logo The Lorenz Bahlsen

The Lorenz Bahlsen

Poznań

Opinie o The Lorenz Bahlsen

Dolny 2016-12-07 19:53:06
Pany a jaki dzień oddali za pierwszy dzień świąt ktoś wie ?
Górny 2016-12-08 12:22:39
Za święto w niedzielę się nie należy dzień wolny
tyu 2016-12-12 17:23:17
czy ktoś po dobrych zmianach z przed roku poszedł do sądu o nadgodziny ?
ph 2016-12-12 20:59:21
nie ma na to czasu:)
PRZEDSTAWICIEL 2016-12-12 22:04:29
Właśnie jestem w trakcie dochodzenia należności za nadgodziny przed sądem pracy. Chętnie udzielę potrzebnych informacji, zaraz po zakończeniu mojej sprawy. Już kontaktowało się ze mną kilku byłych pracowników, którzy już, bądź niebawem zakładają sprawy.
Weteran 2016-12-12 23:13:43
Czy ktoś z was jest zadowolony z tej pracy czy każdy pisząc tu narzeka jak mu jest K...a źle
Jeszcze się taki nie narodził by każdemu dogodził ale jesteście ubezpieczeni kasa wpływa co miesiąc i dla mnie jest więcej plusów niż minusów
Nie pasuje to zmień prace na lepszą
Powodzenia .......to jest Polska a nie elegancja Francja prywaciarze dorobkiewicze co nie płacą
Posty o zmianach i takie tam dyrdymały są od samego początku na forum ,nie wiecie nic a piszecie głupoty bo coś tam słyszałem
Pozdrawiam i życzę wszystkim dużo zdrowia i więcej pozytywnego nastawienia
;)
Były 2016-12-16 19:43:14
Co ty piszesz człowieku? Mają się cieszyć że dostają wypłatę i świadczenia wpadają? To nie średniowiecze a każdy mocno zapier... Na tą kasę.Naprawdę argument godny OKSa.Świata poza tą firmą nie ma... ?Co za bzdury... Czasy się trochę zmieniły i można zarobić dobre pieniądze w handlu tylko trzeba do odpowiedniej firmy się załapać.Da się to zrobić bez 12 godzinnej dniówki i ciśnienia.
Weteran pod weteranem 2016-12-19 01:56:25
A co mu się dziwisz, przecież to jawny prowokator.
Pracy na kierowniczym stanowisku już nigdy nie dostanie bo się do tego po prostu nie nadaje. Brak wykształcenia i do tego marne kompetencje wykluczają go z rynku kadry kierowniczej, tutaj jest z zasiedzenia. To co ma pisać ? Lepiej cichutko przesmyknąć się na sukcesach podległych pracowników i przekuć je na swoje podczas odprawy przed RDS. Po co mu szum wokół firmy, a nóż widelec góra zacznie przyglądać się kadrze kierowniczej i zasiedziała posadka odejdzie do lamusa..
Ciebie będzie wyzywał od nierobów, urlop (należny za zeszły rok) uzależni od wykonania planu etc. Jakiej perspektywy maja trzymać się pracownicy
Ja się wypisuje z tej bajki, czasy inkwizycji i niewolnictwa mamy już za sobą.
Generał 2016-12-19 02:01:35
Weteran " wielkie mi co , jak będziesz miał trzy cyfrowy numer ro pogadamy.
Kolego uświadamiam cię, że nikt na to nie będzie patrzył , polecisz tak samo jak ten z 5 na początku swojego nr.. To, że jesteś weteranem może świadczyć tylko o trzech rzeczach;
@ jesteś sprytny i potrafisz lawirować , konfabulować,i dobrze sie sprzedać. Przy RDS-ile masz najwiecej do powiedzenia o "swoich" sukcesach (czyli nierób i ściemniacz w postaci czopka) coś jak Doda wsród celebrytów, jak sie przestaje o niej mowić to pokazuje cycki w gazecie i już wraca do gry.
@ jesteś z żelaza, ta praca jest twoja pasją , masz pojęcie o prawie pracy oraz wykształcenie z zarządzania zasobami ludzkimi (gwarantuje ci, żaden twój pracownik tu nie zagłada ) jest Was może 10% kadry
@ jesteś zastraszony , łykasz psychotropy i myślisz jestem twardy i aby do następnego
miesiąca może dyro nie zauważy .
Sądząc po Twoim wpisie kolego kierowniku , jesteś tym pierwszym @ ale nie przejmuj sie bo ok 60-70% Twoich koleżków że spotkań jest w tej samej grupie.
Uwierz, wiem co mówię kiedyś byłem twoim kolegą a na spotkaniach w centrali i kilku w Polsce, przekonywałem sie tylko coraz bardziej o marnej jakości kadry kierowniczej.
Najpierw przeczytaj swój post i zastanów się, czy w ten sposób wypowiada sie osoba wykształcona ? Zobacz jakie masz jeszcze pole do poprawy ( o zasobie słów czy stylistyce nie będę sie wypowiadał )
Zastanów sie teraz jakie Ty masz predyspozycje do motywowania tych ludzi ?
Zobacz co piszesz ? Nie pasuje wy.......dalac, kłamiąc i wprowadzając w błąd i strasząc rodem stalinowskimi sugestiami, że na rynku nie ma innej pracy tylko :
Cyt. „ ..... Prywaciarze, dorobkiewicze co nie płacą ........”
No cóż podejrzewam, że to Ty znając” swój warsztat” najbardziej boisz sie zmiany pracy i widzisz tylko podobnych do siebie dorobkiewiczów i prywaciarzy.
Polska to nie Francja elegancja ? A pytam czemu ? Bo przez postawę podobnych Tobie mamy to co mamy. Przypomnę Ci tylko dla formalności, że Polska to też NIE kolonia karna ani też NIE kraj niewolników.
Bąbel 2016-12-23 09:37:00
Wesołych Świąt, nie siedzcie tyle przed komputerami!!! Płaksy
kilop 2016-12-27 10:01:52
MAcie najbliższy poniedziałek i piątek wolne?
kilop 2016-12-27 10:02:00
MAcie najbliższy poniedziałek i piątek wolne?
ph 2016-12-27 15:54:58
tak
ENT 2016-12-27 17:51:37
pierwsze slysze o wolnym w te dni widocznie w inneych firmach pracujemy lub mamy inne prawa
Podstawa 3000 tys 2016-12-31 00:25:38
Witam Młodych Gniewnych .
Najbliższe miesiące mogą stać się dla najlepszych z was bardzo rozwojowe,jako nowa alternatywa waszych śmiesznych podstaw jakie firma wam proponuje i podwyżek pensji przez ostatnią dekadę 700złotych,to naprawdę żenujące.Najlepszym z was zostanie przedstawiona oferta ( niektórzy już skorzystali) spokojnie dotrę do każdego regionu i każdego oddziału propozycja przejścia do konkurencyjnej firmy którą obecnie tworzę z waszymi kolegami. Za pkt wyjścia uważać się będzie 3000 tys brutto plus premię średnio narmalna pensja ok 5000tys złotych- praca na vanie.Wszelkie dodatkowe informacje przedstawię do 12 stycznia.Pozdrawiam Pan Snack
Bekon 2016-12-31 10:29:58
Aleś Ty jest gupi
PanSnack 2016-12-31 10:33:13
A ile to jest trzy tysiące tysięcy? To chyba w rublach...
Borubar 2017-01-04 21:43:33
To się postaraj
Internista 2017-01-05 07:29:20
TaK niech się postara i idzie na l 4
fred 2017-01-05 15:48:41
Czy to prawda, że 2 osoby z Częstochowy rzuciły robotę na rzecz Pana Snacka?
Buc 2017-01-05 18:03:55
Tak, Żwirek i Muchomorek. Sprzedawają medaliki.
Prawda 2017-01-05 21:46:52
Prawda
Chop 2017-01-06 09:41:55
Jeden jeździ żukiem a drugi nysą.
revolt 2017-01-06 17:09:10
jak nie wiesz to nie pisz. czestochowa i klisz to jeden okreg i prace wymowily 2 osoby z kalisza , w czestochowie jeszcze nikt nie zlozyl propozycji pracy wiec zostaje tak jak jest czyli stara kadra. jeseli jednak pojawi sie propozycja pracy to pewnie z polowa zostanie. jak kiedys wspominalem zarzadzajacy sie kiedys obudza z reka w nocniku i chyba ten moment nadszedl. glupie pomysly plus pociotki na stanowiskach oto skutek tego wszystkiego . najlepsze jest to ze w lorenzu nie widza problemu bo ciagle czas pracy licza od pierwszej do ostatniej sprzedazy a pracownicy od wejscia do wyjscia z chrupka i tu jest roznica kiku godz. brawo lorenz. do tego dochodzi jakas chora zadaniowka oklejanie itp wszytko to co zabiera czas pracownikowi kosztem robienia zyskow firmie i sobie ,plus plany kosmos. te skladniki powoduja to ze nawet starzy pacownicy ze znajomosciami na sklepie dziekuja temu tworowi , ktory powstal w cigu kilku ostatnich lat. osbiscie powiem ze ja tez przejde budowac nowy rynek pana snacka z normlna podstawa i skroje rynek lorenza ile sie da a pewnie sporo sie da skoro na jednym rynku jestem prawie dekade
Balboa 2017-01-06 18:00:08
A gdzie jest Klisz?
revolt 2017-01-06 18:33:08
ty tak na serio? czy juz takich firma zatrudnia?
Rosty 2017-01-07 08:16:07
Są cięższe orzypadki, ale pracują u panaSracka
wtf 2017-01-07 09:02:41
Ja nie w temacie o co chodzi z tym panem snackiem?
fre 2017-01-09 17:31:01
Odszedł facet, który u nas dyrektorował, znalazł nową pracę i podbiera pracowników doświadczonych z lorenza na wejście z nowym produktem
Bilet 2017-01-09 18:39:26
Zapimniałeś dodać, że wyników nie miał, więc w nowej firmie też ich nie będzie miał:-) szczególnie jak ściągnie tych "największych" fachowców.
Bilard 2017-01-11 21:19:42
Tak ściska, że tchu nie może złapać...ze śmiechu łapserdaki
Kreatywny 2017-01-12 12:41:16
Nie miał wyników , zastanowiłeś sie dlaczego ?
Może traktował pracowników po ludzku ?
Wyniki ? Nie bądź śmieszny - u ciebie zależą od Dyrektora ? Ale beka !
TOMASZ 2017-01-12 14:14:19
Bilet, ile ty w tej firmie pracujesz że takie głupoty pieprzysz o wynikach i ich zależnościach , po prostu chłop nikomu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie właził i poleciał. W tej firmie jak robisz plany a nie masz układów to prędzej czy później polecisz.
all 2017-01-12 18:40:39
widzę znikają wpisy....
ytur 2017-01-12 19:23:14

Po co kłótnie, po co waśnie głupie? Wnet i tak wszyscy zginiemy w zupie!":)
Brico 2017-01-14 07:53:02
Rozumiem Twój tok rozumowania, "wchodzić komuś w cztery litery" to po polsku - starać się i ciężko pracować. Dla Ciebie ci którzy awansują to wazeliniarze i lizusy. Świetlana orzyszłość przed Tobą z takim myśleniem.
derder 2017-01-16 18:56:29
Czy wiadomo coś o wymianie vanów? 5-6 letnie się sypią i czy brak wymiany oznacza koniec vansellingu?
Syal 2017-01-16 22:34:21
Dostałeś sanki to nie marudz. Śnieg jest jak się van posypie to kulig robisz i do pracy.i firma na amortyzacji i paliwie oszczędzi. Jakiś innowacyjny pomysł daj firmie a może jak dyrektor H własną firmę otworzysz.
Samochodowka 2017-01-16 22:37:06
Tak. Dla ciebie jutro nowego zamówia. Jakiego chcesz? Masz pełen pakiet do wyboru.
Samochodowka 2017-01-16 22:46:41
Ps. Masz do wyboru najmocniejsze wersję z full wyposażeniem i rocznym zapasem paliwa do użytku prywatnego. Czy jeszcze jakoś możemy Pana zadowolić? Prosimy o szczerą odpowiedź ponieważ zależy nam na maxmalnym zadowoleniu naszych pracowników. Dodatkowo zatrudnimy osobę odpowiedzialną do szykowania towaru i merchowania na sklepie. Nie obędzie się też bez podwyżki dla Pana skromnej osoby.czy jeszcze jakoś możemy poprawić komfort pracy? Może express do kawy w kabinie?
Samochodowka 2017-01-16 22:50:25
Ps. Masz do wyboru najmocniejsze wersję z full wyposażeniem i rocznym zapasem paliwa do użytku prywatnego. Czy jeszcze jakoś możemy Pana zadowolić? Prosimy o szczerą odpowiedź ponieważ zależy nam na maxmalnym zadowoleniu naszych pracowników. Dodatkowo zatrudnimy osobę odpowiedzialną za szykowanie towaru i merchowania na sklepie. Nie obędzie się też bez podwyżki dla Pana skromnej osoby.czy jeszcze jakoś możemy poprawić komfort pracy? Może express do kawy w kabinie?
derder 2017-01-17 16:50:31
Sarkazm nie jest Twoją mocną stroną kolego z samochodówki... . Nie muszę mieć luksusowego samochodu, ale takiego, który objedzie przynajmniej kilka miesięcy bez potrzeby zaglądania na serwis. Od września już 3 raz jest na serwisie i za każdym razem inna usterka, przebieg 175 tys
werty 2017-01-17 17:16:14
Kolego ktos grzecznie pyta ktos ma ochote to grzecznie odpowiada Twoja wypowiedz nawet nie jest smieszna !!!!!! Powinienes bardziej sie postarac - w rozmowie ze swoim przelozonym tez jestes taki cwaniak ?
Samochodowka 2017-01-17 21:55:34
Kolego a znasz się na zartach? Nie można tylko praca żyć...
BP 2017-01-19 00:14:15
A i owszem, dba jak o swój ale tylko podczas tankowania :-)
robot 2017-01-19 16:39:10
Bydgoszcz ?
robot2 2017-01-19 17:19:43
podobno podziękował za współpracę
MaŁy 2017-01-19 18:09:45
Witam wszystkich kompanów !
Chciałem się pochwalić że w najbliższych miesiącach zaczynam prace w firmie konkurencyjnej nie frito nowa nie znana i w pierwszej kolejności wypie..... wszystkie stojaki z lorenz ze swojego terenu i nawet nie będę musiał o tym mówić właścicielowi itp.po 19 latach znajomości można robić jak się podoba powiem mu tylko jak ta firma wali go wrogi [ceny JŁ-
makro czy inne hurtownie marża do cen sugerowanych na poziomie 60% VIVAT
Podstawa 3000 2017-01-19 19:02:40
To nie jestes Sam z tego co mi wiadomo to dwoje kalisza 2 z katowic 1 a czestochowy 1 z bydgoszczy 1 poznania tylko kierownik to jakis dziadzia .
Bulion 2017-01-20 06:49:49
Myślałeś już o wizycie u lekarza, takiego od głowy?
Zostaw swoją opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie The Lorenz Bahlsen