Opinie o Vlassenroot Polska SA w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vlassenroot Polska SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vlassenroot Polska SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vlassenroot Polska SA w Polska

hultaj

Jacek zabierz ze sobą tego kurdupla z pożal sie Boże brodą ha ha ha Papa smerf

jp

DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA WSPÓŁPRACE ODCHODZE DO MYSŁOWIC DO GRZESIA BO TAM MNIE POTRZEBUJĄ -JACEK

SPAWACZ raf
@jp

no kalmet uratowaliscie vls też teraz kolei na mysłowice powodzenia

SPAWACZ raf
@jp

no kalmet uratowaliscie vls też teraz kolei na mysłowice powodzenia

ktoś 3

Faktycznie - Marek jest najlepszy na WOSA!!! Przez tyle lat przymyka oko na pijaków na swojej zmianie, że aż podziwiam jego szczęście , ponieważ on i jego melina jeszcze nie wpadła w kłopoty. Marek byle tak dalej. Pamiętej jesteś najlepszy masz za zadanie dbać żeby wódeczka dalej się lała na Tojej zmianie.

Ktoś2

I co na WPR CHRZANÓW Na WPS CHRZANÓW a NA WOSA znowu SEBA dupe Daje i jest CISZA. PANOWIE ZE ŚLASKA JEDNAK CHRZANÓW NIE JEST TAKI ZŁY A TAK NA MARGINESIE TO NA WOSA NIE MA LIDERA TYLKO JEST KIEROWNIK BO PSEUDO LIDERZY NIE LICZAC MARKA SĄ DAREMNI

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
ktoś

A co powiecie na kolejnego babola lidera z WOSA (likla tysięcy euro w plecy, ale co tam robole przyjdą w odrobione dni to się odbije i sprawa ucichnie)?? Ciekawe czy czeka go kolejny powrót na ramy?? Umoczył kolejny raz i znowu będą go bronić jaki to dobry kolega i oddany lider. A jakby to ktoś z nas zawalił to od razu bez premii lecisz przez trzy miesiące a nawet wywaliliby cie z pracy. Niech ktoś w końcu zrobi porządek z tym wszystkim bo niedługo to będziemy tylko na reklamacje pracować. Zwalniają ludzi z doświadczeniem, a zostają ci którzy nie mają pojęcia o pracy, no ale mają samochód i mogą inżyniera do pracy podwozić a w ostateczności po kawę przynieść. Było 3 dyrektorów i było wszystko na zakładzie od dużej ilości zamówień, nadgodzin, podwyżki, i cały zakład dobrze prosperował. Teraz 13 dyrektorów i co mamy???? ALSTOM - który ma 772 mln. kary do zapłacenia i wykończenie reklamacjami kilku zakładów na koncie. ciekawe czy my będziemy następni. Ciekawe że na początku istnienia zakładu żadne HBC czy VOCUM nie były nam potrzebne żeby dobrze prosperować a teraz wielkie usprawnienia nam dozują które niczego nie zmieniają, tylko większy bałagan na hali powstaje. Bumar Łabędy się z nas śmieje bo przejęli produkcję podwozi i im sie to opłaca a nam nie. Jakoś tego nie ogarniam. Przyrządy do ram leżą i rdzewieją za halą a my wielkie ambicje tramwajowe sobie tworzymy. POWODZENIA. Oby tylko ktoś sie nie obudził któregoś ranka z ręką w nocniku. Czego z całego serca niektórym biuralistom życzę i liczę że moje marzenie sie spełni i walną o podłogę tak że nie prędko się podniosą.

lol

wymienieni wyżej dwaj panowie z Wieltonu pracują teraz razem w Mysłowicach ponoć :) jeden drugiego ściąga po kolei i jedyne co robią to zamęt i niszczenie dobrych ludzi; współczucia dla kolejnej "ich" firmy i ludzi stamtąd.

były współpracownik

Dla Wszystkich byłych , obecnych i przyszłych pracowników Vlaska - Wesołych Swiąt i Dosiego Roku - oby lepszego. A tak na marginesie nigdy nie myślałem że do tego dojdzie i tak zmieni się moe postrzeganie tej firmy. Uważam że Wibo popełnił błąd otaczając się karierowiczami. Eddy wracaj choć wiem że to nie możliwe. Najlepszego ludki

