Opinie o Direx Sp. z o.o. w Sulejówek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Direx Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Direx Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Direx Sp. z o.o. w Sulejówek

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy w Direx Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Rafał Nowy wpis

Witam. Jakie realia teraz pracy, jakie systemy dalej tzw. Kółka albo 4/1, pracowałem parę lat temu, było wszystko super, musiałem odejść z przyczyn prywatnych, ale zastanawiam się nad powrotem

Karol

Mógłbym dowiedzieć się jakie są tu zarobki dla kierowcy? Bo większość chwali firmę i terminowe wypłaty. Więc pewnie i kasa jest niezła. Wrzucicie orientacyjne widełki?

Kier

Koło piątki wyciągniesz.

Kierman Nowy wpis
@Karol

W zależności od miesiąca wychodzi między 7 i 11 tysięcy na rękę. W tym roku średnio wychodzi mi niecałe 8.500 zł na rękę co miesiąc - wszystko przelewem na konto

@Kierman

Rozumiem że średnio powyżej ośmiu. A żeby zarobić 11 tys. to od czego to zależy? Zdarzają się miesiące gdzie jest wiecej tras i dlatego kasa idzie w górę?

Karol

Na stronie firmy znalazłem ofertę pracy dla kierowcy-mechanika z kat. C+E. na trasy międzynarodowe. Z wymagań min. umiejętność ekonomicznej jazdy. To znaczy że paliwo jest limitowane? Nie ma sytuacji że trzeba dokładać do tankowania własnej kieszeni? Ktoś z kierowców może się wypowiedzieć?

Jarek
@Karol

Umiejętność ekonomicznej jazdy to żaden problem dla zawodowego kierowcy. Pracuję w firmie od lat i nigdy nie miałem żadnych problemów z paliwem, czy obciążeniami za tzw. przepały...

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Direx Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

dali mi szansę jako swiezemu kierowcy z 4 miesiecznym doswiadczeniem i to kobiecie. podstawa do 10 ale 2 masz juz kase na koncie z zaliczka zadnych problemow karty przedpplacone na europe kasa na atohofy . Wola zeby kierowca stal na noc w bezpiecznym miejscu spedytorzy jak nie odbiora to oddzwonią nie jestem zostawiona sama sobie moge liczyc na pelne wsparcie, a dla żółtodzioba to duzo

Kacper

@robur ale o co chodzi dokładnie z tym obciążeniem?

Stefan

@Robur Tylko podpisać się pod Twoją opinia można. Dobry pracodawca to wymagający pracodawca ja również polecam!

Robur

Pracowałem w tej firmie przez parę lat i powiem tak - opierniczania się na pewno nie ma, ale stary ma uczciwe i proste podejście do ludzi, jak ty jesteś w porządku do firmy i roboty, to nie będziesz miał z niczym problemów. Z mojego doświadczenia - kasa zawsze była ok, zawsze się zgadzało, czasem jakieś dyskusyjne obciążenie ale w granicach przyzwoitości, sprzęt zawsze pierwsza klasa. W ostatnich latach pojawiło się trochę ukrów, ale w sporej części na szczęście w miarę normalni i czyści, więc nie ma problemu z chlewem w budzie. Ogólnie polecam, ja skończyłem karierę kierowcy i zmieniłem branżę, ale w tej okolicy nie było chyba lepszej firmy

Zibi

Powiedzcie czy prowadzą teraz rekrutacje? Słyszałem dobre opinie i chciałbym się dostać.

leo

Ogłsozenie zostało zredagowane perfekcyjnie w taki sposób, że 95 % spedytorów bardzo dobrze pomyślą zanim aplikować. Brawo !

