P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o.

Opinie o P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o.

Mira

Interesuje mnie praca na stanowisku specjalisty ds. rozliczeń i kontroli kierowców . Możecie podpowiedzieć czy jest szansa na ten etat?

Iwona

Pracujesz w firmie P.H.U EURO-TRANS? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat oferowanych przez firmę warunków zatrudnienia.

szukający

witam. chciałbym zapytać o oddział w białymstoku. warto zaczynać z nimi współprace?

fgfrgfr

Począwszy od dnia 1 stycznia 2017 r. pracodawca, zatrudniający pracowników na podstawie umowy zlecenia lub umowy o świadczenie usług, niezależnie od tego, czy prowadzącą oni działalność gospodarczą, czy też nie (tzw. samozatrudnieni) - obowiązany będzie do ewidencjonowania ich godzin pracy.

e4r

to musisz się chyba najlepiej z firmą skonktatować i zapytać czy kobiety też przyjmują bo z tego co wiem to róznie jednak bywa nie na każdym stanowisku i nie w każdej firmie przyjmują kobiety do pracy

bizon amerykański zyje w odosobnieniu

napisze wam cos na gdańsk bo jestem w temacie betoniara zarobki ok3 -3.5 w skali roku caly tydzien i co 2 sobota generalnie lipa bo siedzisz niera i czakasz az budowa zamowi beton praca rozlozona w czasie,wanny ok 5 wyciagniesz na 2 zmiany i co 2 sobota tam trzeba jezdzic by cos na wannach zarobic jak wszedzie no i oczywiscie dzialanosc ale sie oplaca

zainteresowany

Ar 2016-08-11 14:28:27 .....ale bardzo sprytne..... co masz na myśli ? OSOBA DO WPROWADZANIA DANYCH I ROZLICZANIA DOKUMENTÓW - Jakie są stawki na tym stanowisku?

gd

niestety nic nie wiem.

gd

Czy może ktoś powiedzieć na temat oddziału w Gdansku ? Praca biurowa - spedytor. Jaka jest tam atmosfera ?

Tajemniczy

Witam. Chciałbym dowiedzieć sie czegoś na temat firmy Euro-trans a dokładnie oddziału w Warszawie i jazda cementowozem??? Chodzi o to czy sa wypłacalni itp.???

lotyui

Jazda bez karty chlanie po nocach

weteran

prawda jest jedna ze e-t to część jednego wielkiego badziewia jakim jest transport w naszym kraju. nie polecam tej firmy a oddział we Wrocławiu to już całkowita poracha!

cdcfdcf

jak sie nie dorobiles tułajac PO swiecie to daj se spokuj

cdcdcd

Podgląd konta dariuszwawadariuszwawa (2015-08-12 14:28:13)jestem byłym współpracownikiem bosty na gruszceZagłosuj ZagłosujPodgląd Podgląd konta dariuszwawadariuszwawa (2015-08-12 14:31:14)odział pruszków. zarobki w sezonie 3000-4000 zł. poza sezonem 1500-2000 zł. jazda legalna na lewych tarczkach zarobisz w sezonie o 1000 zł wiecej. podstawa to 800 zł. czyli kasa na zus lecz podlega obcinaniu jak podpadniesz za duże złużycie paliwa, brudna gruszka, niecheć do praca ponad siły białych ludzi. l.Zagłosuj ZagłosujPodgląd Podgląd konta dariuszwawadariuszwawa (2015-08-12 14:33:42)dodatki sos beton z resztek w sezonie dodatkowe 1000-2000 zł tylko w sezonie czyli 6 do 8 miesięcy. policz sam czy to dobrze

v cvzcx

Wymiar zatrudnienia: Inny Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie Poszukuje kierowców z doświadczeniem na trasy międzynarodowe które mają kontakty w branży. Jeśli jesteś kierowcą ta oferta jest dla ciebie. Jest to oferta pracy dodatkowej tzn będą ci wpływały pieniążki a twoim zadaniem będzie informowanie twoich kolegów kierowców o temacie który prowadzi nasza kancelaria. Podsumowując: 1. Twoim zadaniem jest informowanie innych kierowców różnymi środkami komunikacji o temacie który prowadzi nasza doświadczona kancelaria. 2. Pomagasz swoim kolegą z pracy i zarabiasz na tym. 3. Jako jedyni oferujemy iż to my obsłużymy w 100% poleconego przez ciebie kierowce. I ty na tym zarobisz i to nie małe pieniądze. 4. Nasza kancelaria wyspecjalizowała się w dochodzeniu roszczeń kierowców przeciwko pracodawcą. Codziennie do naszej kancelarii przychodzą poleceni kierowcy. 5. Nie obawiaj się o koszty poleconego przez ciebie kierowcy. Ponieważ nie poniesie on żadnych opłat, kosztów. Twoi koledzy będą ci dziękować a ty na tym zarobisz. UWAGA! ŻADNYCH OPŁAT, KOSZTÓW! UWAGA! Dlaczego to ty nie miałbyś polecać i na tym zarabiać? Następne ogłoszenie Wróć Wyślij Wyświetleń:397 Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą (usunięte przez administratora)

ewa76

cwaniaku i przydupasie takiego gowna niema co zazdroscic,chetnych napeno znajda ale naiwnych frajerow by na was robic ponad norme bez dodatkow nocnych itp,zlikwidujcie to dziadostwo swoje i nie klamcie ludzi ktorzy chca uczciwie zarobic.

