2 Dodaj opinię
2 95 78 5 1

Opinie o P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o.

kris80

widze, że coraz wiecej dziewczyn jeździ w Euro. ostatnio na łodzi widziałem - zuch dziewczyny

Ziutek Nowy wpis

Jest ktoś kto smiga na patelni we wrocku ? Jak wyglada sytuacja, jak system.pracy ? Zjazdy w tygodniu sa czy caly tydzien w aucie ?

noekokiero Nowy wpis
@Ziutek

szukają driwerów na wrocku . system w pojedyńczej jednym autem jak sobie radzisz. tez jest system dwozmianowy - jeden tydzien jezdzisz do poludnia drugi po poludniu. zjazdy codziennnie na baze, wiec jestes w domciu-to duży plus

Ziutek Nowy wpis
@noekokiero

Ze tak zapytam, jezdzisz tez tam ? To prawda ze zatrudniaja tylko z działalnością ?

Driver
Nazwa działu: Produkcja

Czy oddział Lublin przyjmuje pracowników?? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek??

TakNie2

@Driver

Przyjmuje. Szczegółowych informacji udzieli brygadzista z rejonu Lublin: tel . 534-289-901

@Driver

Na początek dostaniesz kursy na sprawdzenie sie, czy umiesz jexdzic, i jak sie sprawdzisz to juz normalnie daja robote. wtedy powinienes miec ok 250 zlotych dniowke.

Tak3Nie
Driver
@Janusz

A robota jest cały rok czy sezonowa??

Nowy wpis

Cały rok

Mklounuh
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Jaki system pracy u nich jest? Codzienne zjazdy do domu?

Kandydat

22.11.2019 r . Dzień dobry , Chciałem dodać opinie na temat rekrutacji i kompetencji osób w tej firmie Stanowisko kierowca..A więc po kolei .Jedynie człowiek pan Adam w Łodzi się stara , reszta osób gdzie mnie przekierował do WAW i na Śląsk w państwa firmie to cyrk na kółkach .Zero profesjonalizmu , przekazujecie sobie kandydata jak worek od kartofli . Przez dwa tygodnie nikt nie potrafi nic ustalić . Dzisiaj rezygnuje bo jestem dorosły , mam swoją ambicje i honor . Z poważaniem dla wszystkich.

Tak2Nie2
Dj

Witam, mam pytanie czy w Katowicach zmienili się brygadzisci ?? Firma może dobra ale aż dziw bierze że trzymają takie hamstwo lub może tolerują takich ludzi jak Paweł i Adam bo zachowanie i kultura tych ludzi jest poniżej krytycznej ...

@Dj

Witam. Pan Paweł i Adam nadal pracują. Jeżeli ma Pan uwagi do pracy tych Panów to proszę udzielić takich informacji do centrali Euro-Trans, a tam odpowiedni kierownik zajmie się tematem. Mimo wszystko dziękujemy za informację.

Przemo

Chciałem się dowiedzieć czy we Wrocławiu można się załapać do pracy na wannę ewentualnie na cementowóz i jakie są warunki

@Przemo

Na Wrocławiu są przyjęcia na wannę . Co do warunków to zapraszam na ul. Szczecińską 9a do naszego oddziału i kierownik udzieli informacji o warunkach

kris80

jola^)drive
@kris80

...nowe auta w automacie, pomocni koledzy, więc i sie jeździ :), pozdrowionka dla wszystkich TRUCKEREK Z PL

Aktualność
Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 68 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o.?

Mira

Interesuje mnie praca na stanowisku specjalisty ds. rozliczeń i kontroli kierowców . Możecie podpowiedzieć czy jest szansa na ten etat?

Natalia

A warunki zatrudnienia są znośne? Napisz, proszę, coś więcej o swoim doświadczeniu z pracy w P.H.U. EURO - TRANS. Już teraz dziękuję za odpowiedzi!

Natalia

Ostatnio nikt z was nie wypowiadał się na temat aktualnych warunków pracy w P.H.U. EURO - TRANS, co mnie bardzo zastanawia - firma ta działa w sposób bowiem normalnie. Z uwagi na to, iż szukają tam właśnie pracowników chcę Was dopytać o umowy. Czy należy spodziewać się umowy o pracę bez okresu próbnego, czy jednak on obowiązuje?