?
@leo

gratuluję samopoczucia , rzeczywiście perfekcja w każdym calu

Marian Bilski
@leo

Dzień dobry. Nazywam się Marian Michalski. Mieszkam w Zielonce. Urodziłem się w 1957 roku w Józefowie. Ukończyłem Szkołę Podstawową a następnie Technikum Rolnicze (Specjalizacja – Ogrodnictwo) w Otwocku. Stosunek do służby wojskowej mam uregulowany – Odbyłem ZSW w 5 Pułku Radiotechnicznym w Zgierzu gdzie zdobyłem uprawnienia kierowcy A, B, C, D , E oraz T. W 1978 r rozpocząłem pracę w bazie transportowej PKS w Radomiu jako kierowca – konwojent. Pracę swoją wykonywałem rzetelnie i sumiennie. W 1986 r zostałem przeniesiony do biura na stanowisko dyspozytora. Gdzie pracowałem do roku 1991 i likwidacji firmy. W 1992 r byłem na bezrobociu. Następnie pracowałem jako dyspozytor- mechanik w Usługi Transportowe Jacek Florczak w Młochowie. Następnie od 2001 roku po likwidacji byłem zatrudniony w Rob-Trans Ząbki jako dyspozytor/spedytor. Tam Pracowałem do roku 2008. Potem Zatrudniłem się w Spółdzielni „ Zgoda” w Warszawie. Tu byłem na magazynie. Przyjmowałem towary spożywcze i wysyłałem. W roku 2017 przeszedłem na emeryturę. W 2016 r brałem udziałem w Teleturnieju „ Jeden z Dziesięciu zajmując szóste miejsce w drugim etapie. Gram epizody w paradokumentach jako czarny charakter. Posiadam duże doświadczenie w transporcie krajowym , międzykrajowym na magazynie w dostawach i wysyłkach. Jestem rzetelny, uczciwy, prawdomówny, koleżeński. Nie piję, nie palę, uprawiam długie spacery. Mówię po polsku oraz nieco po rosyjsku. Proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury do pracy na dorobienie do emerytury. Poproszę o dokładny adres doślę podanie oraz CW pocztą lub dostarczę sam ze względu na bliskość. Z poważaniem. Marian Michalski.

Bartek

Świetna firma ale tu trzeba pracować. Generalnie polecam pracę!!

Ryszard

Jak wygląda aspekt możliwości rozwoju w Direxie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia? Może ktoś z Was brał udział w jednym z nich i może nam powiedzieć coś na ten temat? @Kolo, mógłbyś powiedzieć nam coś więcej na temat aktualnej sytuacji w Direxie? Jaka atmosfera panuje w tym przedsiębiorstwie? Wasze opinie są bardzo ważne dla użytkowników forum, ponieważ pomagają im podjąć decyzje o podjęciu bądź nie podjęciu współpracy z tą firmą.

kiero

Ja co prawda to w tej firmie nie jezdzilem,ale z tego co slyszalem od starwgo kierowcy ktory jezdzil tam 9 lat to ,to ze maja robic pozew zbiorowy przeciwko pracodawcy za 3 l wstecz

kwasu
@kiero

Mógłbyś napisać co było nie tak?

Kolo
@kwasu

Wszyscy co złożyli przegrali :/ jeszcze teraz maja ich pozwać za zniesławienie. Przynajmniej tak grożą. Troszkę się wqrwili.

Ryszard

Już dawno nie wypowiadaliście się na tym forum. Co sądzicie o tym pracodawcy? Czy od ostatnich komentarzy coś się zmieniło? Kto podzieli się informacją o firmie z punktu widzenia pracownika? Jaka panuje atmosfera w Direx?

ekaka

no własnie, sluchajcie jak to teraz wygląda jednak? wydaje mi się, że spokojnie mozna zarobić tutaj troche kasy jeśli chodzi o prace jako sprzedawca, bo sa największe premie jakie do tej pory widziałem na pewno.

pompka

Tylko ze w ksiegowosci trudno wytrzymać z Glowna Ksiegowa. Powinni placic z 10 tysięcy na reke żeby wytrzymać z tą chorą kobietą.

kiler

hej mam pytanie ,czy morze mi ktos powiedziec czy warto przyjac sie do tej firmy ,jak jest naprawde w tej firmie,prosze o jakas podpowiedz?

Zostaw merytoryczną opinię o Direx Sp. z o.o. - Sulejówek

• Jak się pracuje w Direx Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Direx Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Direx Sp. z o.o.?

Direx Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Trakt Brzeski 152
    05-070 Sulejówek