Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Chorzów

SO

Zgadzam sie dzisiejsza akcja z Anita to byla porazka ..ryczeć o takie coś to naprawdę porażka powinnaś sie zastanowic nad sobą dziewczyno....I zgadzam sie,że nie wszystkie z Chorzowa są złe,niestety wszędzie są ludzie i ludziska....P.Bożenko ostatnimi czasy jest pani fantastyczna :) super tak sie pracuje.Konfiturom i tym co drą mordy stanowczo NIE !

zainteresowana
@SO

Witam wszystkich Proszę Was o info jak się pracuje w firmie Raben Rudna Mała Zastanawiam się nad złożeniem podania ale słyszałam niezbyt pochlebne opinie o tym oddziale. Ponoć to kołchoz i na maxa wykorzystują pracownika, a co gorsza nie bardzo jest możliwość dalszego rozwoju , kasa tak sobie. Proszę o jakąś podpowiedź bo poważnie zastanawiam się nad tą firmą

roko koko

A CO TO JEST PYYYTAAAA :> ?? :D:D :-)) PZDR

jołjoł

drogie pracownice copakingu jezeli wam sie niechce pracowac to sie zwolnijcie i nienazekajcie bo niektórzy chodza do pracy zarobic na chleb a niektore to mysła ze przyszly polezec.to sie mylicie .przez dziewczyny ktore sie opierdzielaja obrywaja niestety dobre osoby bo sa zwami przy stołach.nie dziwcie sie ze nikt was niechce brac do stolu ja tez bym niebrala leserow i obiboków .tez mi zalezy na pracy choc wiem ze nie sa to kokosy ale z czegos trzeba zyc.dajcie innym pracowac.i uwierzcie sa gorsze prace od tej i jak dlamnie ta jest naprawde lekka.przestancie donosic jedna na druga z bzdurnych powodów i tak nigdzie przez to niezajdziecie.dzisiejszy przyklad głupia blondyneczka chodzi do biura z czym popadnie i oberwala dzisiaj przez nia niewinna pani gabi.a gabi jest naprawde kobieta aniol zawsze wszedzie kazdemu pomoze i niedrze ryja jak inne .wiec nastepnym razem anitko ugrys sie w jezor bo chodzisz i bzdury siejesz..

neutralna

a Pani A. jest zajebista i jest bohaterem w swoim domu ^ a co ddo sosnowca to fakt.. nie robi 3 miesiace a 2jzk juz cos, a skoro od 3 miesiecy normy nie macie to wychodzi na to, ze to nie nasz problem a waszego lenistwa. ciao :)

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Chorzów
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
gosc

Tylko szkoda ze sosnowiec jest od dwóch miesięcy inteligencie

TakaJa

Otóż to!!!Normy się nie wyrabia,ale zleceń brak...to jak tą normę mamy zrobić jak nie ma z czego bo zlecenia z poniedziałku były robione w piątek !!!! Narzekacie na Sosnowiec a najgorsza to jest chyba okularnica z Piekar !!! Raben Show - Chorzów vs Sosnowiec hahaha

!!!!!!!!!!!!

jak mozna wyrabiac norme(usunięte przez administratora) gdzie na magazynie wiecznie czegos brakuje. dwa wozki, zlecen brak, SMIESZNE!!!!!!!!

gość

tylko szkoda, że tej normy nie ma już od 3 miesięcy, tak jak Sosnowiec przyszedł

GOSC

podsumowanie jak norma wyrobiona i bedzie premia to sosnowiec fajny jak nie uda sie jej wyrobic to jestesmy najgorsze i nic nie umiemy zrobic(usunięte przez administratora)

gosc

praca w rabene taka sobie, raz jest ciezko raz na luzie. najgorsze jest to ze norme wyrabiaja wszystkie dziweczynya tylko rabenki maja z tego premie jak nie wyrobisz normy to do zwolnienia jak jak ja wyrobisz to i tak nic z niej nie masz i jaka tu sprawiedliwosc a co do opini to gadzam sie z kolezankami z sosnowca ,niektore to naprawde pomylily obore z hala glupe nasmiewanie ze z sosnowca ktos powiedzial ze jak bedzie pracowal 5 lat tez bedzie zasuwal ,bo taka jest prawda inteligentna pani R ciekawe ze od raz zasuwalas jak kombajn chcialabym to zobaczyc a wogole to co Sosnowiec to nie nalepa wiec ogarnijcie sie patrzcie same na siebie bo szybko nie znaczy dokladnie drogie kolezanki rabenki na was tez trzeba wziasc poprawke bo jak zrobicie bubla to zwalacie na sosnowiec bo tak najlepiej takie damusie inteligentne a nie umia sie do bledu przyznac .pozdrawiam sosnowiec i busa

Zszokowana

wiecie co to jest pierwsza praca w ktorej jest taki nielad brak organizacji jednym slowem (usunięte przez administratora) na kulkach ....takze to nie jest tylko wina zwyklych pracownic przedewszystkich sa funkcyjni co za to odpowiadaja..robota jest a towar wiecznie niezwieziony wiecznie...proszenie sie o wozek al o czekanie po godzinach zeby ktos wielmozny ci przywiozl palete...dziewczyny jezdza wozkami bez uprawnien zeby sie nie prosic a nie powinny do czasu jak ktoras njespowoduje wypadku i zrobi sobie badz ktorwjs krzywde ....zrobice tam wreszcie pozadek kierownictwo bo zaniedlugo w tym bajzlu na kolkach sami sobie bedziecie kleic naklejeczki hah

popieram komentarz nade mna !!! :P

neutralna

ludzie, trzeba miec podejscie do kazdego... ale tez nie wolno pozwolic, aby Toba pomiatali, bo sie psychicznie nie wytrzyma... normy normami, a gdzie szacunek ? tam sa prawie same kobiety, a wszyscy wiemy jakie kobiety sa.. jak komus cos rozkażesz to ona zrobi na zlosc z czyms innym, glupie prosze i dziekuje a calkiem inna atmosfera. a nie, ze " nowe " sa ponizane przez rabenki, ktore o dziwo traktuja siebie jak wszystko wiedzące. no niestety, nikt nie jest idealny i nikogo sie do niczego nie zmusi. W poprzednich komentarzach ( na poprzednich stronach ) wyczytalam, ze nie ma ewidencji norm, alez sa, tylko trzeba isc do biura i poprosic o to. jezeli nie maja czasu to przyjsc za chwile, a nie wyzywac, ze sie opierdalaja.. w tym miesiacu odpadly juz 2 brygadzistki z powodu, zapewne kazdemu, wiadomego i to nie zawsze musi oznaczac, ze urzadzaja sobie pogaduszki o lakierach do paznokci tylko na calkiem inne tematy... troche tolerancji i wyrozumialosci a bedzie fajnie... pozdrawiam :)

raben dolem

Drogie pracownice chorzowa sosnowiec chce pracowac i sie szkolic tylko wy niedajecie im możliwosci macie nas w (usunięte przez administratora) jestescie wredne msciwe i jakbyscie mogly to sobie byscie oczy wydubaly o glupi kartonik z artykulem..malo pracy to macie sie dzielic a nie zeby ludzie bali sie podejsc do stolu bo ich wyzywacie..takie madre jestescie a niechcecie brac do stolikow nowych pracownikow bo normy nie wyrobicie i jak taka osoba ma sie nauczyc jak zostaja przy stole same nowe i nic nie wiedza .wybieracie przebieracie najlepiej zeby byly same dobre przy stole a nowi to co sa gorsi..cale szczescie jeszcze pare tygodni i robimy wyjazd wkoncu na sosnowiec .tam przynajmniej bedzie spokoj nikt nie bedzie ryja darl na nikogo...wy jestescie w oborze wychowane zero kultury i szacunku do drugiej osoby..a u nas z sosnowca jest inaczej kazda kazdej pomoze a nie zostawia ja radz sobie sama..miedzy nami jest przynajmiej mila atmosfera i hce sie pracowac bo z wami to porazka...oczywiscie nie wszystkie sa wredne baby bo jest garstka dziewczyn co sa mile i pomoga ale to mozna wyliczyc na palcach jednej reki...zmiecie swoje zachowanie bo daleko nie zajedziecie...szkoda mi tylko osob co sie staraja i chca pracowac a sa wpychane do jednego wora z reszta nieudacznikow .bo polowa to lesery i obiboki i traca te co chca pracowac.....zal mi was chorzowianki zescie takie niewychowane ..powinniscie swiecic przykladem a tu nie ma z kogo brac przykladu jedynie co przy was mozna nauczyc sie pogardy i chamstwa ...

