Opinie o Vlassenroot Polska SA w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vlassenroot Polska SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vlassenroot Polska SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vlassenroot Polska SA w Polska

Shaka kaSenzangakhona

werk in die maatskappy is stadig kom tot 'n einde

Alive

zapomniałem dodać, że były podwyżki.

Immortal

potwierdzam. są przyjęcia. roboty jest dużo. trzeba przychodzić w soboty.

te

Jednym słowem High Live !

logo firmy Konstruktor
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
tost

Serio zwalniają za L4?!

kubica

realia są teraz w polsce niestety takie, ze z pracą na rynku jest krucho, a jak juz coś jest to za 1600zl na rękę. Narzekacie a nie wiecie co macie póki co. Jak was zwolnią przejrzycie na oczy

alonso
@kubica

kubica nie(usunięte przez administratora). bo pracy wokoło jest dużo. o przepraszam pracy dla ludzi którzy coś potrafią: monterów, malarzy, spawaczy itp. ale dla was nierobów spacerujących po firmie i myślących jak zastraszyć jeszcze ludzi to masz rację "nie wiecie co macie jak was stąd (usunięte przez administratora).. to nie wiem gdzie pójdziecie he he"... skończyło się babcyne sranie

Qwerty

Niektórzy dla pieniędzy to nawet by na trasie stanęli, byle ich poklepać po ramieniu, pochwalić i dać premię :) I jeszcze będą prowadzić zeszyt dla kierownictwa kto, gdzie, kiedy i z kim :)

Beata

Prima aprilis. buaha ha ha

Beata

Panowie spokojnie. W kwietniu będą podwyżki. Nie zwalniajcie się. Są zamówienia. Będzie dużo pracy. Soboty i niedziele. Dodatkowe premie.

KUK

Polaczkowo na forum. Nikt niekogo nie zmusza do pracy w VLP, jak się nie podoba to droga wolna. Popracujcie troszkę pod małym prywaciarzem to dowiecie się co znaczy dostać po (usunięte przez administratora) W VLP nie ma tragedii, oczywiście swoje trzeba zrobić. Kasa na czas, grucha + premia na święta. Niektórzy uważają że za samo przyjście powinni po 1kk zł dostać.

Miś
@KUK

I mają rację przyd.pasie

były fablokowiec

Kto wykończył Fablok to wszyscy zainteresowani wiedzą,tylko szkoda mi was bo jak byli ludzie z Fabloku stosują u was te same metody co w starym zakładzie to jesteście skończeni.Na koniec w Chrzanowie główną metodą naprawy spoin było wiadro ze szpachlą....

Łooooo

Łooooo kur.. jutro na rano a ja nie mogę spać!!! Umiejętności i doświadczenie we vlassen ha ha ha nie żartuj sobie, dziewczyny prosto po kursie przychodzą i je trzymają. Banda koni pociągowych nadrobi straty. Wystarczy popatrzeć co mistrzowie z WPS zrobili ostatnio na sąsiednim projekcie, z 4 godzin spawania skrócili do 1.5 i to wszystko przed kamerą wielkiego brata. Pogratulować rozumu, jak skrócą czas to wiecie komu podziękować.

Łooooo

Antoni lubi swoją pracę

Co się z tym zakładem stało? Już dawno temu ktoś powiedział że jak Chrzanów tutaj wejdzie to wykończą ten zakład tak jak wykończyli Fablok, kierownictwo patrzy tylko jak dokręcić śrubę pracownikom a pożal się Boże spawacze kręcą czasy bo liczą na parę złotych więcej. Szkoda kierownika Grzegorza H. bo ten przynajmniej miał papiery spawalnika i wiedział co oznacza skrócenie czasu na elemencie. A teraz się zapier. . . i później wielkie zdziwienie że wyszedł bubel który trzeba poprawiać. Wtedy najlepiej zwalić na montaż, spawacza lub obróbkę wy kierownicy jesteście najlepsi. Jeżeli wam to wystarczająco pompuje ego i leczy kompleksy to proszę bardzo, przyjdzie kiedyś czas rozliczenia za buble i niemiłą atmosferę w zakładzie.

zomkek

Te laski by sie nadaly do baru lac piwo a nie do takiej roboty no nie powiem dwie z nich to są fajne a jedna (usunięte przez administratora) tak jak faceci widac ze przyszła pracować do tej firmy a nie (usunięte przez administratora) nastawiać

Stefan

Ja chce na projekt kolejowy, mam dość produkowania bubli na czas na wps-ie

potwierdzam

:P

mamy wesołe kobitki :D fotki, wesołe zabawy fajnie tak pracować

fachman
@:P

A która najfajniejsza? Która się do Ciebie uśmiecha...

spawalnik

Panowie co ja tu czytam, chyba sobie robicie żarty że S960QL spawacie na czas ! Gdzie jest spawalnik i technolog ??? Zdajecie sobie sprawę z tego że jeśli nie zachowacie procedury spawania QL-ki to jest to Z Ł O M ? Czy Liebherr wie co mu produkujecie, a może to oni wydali pozwolenie na taką ignorancję ? Tak czy inaczej nadaje się to do prokuratury. Chciałem złożyć papiery ale widzę że wy lubicie zabawę na krawędzi. Ludzie zrobią wszystko dla zysku, poświęcacie życie ludzi w przyszłości pracujących z tymi maszynami dla wyższego wynagrodzenia waszych przełożonych ? Chyba pora na maila do odpowiedniej jednostki, przyda wam się kontrola.

vp1
@spawalnik

U nas najważniejszy jest czas ,grzanie to tylko na sztukę żeby wodę wygonić a jak spawalnik dostał sraczki i się kiedyś czepiał ... to grzało się tak żeby się poparzył jak dotknie, o temperaturze miedzyściegowej ostatni raz słyszałem na kursie :) a jakby ktoś wpadł na szalony pomysł żeby element wygrzewać po spawaniu przez kilka godzin to by go majster zabił śmiechem i uznał za nieroba. Tak naprawdę to nie ma u nas ani jednego elementu z S960QL który byłby wykonany całkowicie zgodnie z technologią. Każdy o tym wie ,zwykłe grzanie wstępne elementu przed spawaniem to tylko część procedury ,a na tym kończy się u nas zabawa i wiedza przeciętnego spawacza, nie spotkałem się ani razu z wygrzewaniem elementu wykonanego ze stali S960QL w celu usunięcia wodoru i naprężeń. Nie ma na to czasu.

VP2
@vp1

No to gratuluję dobrego samopoczucia zarządzającym. Kiedyś też robiło się pewne odstępstwa od technologii ale zawsze działało się "zgodnie ze sztuką". Obecny zarząd z Panem chemikiem Janem, naczelnym z Afryki i technicznym kolejarzem na czele nie bardzo wie o co chodzi w tym biznesie. To nie przypadek, że nie wykonujecie już ram z Liebherra, a spawalnicy się zmieniają. Oni wiedzą czym grozi taka zabawa z jakością spawania. Nikomu tego nie życzę bo też kiedyś z Wami pracowałem, ale jak kiedyś przewróci się jakiś dźwig zbudowany na konstrukcji zrobionej we Vlassenroot Polska - nawet nie bezpośrednio z powodu niezgodnego z procedurami spawania - to będzie katastrofa. Na szczęście głównie dla spawalników i zarządzających - tutaj brak wiedzy, odpowiedzialności, chciwość i nadmiar zwykłej głupoty nie są usprawiedliwieniem. Dokumenty identyfikacyjne pewnie też już nie funkcjonują tak jak wiele innych rzeczy więc zidentyfikowanie spawacza, który daną konstrukcję spawał pewnie będzie niemożliwe więc nie ma się co martwić. Można spawać dużo i szybko jak jeszcze mogą za robotę zapłacić. Powodzenia i udanej zabawy!

nowy spawalnik
@VP2

Panowie, teraz są nowi spawalnicy to wszystkiego dopilnują. A Wy spawacze spawajcie zgodnie z technologią i wszystko będzie dobrze, chyba, ze chcecie odpoczywać jak na projektach kolejowych - to zapraszam. Ciuf, ciuf, buch, buch...

byly technolog

masz po czesci racje przychodzi dyrektor mowi ze trzeba zejsc z godzin bo jestesmy nie oplacalni i kaza kierownikom obciac z 900 h na 700 i to ma byc (usunięte przez administratora) to kogo obchodzi ze sie nie da tego zgodnie z technologia zrobic. wiekszosc z nich nie wie co na siebie biora. pozdrowienia dla odchodzacych.

Zostaw merytoryczną opinię o Vlassenroot Polska SA - Polska

• Jak się pracuje w Vlassenroot Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Vlassenroot Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vlassenroot Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vlassenroot Polska SA?

Kandydaci do pracy w Vlassenroot Polska SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vlassenroot Polska SA