logo The Lorenz Bahlsen

The Lorenz Bahlsen

Poznań

Opinie o The Lorenz Bahlsen

Pan_ciekawski 2017-04-20 18:04
Ktoś wie jakie zarobki są w dziale iT? Widziałem ogłoszenie i zastanawiam się nad aplikacją
byle do konca 2017-04-25 16:10
To juz jest konie-c- cos jest na rzeczy -zmiany zmiany wszyscy siedza cicho kazdy po.............y
pozdrawiam
Joanna 2017-04-26 09:12
@byle do konca piszesz, że w firmie są planowane zmiany. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Co to oznacza dla pracowników?
Obserwator 2017-05-04 02:23
Daj już spokój, niczego konkretnego tutaj sie nie dowiesz ! To są posty aktywnych pracowników, nikt ci nic nie powie dopóki nie zostanie zwolniony
duszek 2017-05-08 17:32
Bo i po co ma pisac. Cisza w firmie. Frito szaleje z szafami na sklepach i wszyscy posrani.
123 2017-05-10 19:43
Po wtopie z Ciberem to pewnie sam Sawiński zaraz wyleci. Fujitsu słyszałem, że wcale lepsze nie jest...
ph 2017-05-12 16:48
o co chodzi z tym ciberem i fujitsu -co to jest ? bo chyba nie w temacie jestem
JestCrunchipsJestImpreza 2017-05-16 18:36
Bolec, to nie tak. W skrócie - Ciber sobie zbankrutował, Lorenz chciał wydymać wszystkich idąc do Fujitsu. Za to wydymał siebie. Pan P.S. pewnie beknie za to, włącznie z ta zgrają niepełno sprytnych w lorenz services.
Prezes snack 2017-05-16 23:15
Uwaga od czerwca podwyszki spore a za prace po godzinach można bedzie odebrać dzień wolny
janek 2017-05-16 23:35
tak bo cała wozosprzedaż istnieje tylko do końca wrzesnia , w trakcie wypowiedzenia odbierzemy wolne za nadgodziny
van 2017-05-22 19:13
Jak zawsze malo konkretnie co z ta wozosprzedaza ? dzialamy jeszcze czy juz warto zaczac sprzatac na vanie :) ///????????
Miły 2017-05-22 21:35
A kto by zrezygnował z milionowego interesu my oddział przeciętny robimy rocznie ok 10 milionów złotych obrotu niech zostanie 10% na czysto to jakim trzeba być de bilem żeby zrezygnować z takiej kasy ... balhsen wrócił do koryta a Niemiec potrafi dorabiać się latami więc jeśli nawet na czysto zostało by sto tysięcy to wiesz ile to ton Pyrek masa masa...
polo 2017-06-02 18:21
Milionowy interes a na nic kasy nie ma gratulacje ze ktos postanowil zamowic po dwie koszulki polo na lato dla pracownikow :)
dział kadr HR 2017-06-03 20:42
uwaga nie brać urlopów chodzić na chorobowe
przypominam zwolnienie ciągniemy przez sobotę i niedzielę wtedy wychodzimy na swoje
były 2017-06-03 21:42
Panowie oni wyciskają z Was wszystko co mogą. Macie zapylać jak roboty, aby cyfra była. A na koniec pa pa "a co miałem zrobić tak mi kazali" musisz odejść.
COOLFON 2017-06-03 22:07
Panowie nie może tak być , że macie plan i koniec ( chodzi o wolne ). Idziesz na urlop i ktoś ci każe codziennie jeździć po 2h wiecej żeby odrobić plan. Plan to oni mają sobie a ty masz urlop który ci się należy czyli masz pracować 8h i nic więcej. NIE MOŻNA ODRABIAĆ URLOPU!!!!Do sądu pracy i sprawa wygrana. Urlop to czas wolny od pracy a nie można nakazywać odrabiania obrotu i pracować po min 2h dłużej dziennie. Gdyby to ktoś nagrał to są udupieni ale wiadomo to nakazuje góra a biedny kierownik za to może oberwać w razie W....
Róbcie tyle ile wam płacą... i nic wiecej bo i tak zostało nam 3miesiace maks.. Pracuje już trochę i wiem jedno. Robisz swoje a potem i tak jesteś numerem i góra cię skasuje bo tak to widzą. Traktują jak szmatę . Radzę robić to samo w drugą stronę. Czasu zostało niewiele
Tomaszewski 2017-06-06 18:21
Popieram!!!!!!??????jak co to l 4
Nick 2017-06-07 20:46
Wie ktoś kiedy zebranie z Janem?
der 2017-06-08 17:00
20 czerwca. Czy wiadomo co Orlynski chce przekazać i czy cała Polska ma poznać startegie w tym samym czasie?
ph 2017-06-08 18:37
tak poznacie strategie czyli dostaniecie 3 mc wypowiedzenia akurat do konca wakacji. proponuje zaopatrzyc sie w l4 na droge:) i pewnie czesc wroci z kolegami jako pasazerowie
kilew 2017-06-08 19:49
To dziwne bo kazali przyjechać pociągiem:D Wątpie żeby pan O. przekazał złe wieści, bo bałby się reperkusji, buntu i wyzwisk ze strony PH, na pewno dowiemy się, że firma się bogaci i że przez najbliższe lata mamy pewną robotę, wszystko po to żeby podnieś na duchu
kikikiki 2017-06-09 13:36
Sprawa jest prosta. Zostaną wręczone nagrody za konkurs, dyrektor przedstawi plań działań, pochwali nas, porobimy foty i do domu. Nie szukajcie teorii spiskowych
kakaka 2017-06-09 14:08
zapomniałeś dodać, że od września zamiast vanów samochody osobowe :)
