Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

rauchut

Przecież każdy normalny inteligentny człowiek (ph) nie będzie (usunięte przez administratora) towaru wiedząc że w przyszłym m-ce będzie musiał sprzedać więcej niż normalnie żeby zarobić ten kto wymyśla zadania do premii to niech uderzy się rękom w pierś. A dlaczego nie zapytacie ph o zadania do premii jakie chcą mieć , ale racja co wy byście robili ,a tak cały m-ce myślicie co by tu im dopie.. może nie zrobią.

Biedny

Andrzej znowu przekombinowałeś robisz to chyba celowo w sierpniu w zadaniach lajkonik dane na moim przykładzie średnia z 3 m-cy 19000 tyś plus przyrost 20% ok udało sie nawet 30% Ale już kolejny m-ce wrzesień dopi eprzyłeś 40 małych i 25 dużych wież lajkonik wykonanie 80% i listopad to już średnia z 3 m-ce 23000 plus przyrost 25% i powiem Tobie tak ......już zarabiam średnio o 600 zł mniej niż na vanie ,ale okradasz mnie z kasy na święta przez swoje nie przemyślane decyzje ,albo przemyślane , a moja pensja nie jest dyrektorska . Jeszcze jedno takie działania na pewno przyniosą odwrotny efekt , a dzięki URO już i tak jesteśmy w czarnej promocje z kartonem gratis dla klientów to już nie promocja to norma ,albo dajesz karton gratis albo klient nie zamawia!

Jan Serce
@Biedny

U mnie jeszcze stoją expo z sierpnia bo Beskidzkie są 300g w cenie 2,99 na półce a jakość i smak paluszków lajkonik pozostawia dużo do życzenia opinia klientów .

@Jan Serce

U Mnie jeszcze stoją mundialowe paczki CR, to już lekka przesada

Jan Serce

KOLEGO ZAPOMNIAŁEŚ JESZCZE NAPISAĆ O NOWYM POMELOS PRZEZ 20 LAT NAM WPAJALI Z NOWOŚCIAMI SPOKOJNIE NIE ŁOIĆ ALE PO CO SPOKOJNIE NAWALIĆ NIE SPRAWDZONEGO ,A RACZEJ JUŻ SPRAWDZONEGO BADZIEWIA Z PRZED LAT STOI URO TO JESZCZE NIECH CHRUPKI STOJĄ I LAJKONIK DO (usunięte przez administratora) ,O CZYMŚ ZAPOMNIAŁEM A NIECH JESZCZE DOWALĄ NIC NACK A CO W GRUDNIU ............ W GRUDNIU H A R I B O !!!

qwerty
@Jan Serce

już jest w dystrybucji, i po premii

Lorenzik

Maciek, co z tego, że czytasz? Widzę, że problemy w większości rozpoznane, ale nie mogę zrozumieć tych SZFÓW - to coś nowego? Jeżeli jesteś faktycznie pracownikiem, a do tego dyr. to brawo.

Leszno
Maciek

Czytam co piszecie . Wiem ze w szfach pęka centrala od pracowników-zmienimy, Wiem jak pracują działy i po ile godzin-zmienimy, Wiem,jakie inwenty nie działają i kto za nie odpowiada-zmienimy, Wiem,ze zastanowić się należy nad stanowiskami rds-zmienimy, Wiem,ze okręgi oks jeszcze należy scalić -zmienimy, Wiem,ze znowu odejdą sklepy do obsługi centralnej-rozumiecie-zmienimy , Wiem,ze kam maja za mało sieci-zmienimy, Wiem,że okam należy scalić ...-zmienimy, Wiem,ze macie związane ręce w sieciach-rola Janka-zmienimy,itd, Po to jestem,Pozdrawiam

qwerrt

qwerrt 16.10.2018 19:07 @Ciekawski George 16.10.2018 07:38 Mają być zmienione szaty graficzne śmierdziuchów na bardziej wyraźne i czytelne. Podobno do lutego będziemy się bujać z nimi. W sumie na 25-lecie firmy Pani Alinia P i jej ludzie zrobili to co tylko potrafią - cegły Nawet jak ktoś by mi dawał nagrody za wymienienie chociaż małego sukcesu ich pracy nad Crunchipsem w ostatnich latach to próżno szukać. Po takiej wpadce to Pani Alina POWINNA PODAĆ SIĘ DO DYMISJI Na 25 lecie to się robi TAKIE PETARDY na sklepy że aż zaplecza pękają od naszego towaru a nie k......wa ekspozycje stałe z disp gdzie rotacja 3 paczki na 2 m-ce WSTYD.

