logo Vlassenroot Polska SA

Jarocin

Opinie o Vlassenroot Polska SA

Ciamajda 2016-10-07 07:57:24
Bingo Zgrywusie.
Temuż oto witkowi też należą się gratisowe bóciki . Z tym że z betonu.witek napisałem z małej bo z mniejszej się nieda. Mega szacun szacun dla gościa. Jaś Fasola z vlp
Welder 2016-10-07 12:08:17
Kto ma maila do Papy Wibo? Napiszemy mu ,ze mamy tu szczura ktory nie daje normalnie pracowac i niech da tutaj kogos normalnego!
sto sem ja 2016-10-07 17:09:57
co gamonie? Przyszła miotła i zamiata? Każdy szef co każe pracować i przestrzegać czegoś to fuj, głupi, ect.. Napiszecie do własciciela firmy... Na mszę jeszcze dajcie i po skierowanie do psychiatryka ustawcie się patałachy :)
Łasuch 2016-10-07 21:10:17
Mogłaby chociaż zaprosić na pączki :)
Maruda 2016-10-07 21:13:40
Nie cierpię pączków!
Patałach 2016-10-08 08:12:55
Tu już nie takie miotły zamiatały a potem zostawały poddawane obiektywnej ocenie i okazywało się że razem z szufelką same lądują w kiblu. Od tych brudnych patałachów zależy wbrew pozorom więcej niż najlepszej miotle mogło by się wydawać.
dekomunizator 2016-10-09 11:08:53
Szanowna Pani K. już z góry zakłada że jesteśmy złodziejami i pijakami ktorzy na nockach rabuja zaklad traktujac nas jak bandę kryminalistow których trzeba spacyfikowac i poddać totalnej inwigilacji zupełnie nie biorąc pod uwagę tego że to nam najbardziej zalezy zeby ten zaklad sie rozwijal i przynosil zyski życzymy powodzenia i długiej kariery z tym oryginalnym podejściem !!!
smutas 2016-10-09 19:34:20
Zależy co umiesz od 17zl do24 najwyższa ale raczej nie licz na najwyższa. A to nie kłótnie ie tylko atmosfera z roku na rok jest coraz gorsza. A teraz jeszcze pracowaliśmy w lato bo prosili żeby przyjść bo pilne a teraz każą wybrać i nam nie zapłacą . A mogłem iść na basen zamiast siedzieć w pracy zato teraz mam siedzieć jak pizdzi pada w domu
ja 2016-10-09 22:07:37
piszesz jak 'kaju'. jeszcze się do nas nie przyjąłeś?
Olgierd 2016-10-10 04:29:34
Z tego co mi wiadomo raczej jest tendencja do zwalniania ludzi bo nie ma zupełnie co robić no chyba że jesteś jakimś specjalista od spraw BHP , teraz ważniejsze od produkcji jest właśnie przestrzeganie żelaznych zasad narzuconych przez pewna panią która wypluł smok alstom , zresztą sporo ludzi i tak zamierza odejść do Mostostalu bo praca tutaj to kpina ze zdrowego rozsądku. Na nic nie ma pieniędzy ale kasków mamy setki :)
chłopek roztropek 2016-10-10 07:24:51
Lepiej idź do biedronki na kasę bo tu jest kaszana
Smerfetka 2016-10-10 12:30:39
Szto sem ja przyjZyj sie pannie i jej poczynaniom . Potem przeczytaj tekst który napisałeś zastanów się nad tym głębiej . No i jedyny wniosek jaki może ci do głowy przyjść to taki że jesteś impotentem intelektuanym a najprawdopodobniej nie tylko intelektualnym. No bo jak ktoś ma jaja to to nie pi......i takich bzdur.
Ciamajda 2016-10-10 13:17:00
Cielkawe czy jak zatrudniali Caryce K wyjaśnili lafiryndzie na jakie stanowisko jest zatrudniona. Wydaje mi się że Hoszek był dyrektorem do spraw produkcji . No i ta pokraka miała być za niego.
A tu prosze nasze panie z chwdbhp
Twierdziły že to najprężniejszy dział a tu tyle do poprawy że brak czasu na produkcję . Obie piękności powinny dostać wypowiedzenie. A zwłaszcza ta blondyna .
kontrofensywny demokrata 2016-10-11 15:15:29
E-mail do Jean Charles Wibo: info@jcwibo.com chłopy jak ktoś zna dobrze angielski to niech napisze parę konkretnych słów o razacej niekompetencji tej jedzy od kasków. Przecież nie może tak być ze ona najlepszych fachowców traktuje jak śmieci!!! Koniec z tym !!!
Nick 2016-10-11 19:47:40
Gratuluję pomysłu! Pisz ile wejdzie. Myślisz że Papa nie wie kogo zatrudnił? To właściciel więc chyba na takie stanowisko to on zdecydował kogo bierze. Nie ma co marudzić. Kolejnym krokiem mają być kombinezony w poprzeczne paski, maski jokera i buty klauny dla wszystkich.
nikt 2016-10-11 21:01:55
o ile widziałem to została jedna... Kierownicza jakiś czas temu uciekła
Antek 2016-10-11 22:47:00
O tym że zatrudnił takiego barana jak Okoń też wiedział wcześniej ? Jak się dowiedział co facet odwala to pstryknal palcami i już go nie było.
Vp666 2016-10-12 15:46:18
Beznadziejna prowokacja , 2 tys zarobisz w Tesco na kasie , a to co potrafią u nas spawacze to tego w filmach nie zobaczysz :)
Sg3 2016-10-12 21:04:44
Tak? To na jakie ty liczysz edf?
Vp666 2016-10-16 10:02:58
Weź do łapy teloka albo glowice i ją pospawaj tak żeby koń ci nie odgryzl głowy. Wtedy zrozumiesz co takiego potrafią :)
to sem ja 2016-10-21 13:37:17
atmosfera cały czas dopisuje - planeta małp więc jak może być inaczej
VP1111 2016-10-21 15:47:34
Zgoda że to planeta małp , jednak najbardziej chore osobniki przebywają w przy biurkach. Bo jeśli ważniejsze niż produkcja jest cała otoczka wokół niej to nawet średnio rozgarnięta małpa dostrzeże ,że coś tu k.... nie gra i należało by część debili za to odpowiedzialnych wydalić bez trawienia ;)
spawacz 2016-10-23 21:51:50
Atmosfera zarabista postojowe siedzisz w domu a ci placa a inni musza wybierac nadgodziny za damski .... Roboty nie widać jeszcze nocek nie ma żeby te 100 zloty nie zaplacic pracownikowi. No i ten co nic nie robi "piesek kierownika".
vp001 2016-10-27 14:30:21
Witam,
pracodawca nie ma prawa zmusić pracownika do urlopu bezpłatnego. W razie potrzeby (np. przed sądem - odpukać) można powołać się na wyrok Sądu Apelacyjnego w Łodzi z dnia 15.10.1996 r. w sprawie o sygn. III AUa 34/96, stwierdzający, że "udzielenie pracownikowi urlopu bezpłatnego - niezgodnie z art.174 par.1 Kodeksu pracy - z inicjatywy pracodawcy i bez pisemnego wniosku o udzielenie takiego urlopu jest w świetle prawa bezskuteczne."
Koleś 2016-10-27 14:37:29
Także panowie nie podpisujemy żadnego urlopu bezpłatnego podsunietego przez tą małpę. Nikt nie ma prawa nas do tego zmusic nawet kiedy nie ma się już swojego urlopu taryfowego. Pracownik stawia się do pracy zgodnie z umową i pracodawca musi zapewnić mu pracę do wykonania. Jeśli nie ma takiej woli pozostaje platne postojowe. Caraca chyba chowa króliki bo nie rozumie że jak się ma dzieci to 3 tygodnie bezpłatnego nie za bardzo pasuje normalnym ludziom.
wku.... 2016-10-28 07:19:24
Do wybierania nadgodzin tez nas zmuszają ze niby na nasz wniosek a to oni chcą powinni nam dać 1,5 dnia wolnego i zapłacić za ta druga polówkę
Abc 2016-10-28 08:05:50
To jest sprawa do PIPu , ten bezczelny komunikat który wywiesili, że urlop bezpłatny w tym konkretnym okresie nie pozbawia nas prawa do premii kwartalnej a między wierszami zawarte jest coś w tym stylu : frajerzy!!! Nie zabierzemy wam premii kwartalnej ale dostaniecie jedynie ułamek swojej wypłaty tylko podpiszcie karteczki które wam podsuniemy!!! To pomysł tej spryciuli od kasków. Nigdy wcześniej nie było takiej praktyki!!!
def 2016-10-28 14:45:00
Jak nie było rok temu tez tylko mniej dni . Na początku roku tez trzeba było wsiąść urlopa teraz mówią po co przewaliliśmy urlop a to oni nam kazali wsiąść wolne na początku roku potem jeszcze kilka razy masz dużo urlopu wypisz tydzień a teraz pieprzy farmazony . Na żaden pezplatny nie ide.nie ma roboty ppstojowe placcie
Precz z Caryca 2016-10-29 18:22:41
Dokładnie, większości zostało po kilka dni urlopu i oni doskonale o tym wiedzą, celowo chcą zrobić taką długa przerwę i powiesili karteczke żeby w świadomości załogi zapanowało przeświadczenie, że splynela na nas łaska dyrektorka !!! No bo przeciez to niebywała wspanialomyslnosc , że nie zabiorą nam premii kwartalnej jak weźmiemy urlop bezpłatny! !!! Podstepni perfidni wyzyskiwacze !!!
KAUFLAND 2016-10-30 11:19:58
Wychodzi, że tak. Co wiesz? Dlaczego KUCHARKA ?
bruckenricht 2016-11-01 21:15:58
elo elo po kilku miesiącach. ja się urwałem na zachód a wy widzę walczycie :) widzę że nawy szef do firmy przyszedł i sracie cieniasy po gaciach bo ktoś zaczął wymagać min bhp w firmie :) u mnie za brak kasku, okularów na hali czy przy spawaniu brak nawet półmaski LECI SIĘ Z ROBOTY ! ja noszę bo 11 euro/h mi nie śmierdzi a wy się ciu....le buzycie ? :) to wypad z vlaska ! gadałem na śniadaniu nie raz nie podoba się to niemoty szukać czegoś dla siebie. kolega derektor tomeczek h może po plecach klepać i ciemnotę wciskać realia są inne !! jak macie narzekać na vlaska to po co tam jeszcze siedzicie ?? po co ??
Kfc 2016-11-02 04:39:36
Drogi "kolego" nikt u nas nie jest takim baranem żeby protestować i nie zakładać kasku kiedy wymagają tego przepisy, tak się składa, że wymagania owe dotyczą transportu a nie chodzenia w nim do kibla . Ta subtelna różnica już wykracza poza twoje możliwości poznawcze. Są tacy ludzie którzy robią coś i nie zastanawiają się czy ma to chociaż minimum sensu. Dlatego jedz sobie za te swoje 11 euro . Dużo zdrowia życzę oraz bedac realista chociaz odrobinę rozumu
Wilbo 2016-11-02 10:27:00
Słuchajcie nieroby komunistyczne. Przyszła Pani Kasia i zrobi z wami porządek :) ma u Nas wsparcie i podoba nam się jej zaangażowanie.
Urlopy bezpłatne dostaniecie a jak nie to was pozwalniamy :)
Frajerów którzy uważają się za fachowców a nie respektują bhp najpierw będziemy karali finansowo a później jak się nie zmienią to pozwalniamy
Lamentowanie na tej stronie na wiele wam się nie zda.
Ci którzy będą z nami a nie przeciwko nam dostaną nagrodę :)
Życzymy owocnej współpracy w miłej rodzinnej atmosferze :)

Najlepsi fachowcy 2016-11-02 20:08:39
"Ci którzy będą z nami dostaną nagrodę " hahaha Równie dobrze możecie zamykać ten zje....ny zakład a Pani Kasia długo już nie będzie ruszać głową pod biurkiem i nawet jak nas pozwalniacie to i tak nie podpiszemy bezpłatnego !!!! :)
bruckenricht 2016-11-02 20:59:34
a no jak tak dalej (domniemywam wszyscy którzy zostali) myślicie że można każdego na każdym kroku wyru....ać i próbować oszukiwać to powodzenia życzę dla nieróbstwa. najlepiej opluwać i gnoić każdego chcącego coś zmienić ! w innym zakładzie giniecie z mentalnością niby dyrektorka T..a !! gadającego = trzeba się ewakuować ! tu nie ma przyszłości ! =
Ksw 2016-11-03 12:25:11
Każdego kto zechce coś zmienic ? Uczyć się zarządzać produkcją można w szkole ale nie będąc dyrektorem !!! Wszyscy dobrze wiedzą że ta cała Kasia zna się tylko na trzeciorzednych pierdolach jak kaski,okulary i co najważniejsze odbijanie się w systemie . Co ona więcej może tutaj wnieść poza tym że chce nas oszukiwać na nadgodzinach ?!
bruckenricht 2016-11-03 21:41:29
miałem już nie odpisywać ale ............. znam realia i nie gadaj mi że załogę chce ktoś oszukać! nie jestem przedszkolakiem ani dyr. Tomeczkiem H !! ten zakład ta organizacja potrzebuje i prosi się o zdetonowanie bomby albo na razie granata. jak twierdzisz że mamy/cie (bo już nie pracuje we vlasku) porządek i nie trza nic zmieniać to jesteś osłem. popatrz gdzie jest konkurencja a potem pisz :)
juri 2016-11-03 23:21:09
Caryce z Alstomu wy..ali bo znała się tylko na porządkach tu śmieci tam śmieci a o robocie to bladego pojęcia komputerowa praktyka dno
Ksw 2016-11-04 04:44:25
Sednem generowania zysków nie są porządki!!! Zyski wytwarza się poprzez ilość i jakość wykonanej pracy , i całe szczęście, że już tu nie pracujesz bo ktoś kto nie rozumie elementarnych podstaw nadaje się jedynie do kierowania taczką na budowie. A zmienić trzeba po pierwsze ludzi odpowiedzialnych za fatalny stan finansowy firmy. Jeśli nie potrafią zapewnić dostatecznej ilości zleceń to jak firma ma się rozwijać?! Ja jestem osłem bo nie rozumiem, że potrzebne są porządki? ok może i jestem osłem. Zgoda ! Ale jakim cwiercinteligentem musisz być ty skoro nie rozumiesz że "miotły" nie zarabiają pieniędzy ?!
