Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwice

Kwiatek

Witam, mam pytanie. Jak są wypłaty na tych magazynach? Co tydzień czy co miesiąc? Planuje tez wyjechac i jestem ciekaw.

Stiwi
@Kwiatek

Co tydzień

dorota

kilka dni temu moj m az wyjechal do pracy w boohoo,i ma pokoj wlasnie w tej miejscowosci ...warunki slabe ,w polsce zapewniale ze oplata co tydzien po 60 ,a na miejscu wlasciciel kazal zaplacic odrazu 240!! w pokoju tylko gole lozka ,bez jakiegos chociaz koca i poduszki ,Nikt nie uprzedzal ze wszystko trzeba miec swoje!! poza tym zapewniono opieke polska na poczatku,gdyz maz i kolega z ktorym pojechal nie znaja angielskiego .a tymczasem wdomu gdzie mieszkaja sa tylko rumunii.MOZE KTOS Z NELSON MOZE POMOC? POPROSZE O OPORADY ,MOJ MAIL dorota.chom@onet.pl

Grażyna

Nie jechać do pracy w Burnley!!! Nie ma tutaj żadnej pracy. Zwalniają pracowników . Chodzi tylko o prowizję, dla Staffline . UWAGA!!

Grażyna ze Żnina :)
@Grażyna

Haha a może Grażka (imię jakieś takie peerelowskie :lol: ) ma 80 lat i nie daje rady więc ją zwolnili i teraz wszystkim nagle odradza :lol: :p :p :p

boohoo_oboz_ pracy
@Grażyna ze Żnina :)

Ona ma racje rekrutujący mają prowizję od zatrudnionej osoby, nie zwracają uwagę na wiek nawet nie proszą cię o CV i twoje umiejętności, widziałem w pracy osoby ponad 50 lat, dosłownie wyrwanie z jakiejś enklawy gdzie ludzie chodzą jeszcze w (usunięte przez administratora) na głowie, im większy przemiał ludzi tym więcej kasy dla rekrutujących to proste jak budowa cepa, dodać też trzeba, że firma ma aż 4 różne agencje, pozostałe zatrudniają przeważnie Rumunów i Bułgarów ci drudzy nie znają słowa po Angielsku a goście po Angielsku tłumaczą im co mają robić bo nie mają żadnych tłumaczy, ludzie po prostu rezygnują bo nie wiedzą co mają robić

Praca w Boohoo

Orientuje się ktoś jak wyglądają pokoje(mieszkania) organizowane przez staffline? Ponoć w Nelson kolo burnley mają kogoś kto wynajmuje?

Pakowacz

Wszyscy zainteresowani wchodzą do sali,każdy dostaje do wypełnienia formularz osobowy.W pierwszej jego części standardowe pytania typu imię i nazwisko data urodzenia itp.W dalszej części już pytanie np."co jadłeś dziś na śniadanie?"I tu trzeba wymienić kilka produktów po angielsku,potem proste działanie matematyczne no i czasem osoba prowadząca zada jakieś pytanie ale proste typu gdzie mieszkasz.To chyba tyle

Nie było dziwnych pytań

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Adrian

Cześć mam ofertę pracy w Burnley na 14 września przylot mam czy ktoś leci na ten termin byłbym zainteresowany wspólnym wynajęciem pokoju / mieszkania proszę o odpowiedź adrian.cisowski@onet.pl

Osmagany Wiatrem

Grażyna, napisz coś więcej, z jakich obietnic Staffline się nie wywiązuje?

Grażyna

Uwaga! Staffline nie wywiązuje się z obietnic zawartych w kontrakcie.

Grażyna

Uwaga! Agencja Staffline nie wywiązuje się z obietnic zawartych w kontrakcie!

Lidia

Hej, Jesteście zatrudnieni bezpośrednio przez firmę czy przez jakąś agencję w Polsce? Na jakich zasadach się to wszystko odbywa, jak długo trzeba czekać na odpowiedź o zatrudnieniu i czy umowy są zawierane na zasadach polskich czy angielskich?

Karol

Jest ktoś zainteresowany wspólnym wynajęciem pokoju w Burnley? 4 sierpnia mam rozpocząć pracę w Boohoo. W razie czego podaję swojego maila karol_ud@o2.pl

XXX

Ktoś leci do Burnley 3 sierpnia?

Choinka

Hej, lecę z kolezanka 2 sierpnia pracę zaczynamy od 4 sierpnia na magazyn Bohoo do Burnley. Gdzie najlepiej szukać mieszkań? Jak z zarobkami? A może ktoś też się wybiera?? Nie miałyśmy do czynienia z Lidia G. To inna oferta :)

NickNickNick

Ktoś coś? Jakieś opinie o boohoo w Burnley? Warto jechać czy raczej nie? Czy te godziny naprawdę są zapewnione? Ciężkiej pracy i języka się nie boję :)

NickNickNick

Ktoś coś? Jakieś opinie? Warto jechać czy raczej nie? Czy te godziny naprawdę są zapewnione? Ciężkiej pracy i języka się nie boję :)

Mateusz

Hej mam jechac do Burnley na 8 sierpnia. Powiecie cos więcej na temat pracy tam ? Mam byc w booho. Napiszcie na maila mateusz.blaszke@gmail.com

Iga

A wiecie może czy Staffline pomaga w założeniu konta w banku i nr NIN?

Karol

Napisz coś więcej, jak tam wygląda sytuacja z wynajmowaniem, ile płacicie za pokój, czy agencja pomaga w znalezieniu pokoju do wynajęcia? Czy pomagają w założeniu konta bankowego?

numero

Chłopie, byłem na szkoleniu z toba, szkoda ze nie piszesz ze cie wywali jako jedynego z interwiu, bo przeszkadzales i jak skamlales ze to się nie powtorzy i żeby cie przyjęli i dali ostatnia szanse. Pomoze ci tylko dobry psychiatra

flacha

Pić też trzeba umić Zloty Czlowieku, jak cie nie przyjęli to spij pod mostem Ja przyjechałem i jeszcze 100 funcikow dostałem od staffline zwrotu za podróż. Wiec nie wiem gdzies ty pojechal?

Iga

Ile teraz płaca w boohoo? Jaka jest różnica między dzienna a nocna zmiana?

Cześć Jeśli ktoś leci do Burnley i chciałby poszukać tam w większym gronie to byłbym zainteresowany mój mail: momo1100@o2.pl

KAROLINA

Witam wybiera się ktoś do boho w najbliższym czasie ? dostałam ofertę i się zastanawiam nad wyjazdem ktoś coś może wypowiedzieć sie na ten temat ?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.
2.9/5 Na podstawie 288 ocen.

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.