Prtok
@qwerrt

Na 10 do pracy,o 16 już po pracy,ze 20 koła przytuli i po co się gimnastykować ,a i jeszcze ze 40 minut w kantynie i godzinę czy dwie na plotkach-każdemu życzę takiej fuchy

Ciekawski George

Czy to prawda że nowa limitowana edycja będzie? Ma wejść w 1szym tyg listopada. Edycja świąteczna "bigos staropolski " , "o smaku karpia" , " barszcz z uszkami ". Czy to prawda ma ktoś jakiś przeciek

qwerrt
@Ciekawski George

Mają być zmienione szaty graficzne śmierdziuchów na bardziej wyraźne i czytelne. Podobno do lutego będziemy się bujać z nimi. W sumie na 25-lecie firmy Pani Alinia P i jej ludzie zrobili to co tylko potrafią - cegły Nawet jak ktoś by mi dawał nagrody za wymienienie chociaż małego sukcesu ich pracy nad Crunchipsem w ostatnich latach to próżno szukać. Po takiej wpadce to Pani Alina POWINNA PODAĆ SIĘ DO DYMISJI Na 25 lecie to się robi TAKIE PETARDY na sklepy że aż zaplecza pękają od naszego towaru a nie (usunięte przez administratora)ekspozycje stałe z disp gdzie rotacja 3 paczki na 2 m-ce WSTYD.

Janusz

Znałem (usunięte przez administratora) kilkanaście lat i moim zdaniem, to co napisałeś jest nieuprawnione, to totalna bzdura. Grabarze są w Sadach, zadowolony z ciągłego pasma "sukcesów" zarząd, z Cukiernikiem i(usunięte przez administratora) na czele. Pozdrawiam wszystkich PH, którzy zostali ......

Kosmaty
@Janusz

Gluchy ty odpoczywaj i nie wtracaj sie

@Kosmaty

Każdy ma prawo do własnego zdania i własnej opinii, tym bardziej, że pracowałem w LSW 26 lat. Jestem fanem anonimowych bohaterów internetu....

@Janusz

ty pracowales -- haha caly czas pozorowales prace i robiles boki , a teraz odciety od zloba narzekasz - wstyd

Bratek
@Janusz

Janusz , ale bardzo dziękuje , że potwierdziles kto to grabarz - teraz wszytko jasne , masz wiedze brachu, jeszcze raz podzieki.

@sloik

Dzięki za szczerą do bólu opinię, chociaż z tym żłobem i pozorowaniem pracy przesadziłeś. Wstyd to wypisywanie anonimowo totalnych bzdur. Pozdrawiam, trwaj w swoim wyimaginowanym świecie.

@Janusz

Samn wiesz ,że z niczym nie przesadziłem, jesteś tez niekonsekwentny - bo jesteś przecież fanem anonimowych bohaterów internetu a mi to wypominasz - Januszku wstyd , wielki wstyd. Boli Cię to k...a bardoz , że nie możesz już się nachapać , a zakładzik dobrze działa bez Ciebie i cie szlag trafia - trudno ale takie jest zycie . Ja tez bym na twoim miejscu sie zalamal bo rok czy poltora cie tu nie ma a firma calkiem dobrze sie ma. Aha co do bzdur - to wszyscy wiedzieli ze boki robiles i co bys napisal tego niezaprzeczysz . kazdy wie ile sprzetu zasssales , nie mwoiac juz o galonach . pewnie nie jedna hurtownie dobrze zaopatrzyles . (usunięte przez administratora) skoncz i wstydu oszczedz.

@sloik

Polemika z tobą nie ma sensu, bo twoje argumenty są słabiutkie.

@Janusz

Argumenty słabiutkie ??? Ty jesteś Słaby bardzo słaby i przestraszyles się bo wszyscy się dowiedzą jake walki robiles . Tacy ja ty cały czas rozkładali te firmę jak robaki . a i o paliwku tez moge napisac

Olo
@sloik

Słoik, ale Ty jesteś mądry i jaką masz wiedzę kto, gdzie i co robił w tej firmie. Tylko ciekawe ile sam się nachapałeś. I raczej w tem sposòb kariery nie zrobisz w tej firmie.....

Joanna

@sloik, @Janusz, przypominam, że forum to nie jest miejsce na przepychanki słowne i wzajemne obrażanie siebie. Jest to obszar, w którym powinny znajdować się opinie na temat warunków pracy i umowy w firmie The Lorenz Bahlsen? Możecie powiedzieć, czy w firmie stwarzane są możliwości rozwoju? Jakieś wskazówki dla kandydatów przed rozmową kwalifikacyjną?

@Joanna

OK, przepraszam i pozdrawiam.

chips

Moje sugestie dla The Lorenz Bahlsen: Spieszmy się kochać pracowników , tak szybko odchodzą:-)

Mały

Firma ta ma się u schyłkowi przynajmniej w Polsce ,ale pracuje się dla idei - nie dla kasy Stary zarząd.......dzięki fatalnemu w działaniu marketingu każda innowacja kończy się totalną klapą [edycja muzyczna , i uro } Nie polecam słabo płacą a wymagają cudów

Malutki
@Mały

No tak,ale Zarząd jest nowy-nowoczesny-amerykański

Były

Wy, ale jesteście brynkoty!!!! Nie podoba się to zmienić pracę !!!! Żeby nie było już nie pracuje w LB

Dragon

Kto w naszej firmie jest odpowiedzialny za "zadania"? W ubiegłym miesiącu 30% wzrostu lajkonika, teraz wieże i displaye, w październiku znów wieże i dystrybucja muzycznych smaków... . Czy ktoś nad tym panuje? Czy nasze sklepy są z gumy? Jak przekonać klienta, który ma dispaly crunchipsa żeby wziął jeszcze po kartonie z edycji urodzinowej? Mam dziwne wrażenie, że komuś zależy aby nasze premie były jak najniższe,,,,

all
@Dragon

Widuję jeszcze na sklepach edycję crunchipsa euro...i to nie pojedyncze paczki

zadania
@Dragon

Zadania sa proste towar zalega u dystrybutora trzeba dac w zadania łosie - maja marchewke jak nie sprzedaja nie zarabiaja proste

Kik
@Dragon

Szykuj lepiejiejsce na wierze z monstera

Grabarz to kto?

qwerty

Z Delikatesami Centrum jest rzeczywiście lipa. Ja też nie jeżdżę bo i po co. Brak towaru na wymiany a na półkach wszystkie firmy oprócz nas. Zmarnowany dorobek wielu lat. Nie wiem za co ma płacone Pani(usunięte przez administratora) ale chyba za pisanie e-mail po 18'00 żeby pokazać jak jest mocno zapracowana. Ustala gazetki, promocje po kilka na raz a na sklepach pozycja nr 0 brak. Zwroty i stojaki na zapleczu a konkurencja szaleje. Leysiak da kierowniczce parę paczek i ma wyłączność na sklepie. Mam wrażenie że ta Pani pracuję dla Frito Lay a nie w firmie Lorenz . Trzeba przyznać że świetnie robota. Konkurencja ma praktycznie wyłączność na sklepach za free. Ciekawe jaka jest różnica w obrocie między 09.2016-17 jak był van sel a teraz 09.2017-18. Szkoda tylko bo rozliczają z to PH na wypłatach, a nie osoby które doprowadziły do tego stanu.

Stanie
@qwerty

Podzielam wpis i też nie bede jezdzil ,nie mam czym wymieniac, zatrzymam sie pod sklepem na parę minut zeby acres zaliczylo

Papierz
@qwerty

Panowie spokojnie nie nerwowo co do wymian to macie Oks a towar ma na magazynie prosze pobrac i nie siac zamentu. Co do Eli to napewno nie spi a mam info ze niedlugo wracamy na FHC. Tak ze jak ktos sobie nie radzi to po co tu pracuje. Za klswiatura kazdy jest silny a jak co to nie on. Prosze zadzwonic do Eli napewno pomoze i podpowie.