Abcd 2016-11-04 11:28:32
Po zawodowce to pewnie jest twoja matka tepaku :) Od dawna mamy wprowadzone wiele elementów LM w tym 5s,kanban,kaizen i masę tym podobnego nic nie wartego ch....wa ! Były tu przez lata takie firmy jak HBC i Vocum które zatrudniały w swoich szeregach podobnych do ciebie idiotow którzy dwoili się i troili żeby wdrożyć tutaj swoje genialne pomysły zapożyczone od firm motoryzacyjnych. I gdybyś znal się na tej robocie od strony praktycznej wiedział byś ,że te twoje LM być może na niektórych odcinkach się sprawdza ale w wielu miejscach do niczego się nie nadaje . Wymusza sztuczne i powtarzalne reakcje na wymagające elastycznego podejścia problemy. Ale sądzę że jesteś po prostu za głupi żeby spojrzeć na to szerzej. pozdrawiam
On 2016-11-05 09:04:51
Cytat ze strony VLP:
"Vlassenroot charakteryzuje się płaską strukturą organizacyjną, zatrudniając 85% pracowników w dziale produkcji. Naszych pracowników cechuje praktyczne nastawienie do pracy. Stanowią oni centrum wiedzy i sprawiają, że nasza firma różni się od innych. Dla nich perfekcja i jakość nie stanowią celu, lecz normę. Dzień po dniu."
komentarz jest zbędny :)
Tomasz 2016-11-20 12:47:01
A ja z Kasią mogę zrobić porządek, pomyślę czy wam pomóc bo prawda jest taka że sami żeście na ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zapracowali.
Ciamajda 2016-11-20 22:02:27
Gościu wielki szacun. Tomasz problem psychologiczny i intelektualny .
Gratuluje ilorazu inteligenci równego temperaturze ciała zółwia w stanie hibernacji i lalki barbi w stanie skrajnego podniecenia!!!
Takie dialogi tylko z hanysami 2016-11-23 21:14:15
Ciamajda chciałeś pewnie napisać "to masz" problem bo "Tomasz" to imię, a "inteligenci" pisze się "inteligencji", widać pisałeś trochę z autopsji o tym ilorazie ale nie martw się jak na hanysa to i tak nieźle wypadłeś.

Pracuj nad sobą i trzymaj się, kiedyś przestaniesz być Ciamajdą.
P.S.
Spróbuj zapomnieć o tej traumie z dzieciństwa i pozwól życiu toczyć się dalej.
Buhahahahahaha
Ciamajda 2016-11-24 18:07:35
Dobre dobre na szczęście ze mnie taki hanys jak z ciebie honorowy członek mensy.
Ale widać że chociaż rasistą jesteś przyzwoitym.
SPAWACZ NAJLEPS 2016-12-02 11:51:45
szkoda ze Jacek P odszedł ratowac inne zakłady bo on ze swoja stara ekipa moze by porzadek zrobił JACEK WRACAJ
osilek 2016-12-03 17:48:01
Dyrektorowi bhp maja z czego płacić kierownikowi planowania tez zwłaszcza ze za bardzo nie ma co robić, ale na karpia to już nie ma a pani dyrektor jeszcze pracuje bo nic o niej nie słychać
Szybki 2016-12-04 08:55:52
Zamiast karpia, może chociaż laski na hali zdobią po łasce, zawsze było by to jakieś pocieszenie. Niektóre są niczego sobie.
Ciamajda 2016-12-06 08:45:42
W Belgii dostają 1300 euro.
A nasza pani dyrektor też dostanie solidną działkę jak wykaże spore oszczędności na karpiku.
Pracowałem w różnych miejscach ale pomimo jakich kolwiek kłopotów pracodawcy zawsze jakoś kołowali siano na karpia. A w vlp tylko sianko pod obrusik .
Dlatego zachodni inwestorzy lubią nasz rynek pracy bo nikt tak nie up.....li polaka jak drugi Polak.
Św Mikolaj 2016-12-06 09:05:40
Poczekajcie jeszcze trochę czasu, jak pokaże się wiecej roboty to wtedy za tego karpia będą mieli znacznie większe straty !!! "Chytry dwa razy traci " załoga już się na was szykuje !!! Tego karpia wam nie darujemny! !!!!!
Zostaw swoją opinię o Vlassenroot Polska SA - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vlassenroot Polska SA