kikikiki 2017-06-09 17:33
Nic takiego nie ma miejsca, do końca 2017r vanselling funkcjonuje po staremu
Jestem 2017-06-11 09:24
Jak komus nie pasuje niech sie zwolni a nie demotywuje wszystkich. A bez trudu prace znajdzie w biedronce
abc 2017-06-11 13:24
Panowie coś wiadomo o naszej dalszej przyszłości? coś po spotkaniu wiadomo więcej?
worker 2017-06-11 15:40
Wszystko się okaże na spotkaniu więc nie siejcie zamieszania. Jeśli zmiany okażą się dla nas na gorsze to polecą zwolnienia i wszystko na ten temat.
oreby 2017-06-13 18:21
Wtorek wielkie swieto spotkanie w Poznaniu :) karty juz napewno zostaly rozdane .Panowie czy u was w oddzialach tez na was wymusza sie zrobienie planu 100 procent mimo tego ze ten dzien mam na mysli wtorek jest dniem wolnym zaplanowanym przez dyrekcje ? Tez jestescie zobligowani do przyjscia w sobote aby odrobic ten dzien i zapiac na 100 pr ?? plan
Piotr 2017-06-13 20:28
Panowie , jesteśmy liczeni z dni przepracowanych w danym miesiącu . Jeżeli idziemy na urlop , l4, postój czy wtorkowy wyjazd to wszystkie te dni są odliczone od planu....potwierdził to mój oks.
Taki mamy zapis w aneksie umowy o pracę z 2015r. Nie możemy wg.kodeksu pracy , odrabiać swojego urlopu !
KRAK 2017-06-13 20:41
KIERO Z MAŁOPOLSKI /ŚLĄSKA POWIEDZIAŁ ŻE BĘDZIEMY PODPISYWAĆ JAKIEŚ DOKUMENTY.... CZYŻBY ZMIANA WŁAŚCICIELA FIRMY ?
była 2017-06-13 21:55
Ta firma chce wykorzystać Was na maxa plus zmusić odpracowywać dni wolne kalendarzowo to jest chore. Jeśli na to się godzicie to wasza sprawa,ale skoro wolne wynika z kalendarza to czemu wam każą odrabiać. Traktują was jak robotników na budowie (nie ubliżając nikomu oni też są fachowcami) wykonujecie swoją robotę a na koniec usłyszycie "super robota" panowie,ale to już koniec niema nic innego dla was.
Rewolucja 2017-06-14 03:57
Aneksy do umowy...
Taki tam 2017-06-14 05:51
Jan O powinien obnizyc plany za ten wyjazd lub wyplacic 100% ile kto zrobi obrotu tak by bylo najsprawiedliwiej. Moze ktos z gory sie nad tym zastanowi. Pozdrawiam.
Jołki połki 2017-06-14 06:23
Pan Tomaszewski na spotkaniu w 2016 roku w Toruniu obiecal ze jak wykonamy plan w 100% na Crunchipsa to zaprasza wszystkich na impreze. Byc moze tez wyjazd z tym zwiazany .
kojot 2017-06-14 21:22
Takie zloty w środku tygodnia ? A w srodę do pracy,a dojechać też trzeba... Nie wszyscy są z Poznania...
była 2017-06-15 08:26
Szefostwu łatwiej jest zaprosić do siebie wszystkich, niż jeździć indywidualnie do każdego oddziału. Dla nich to szkoda czasu i prościej mówić o zmianach w tłumie (dadzą kawę i paluszki) Myślą pewnie,że łatwiej jest przyjechać do nich ...wycieczka życia...tak pewnie myślą Centrala zaprasza to trza jechać, ale po co "oto jest pytanie"
obecny 2017-06-15 11:01
Co to za forum, większość osób które tu piszą to jacyś byli pracownicy i nie mają zupełnie pojęcia co się teraz dzieje. nie rozumie jak ktoś już nie pracuje po co sie tu produkuje. Chyba zo to jakas sciema. Szkoda czasu na to forum sami flustraci - nic sie dowiedzieć nie można
all 2017-06-15 20:53
Hahaha,masz rację,wiekszość to flustraci... osoby ,które widzą jak im się polepsza... np.cross,który co drugi dzień musi latać po towar po godzinę czasu w jedną stronę+załadunek+powrót( 3h dodatkowo co najmniej...) a plany i zadania są takie jakie były...
Rewolucja 2017-06-20 18:02
Wszystkich zwolnili???????
LORENZ 2017-06-20 18:19
1/3 poleciała plus pół biurowca ;]
Rewolucja 2017-06-20 19:58
A oksy się ostały?
Oki 2017-06-20 20:15
Obiboki i frustraci również ostali reszta poszła w świat....
Xxx 2017-06-21 18:33
I jak Wam się to Widzi???
NikT 2017-06-21 19:47
Dla nich niższe koszty a dla pracowników o wiele większe trasy do jeżdżenia i mniejsze pieniądze do zarobienia.. takie zmiany ;]
Odrodzony 2017-06-21 20:10
1. Nie zauważyli ,że skoro wszystkim podnoszą premię sprzedażowe na ostatnie miesiące mają się nijak do wykonania planu? W sierpniu i wrześniu będzie tak forsowany hurt , żeby jak najwięcej osób nie było w stanie zrobić planu.
2. Człowiek najważniejszy? OK to czemu każdy ma dymać do samego końca póki są potrzebni a innym dawali odprawy bez świadczenia pracy ?
3.Kto dostał wypowiedzenie zostaje wykorzystany do końca, wyciśnięty jak cytryna o ile będzie praco
Na spotkaniu jesteśmy najważniejsi, wszytko dla was a póki co jesteście cyfrą, kosztem. Koszty się tnie. Skończymy to co zaplanowani i kop w tyłek. Co robić dalej każdy zdecyduje sam....

