Opinie o Onezone Sp. z o.o. w Knurów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Onezone Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Onezone Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Onezone Sp. z o.o. w Knurów

Wiecie czy Onezone Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

nicki Nowy wpis

Wlasciciel firmy to raczej sam wlasnego laptopa nie posiada wiec watpie ze cokolwiek Ci udostepnia, nawet na wyplate bym nie liczyl ;)

micky

Proszę o kontakt wszystkie osoby (usunięte przez administratora)przez tegop (usunięte przez administratora)Czyża, oraz majace informacje na temat jego miesjca przebywania celem wynajecia wspolnie detektywa i napisania wspolnego pozwu.

@micky

Podaj adres e-mail

Kola Nowy wpis
@micky

Proszę o kontakt na maila koleta.mik@opoczta.pl

Mirko

Na rozmowie są jakieś zadania do wykonania?

daniel

stanowczo odradzam prace w tej oto firmie szef obiecuje platnosci co tydzien oraz umowe nie stety płatności sa ruchome teraz tj2019r w wigilie zostawil ludzi bez grosza tlumaczac sie brakiem przelewu ta gadka co tydzien. nie szanuje ludzi i nie liczy sie z tym ze ludzie nie beda mieli co jest a po zwolnieniu sie nie odbiera telefonow i nie wyplaca zaleglego wynagrodzenia żeruje na ludziach i tyle odradzam tam prace

Pepes
@daniel

Czy mogę prosić o więcej informacji na temat tej firmy na adamcholewiak1@wp.pl ?

@Pepes

Pytaj pan oco chcesz

Daniel

A jakiego kontaktu pani potrzebuje nr tel czy adres mam i jedno i drugie??

@Daniel

Wspaniale najchętniej jedno i drugie, niech Pan da chociaż nr tel bo kiedyś miałam ale już nieaktywny, jak nie będzie odbierać to adres też się przyda ????

Dziękuję, a czy był Pan pod tym adresem osobiście? Ponieważ mój znajomy już tam był i twierdzi że tej firmy tam nie ma, jest tylko baner reklamujący jakąś inną firmę :( Mogę prosić o nr telefonu (to na prawdę bardzo ważne, ci ludzie się ukrywają i próbuję na wlasną rękę ich odszukać póki co) jeśli Pan nie chce pisać tu na forum proszę o maila na (usunięte przez administratora)Z góry dziękuję! Proszę też o info czy pod tym adresem faktycznie spotkał się Pan z właścicielem firmy lub ma Pan jakieś info gdzie on przebywa?

@Anna

A w tle pomarańczowo zielona ścianą

Daniel Rybarczyk? Szukalam ale wlasnie Pana nie moge znalezc jakos. Czy pan był osobiscie pod tym adresem? Bo wlasnie szukam ale nie mogę znaleźć literki N, jak ten dom wyglada?

Udało mi się pana znależć i napisalam wiadomosc, moje dane Anna Majdan, bardzo prosze spojrzec w skrzynke i odpisać :) pozdrawiam

@Anna

Prosze o Pani adres e-mail celem kontaktu pseudo pracodawcy P. OLKA

Czy po rozmowie w Onezone Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Kamil

Ta firma to jakaś poraszka jest szef nie dla o dobro firmy jak i o ludzi z resztą też nie ciągle auta wypady na panienki a pieniędzy za zrobiona pracę nie widać a jak się odejdzie i upomina o pieniądze p. (usunięte przez administratora)wyzywa w wiadomościach jest wylgarny i bezczelny nie radzę podejmować z tą firmą jakiego kolwiek kontaktu ani współ pracy bo szef niema sumienia i nie dba o opinię a już bardziej o pracowników bo na miejsce zwolnianych i puszczonych bez pieniędzy Przychodza następni i koło się zamyka a szef zbiera pieniądze za pracę a ludzi nie płaci

Leszek

Z firmy odszedłem z własnej woli dochodząc do wniosku iż dalsza praca tam nie ma sensu.Niestety nie była to praca którą będę mile wspominał. Prowadzący firmę bardzo dużo obiecywał, ale na tym zostało. Nie można było liczyć na umowę o pracę ,ubezpieczenie ,badania. Pomimo wysokich stawek i zapewnień o regularnych tygodniówkach niestety trzeba było czekać- do dzisiaj czekam na ostatnią wypłatę. W rozmowie esemesowej,upominając się o moje uposażenie zostałem wulgarnie wyzwany oraz obarczony rzeczami które nie miały miejsca.Kontakt telefoniczny a tym bardziej osobisty nie jest możliwy. Brak umów o pracę daje tej firmie bardzo duże pole manewru w razie odejścia lub zwolnienia pracownika. W życiu nie spotkałem tak nieuczciwego człowieka przestrzegając tym samym innych o tym czego mogą się spodziewać .Stanowczo odradzam podtrzymuje także słowa z pierwszego wpisu. Zachowanie prowadzących firmę to totalne (usunięte przez administratora) oraz brak jakiegokolwiek profesjonalizmu i człowieczeństwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Onezone Sp. z o.o. - Knurów

• Jak się pracuje w Onezone Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Onezone Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Onezone Sp. z o.o.?

Onezone Sp. z o.o.
  • Niepodległości 102