Opinie o Vlassenroot Polska SA w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vlassenroot Polska SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vlassenroot Polska SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vlassenroot Polska SA w Polska

czesław jeździ na szczocie

Dlaczego Ci co nie palą muszą wdychać to świństwo? Kolego podejdź do jakiegoś spawacza który używa nadmuchu do przyłbicy i poproś by przy Tobie przedmuchał filterek sprężonym powietrzem, to co zobaczysz poprawi Twoje podejście do palenia na hali. Zaręczam Ci że sporadyczne dolatywanie do Twojej osoby zapachu papierosa z wszelkimi jego składnikami to mały problem w porównaniu z tym co wdychasz przez 8 godzin pracy dziennie. Problem leży gdzie indziej, "koledzy z biura" zapewne przy nacisku "kolegów z Belgii" próbują wycisnąć z nas resztki soków, pozbawić godności w pracy i najlepiej uwiązać na stałe do stanowiska. cyt. Ludwig von Mises "Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem" Czy mamy w umowach o pracę zawarte wszystkie te bzdury wymyślane przez "Panów od niczego" ? NIE mamy przestrzegać regulaminu firmy a ten może być zmieniany w każdej chwili. Pal tutaj i wtedy, zamiataj o tej i nie inaczej, nie chodź tam i tam, rób szybciej, nie miej swojego zdania, nie płacimy Ci za myślenie - masz tylko wykonywać polecenia a w razie błędu przełożonego (dość często) bierz poprawki na siebie przecież Ty to robiłeś i sto innych pozycji które można było by to napisać tylko pytanie czy ma to sens? Czy wy w ogóle rozumiecie co się do was pisze? Było tu kiedyś kilku myślących chłopaków którzy założyli związek zawodowy KONTRA i pokazaliście jakie macie jaja, to był najlepszy moment do zebrania się w grupie ale wy zwyczajnie żeście stchórzyli. Możecie spokojnie patrzeć rano w lusterko ?

:-)

Po pierwsze Dyrektor produkcji to pomyłka - w życiu nie widziałem gorszego :-) ale fakt jest taki że palenie papierosów na hali to idiotyzm, nie wiem kto i kiedy na to przystał.Dlaczego Ci co nie palą muszą wdychać to świństwo? Dyrektor zamiast robić zdjęcia powinnien zwolnić delikwenta. W żadnym normalnym zakładzie pracownik tyle się nie nachodzi co we vlasku to za kawą, to na fajkę, to do kolegi, ale...ale też i za materiałem.... chory zakład , chora struktura z kiepskimi dyrektorami. Komu źle to niech się zwolni, a komu dobrze to niech siedzi w tym bagnie.

życzliwy nieżyczliwy

Panie i Panowie "umysłowi" i "fizyczni" piszę to ponieważ wiem że większość z was to czyta. Zadam pytanie na które może ktoś z was mi sensownie odpowie. Co to za Dyrektor który biega z telefonem i robi zdjęcia pracownikom którzy palą papierosy ? piszę o "Panu z RPA" i "Panu mały Tomek". Czy nie ma nic innego do roboty? Według mnie to książkowy przykład tego co kiedyś działo się w obozach pracy, lwia część ludzi umierała a "wybrańcy" również więźniowie kontrolowali i pilnowali ich ze szczególnym okrucieństwem. Wymyśliliście czasy, które są sztucznie okrojone - kto troszkę myśli to wie że co innego macie w biurze a co innego ciśniecie "bandzie fizoli" na hali, wiecznie mało mało mało. I mało tego, wyrabiamy się w tych oszukanych czasach a wy jeszcze kombinujecie jak nam umilić te 8 godzin? za wcześnie zamiatasz, znów idziesz na kawę, do kibla najlepiej naokoło bo "uwaga będą chodzić !" i tysiąc innych przykładów. A Panie przy zwolnieniach głupio pytają "z jakiego powodu Pan się zwalnia?" Kur...a bo jestem sadomasochistą i znalazłem coś gorszego i chcę by mnie tam gnębili. Coś się tu kur..a zmieni w końcu ??? PANI BEATO ???? BO TO SIĘ DZIEJE NA WPS-ie !!!!!