DC

Popieram. Te 40 kartonów które dostajesz to i tak bardzo dużo. Ja mając w obsłudze ponad 20 DC dostaję nie więcej niż 25 kartonów . Oczywiście pakowanych po 8 szt. I to ma być 2% od obrotu? Powiem tak: całe szczęście że temat DC przejmie (usunięte przez administratora) To porządny gość i jeżeli ktokolwiek w tej firmie potrafi sobie poradzić z DC to będzie to właśnie EMIL S.

BOBIK
@DC

W naszym regionie dostajemy po 40 k przy planach średni 130-140 tys. Podobno jest wyliczone w całej Polsce % DO OBROTU To jest licząc śr 135 tys /40=3375 do jednego kartonu Ty dostajesz 25x3375=84375 Przy takim planie 85000 na m- ąc to TY się lepiej się nie odzywaj na forum LESZCZU. Mamy nadzieję że Emil doprowadzi DC do porządku. Z tym się zgadzam z Tobą i z QWERTY

DC
@BOBIK

Sęk w tym , że planu to ja kolego mam po 160 000 . Tylko wychodzi na to ,że dostaję za mało towaru na wymiany w DC od OKSa . Pozdrawiam Cię BOBIK- LESZCZU :-)

Niestety nie zapraszają PH.

Obserwator
@DC

Emil ty tez jesteś jak reszta KAM , nie wypisuj o sobie laurki . Wszyscy jesteście extra negocjatorzy . Zaczynajac od grabarza po Elkę i oczywiście ciebie lalusiu . Musielibyście wkońcu do pracy zacząć chodzić a nie siedzieć w domu.

@Obserwator

Grabarz to kto?nie wiemy

Ważny

Jeszcze trochu czasu i DC przejdzie na MC-wtedy znowu mniej ph i oks i dyr ,to zabierajta do robota coby was nie chaplo

Skromny

Ten papierz to sama pani ela albo jej popychacz,może dzięki tym wpisom dadza nam budżet na DC a jak nie to olewka.ale osoba sama w sobie to porażka ,emil może nam pomoże a pania do redukcji ,lepie 3 ph utrzymać na to miejsce to efekt będzie

ANDRZEJ

Ale marudzicie.Pracuję w Katowicach i robię plany i zadaniówkę w dwa tygodnie . Już wyjaśniam-Wynosisz z auta 5 kartonów , robisz fotkę i zanosisz do auta. Do każdego zamówienia wypisuje GRATIS jako ,,wymiana’’. Nikt mi nie zwraca uwagi na 16% zwrotów. Oksi się o mnie biją . Jako jedyny w grupie mam wszystko na 100%.Żyć nie umierać.potrzebujecie pomocy piszcie doradzę ( koniecznie z dopiskiem ,,trudne sprawy’’)

Papierz
@ANDRZEJ

Ty to zje. jednak jestes szkoda ze cie nie wykasowali w poniedziałek

Centrum DC

ZarządzieLorenz.Czytacie to wnioski wyciągnijcie.Dyrektor-ka od niezałatwienia spraw nam niepotrzebna-tu są koszty.Maila do Lorenza przydałoby się wysłać bo w Polsce Zarząd nie reaguje.

Vanszmeler
@Centrum DC

Aleś Ty jest fajny, naprawdę

DC umiera
@Centrum DC

Masz racje i nalezy wyslac maila do Lorenza jak nikt nie reaguje bo po co sztuczne koszty,zeby cos robila a to tylko pisem kilka po 17 i pewnie jak pisza 15 klockow wpada za opiekę nad dziecmi a my musimy (usunięte przez administratora) ,nie ma co jezdzic do DC chyba dla acresu jak kolega pisal

Marża

Kiedyś ktoś napisał ze po 15tej 2 ha pracuje i 15 tys wpada,po co takie koszty jak efektow brak,moze to kolesia BW i MT.

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen