Opinie o Fresenius Medical Care Polska - S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fresenius Medical Care Polska - S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fresenius Medical Care Polska - S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresenius Medical Care Polska - S.A. w Poznań

r

ktoś mądry wymyśla leki żeby pomóc chorym na nerki ,a (usunięte przez administratora) wożi je pod plandeką w mrozie i w ukropie razem ze swoim kolesiem wutke, ale najgorsi są ci co ich chowają i bronią tych (usunięte przez administratora) , może warto sprawdzić czy bogucki nie chodził często przy Odrze dlarego ryby wypływają bez tlenu

@r

r skończ już się użalać nad sobą bo tylko spamujesz ten portal. Widać, że ostatnio leków nie bierzesz i są efekty.

@Mexicanos

użalać ? nad czym nad takimi przestępcami jak ty i ta chora firemka . daj spokój . ty nie masz argumentów zeby mi coś zarzucić , a pracownicy tej firemki są za mną

r

ile z tego masz za bronienie chorej dyrekcji?

Paulina
@r

A o co chodzi? Nie widzę kontekstu twojej wypowiedzi

@Paulina

może ,warto dbać o chorych na nerki , a nie dbać o swoją posadę . jesteś dnem . każdy wie , że to zwykli przestępcy.

Gal

Wymagania z kosmosu, pieniądze śmieszne.

Kamila
@Gal

To pracuje się dużo godzin czy jak?

Helena

Ale za co zapłaci? No i czemu tak nieuprzejmie piszesz? Przecież możnaby to ubrać w inne słowa prawda?

Firma Fresenius Medical Care Polska - S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Koordynator Zespołu Serwisu. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
r

tacy jak kałek... to i my podatnicy za to płacimy

r

ty debilu masz czelność coś tu pisać ... lecz się psychiatrycznie .. razem z tą chorą firemką co broni głupka co wozi leki pod plandeką . pewnie szmato coś napiszesz za pieniądze , ale oddasz je mnie (usunięte przez administratora)mnie błagając

dorwę cię

r

te (usunięte przez administratora) powinni ludzie spalić!!! bandyci żerujący na państwowych pieniądzach

r

myślałem , że jest w tobie trochę uczciwości i honoru , ale widzę , że muszę usłyszeć pieśni jak ta (usunięte przez administratora) bogucki co dostał w ryj ty przestępco broniący (usunięte przez administratora) co wozili leki przy -20 stopniach pod plandeką

Robert

Możesz napisać jeszcze raz, tak, by administracja nie była zmuszona powycinać niecenzuralne słowa? Inaczej nie sposób w pełni zrozumieć Twojej wypowiedzi. Rozumiem, że masz zastrzeżenia do tej firmy, ale konkretnie czego one dotyczą? Chodzi o kwestie pracownicze?

@Robert

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Pracuje w FMC 10 lat i nie narzekam. Tamta osoba ewidentnie kieruje się emocjami, skoro wypowiedź jest niecenzuralna… Rynek pracy jest ogromny, jak komuś nie pasuje może przecież zmienić pracodawcę. Ot, co.

@Mexicanos

jak zachorujesz na nerki to ponarzekasz i zmienisz zdanie o tej firemce , a teraz widać po wypowiedzi jesteś największym nierobem i bezm ózgiem liżącym dyrektorskie (usunięte przez administratora)jak coś takiego piszesz.

lll
@u

musisz zrozumieć mexicanosa , pewnie nikt mu jeszcze nie przywożił zamrożonych lekarstw i nie miał zapalenia otrzewnej jak tylko pracuje 10 lat . może nie wiedzieć , że winni zamrożeń dzisiaj odpoczywają dobrze zarobieni na emeryturach dzięki tej firmie na którą nie narzekasz.