rambo nie lubi terminatora

też tak uważam - ile razy słyszę od montera z WPS "ale miałem dzisiaj dnióweczkę cztery godziny przełaziłem" deklowanie 7 a ja to robie na luzie w 2, spawacze śpią na stanowiskach - mają nawet karimaty zwinięte za spawarkami, niektórym się elementy same spawają, wystarczy ustawić prąd i wrzucić uchwyt w element niech leje. Jedyne osoby które tutaj ciężko zapier... to ci z utrzymania ruchu (ci nie mają czasu na nic), narzędziownia (Pan R. najszybszy ale i tak się stoi 30min), kierownictwo z liderami i ci co mają najgorzej spawalnicy tym się pot po du..e leje i odpowiedzialność straszna aż nie mają czasu się w domu ubrać łapią co popadnie i do roboty, raz się złapie swoją raz dziewczyny koszulkę, nieważne że na różowo ciężka robota czeka i proszę nie mówić że to jest chodzenie po boksach i zawracanie spawaczom tyłka bo się nudzi albo chce papierosa. to jest poważna procedura innowacyjnego wdrażania najnowszych wytycznych dotyczących sposobu podejścia do procesu spawania powierzonego elementu zwana w skrócie PPIWNWDSPDPSPE. co tu pisać? LUBIE TO !

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
:-)

We Vlasku żyjecie jak pączki w maśle. Nie znam drugiej firmy gdzie pracownik ma tyle czasu na pogawędki, na chodzenie po kawę do automatu. Bardziej skupiacie się nad tym czy ktoś idzie aniżeli na robocie. Najlepiej jest na WOSie - kiepsko zarządzany wydział z jeszcze gorszymi liderami no i operatorami lecącymi w ch**a. Najlepszy tam jest ten toczący się grubasek lider - ten to nic nie ogarnia...chyba że zapiekankę :-) Cały syf na produkcji to wina pseudo dyr produkcji. Pozdro.

JP

WRACAM -JACEK :-)-BEDZIE DOBRZE

wazeliniarz_jarząbek

To super! Idę do was. Oddam te 15 minut i będę pracował. Posprzątać mogę po godzinach. Dla mnie to żaden mobing. Jak tak dobrze płacą to ja mogę robić za pół stawki, albo za jedną całą, ale będzie nas dwóch. Przyjdę ze szwagrem!

mobing polega na : ze masz pracowac 8 h w czym masz 15 minut przerwy nie więcej. 10 min. Na koniec do sprzątania. Masz wykonac pracę ktora została ci nadana a. Ze względu na zakaz palenie - nie wolno palic uzywaniu elementow bhp . Jestem ciekaw czy ci co pracują uczciwie tezuwazają ze są mobin. Ja nie. A po podwyzce i bardzo fajnie się zarobi

kor

Mam zamiar się zatrudnić. Podaj na czym polega ten mobing?

to ja

O O O ---- mobbing zniknął z opinii, TAK TAK TO PRAWDA Panowie dyrektorzy i kierownicy próbują zamaskować ten fakt. Ale cieszy mnie to że też sobie czytacie forum. MAMY mobbing w pracy !!! i proszę o niekasowanie tej opinii bo może być przydatna dla przyszłych pracowników i odpowiednich instytucji, nie podaję żadnego nazwiska ani nic nie sugeruję więc myślę że opinia jest zgodna z regulaminem. To jest moje prywatne zdanie na ten temat.

Limak

Super. Takich jak Ty na pewno tu potrzebują! Będziesz kompetentny skoro już teraz wiesz że Vlassenroot to Spółka Akcyjna. Gratuluję i powodzenia!

najlepszy

no pnowie liderzy ile to będziecie teraz mniej zarabiac od najlepszych . Piękna sprawa dostawac więcej niz ci poganiacze a jeszcze za absencje nie dostaną . Dobrze im tak. Pozdrawiam.

chyba żartujesz

jak to facet w różowej koszulce ??? może to kobieta była a Ty pomyliłeś :) facet pragnie szacunku a zakłada ciuchy dla transa

KLON

JACEK MUSI Z GRZESIEM WRÓCIĆ W TEDY BĘDZIE UBAW

baryła

Oluś baryłka zapiekanki wcina fachowiec nad fachowce bez niego będzie mina.O zna się na mikrofali i na piekarniku bez niego wosa przepadnie bez kitu.

grochem o ścianę !!!