myślenie nie boli

Znalezione na pewnym forum, przeczytajcie sobie, facet trafił w dziesiątkę. ----------------vlass napisał/a: Witam, Jestem pracownikiem firmy VLASSENROOT w Gliwicach. Do naszej firmy przyjęto nowego szefa produkcji pan Jarosław Okoń i kierownika kontroji jakości p.Skowronek(imienia nie pamiętam), podobno byli pracownicy Wieltonu. Chciałem zapytać pracowników wieltonu co o nich mogą powiedzieć. Na razie pan Okoń robi co miesiąc zebrania i wciska nam ciemnote o kryzysie nic więcej o nich nie mogę powiedzieć bo pracują dość krótko.--------------------- ----------------Nie znam , ale będą was tresowali . Teraz zastraszają kryzysem . Jak już zapomnicie o kodeksie pracy i swoich prawach (ze strachu) .To podkręcą śróbe do tępa akordowego , a jakośc do poziomu norweskiej produkcji typu offshore. Zakład pracy i tego typu praktyki to legalna forma współczesnego niewolnictwa , jakiego nie spotkałem nigdzie indziej jak tylko w Polsce . Winni są ludzie , niby wolni ludzie . Oni są dzięki wam , bez was nie będą potrzebni.----------------- A ja od siebie już teraz życzę wam pracownikom produkcji Wesołych Świąt i niech ten Nowy Rok będzie rokiem dla nas, proponuję pomyśleć nad tym co wyżej wkleiłem. Zacznijcie myśleć. Pora wyrwać chwasty z ogródka.

hiena

Jak dla mnie to zdecydowana większość ludzi na WPS ma syndrom sztokholmski, jesteście pipki i tyle.

CCC

BUHAHAHA ale pojechali

WOSA

Serdeczne podziękowania dla kierownictwa wydziału za wspaniały prezent na święta dla wszystkich pracowników wydziału w postaci kuponu rabatowego do sieci sklepów CCC aż 20% zniżki na buty i torebki jak kto woli serdecznie dziękujemy.Podobno jak się będziemy bardziej starać za rok dostaniemy na 25% może nawet do tesco.

liga X

czasy czasy czasy czy jest inny temat w tym zakladzie jak czasy? macie popier...oną kadrę rządząca i tyle a na tych przydupasow liderow z wps juz niedlugo przyjdzie pora, przypomnimy im gdzie ich miejsce ten sie smieje kto sie smieje ostatni

jaro

ja się dziwie że jeszcze ktoś chce pracować w tym chorym zakładzie jest tyle pracy dla spawaczy a dajecie się tam kopać po tyłkach

wrr

Panowie odrabiajcie teraz te dni a późnej na chorobowe a oni i tak będą musieli zapłacić setki za te dni

bajzel

a zebrania z dyrektorem to strata czasu, mowisz co jest nie tak a oni i tak swoje lider sie zachowuje jakby mu sie leki skonczyly a czasy znowu w dol

roboty, tablety i półgłówki

rozmowy kwalifikacyjne? Jak chcesz dobrze wypaść na rozmowie to powiedz że marzysz od małego żeby orać jak koń w polu na trzy zmiany i pragniesz mieć przełożonego półgłówka. to tak w skrócie jak we vlassenroocie wygląda praca spawacza

Kontroler

Dział kontroli pozdrawia wszystkich spawaczy.Zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne :) Pozdrawiam koledzy Hejka

robol 3

o tak ten od us-a co miesza klej podobno trzesie portkami bo jak wokum na nich siadzie to chyba kleju bedzie musial wyrobic dla calego wojewodztwa :))))

robol 2

ZKJ jak najbardziej, jeden kolega cały dzień miesza klej do tapet a jak mu mówisz żeby przyszedł bo masz US do zbadania to wymyśla że ma tyyyyyyyyle roboty, następny nie robi nic poza klikaniem na telefonie a trzeci tylko pije kawe i pali papierosy. Rysują i znaczą jak im się podoba, spawalnik jest krótki jak parówka więc nie ma się kto za nich wziąć. O spawaniu tutaj zapomnij, chłopcy tylko patrzą aż się coś na boku trafi żeby tym pierd...ąć! p.s. ten lider o którym mowa wcześniej to naprawdę powinien dostawać jakieś leki.

robol

najlepiej to w zkj przychodzisz na 6 .45 minut kawa i pogaduchy. Potem odkręcić się po hali,udając strasznie zaj. robotą. Potem 9:30-10:45 przerwa na sniadanie , lepiej niz w nazędziowni. Potem trochę pracy i o 13:00 niby robic papiery. A na 2 lub3 zmianę to juz bajka na nocce to i film zobaczy i na grze pogra. I oczywiscie na papieroska wychodzą kiedy chcą. Zdaza mi się tam byc więc zyc a nie umierać.wybiez zkj a nie spawacz.

Zostaw merytoryczną opinię o Vlassenroot Polska SA - Polska

• Jak się pracuje w Vlassenroot Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Vlassenroot Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vlassenroot Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vlassenroot Polska SA?

Kandydaci do pracy w Vlassenroot Polska SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vlassenroot Polska SA