Opinie o GERRY WEBER w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie GERRY WEBER. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GERRY WEBER na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GERRY WEBER w Warszawa

Wypłacają dodatkowe nagrody w GERRY WEBER?

WG

Proszę śmiało aplikować na stanowisko i takie pytania zadać na rozmowie o pracę. P.s nie we wszystkie firmy oferują budżet na strój pracowniczy,wiec radzę wziąć to pod uwagę

W jednej z opinii widzę nawiązanie do jakiejś poprawki inflacyjnej względem budżetu na benefity. a co z ogólnymi stawkami? Ile teraz wynoszą? Czy jest tu teraz ktoś kto aktualnie się zatrudnia? można prosić o opinie? czy warto próbować się dostać?

Wypłacają dodatkowe nagrody w GERRY WEBER?

Nagrody? Buahaha!Z miesiaca na miesiac jest gorzej . To sie wszystko pozamyka kwestia czasu.

Dziewczyny co sądzicie na temat nowej regionalnej dla mnie to (usunięte przez administratora)i tyle. Nic nie wie o swojej pracy i jeszcze cisnie po szeregowych pracownikach ma pretensje o utargi normalnie(usunięte przez administratora) Człowiek po pracy myśli tylko o pracy. Może czas to zgłosić

Beata

Piszesz, że ktoś może czegoś nie wiedzieć o pracy regionalnego? To w zasadzie co trzeba wiedzieć, skoro już tak stwierdzasz? jaki zakres obowiązków oraz odpowiedzialności i jak ich wypełnienie ostatecznie zostaje wynagradzane? przeskok na drodze awansu jest możliwy na to stanowisko?

Annnn

Jak widać się nie pozamykało, więc dobrze prosperuje :D

@Annnn

Ano, nawet oferta dla sprzedawcy wisi na takiej stronce, pytanie tylko z czego wynikają te nabory? Jak tak patrzyłam po benefitach to zauważyłam, że występuje roczny budżet na outfit firmowy, a ile on wynosi? Co roku jest na to nakładana poprawka inflacyjna?

WG Nowy wpis
@Annnn

Dobrze prosperuje a o zamknięciu na rynku Polskim nikt nie wspominał nawet. Czyżby była pracownica dopytuje.

WG Nowy wpis

Liza Nowy wpis

Praca w marce zagranicznej jak najbardziej na plus.

@aldona

Praca w handlu nie jest łatwa i przyjemna, ale ma też swoje dobre strony. Z pracy w tej marce jestem bardzo zadowolona, a pracuje już przeszło 10 lat

Edyta
@@aldona

10 lat? czy z tego jakikolwiek przywilej wynika? podwyżki? Awanse? Niby cos o nich było napisane, ale w takiej sytuacji przy takim okresie stażu na jakie stanowiska da rade na spokojnie przejść?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie GERRY WEBER? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Annnn

Jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Wynagrodzenie adekwatne do ruchu jaki jest obecnie w galerii. Sympatyczne klientki Możliwości ścieżki rozwoju i awansu. Świetna i widać, że z potężną wiedzą Pani kierownik, od której dużo się uczę Z chęcią przychodzę do pracy #teamGalMok

@Annnn

Nie pracowałam jeszcze to nie znam tego przelicznika, o którym wspominasz a jestem w zasadzie ciekawa. Jak ten ruch w galerii jest przeliczany na to adekwatne wynagrodzenie? da radę to do czegoś przybliżyć, żeby mieć szersze wyobrażenie?

Iza
@Annnn

Kierownik jakich mało, swój zespół z poprzedniej pracy ściągnęła to jest za co wypisywać te bzdury. Sukcesów oraz awansu :))

@stilo.oo
@Iza

Skoro ludzie idą za kierownikiem to świadczy pozytywnie o nim Czyż nie o taką atmosferę w pracy chodzi ?

Czy w GERRY WEBER zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Beata

Chyba jeszcze nie doszło tu do tego wspomnianego zamknięcia sprzed lat, skoro w googlach wciąż pozytywnie oceniali? Powiecie mi coś na temat aktualnych warunków pracy jakie tu mają? Podobno kiedyś nie było żadnych nagród a teraz? Np., premia od obrotu?

ola

witam ,chce napisac o salonie w Bydgoszczy w Arkadach ,nie wiem czym sie kierowała Pani kierownik sklepu przeprowadzjąc rekrutację istna dyskryminacja ,ciągłe pytanie o dzieci na takich rozmowach wogóle nie powinno sie pytac o sprawy prywatne. obsługa maskra dziewczyny wrecz leża na ladzie razem z kierowniczka do wymiany cała ekipa.nie dziwie sie dlaczego jest tragicznie ,tak usłyszałam na rekrutacji ,nie pisze tego ze złosci ,ze nie zostałam zatrudniona bo mam juz pracę ,ale widząc osobę która została tam przyjeta ..pozostawia wele do życzenia i reszta także ospałe ,zero checi do pracy .żenada,droga firmo wymiana ekipy bo bedzie plajta

@ola

Twoja opinia może okazać się cenna, ale... to profil Gerry Weber w Warszawie.Wiecie coś na temat oddziału w Bydgoszczy?

Inka
@ola

Tez bylam na rozmowie w Gerry Weber Arkady i nie mialam pytan o zycie prywatne ani dzieci zwyczajna rozmowa slyszalam ze nagminnie zamykaja sie sklepy ten w arkadach tez podobno ma sie zamknac

A
@ola

Opinie dodala osoba ktorej umowa u poprzedniego pracodawcy trwala 10 lat z czego czynnie ta pani przepracowala moze z 2 lata.Nikt pani nie pytal o dzieci sama pani o tym powiedziala.Prosze nie przeinaczac faktow.Nie rozumiem tez dlaczego wypowiada sie pani o osobach ktorych pani nie zna, ze sa zenujace.Pozdrawiam serdecznie.

Ola
@Marta

Ja właśnie piszę o Bydgoszczy, zamyka się od 1 stycznia.

Ola
@A

Nie ważne kto ile przepracowlal ważne jak sprzedaje i jakim jest człowiekiem, lata pracy nie maja znaczenia, proszę wziąść sobie to do serca.

Wiecie czy salon zatrudnia pracowników na umowę o pracę?

ona
@Marta

tak

Martyna

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie?

Julita

@kubibubi a czy mogłabyś opisać jak wyglądała Twoje przygoda z tą GERRY WEBER, czy masz jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników tej firmy, np. w trakcie rozmów rekrutacyjnych? Każda merytoryczna opinia będzie przydatna, pamiętajmy o regulaminie forum Gowork.

kubibubi
@Julita

Każdy kierownik przeprowadza rozmowę inaczej. Powiem tak, nie tylko jako przyszły pracownik, a w ogóle w życiu, warto być dobrym i sympatycznym człowiekiem - to wystarczy :) Nie uwiodłam kierownika ani swoim doświadczeniem, ani elokwencją .. Po prostu dla większości ludzi ważna jest atmosfera w jakiej się pracuje. Jeżeli ktoś się dorobić, a nie narobić, albo od razu ma aspiracje na kierownika czy nie potrafi pracować w zespole - to ta praca nie jest dla niego.

kubibubi

dla mnie elegnacko, pracowałam w innym skepie z dużo gorszymi warunkami. Zarobki to 1781 zł na rękę na pełen etat- przynajmniej ja tak zarabiam, atmosfera jest super, każdy nawzajem sobie pomaga. Każdy z nas ma premię i dostaję (jak wspomniała koleżanka wyżej) kartki na ubrania + 100 zł do wypłaty - ale dla mnie to super opcja, że możesz wziąć tyle rzeczy na głupi bon, bo inna firma nie da ci nic. Każdy walczy o to, żeby koleżanki miały po 13 tys, nabijamy na siebie nawzajem, bo nie ma o co rywalizować. Nie jestem podstawiona, po prostu świetnie mi się pracuje.

Julita

@anonymous Nie jestem pracownikiem firmy GERRY WEBER, więc niestety nie umiem Ci w tej konkretnej kwestii pomóc. Jednak zachęcam Cię do zadania pytań tutaj - na forum. Znajdzie się na pewno osoba, która pomoże Ci się przygotować, do rozmowy kwalifikacyjnej, jak mniemam. Swoją drogą, pozwól, że spytam. Czy w między czasie na taką rozmowę się udałeś, czy też nie?

mieszane opinie

Julita

@Henry Zapoznaj się bezpośrednio ze stroną firmy GERRY WEBER, na której znajdziesz wszystkie aktualne oferty pracy. Link podaję Ci poniżej. https://group.gerryweber.com/en/career/job-offers/ @Agnieszka Nie wypowiadaj się proszę na temat pracowników firmy GERRY WEBER. Jest to wbrew regulaminowi.

@Julita

Masz jakies rady jak sie przygotowac?

Kali

Intrygi, zatrudnianie po znajomości(bierny, mierny ale wierny) i standardy Białoruskie w zarządzaniu sklepami o to Polski sen a raczej koszmar. Taka kadra zarządzająca a mam tu na myśli jedną osobę (p.K) to prawdziwa plaga dla dobrych firm. Niszczy sie struktury, filozofie firmy...kompetencje kupieckich domów towarowych z Marywilskiej!

SB
@Kali

...a salony GW przypominają teraz sklepy Reserved czy Top Secret lub jeszcze innej taniej sieciówki ze strategią dużo, tanio i byle co...szkoda tych klientek a już niewiele ich zostało.

Dokladnie
@Kali

Kali , mamy chyba te sama osobe na mysli. No coz, przydalby sie ktos z jajami, ale na mnie liczyc nie moga ;-)

Agnieszka
@Kali

O ta sama osoba widzę cały czas ma ten sam stołek???? tragedia z tą kobietą była I widzę, że wciąż jest

-23

no dobra, podajesz jakieś stawki wynagrodzenie dla sprzedawcy ale to nie jest przypadkiem tak że on dodatkowo ma jakieś jeszcze premie i prowizje dodatkowo płacone od sprzedaży? szczególnie że to znana i renomowana firma to te pieniądze powinny wzrosnąć co podałeś

@-23

Nie ma żadnych prowizji i premii. Czasem dadzą voucher na ubrania i tyle. Syf!

Agnieszka
@Gość

Dokładnie tak. Tylko 100 zl do wykorzystania w sklepie. Premią bym tego nie nazwała

Henry

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Monia

Pozycja firmy nie wzięła się z powietrza ale z wielu lat działalności i myślę, że negatywne ocenianie jest bardzo nie w porządku. Każdy może mieć swoją firmę i robić jak uważa albo dostosować się do wymagań firmy.

Wasza wielbicielka
@Monia

Monika masz racje każdy pracodawca ma swoje zasady pracy,zatrudniania i zwalniania pracowników .Co nie znaczy że ludzi można traktować jak śmieci ,lecz kadra menadżerska tej firmy to ludzie bez doświadczenia i wykształcenia w tym kierunku ,robiąca wszystko na tak zwanego czuja ,uważając ze robienie samego obrotu w firmie nie zważając na jakakolwiek marżowość to klucz do sukcesu prężnie działającej firmy.Efekt tak płytkiego myślenia objawia się tym ,że sklepów tej marki robi się z miesiaca na miesiąc coraz mniej ,a ludzie zarabiają od kilku lat te same marne grosze ,jestem pewna że ten tok myślenia tych pseudo menadżerów za jakiś czas zamiecie zupełnie ta firmę z polski bo sprzedać żeby sprzedać i szczycić się samymi słupkami nie zważając na koszty produkcji działając w wiecznych rabatach i promocjach to każdy baran potrafi .Lecz z „pustych przelotów” pieniędzy nie ma a za paliwo zapłacić trzeba.

Jaa
@Wasza wielbicielka

No pani manager na PL zdaje sie po historii

Julita

Firma poszukuje kandydatów na stanowisko Sprzedawcy. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacja? @@25kikajak dawno temu pracowałaś w GERRY WEBER? Może od tego czasu warunki zatrudnienia uległy zmianie? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o GERRY WEBER - Warszawa

• Jak się pracuje w GERRY WEBER?

Zobacz opinie na temat firmy GERRY WEBER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GERRY WEBER?

GERRY WEBER
3.3/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Mokotowska 49
    00-542 Warszawa