Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwice

Daria

A czy ktoś zamykał juz to konto One Pay założone przez staffline?

ania
@Daria

Wystarczy napisać maila do biura obsługi klienta.

Sebekk

Witam wszystkich piszących opinie ktos mi powie jak wygląda praca w magazynie odziezowym Boohoo przez agencje Staffline ile godzin sie pracuje jakie są zmiany od ktorej do ktorej jak wyglada sprawa z kasą ile jest na godz i jak to jest z mieszkaniem załatwiaja i za ile

@Sebekk

8f nocka dzień 7,6f zmiana 12h od szóstej rano do 18 i od 18 do 6, dwie przerwy po 30 minut, jedynka pokój od 60 do 70f dwójka za jedną osobę 50f plus kaucja, zależnie od tego od kogo wynajmujesz, nadgodziny płatne tyle samo, oni nie załatwiają mieszkania dają ci tylko kontakt do Pawła i jego kumpla Krzyśka, dwa niezdarne i niezorganizowane karki, nie polecam o wszystko musisz się upominać i prosić.

kaska88
@Joyeux

witaj kolego powiedz czy oplaca sie jechac do tego boohoo

Seebek
@Joyeux

A powiedz mi jak wygląda sama robota tam w magazynie czy trzeba dobrze znac jezyk czy niekoniecznie i czy lata sie po wszystkich pietrach czy tylko po jednym

@kaska88

Nie jestem w stanie ci powiedzieć czy się opłaca, sama musisz zadać sobie pytanie czy jesteś w stanie chodzić w butach roboczych przez 12h po 35 do 45km, są tacy co dosłownie biegają z wózkami, te buty są niewygodne i twarde, po 3 dniach kupiłem sobie wygodniejsze, plus wkładki żelowe koszt buty 28 i wkładki 12 =40 jeśli wynajmiesz pokój u Pawła to musisz zabrać ze sobą, własne sztuczce, talerze i coś w czym możesz gotować, w wielu mieszkaniach nie ma mikrofali, dojazd do pracy to koszt 12f na tydzień, jeśli zgodzisz się na transport Pawła inna opcja znaleźć kilka osób z okolicy i z nimi jeździć taksówką koszt 8f. Praca w tej chwili jest aż do końca grudnia, potem będą jak mówią starzy pracownicy zwolnienia lub wcześniejsze wypuszczanie do domu

KamilD

Witam, jak ktoś kto pracuje/pracował w Tesco thurrock przeczyta to proszę o kontakt dmodecom@gmail.com, kilka pytań odnośnie pracy :)

Milenka96

Hej planuje sie wybrać do pracy w Wielkiej Brytani w listopadzie czy ktoś również sie wtedy wybiera ?

Eli
@Milenka96

Witam wybieram się do Burnley Boohoo przez Stafline albo ostatni tydzień października albo na początku listopada . Jestem z Dolnego Śląska kontakt na : elba74@go2.pl

Szymon
@Milenka96

Hej, ja planuje wyjazd jak najszybciej, czy ktos wie cos może o sytuacji w Middlesbrough, tą ofertę znalazłem na oliksie wczoraj czy może ktoś tam wcześniej pracował?

@Szymon

Wybieram jedziemy z dziewczyną 1 listopada do boohoo mail kamilk5365@gmail.com

Santi

hejka jade sam:)) moj mail bycek19@interia.pl

Pakowacz

Wszyscy zainteresowani wchodzą do sali,każdy dostaje do wypełnienia formularz osobowy.W pierwszej jego części standardowe pytania typu imię i nazwisko data urodzenia itp.W dalszej części już pytanie np."co jadłeś dziś na śniadanie?"I tu trzeba wymienić kilka produktów po angielsku,potem proste działanie matematyczne no i czasem osoba prowadząca zada jakieś pytanie ale proste typu gdzie mieszkasz.To chyba tyle

Nie było dziwnych pytań

jasta

Witam.Porosze powiedziec czy ktos jedzie do THURROCK na 17 LISTOPADA mamy interwiew ,jestemy para i myslimy skorzystac z zakwaterowania u Paticka /.....Jakie on ma tam warunki ?czy faktycznie nie da sie wytrzymac? dziekuje

Mazak

Witam, ktoś napisze jak wygląda praca w Boohoo? Planujemy wyjechać ze swoją dziewczyną na 3-4 miesiące i w związku z tym bedziemy szukać pokoju dla dwóch osób na wynajem. Jedziemy z zamiarem zarobienia, a nie imprezowania więc spokój pewny

Ninka
@Mazak

Mazak znalezliscie juz coś? Ja też się wybieram do Burney w październiku. Czy jest tu ktoś kto jest juz na miejscu i może coś powiedzieć o pracy? Jechał ktoś autokarem czy lecieliscie?

Kto jedzie

Kto chce jechac w listopadzie jak nie jest to zly moment przed swietami to pisac 199419941994@o2.pl jestem z rejona katowic.

Edi

Ponoc w Snodland daja 100 funtow na start do wyplaty i jest duzo godzin do robienia, ktos potwierdza?

@Edi

Tak Staffline daje te 100f do każdej z umów, płatne przy pierwszej wypłacie,

Szaman

Siema, słuchajcie. Dostałem ofertę pracy w magazynie TESCO Thurrock, ktoś tam teraz jest? Jak z zakwaterowaniem? Leci ktoś teraz? Miałbym tam być 11/10/2017, a pracę zacząć 12/10/2017. Jeśli ktoś coś wie na ten temat, proszę o jakąkolwiek informacje tu bądź na e-mail'a: PolarQ95@gmail.com

Ilona.

Hej. Jak jest w tym boohoo? Dostałam propozycje na 5 albo 12 pazdiernika. Sama mam leciec wiec troszke sie obawiam. Ktos byl lub jest i moze coś napisac? Może ktoś tez ma termin tego dnia i sam też leci, chętnie się przyłącze...... ilonakulik1@wp.pl

Izka
@Ilona.

Jak ktos lubi chodzic ale nie lubi dzwigac to BOOHOO jest dla niego xD Z zakwaterowaniem jest ok, mam u Pawla polaka z ktorym idzie sie dogadac Jestm tu od miesiaca i nawet wypalata pierwsza byla po tygodniu a mowili ze po dwoch ma byc xD

benek

Siema jade fo boohoo do kumpli i mamy ponoc chate wynajac , wiec jak ktos chetny sie dolaczyc to pisac na maila benek.bem@o2.pl czytam i czytam co tu piszecie i wam napisze , bo od kumpli wiem ze wcale nie jest zle , trzeba sie nachodzic po magazynie a zmiany po 12 godzin sa , ale robota ciezka nie jest bo sie nic nie dzwiga kasa co piatek , nadgodziny sa Z tego co ja wiem to staflajn nie chce zadnej kasy mamy sie poprostu utrzymac do wyplaty , czyli zaplacic za chate miec kase na zarcie itd tak mi mowil kolo ze staflajnu i tak potwierdzili kumple bo pytalem pozdro i do zobaczyska na miejsu ;-)

Eli

Hej ! Czy ktoś może wybiera się do pracy do Bradley w Boohoo w październiku ? Jestem z Legnicy dolnośląskie i szukam jakiegoś kontaktu. Praca z agencji Staffline. Dzięki

TUSIA

NIE POLECAM!!! Bylam w Szkocji na truskawkach, oferta piękna...praca po 8h, okazało sie, że codziennie pracowaliśmy po 3/4h.. tragedia! Dobrze, że po dwóch tygodniach znaleźliśmy inną farmę

@TUSIA

Hej Moze byłeś na farmie stuard obok perthu

Kwiatek

Witam, jak wygląda sprawa z wolnym na Boze Narodzenie? Z góry dziękuje.

szybki2411

21.09.2017 Zmieniam miejsce zamieszkania w raz z moją dziewczyną Z Leeds na Burnley mamy zacząć pracę w booho..Przez agencje stiffline z katowic..Czy naprawdę pomagają w znalezieniu mieszkania?i ogólnie jak praca wygląda w booho? I czy to nie jakaś sciema.Prosze o jakieś info na szybki2411@wp.pl

Irena

Witam jedzie ktoś na interview do Llangefni 13 września w 2 Sisters Llangefni?

Peppermint

Witam Powiem wam że wyjazd ze Staffline jest ok ale mieszkania u Petera guzmicky PORAŻKA NA CAŁEGO!!!! w każdym domu syf niczego nie ma dostajesz pokój i tyle brudny materac i jak nie masz pościeli to spisz na bluzie i w bluzie. Hajsu biorą bardzo dużo i tyle ich interesuje. Najgorsi ludzie na świecie lepiej szukajcie na własną rękę bo inaczej będziecie w SZOKU!!!

Polski Angol
@Peppermint

Dlatego zawsze lepiej szukać samemu, kiedyś pracodawca w UK mógł dawać zakwaterowanie, a teraz nie, więc muszą korzystać z usług landlordów żeby ktoś pojechał do roboty, bo ludzie to sieroty i sami sobie nie poradzą. ;-) Ale wymagania mają :-p

Kwiatek

A jak wyglada wolne na boze narodzenie?

boohoo_oboz_ pracy
@Kwiatek

Wolne będzie miała tylko jedna zmiana druga pracuje z sylwestrem to samo, tak się składa, że niebieski shift ma wolne czerwony pracuje, dodam jak ktoś naprawdę chce tam pracować to bierzcie nocki bo płatne 8 a dzień 7,6 z drugiej strony gdy skończą się święta zaczną się też zwolnienia i nie będzie pracy, będą też wtedy wypuszczać do domu część pracowników po 6h i odliczać od urlopu. Co do koloru shiftu kiedy chcesz pracować oczywiście nie masz zbyt dużego wyboru, każdy chce zacząć od razu, więc zaczynasz pracę z początkiem nowego shiftu, chyba, że powiesz, że możesz dopiero od wtedy i wtedy to wtedy zaczniesz z kolejnym shiftem, w trakcie interview rozdają rozpiskę, ale możesz ją dostać czasami już po rozmowie, czasami leżą w pokoju gdzie przeprowadzają interview, jest około 30 osób duży tłok, więc jak ci zależy na wolnych świętach co i tak wam się nie opłaci podróż w tym okresie jest 3x droższa od wakacyjnych biletów :)

Rex

jak tak marudzicie to wpadajcie do tesco snodland jest robota wypalata na czas umowa na fulltime i duzo overtimeow no ale angielski trzeba znac zeby sie jako tako dogadac spac jest gdzie robota jest hajs sie zgadza

Guideon

Ktoś wyjeżdża 14 ? Chętnie się dołączę. Do Boohoo oczywiście.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.
2.9/5 Na podstawie 288 ocen.

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.