Dziewczyny piszecie bzdury nie znacie ludzi na tyle dobrze aby pisać o nich takie brednie kto chce pracować będzie pracował a w każdej pracy musisz pokazać na co Cię stać normy są wszędzie cieszcie się że nie musicie zasówać na akord bo wtedy nie dały byście sobie rady a nic winne nie są Panie kierowniczki tekla czy Bożenka są zajebistymi koleżankami nie pracuję tam od wczoraj tylko długo dłużej niż niektóre z agencji a tak Sosnowiec niech się uczy przyjechali na szkolenie to niech się szkolą (usunięte przez administratora)

rokokoko

POLSKA POLSKA BEZ SLĄSKA :D

....

to wypuszczanie z hali równo o 14 czy 22 po skończonej zmianie to jakaś porażka. choć skończysz zlecenie wcześniej nie masz prawa opuścić hali, jak wyjdziesz to bądź pewien ze zaraz Cie ktoś p(usunięte przez administratora) musisz łazić czasami z dwie godziny i ściemniać coś jak nie ma zleceń, ale jak długo da się ściemniać, na wózek czekasz nie raz godzinę żeby towar przywieźć i zacząć pracę, czepiają się o normy a zlecenia na cały tydzień można do środy wyrobić, i co potem??? dwa dni wolnego Pani kierownik?. ZRÓBCIE W KOŃCU TAM PORZĄDEK!!!!!

Robin z Sherwood
@....

zatrudnij się na pół etatu będziesz wychodzić po 4 GODZINACH!!!!!

....
@Robin z Sherwood

po 4 godzinach masz racje mozna by codziennie wychodzic bo roboty i tak NIE MA!!!!!!

katarina

Pracowalam tam to jest porazka nie zycze nikomu tam pracowac ludzie wredni !!!! Ja sie zwolnilam z poprzedniej pracy zeby przejsc do rabenu (usunięte przez administratora) !!! Nie mowia ludziom prawdy a kierowniczka slucha plotek a nie prawdy . Mnie zwolnili tylko dlayego ze mowilam jak tam jest na glos przy calej elicie bylam poprostu nie wygodna !!!!

:D
@katarina

widać nie pracowałaś chyba jeszcze(usunięte przez administratora)ze twierdzisz ze Renata jest taka zla, pozdrawiam

Pani Bożenko

Koleżanką z pracy które się uczą zostały dopiero przyjęte bądź radzą Sobie trochę gorzej niż pozostałe trzeba SPOKOJNIE wytłumaczyć pokazać pomóc by miło się czuły w Nowej pracy a nie "drzeć ryja" i wyżywać się na przestraszonych i "bezbronnych" Nowych. Taki ktoś zlękniony co może zrobić chyba tylko się popłakać bo Gdyby poszedł na skarge do biura to By od razu został ZWOLNIONY . SZANUJMY SIĘ I POMAGAJMY NAWZAJEM . Pozdrawiam koleżanka ze zmiany :-)

kama
@Pani Bożenko

Zgadzam się pani B reprezentuje dno i dwa metry mułu. Natomiast pani G z tego co słyszałam wybiera się do Sosnowca hmm? jak to babsko wyobraza sobie prace w Sosnowcu? po tym jak poniża koleżanki z Sosnowca, jej teksty jak i cała jej osoba są godne pozałowania.Cholera jest chyba cos takiego jak szacunek ! Z całego serca pani B pani G życzę aby one były wzięte w obroty to zobaczą jak miło jest byc poniżanym.Zresztą cały ten Raben to porażka.Pozdrawiam koleżanki z Sosnowca.

BiG :D

praca na copakingu przez agencje porazka, praca i "normy' nic ciezkiego, gorzej z ludzmi, najlepsze rabenki :D stare dupy walcza o swoje bo boja sie i maja racje bo takie jak one nigdzie nie przyjma, wychowane w chlewie a najlepsza wiedzma i tekla, hahahahahah

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.