wiesz co to UN?)

anonimus

Piccolo twój już naszedł ?czy tez może nadejdzie?niestrasz niestrasz bo się z.........sz!i jak mówiłem lizac BLANTOWI.Bo to potrafisz idealnie!

@anonimus

co tam tępolku robolku, znowu ludzi obszczekujesz? kaganiec ci zdjęli na chwilę, a ty musisz być za kratami przecież, bo puszczony luzem ludzi straszysz.

anonimus

Piccolo ale ty jesteś przebiegły taki lisek chytrusek.poza tym idealnym nickiem świadczącym o twojej osobowości i charakterze człowieka ulomnego.

Piccolo

Dzień nadchodzi

anonimus

Andrzej tylko nie ta firma w Polsce chopaki nazywają to DZIAD-FIRMA.takze bierzto szerokim łukiem jak najdalej pozdrawiam

@anonimus

Co oznacza że to "Dziad Firma"? Mógłbyś rozwinąć? Kończę w tym roku technikum logistyczne i chciałbym zacząć pracować. Pytam o Pekaes bo miałbym blisko do pracy, a w sezonie pewnie smigalbym na rowerze. :) Anonimus, praca jest na 3 zmiany? Jak z sobotami?

Piccolo
@Andrzej

Jak chcesz się czegoś naprawdę dowiedzieć kolego, to zapytaj gdzie indziej. Tutaj całe forum opanował psychicznie chory człowiek, który pod różnymi nickami wypisuje chore teksty, prostackie do bólu, ale i tacy muszą być na ziemi niestety. Wyrzucili go za kradzieże towaru i nie może się ogarnąć po tym, próbuje wszystkich opluć, żeby odwrócić uwagę od swojego procederu, którym pewnie zajmą się właściwe służby.

Czy są jakieś przyjęcia do pracy w Pekaes Opole na magazyn? Ktoś coś moze podpowiedzieć?

anonimus

d@pada łbie łeb jesteś i te fajki cienkie (usunięte przez administratora) jen.....fana Stary Cię wa.....Lil i matka lala po łbie cieku.

@anonimus

d@pada brat Cię walił.???fiucie!

Wole

d@pada matka naprawdę Cię niekochala Ale żeby aż takim być idiotą z Zagórza?żeby wszyscy wiedzieli że slawkowi ciagnisz krasnala !wstyd lachonie wstyd.

Lidia

Jakiś czas temu widziałam nowe oferty pracy w firmie PEKAES, czy może ktoś udzielić odpowiedzi jak rozliczani są kierowcy tej firmy? Może PEKAES oferuję bogaty pakiet dodatków płacowych? A jak wygląda sytuacja z premiowaniem pracowników? Zachęcam was do odpowiedzi w tym wątku, nowe komentarze będą niezwykle pomocne dla innych, przypominam także że wpisy wulgarne będę usunięte przez moderatora.

pin
@Lidia

Lidia ..szkoda czasu na te firmę .. nie jestem z tych co obrzucaja byłego pracodawcę błotem, ale uwierz mi rynek daje wieksze możliwości niz ta firma. i rozwoju a zwłaszcza płacowe..z kasą w pekaesie jest najgorzej..

mareek

i zas tdo kieratu bo to nie praca,tylko kierat jest zasówwanie wózkiem palecialiem i szukanie po całym magazynie swoich przesyłek obłed jakiś!!!!wiec jak tu ktoś pisał ze koniowi to nawet jest lzej w zakopanen.pozdrawian wszystkich tyraczy w PEKAES.

@mareek

co ty się ludziom nie dasz wypisać tutaj tylko za wszystkich odpowiadasz pod różnymi nickami? i to jeszcze ciągle z tymi samymi durnymi błędami ortograficznymi aż boli patrzeć; co widać, że szkoła cię omijała szeroki łukiem, to dziwisz się, że w kieracie jak koń teraz chodzisz? nie chciało się nosić książek, to trzeba ciągnąć palety za sobą, i nie narzekaj, tylko paleciak w dłoń i do przodu! A swoją drogą, to zostawiłem cię tylko na 3 dni bez pilnowania tutaj i już się z łańcucha urwałeś i pogryzłeś kogo się dało dookoła... co ty masz w tej pustej łepetynie wbite to nie wiem? na chwilę cię nie można spuścić z oka tylko musisz chodzić jak koń na sznurku, bo się porozbijasz z dzikości i ludzi poturbujesz.

Inka

do prawdy człowieku,absurd goni absurd,niebawem lekarze zaproszą Cie na badania ale nic to! my cie zapraszamy do porozmawiania o tej firmie ,nieuwarzasz ze ta firma ludzi poniza?mówie o firmie tzw.... Dziad Firma!!!bo PEKAES to już ewenement na skale swiatową,i niechce mi się pisać o tym sy.........fie!!!jak ktoś chce o tym pogadać to proszę na strone jest taka.

Furman
@Inka

Człowieku jak Ci jest tak źle to czemu się nie zwolnisz? Tylko pie..... bzdety

elek
@Furman

Bo to chory psychol jest...

Zostaw merytoryczną opinię o GEODIS Road Network sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEODIS Road Network sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEODIS Road Network sp. z o.o.