ewa76

ludzie unikajcie tej klamliwej firmy,to kolchoz i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za marne grosze niby 2 zmiany a jezdza poltora i godziny nocne za grosiki.same klopoty przez ta dzialalnosc,maja to gdzies szukaja frajerow a sami maja kokosy.nawet pauzy niema bo zaladunek wtedy jest na magnesie.kaza dzilalnosc by w zimie nic nie placic dziadostwo.niech prezes i jego przydupasy jezdza sobie.dziadostwo.

tomek

@amero, a Ty pracowałeś u nich w firmie? bo nie wiem czy dobrze by było konkretnie pytać o to osoby, która sie nie zna, ale widze, że Ty miałeś już jakieś doświadczenie, bo konkretnie piszesz. Zastnawiam się jak to wszystko by wyglądało, bo nie wiem czy opłaca mi się do nich aplikowac czy nie za bardzo.

amero

Hej, w ogóle to gdzie jest siedziba firmy euro trans, bo jak wpisuje to w google, to mi zwraca jakis dziwny błąd, a inaczej poszukac nie moge, bo o dziwo nie tylko oni wpadli na pomysł tak genialnej nazwy. @radek, skoro to przewozy autokarowe, to C+E oczywiście nie będzie Ci potrzebne. Chyba nie chcesz robić kursu specjalnie do tej pracy.

lolo

wymianę brygadzisty zrobili na krótkich,kto teraz .

senator

kriwers
@senator 16.06.2014 16:15
hej nie wiecie może czy szukają obecnie nowych ludzi do pracy w Euro-Trans? jakieś oferty w internecie?...

nie wiem czy szukają ale często przejeżdżam obok firmy i stoi tam pełno busów

tetetka

zgadzam się z powyższą opinią @nissana. Jeżeli zapewniają 3 tysiące to już przyzwoicie. Możecie jeszcze wspomnieć coś o umowie?

nissan

gdzie ja widziałem ostatnio oferte pracy z 6 na początku. To, że są te 3 tysiące to i tak nie świadczy źle o Euro-Trans

hgfhgfh

Malo tego sa nowe przepisy na temat CZASU PRACY dla osob jezdzacych na dzialalnosci, proponowl bym kazdemu zapoznac sie z ta informacja, bo za przekroczenia nie bedzie placil euro trans tylko kierowca, duzo kierowcow odchodzi ze wzgledu chociaz na nowe przepisy i tylko UMOWA O PRACE zadnych dzialalnosci

rafi

Ja tam nie zaluje i powiem koledzy szczerze ze kazdy jeden z tej firmy, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ci się trzyma.A innym powie ze mało zarabia bo o stoleczek sie boi. Ja zarabiam dobrze to i innym powiem, chlopaki w warszawie w Eurotransie spokojnie 8.000 wyciągnac mozna.Nikt mojego nie bierze wstyd panowie ze takie opinie .Dajcie tez ludziom zarobic rodziny mają.

waldi12

Co wy gadacie grzejecie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cie w cieplych fotelikach, a jak zpytac ile placa to malutko .A zarabiamy po 6.000 do 8.000 kola dajcie innym tez szanse na prace jak chca robic.

pracujacy

pieniadze mam na czas srodów czystosci tam moze i nie ma ale mozna tam zarobic dobre pieniadze w zimie nie ma rewelacji ale w sezonie mozna zarobic nie jest to praca stała konczy sie budowa nie ma innej to delegacja lub trzeba sie zwolnic

postronny

na 100% NIE ,[usunięte przez moderatora]i. Powiedzą Ci ze wszystko pięknie i ładnie i na czas będzie, a to nie prawda. Z DALA OD TEGO BAŁAGANU

rafał

czy warto wchodzi w ta firmę? prosze o szczera wypowiedz bo sie zastanawiam czy jest sens zaczynac współprace z ta firma

Łukasz

Czy ktoś wygrał z nimi sprawę o zaległe wynagrodzenie ? sylwekv@gmail.com

JONAS BROTHERS

Leon no i co załatwiłeś? Ja mam taki sam plan . Dzisija ide do inspekcji pracy jak to załatwić.

Rysiek

To jest idealny temat dla TVN UWAGA.

darek

niestety muszę potwierdzić powyższe opinie, firma żerująca na ludziach chcących zarobić na życie

były

ktoś ich podał do Sądu .Szukam biura prawnego które poprowadziło by moją sprawę przeciw EURO TRANS

tony

tak dawaj. jesli masz za co zyc przez 3 miesiące

pytanie do pracownikow

witam mam pytanie ,mam zamiar podczepic sie firmy euro trans z warszawy czy jest sens zakladac dla nich wlasna dzialalnosc gospodarcza?

POPIERAM POPRZEDNIE NEGATYWNE OPINIE O TEJ FIRMIE.NIEUZASADNIONE POTRĄCENIA ,[usunięte przez administratora] TRAKTOWANIE PRACOWNIKA JAK ZWYKŁĄ SZMATĘ. POLECAM DLA STRACEŃCÓW.

dlatego już nnie pracuje tam jak się pierwszy raz spóźnili wiedziałem ,że będzie tylko gorzej.teraz kierowcy mają dyspozycyjnego mniej.I kursy mniej oplacalne.Wozy fajne ale z patrzenia na nie nie wyżyjesz pozdrowienia

Spóżniają się z wypłatami i karzą odpisywać dosłownie za wszystko[usunięte przez administratora]

Zostaw opinię o P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o.