big bang 2017-06-21 21:40
wysłużyli się są niepotrzebni to but, klapy na oczach. Ci co zostali jeszcze są potrzebni na 3 miesiące pote są odpadem...
Brussss lyyyyy 2017-06-21 21:46
Zobaczycie jak kolorowo będzie. Przedstawiciele hurtowni też będą mogli sprzedać ten towar a jak wiecie hurty dają fajne nagrody za wykonanie planu na danym sklepie. Przyjedzie kowalsky z lorenz a tu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo jasiu z hurtowni już sprzedał. Kowalsky może co najwyżej powykladac. Nakreci sie kilometrów uja sprzeda a plany będą i to nie małe.Tomasz zlikwidowal busoselling a docelowo zlikwiduje osoboselling. Po to się tu pojawił. To nie pierwsza firmą. A tak kolorowo to wygląda na pokazie slajdów. Nie wiem czy lepiej nie wyjdą na tym Ci którzy dostali wypowiedzenia. Czas pokaże. A i oksyyy już niech trzepia portami nas 1/4 poleciała ich dobra połowa odfrunie.
Czitos 2017-06-21 21:56
One nam daly supcio warunkas. Pracować pracować pany nie stekac nie jekac zarabiać kasiora. her bahlsen płacić dużo jak zrobić plana. Her Thomas powiedzieć że zrobić to dla nas. Jestemy naylepsy. Nie będzie problema z praca po ziemniako szpszedaszy bo wszyscy brać przykłada z Lorens. To the Best firma.
sala nr 300 2017-06-23 22:34
wszyscy zadowoleni i przyjeli warunki bezwarunkowo ???
kojot 2017-06-24 01:34
A kto tu się postawi ??? Tu wszystko jest rozdrobnione...nie ma nikogo z charyzmą,kto zebrałby innych do kupy i walczyłby o wspólne swoje...wszystko jest narzucane z góry...jedynie narzekania przy papierosku,albo tu na forum...
Zostaw swoją opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie The Lorenz Bahlsen