Ktoś 28

Pracowałem tam przez 4 lata wiadomo jak wszedzie raz lepiej raz gozej ale co moge powiedziec pieniądze zawsze na czas i praca zgodnie z tacho wiec zeby nie problemy z działalnoscia to bym pracował tam do dzis

Tak3Nie1
@Ktoś 28

działalnośc to nie problem. Oddaja za Zus + i na ksiegową zostaje. jak nie masz pojęcia jak założyc dzałalność, to mogą Ci w tym pomóc.

Tao
@Janusz

A jak inspekcja capnie to koniec!!

Grażyna
@Tao

Zamiast pisania komentarzy o takim charakterze, powinieneś raczej przybliżyć nam to, jak dokładnie wygląda specyfika pracy w firmie P.H.U. EURO - TRANS. Od jak dawna właściwie sprawujesz w niej swoje obowiązki? Zauważyłam ostatnio, że poszukują tam kierowców na różne typy pojazdów - ciągnika siodłowego z naczepą samowyładowczą, ciągnika siodłowego z cementonaczepą, operator ładowarki oraz betonomieszarki. Czy wysokość wynagrodzenia różni się jakoś znacząco na tych poszczególnych stanowiskach?

Figa
@Janusz

To bardzo dobra nowina. A własna działalność to jedyna forma zatrudnienia, czy można wybrać coś innego jeszcze?

Grażyna
@Figa

To naprawdę świetnie, że zainteresowałeś się naszą powyższą dyskusją. Niestety, nie jestem pracownikiem P.H.U. EURO - TRANS, a więc nie udzielę Ci aż tak precyzyjnej odpowiedzi. Ale użytkownik @Janusz wydaje się sporo wiedzieć na temat umów, jakie oferują w tej firmie. Może zatem to właśnie on Ci pomoże w tej kwestii. Jeśli okaże się, iż jest dostępna tam inna forma umowy, to zdecydujesz się na aplikowanie?

Zainteresowany

Może wrzucicie jakieś wskazówki kandydata do pracy?

@Zainteresowany

robotny :)

Iwona

@Gps, rozumiem, że jesteś zadowolony ze swojej pracy dla EURO - TRANS, ale stwierdzenie Ok jest bardzo ogólne i dla niektórych kandydatów może być niewystarczające. Może chciałbyś coś dodać od siebie na temat innych aspektów pracy? Jak je oceniasz? Czy możesz napisać coś jeszcze na temat atmosfery w firmie lub stanu technicznego pojazdów?

Tak3Nie1
@Iwona

stan pojazdów ok - jak sobie dbasz tak masz. wymieniają tabor na nowe volvo, i słyszałem, że cały czas odświeżają tabor. Jak masz coś do zrobienia w aucie, to zgłaszasz, dostajesz termin na serwis i wymieniasz.

e4r

to musisz się chyba najlepiej z firmą skonktatować i zapytać czy kobiety też przyjmują bo z tego co wiem to róznie jednak bywa nie na każdym stanowisku i nie w każdej firmie przyjmują kobiety do pracy

Ferdek
@e4r

Widziałem piękną,młodą blondynkę,która jeździ patelnią nr boczny 188 więc kobiety przyjmują.

Jerzy
@Ferdek

Proszę Cię o trzymanie się głównego wątku dyskusji, czyli tematu pracy w firmie. Forum nie jest miejscem na komentowanie prywatnych spraw pracowników. Zamiast tego, może zechcesz podzielić się z innymi, czy orientujesz się na jakie stanowiska mogą aplikować kobiety w firmie EURO - TRANS? Myślę, że to interesująca kwestia dla wszystkich pań w branży zdominowanej przez mężczyzn.

@e4r

kobiety przyjmują. Sam widziałem ładną blondynkę w Warszawie oraz brunetkę we Wrocławiu. Podobno jeszcze na południu Polski tez jeżdżą u nich panie.

Janusz

Firma stabilna, pensja zawsze na czas. Auta sukcesywnie wymieniane. Jak chcesz zarabiać to musisz się na pracować, ale o to przecież chodzi. Lubię atmosferę w P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o. za: podejście do człowieka

Tak3Nie2
Iwona

@Ktoś 28, czy możesz napisać coś więcej na temat działalności, o której wspomniałeś. Czy miałeś na myśli to, że konieczne do dalszej współpracy było założenie działalności gospodarczej? Jak oceniasz stan techniczny samochodów w firmie P.H.U. EURO - TRANS? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za informacje w tym temacie.

