Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwice

Hej wybieram sie do thurrock 29 czerwca czy ktoś jeszcze tez sie tam wybiera ? Szukam kogoś do podróży czy wspólnego pokoju

@Piotr

Piotr możesz podać swojego maila :)?

Natalia

Hej. Lece 29.06 do thurrock. Czy ktos moze napisac mi wiecej na temat tego miejsca? na co mialabym sie przygotowac, jak wyglada rekrutacja itd. Ewentualnie mozna skontaktowac sie ze mna na maila Linsy@wp.pl Pozdrawiam :)

LatającyHolender

@Czarna Pantera Trudno się z Tobą nie zgodzić z tym co piszesz o polskiej kadrze. Jak walisz nadgodziny i przychodzisz w swoje dni wolne to Cię kochają i uwielbiają. Jak nie, to mają Cię w poważaniu. A jak trzeba coś załatwić to musisz latać i prosić przez tydzień. Ciężcy ludzie. Najlepiej robić "swoje", z nikim nie dyskutować i jak najszybciej uciekać do Tesco. :)

zafaj194

Witam wybiera się ktoś do Reading na 23.06.2017 ?? jeśli tak kontakt taj94@onet.pl

Pakowacz

Wszyscy zainteresowani wchodzą do sali,każdy dostaje do wypełnienia formularz osobowy.W pierwszej jego części standardowe pytania typu imię i nazwisko data urodzenia itp.W dalszej części już pytanie np."co jadłeś dziś na śniadanie?"I tu trzeba wymienić kilka produktów po angielsku,potem proste działanie matematyczne no i czasem osoba prowadząca zada jakieś pytanie ale proste typu gdzie mieszkasz.To chyba tyle

Nie było dziwnych pytań

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
LatającyHolender

Ludzie, Reading? Pracy w ciul. Na nockach - możesz dymać 7 dni w tygodniu po 12h. Cały czas chcą żebyś był w pracy. Wypłata? Co tydzien nie mniej jak 450f na koncie w banku. Szukajcie mieszkań i przyjeżdzacie, bo pracy jest w cholere!

Mandarynka
@LatającyHolender

Gdzie pracujesz w Avonmouth?

wera
@LatającyHolender

Ale jakiej?

Czechu

Siema mam propozycję wyjazdu na 21/06 do Tesco Thurrock albo Tesco Avonmouth polecacie coś moze dodam że jadę sam pierwszy raz do UK Jeżeli z tą firmą są jakieś problemy proszę dajcie znać

Wera

Czy poleca ktoś jakieś noclegi w Bristolu a konkretnie w Avonmouth? Poszukuje pokoju dla 2 osób w miarę blisko magazynu, albo w takiej lokalizacji żeby było jakies sensowne polączenie komunikacją :) Co powiecie o pracy tam?

Zamyslony

Wyjeżdżam 7/06 do pracy w Tesco Thurrock i mam pytanie czy naprawdę jest tam tak źle, że można tylko stracić pieniądze? No nie powiem te 400funtów to będę musiał odrabiać miesiąc w Polsce . Jakie są wasze opinie warto? Nie boje się pracy ale chciałbym coś jeszcze odłożyć na studia.

Daniel35

Witam do stalem prace w Tesco,mam tu do wyboru READING lub Thurrock wszystko ok,ale najgorzej z pokojem ma ktoś z was jakieś namiary na pokoje w normalnych warunkach piszcie na dkwiatek26@gmail.com dzięki z gory

Mała 1111

Witam czy mógł by mi ktoś polecić nazwę dobrych agencji które zapewniają prace w Manchasterze. Posiadam własne zakwaterowanie i na miejsce dojadę sama. Chodzi o pracę, dojazd do niej i pomoc w wyrobieniu nr NIN. Znam angielski w stopniu komunikatywnym mam doświadczenie w logistyce, oraz jako orderpiker . Uprawnienia na 3 wózki widłowe wiec praca może być magazynowa aczkolwiek żadnej pracy sie nie boje chodzi mi o pewne warunki zatrudnienia i płynność finansową . Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc ;-)

Grzesssss

Witam , jeżeli mam 17 lat a w lipcu kończę 18 lat to czy jest możliwość znalezienie pracy za granicą (jeżeli tak i wiesz jakie agencje pomagaja to pod linkuj :) ) w czerwcu półtora miesiąca przed 18 ????

kama

Czy ktoś wybiera się do reading 16/06 ? dostałam ofertę Jak sprawuje się ta firma ? Wszystko było okey ?

@kama

Kasa co piątek na koncie, 350-400 funtów, uśmiechaj się, rób swoje, nie marudź i będzie dobrze. :)

Przezorny

A jak z godzinami? Widziałem sporo opinii narzekających na to, że jest ciągłe oczekiwanie na telefon czy przypadkiem nie odwołali zmiany, co zdarza się dosyć często przez co ludzie pracują max 4dni po 7-8h / tydzień. Tak samo mieszkanie.. z góry 400 funtów trzeba zabulić za 4tygodnie i nie wiadomo gdzie i z kim się będzie spało. Jakieś rady/polecenia? ;)

@Przezorny

Nie słyszałem, żeby ktoś w Reading czekał na telefon, chyba, że jakiś lewus który się do roboty nie nadaje Już widać, że maruda jesteś więc może w domu zostań ;) Rada: mniej gadaj więcej rób :p

Przezorny

W Reading Wy też musieliście z góry za cały miesiąc zapłacić wynajmu te £300 oraz £160 administracyjnego? A co jeśli np. będziecie chcieli zrezygnować z tego mieszkania i się przenieść gdzieś do lepszych warunków? Cała ta suma przepada? Bo od razu z góry wyłożyć ponad 2000zł i ryzykować, że będzie tam nieludzko to nieciekawie. 2 sprawa po jakim czasie jest rozmowa i kiedy zaczynam pracę? Bo według informacji, które uzyskałem to wygląda, że przylatuje np. w czwartek, 2dni i jest interview a później od razu do pracy. Czy mógł by mnie ktoś oświecić jak to dokładnie wyglądają realia pracy przez tę firmę? Byłbym wdzięczny za podanie emaila i kontakt ze mną w celach informacyjnych i pomocy :)

Najarany

A jak płatne nadgodziny w tym Reading? Więcej tylko po 12 tygodniach pracy a do tego czasu standardowa stawka? Ogólnie ciężko jest? Naganiają? Jestem osobą pracowitą aczkolwiek w ludzkich warunkach a nie jak nawet schylić się nie można bo karcą.. :P W ofercie w broszurze była informacja, że jest kantona-stołówka jakaś. Jak to wygląda i czy drogo? Bo domyślam się, że to nie za darmo :D

Mariano

Ludzie, dawajcie do Tesco w Reading, bo wolnego dnia nie możemy dostać Pytam o dzień wolny, a supervisor do mnie, że najlepiej jakbym na okrągło siedział tyle roboty, po 50-60h siedzimy tygodniowo! Ratujcie! :)

ziomek

A jak wygladaja godziny pracy? Pracuje sie te 5x8 czy raczej ciezko?

@ziomek

Stary, robi się po 5-6 dni i po 12h! Dawaj do reading

Kola12

Czy w staffline firmie jak sie nie ma konta bankowego ani nie mam jak zrealizowac czeku czy moge poprosić o gotowke prosze o pomoc

Staff
@Kola12

Mogą Cię wrzucić na ,,one pay,, masz konto w banku kartę i ogarnia to firma , bank to barclays

podhalanin

Staffline to jest powazna firma. Ba , daje zabezpieczenie czyli i zalatwia ubezpieczenie i praktycznie prowadzi przyszlego adepta jak po sznurku. Praca jednak nie jest lekka. Mowie tutaj o pracy fizycznej...szczegolnie kiedy dopadnie cie zmiana na ktorej masz do "rozladowania banany " czy melony...chociaz marchew tez daje w kosc. Polacy w miejscu pracy to niestety zbieranina czesciowo nieokrzesanych malolatow ,ktorzy wyrwali sie z domu i majac kilka groszy w kieszeni nabiraja dyplomowaego chamstwa i gburstwa... Jesli podjales decyzje o zakwaterowaniu u Alego to juz jest tragedia...pokoje sa dwuosobowe....male o pow. 10-12 mkw. ,ale takie w tych domkach sa.... sasiedzi ...koszmar , zwykle wiocha ,,,, najgorsze to to ze praktycznie ida spac w ubraniach roboczych bo nie chce im sie ich zmieniacl....to samo z butami i skarpetkami. Na palcach jednej reki mozna podac przypadki innego zachowania! Nie mowiac juz o domku w Chatham gdzie mieszka wiejska baba Monika N. .....soltysowa....smierdzaca soltysowa i brudas totalny....lazi po domu w gaciach , wszystko jej przeszkadza....ciagle spi ...tak ja przyzwyczaili rodzice w jakiejs kurnej chlupie na wsi no i realizuje ten plan. Ostatnio chyba ktos jej zwrocil uwage na ten smrod bo kupila od ruskich jakies "duchY" z przeceny...to ze w domu jest inny ale smrod to zrozumiale ale jak to znosci w busiku w ktorym niestety jedzimy razem do pracy ? A w magazynie w Snodland ? Jak przejdzie obok ciebie to od razu wiesz ze ten smrod pozostaje w powietrzy przez kilka chwil.....wiec wszyscy uciekaja ....koszmar.

Michal

Witam mam zaczac prace 15.04 w reading . Ktos powie mi ile mozna maximum a ile minimum zarobic przez jeden tydzien. Obecnie mam prace w angli ale zarabiam srednio 260f tygodniowo. Troche malo . Zastanawiam sie czy nie przeniesc sie do tesco. Prosze o pozytywne jak i negatywne komentarze. Dzieki

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.
2.9/5 Na podstawie 288 ocen.

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.