@Mexicanos

najadłeś się propagandy o tej firemce ,, ale ja cię oświecę . w 1993 roku była kontrola i ta poważna firma musiała przystosować magazyn oraz swój firmowy samochód do wożenia leków dializacyjnych ( czyli agregaty chłodnicze w magazynie i w ich firmowym samochodzie ,,, mieli to dokładnie pol roku ..do 1994 roku .. ale był przewoznik co chciał uczciwie pracować , wszedzie na stacjach dializ były uwagi o zamrożonych płynach dializacyjnych i zapaleniach otrzewnej , ale to takim wisiało , dzisiaj niby karzą tych , ale to sciema ,te (usunięte przez administratora) wytruły polowe polski chorych na nerki i to jest prawda , jak ktoś wynajmuje auto do wożenia leków pod plandeką przy -20 stopniach to tak jest

@Mexicanos

mogę Ci opisać każdy krok po kroku tej oszukańczej firmy i opisać. broniącej tych swoich pracowników odpowiedzialnej za potrucie chorych pacjentów i napisać za co zwolnili jednego z nielicznych chcącym być uczciwym pracownikiem . to zmienisz zdanie o tej firemce .to są prezesi , dyrektorzy kierownicy a nawet byli kierowcy po awansie . firma co za pieniądze łącznie z dyrekcją sprzeda się za pieniądze jak najgorsza (usunięte przez administratora) z placu wolności

@Mexicanos

teraz coś napisz , to jeszcze ci dołożę prawdy o tej firemce co potrafi znęcać się tylko na uczciwych pracownikach . zaraz zmienisz zdanie o tych bandziorach , bo inaczej nie można ich nazwać .

@Mexicanos

dla tego dranstwa liczą się tylko pieniądze , takie ścierwo nie zrozumie , że jeszcze jest szacunek , pomoc koledze , pacjentowi , wywiązanie się z powierzonej pracy ..oni tylko potrafią karać a nie potrafią dobrać kierownictwa żeby nie dochodziło do takich sytuacji ... nie życzę takiego kierownictwa nikomu , ale to tylko pewnie u takich co skubią idiotów z nfz-tu

@t

bandyta co mści się przez przeszło 20 lat psychicznie nad uczciwym pracownikiem za żart jak nagranie (usunięte przez administratora) , czyli jego pełnomocnika co może zabił chorych dializowanych , muśi być (usunięte przez administratora) art 148

@t

będziesz twardzielu piszczał jak bogucki i on też

@t

Chyba nie jestem w temacie bo nic nie wiedziałem o „potruciu chorych pacjentów”. Jeśli faktycznie taka sytuacja miała miejsce to są odpowiednie instytucje by to zgłosić a nie wylewać gorzkie żale na tego typu forach…

@t

co to za głupek jest decyzyjny w tej firemce , bo wszyscy od prezesa do kierownika dymali go na wszystkim ,,, (usunięte przez administratora) ten (usunięte przez administratora) ma mózg

@t

Dlaczego te nieprawidłowości w transporcie sprzed ponad ćwierć wieku wypłynęły na forum właśnie teraz? I nabierają takiego dużego wydźwięku?

@Mexicanos

błagam.. zgłoś to bo ja brzydze się kapowaniem , a ty mi pomożesz. a ja to potwierdzeę,,, mam niezbite dowody ... a nie umiem donosić ,,,pomóż przyjacielu

@Mexicanos

bo nikt nie zgłosił ty ścierwo co dobrze o tym wiesz na prokuratureę

@Mexicanos

bo ty kurewko nie interesujesz się tą przestępczą firemką . a wiesz o wytruciach pacjentów

h

dzięki , zapamiętam

@Mexicanos

zabicie ludzi jest karane ponad 25 lat ... z zimną krwią wożenie im płynów dializacyjnych pod plandeką ... przy -20 stopniach może jeszcze za to odpowiesz (usunięte przez administratora)

@t

firma dowiaduje się o wożeniu nieprzystosowanymi samochodami leków i wywołanie samych zapaleń otrzewnej i dalej tak wozi to chyba przestępcy których ty bronisz ...żałosna (usunięte przez administratora)

e
@Mexicanos

zgłoszone dyrekcji i masz wynik ... zwolnieni ci co wozili leki chłodniami ... nie każdy chce skarżyć (usunięte przez administratora) i chodzicć po sądach

10 lat...... to mi nic nie zrobiłeś i możesz nic nie wiedzieć , przepraszam

@Robert

napisząę jeszcze raz , żeby administrator nie musiał wycinać niecenzuralnych słów ,,, firemka broni swojego pełnomocnika , któryu pomroził leki dializacyjne w zimie prz minus 20 stopniach ( same zapalenia otrzewnej ) wożąc leki samochodem pod plandeką , a teraz zastąpił jego kierownik co jego samochód przerabiano za grube pieniądze na chłodnie ... ważne ,że zwolniono 21 lat temu przewożnika z chłodniami . zwykli przestępcy co blokują opinie na forach ... bandyci i tyle .razem z tym (usunięte przez administratora) co i ch broni i udaje przyjaciela i wypisuje tu raz prawdę a drugi raz kłamstwa

@Mexicanos

powiem ci dlaczego , bo ktoś myślał ,żę to jest poważna firma i rozwiąże rozumnie problem wewnątrz firmy , a nie będzie ćwierć wieku nagradzał pracowników co pomrozili płyny dializacyjne wożąc je pod plandeką i zwolni tych co chcieli uczciwie pracować bo w końcu nerwy na takie penerstwo nie wytrzymają . pełnomocnik co bierze od przewożników łapówki i wożi przez 10 lat leki pod plandeką i je zamraża to napewno dobry wzór do naśladowania. pewnie dlatego ma jeszcze w tej firemce pracę . tak załatwia się sprawy w chorej klice

@Mexicanos

tam jest dobrze gdzie ciebie niema i każdy normalny z tym zgodzi.

@Mexicanos

dlatego bo wolałeś brać pieniądze i tego nie zgłosić

@Mexicanos

lepiej pracować za niewielkie pieniądze , niż siedzieć za potrucie i zamrożenie chorych ludzi i wypisywanie jak ty śmieciu o nienażekaniu

@Mexicanos

już tu jeden taki był co myślał ,że przyzna się do brania od przewożnikow łapówek to jest ważny !!!

@r

Jesteś mentalnie deficytowy pajacu. Tutaj anonimowo wylewasz gorzkie żale a w domu o dolewkę zupy boisz się poprosić (usunięte przez administratora) :-)

ile zarabiasz klakierze?

@Mexicanos

ale sobie (usunięte przez administratora) narobiłeś ... moje nazwisko to roman maciejaszek zwolniony z tej chorej firemki za to, że nie chciałem zamrażać płynów dializacyjnych przy -20 stopniach ( same zapalenia otrzewnych ) i chowanie przestępców takich jak bogucki co wytruli pół polski , a wielu ludzi je tylko zupę przez takich (usunięte przez administratora)jak wy , broniących takich (usunięte przez administratora) jak bogucki i reszta tego chorego kierownictwa żyjących z naszych podatkowych pieniędzy. to ty masz żale na internecie,,, zobaczymy na ulicy tania (usunięte przez administratora)

@Mexicanos

zgłoś to na prokuraturę , chyba ,że nie potrafisz czytać o potruciach ludzi kretynie

@Mexicanos

dolewka ??? , żart nie wszyscy (usunięte przez administratora) własny kraj z nfz.. nagradzając pracowników co potruli pacjentów

Mexicanos

Nie strasz, nie strasz durniu bez szkoły :-)

@Mexicanos

wiem ,żę jestem niedouczony bo nie skończyłem wyższej szkoły obciągania dyrekcji jak ty .

@Mexicanos

tu nawet nie ma o czym dyskutować jak ktoś broni przez tyle lat pracowników co wytruli chorych ludzi za nasze społeczne pieniądze , ja bym się na twoim miejscu wstydził , że pracuje w takim bagnie inteligentny durniu .

@Mexicanos

jak ktoś żyje 25 lat nienawiścią do takich bandytów , to raczej nie zalerzy jemu na dolewce zupy ...

@Mexicanos

durniu bez szkoły :-) popatrz a ja myślałem , że ktoś niedouczony i bez szkoły to taki co nie wie ,że płyny dializacyjne wozi się chłodniami . a czy komuś zależy na tym czy ktoś napisze duuupa przez "Ó" kreskowane . komu to zaszkodzi? , a każdy zrozumie . Masz rację. pisanie żali na internecie jest bezsensu . to tak jak byś pisał do putina przestań mordować ludzi na Ukrainie . widze firmowy oligarcho , że dużo zarabiasz i dlatego masz dobre mniemanie o tej nieuczciwej firemce . THE END profesorze zwyczajny .

Wojciech
@Mexicanos

Masz racje. Każdy ma wybór. 10 lat to bardzo długo. Powiesz jak jest tu z wypłatami? Dostajesz co jakiś czas podwyżki? Chce wysłać CV a wolę wcześniej wiedzieć jakie stawki tu dają.

U

ZARAZ BANDZIORY TRUJĄCE CHORYCH LUDZI BĘDĄŚIĘ ŚMIAĆ ,, ZWYKŁE BANDZIORY WOŻĄCE LEKI POD PLANDEKĄ , BOGUCKI I RESZTA . WIADOMO , ŻE NIKT NIE CZYTA BO JEST BLOKADA , ALE CZYTAJĄ WSZYSCY PRACOWNICY

a

dawać takim pracę przez 30 lat i dobrze im płacić za to ,że wożili leki pod plandeką szkodząc chorym ludzią a tego co chciał inaczej zwolnić i kazać mu się przypatrywać przez te lata jak im się dobrze wiedzie ... to chyba z tą firmą coś nie tak ...zastanawiam się teraz kto tu żle robił? widocznie zamiast chłodni miałem kupić samochód pod plandeką i teraz też bym leżał i palił cygara

r

znajdz jednego pracownika oprócz dyrekcji i takich szmaciarzy liżaących im tyłki jak ty co szanuje tą firemke to wtedy pogadamy ŻEGNAm

r

właśnie takie zero pracuje w tej firemce to i nie dziwne ,że same pomrożenia płynów dializacyjnych

t

zapytam . po co prezes po logistyce co wozi leki samochodami z piekarni i kierownik co w 1993 roku woził leki chłodnią ... zero bez honoru

nowaczyk

zaraz zobaczysz opinie bogucki to twoj kierownik

zerwany kręg

Bartosz
@t

Pracujesz w Fresenius Medical Care? Jakie są tu warunki płacowe i jaka atmosfera panuje w zespole? Jak to wszzystko oceniasz? Czekam :)

r

żal pracowników co muszą w tym gównie pracować , dyrekcji , co potruli ludzi wożąc leki pod plandeką

@r

ale jest tu takie (usunięte przez administratora) co obciąga boguckiemu i dyrekcji ..kto zatrudnia takich śmieci

p

oceniam rekrutację na stanowisko administracyjne w Toruniu. Rekrutacja dwuetapowa: pierwsza rozmowa - nie mam zastrzeżeń. Natomiast na drugiej rozmowie (z dyrektorem) padły pytania o życie osobiste, zwłaszcza o posiadanie dzieci, więc wiadomo o co chodzi - dyskryminacja! Już nie pamiętam czy chociaż oddzwonili z odpowiedzią (co bardzo rzadko się zdarza).

Honorata
@p

Cześć, czy jeśli chodzi o rekrutację to te dwa etapy składały się jedynie z rozmów? Czy może Fresenius sprawdza też w jakiś sposób umiejętności lub wiedzę kandydata?

Nie liczę się ani z Pacjentami ani z Paniami stalowymi....Kierowcy źle traktują pacjentów nikt nie raguje były zgłoszenie nic...

Maja
@Ania

Fresenius Medical Care jest największym na świecie dostawcą produktów i usług dla osób z przewlekłą niewydolnością nerek. Myślałam więc, że firma o takiej renomie nie pozwala sobie na takie "wpadki". A zgłaszałaś swoje uwagi Właścicielowi?

@Maja

własciciel w demokratycznych państwach jak USA . płaci tylko milionowe kary 231 mil usd za korupcje i przekrety

@Maja

Łamie ustawę o związkach zawodowych”. Czy medyczny gigant chce rozpętać wojnę z Solidarnością?

@Ania

symetria , to pomoże

Zostaw merytoryczną opinię o Fresenius Medical Care Polska - S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Fresenius Medical Care Polska - S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fresenius Medical Care Polska - S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresenius Medical Care Polska - S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fresenius Medical Care Polska - S.A.
2.4/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Krzywa 13
    60-118 Poznań

Fresenius Medical Care Polska - S.A.