Tak8Nie2

Iwona

@Stan 3555, Obrażanie innych osób na forum jest niezgodne z regulaminem. Taki obraźliwy post może zostać usunięty. Czy oprócz tej jednej negatywnej kwestii, udało Ci się znaleźć jakieś plusy w firmie EURO - TRANS? Niezależnie od przyczyn, zawsze warto szukać porozumienia. Przecież każdemu z pracowników powinno zależeć na dobrej współpracy.

Bartek

Myślę, że jeśli takie praktyki mają miejsce w firmie to powinniście zgłosić szefowi, może wpłynie na zmianę zachowania?

@Bartek

Zwykle najwięcej do powiedzenia mają początkujący i nie znający specyfiki pracy w Euro. Podczas swojej pracy widziałem różnych znawców. Chcieliby zarabiać dużo niewielką ilość godzin pracy. Kiedy trzeba zarwać nockę lub sobotę to młodzież ma problemy. Jeżeli chodzi o jazdę bez karty, to wielka bujda , że kierownictwo zmusza do takich zachowań. Jeżeli ktoś tak czyni to na własną rękę.

Gps

Dla mnie firma jest Ok ! Na rynku jest pełno pseudo kierowców i to oni tak płaczą!!! Dlaczego bo nie ogarniają roboty ciapki jedne haha

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

Tak22Nie
Cezary

Może ktoś podpowie czy warto aplikować?

tomek

@amero, a Ty pracowałeś u nich w firmie? bo nie wiem czy dobrze by było konkretnie pytać o to osoby, która sie nie zna, ale widze, że Ty miałeś już jakieś doświadczenie, bo konkretnie piszesz. Zastnawiam się jak to wszystko by wyglądało, bo nie wiem czy opłaca mi się do nich aplikowac czy nie za bardzo.

@tomek

Przeczytałem uważnie wszystkie wpisy. Mogę coś powiedzieć o pracy w Euro - Trans ponieważ pracowałem z nimi przez 6 lat. Pracowałem z dwoma kierownikami na dwóch bazach. Proszę mi wierzyć, wspominam ten czas bardzo dobrze. Choć zdarzały się czasami nieporozumienia pomiędzy niektórymi kierowcami, ale to jest inna działka. Samochody w przyzwoitym stanie. Oczywiście trzeba samemu również dbać o sprzęt i monitorować nawet najdrobniejsze usterki. Praca jak to w transporcie. Różne zmiany czasami w nocy. Jeżeli pilnujesz interesu to i godziwie zarobisz. Za darmo nikt nie płaci. Przyznam, że z przyczyn obiektywnych musiałem odejść z tej Firmy ale szczerze mi ich brakuje. Pozdrawiam wszystkich M....

@tomek

Szanowny kolego. Po sześciu latach i kontaktach z chłopakami z innych firm wiem, że jest to instytucja godna polecenia. Szczegółów pracy i wynagrodzenia to nikt Ci nie powie. Pozdrawiam Marian.

Tak1Nie

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Irek

Czy jest powód, że tak cicho zrobiło się na forum?

Filip

Czy firma potrzebuje pracowników?

@Filip

zainteresowany

Ar 2016-08-11 14:28:27 .....ale bardzo sprytne..... co masz na myśli ? OSOBA DO WPROWADZANIA DANYCH I ROZLICZANIA DOKUMENTÓW - Jakie są stawki na tym stanowisku?

Tak22Nie

akc
@zainteresowany

mało

Iwona

Pracujesz w firmie P.H.U EURO-TRANS? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat oferowanych przez firmę warunków zatrudnienia.

Tak17Nie

o tak
@Iwona

przyjrzyjcie sie pridukcij po zamknieciu węzła po wprowadzeniu gps po godzinach latją na lewo gruszki olusiowe i bosty

szukający

witam. chciałbym zapytać o oddział w białymstoku. warto zaczynać z nimi współprace?

Tak37Nie

fgfrgfr

Począwszy od dnia 1 stycznia 2017 r. pracodawca, zatrudniający pracowników na podstawie umowy zlecenia lub umowy o świadczenie usług, niezależnie od tego, czy prowadzącą oni działalność gospodarczą, czy też nie (tzw. samozatrudnieni) - obowiązany będzie do ewidencjonowania ich godzin pracy.

Tak14Nie

Zostaw opinię o P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie