Direx Sp. z o.o.

Sulejówek

Opinie o Direx Sp. z o.o.

ekaka

no własnie, sluchajcie jak to teraz wygląda jednak? wydaje mi się, że spokojnie mozna zarobić tutaj troche kasy jeśli chodzi o prace jako sprzedawca, bo sa największe premie jakie do tej pory widziałem na pewno.

pompka

Tylko ze w ksiegowosci trudno wytrzymać z Glowna Ksiegowa. Powinni placic z 10 tysięcy na reke żeby wytrzymać z tą chorą kobietą.

kiero

Ja co prawda to w tej firmie nie jezdzilem,ale z tego co slyszalem od starwgo kierowcy ktory jezdzil tam 9 lat to ,to ze maja robic pozew zbiorowy przeciwko pracodawcy za 3 l wstecz

kwasu
@kiero 12.01.2015 10:47

Mógłbyś napisać co było nie tak?

kiler

hej mam pytanie ,czy morze mi ktos powiedziec czy warto przyjac sie do tej firmy ,jak jest naprawde w tej firmie,prosze o jakas podpowiedz?

Zostaw opinię o Direx Sp. z o.o. - Sulejówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Direx Sp. z o.o.