A ja jestem ciekawy po co Pani Beata pyta zwalniających się spawaczy "z jakiego powodu Pan odchodzi ?" jeżeli jest to WPS i zmiana Pana DJ to powód jest ten sam, kilku dobrych spawaczy już nie wytrzymało i rzuciło gratami a wszyscy wiedzą że kolejni się szykują. Czy to pytanie jest retoryczne, czy zadawane żeby koleżanki słyszały bo taka jest procedura ? Nic to nie zmienia więc po co pytać ? Może ja teraz zapytam : ILU MA NAS JESZCZE ODEJŚĆ ? żeby coś się zmieniło na tej zmianie, bo może da się to załatwić w niedługim czasie. Załatacie przecież dziurę świeżymi spawaczami którzy się sami wdrożą albo co gorsza wdroży ich DJ A ZKJ będzie miało ubaw po pachy

morales

ostatnio rozmawiałem z JP i Jacek mówił ze rozwaza mizliwosc powrotu do vlsbo pomogł juz grzesiowi bo grzesia mieli zwolnic ale jacek juz załatwił ze go nie zwolnią i moze wroci do nas i ogarnie ten bałagan codziennie dzwoniom do Jacka zeby wrócił

rafałku rafałku

Rafałku B. nie ośmieszaj się z tym palnikiem, wszyscy wiedzą że jesteś największym karierowiczem w firmie - kim ty tu jeszcze nie byłeś? podgrzej, zagrzej, musisz grzać - elementy są P R Z E G R Z A N E !!!!!!! dotarło do ciebie że to B U B L E !!! a ty udajesz że nic się nie dzieje - więc się nie czepiaj spawaczy bo prędzej tobie cofną papiery spawalnika jak któremuś spawaczowi uprawnienia. p.s. jest hasło do wi fi :)

Grzej Cwoku
@rafałku rafałku

Następnym razem zaproszę cię ćwoku-specjalisto-spawaczu na naprawę bubli, które spawasz bez grzania palnikiem. Oczywiście naprawę wykonasz za darmo w ramach wprawek w podgrzewaniu palnikiem.

kasa

będzie premia za brak absencji´ha a te niebieskie polowki nie dostaną. Jestem ciekaw jak długo gora będzie tolerowac przyzwoitkę kierownika bo za towazystwo to mu za duzo płacą. Tu papierosek tu kawusia, no od czasu do czsu alkomat zrobi. Fajną ma fuchę.

wp dupa

Na W7 spoiny są marne, jakby koń lub seba tam badali to nie potrzeba malować tylko od razu kleić czerwone kartki. Pan B. nie bez powodu ich tam nie chce bo wiadomo co by było. A Liebherr prędzej czy później zabierze stąd wszystko, wystarczy że się dowie o czasach spawania. Nie trzeba być ekspertem żeby sobie wyobrazić jaki produkt wychodzi spod ręki spawacza który ma ograniczony czas na wykonanie. Chytrość kierownictwa za chwile się obróci przeciwko nim jak tylko Panowie z Liebherra dowiedzą się ze te godziny na kartkach to nie godziny technologiczne (100min) tylko zwykłe zegarowe. A pierwszy po du.p.i.e dostanie spawalnik bo każdy potwierdzi że wiedział o wszystkim. A ten lata i pajacuje o grzanie przed spawaniem, ciekawe jak sie wytłumaczysz z przegrzanych elementów a to tylko wierzchołek góry lodowej.

spawacz z wpr
@wp dupa

wy sie tam martwita ze u was wszystko na czerwono bo słabi spawacze a u nas wszystko na us przechodzi bo mamy swojego co klejem smaruje i wszystko jest zawsze ok pozdro dla wps

Zostaw merytoryczną opinię o Vlassenroot Polska SA - Polska

• Jak się pracuje w Vlassenroot Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Vlassenroot Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vlassenroot Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vlassenroot Polska SA?

Kandydaci do pracy w Vlassenroot Polska SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vlassenroot Polska SA