Opinie o Zakład Fleksodruku Drukpol w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Fleksodruku Drukpol. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Fleksodruku Drukpol o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Fleksodruku Drukpol w Nowy Dwór Mazowiecki

To ja.

Serdecznie nie polecam!!! Premie praktycznie nie do wyrobienia, chory system gratyfikacji . (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Za złotówkę podwyżki zrobią wszystko ???? nawet to co robią panie lekkich obyczajów na kolanach. Kadry Za nadgodziny liczą jak im się podoba. Ciężko z urlopami. Rotacja gigantyczna.(usunięte przez administratora)

Farbiarnia

Nie polecam tego zakładu jedna rodzina najlepszy stary prezes władca . (usunięte przez administratora)

Anusiak

A jak atmosfera i zarobki w biurze?

Minu
@Anusiak

Niemal takie jak na kasie w dyskoncie ????

Pat
@Anusiak

Była super dziewczyna. Niestety która odeszła a w raz z nią atmosfera :( kochajmy ludzi bo szybko ich rynek zabiera. Do zobaczenia i powodzenia. Dziękujemy za te wszystkie lata.

Znajomy królika.

O Drukpolu słyszałem ładnych parę lat temu od ludzi, z którymi pracowałem w Proflexie. Połowa ekipy była stamtąd. Czemu opłacało im się jeżdzić 50 km w jedną stronę do Ożarowa skoro taką cudowną firmę mieli w okolicy? Czy to prawda, że hitlerek i gustawek wracają do was ziomki po tym jak dostali kopa w d..ę z KB Folie? Rozmawiałem tam z dyrektorem produkcji i zostawili po sobie taki (usunięte przez administratora) że jeszcze długo będą po nich sprzątać. O tych pajacach i ich "renomie" słychać w całym mazowieckim. W Sochaczewie, Grodzisku Mazowieckim, nawet w Otwocku i okolicach. Nie umieć zamówić drukarki z odpowiednim suszeniem to trzeba mieć talent. Brawo gustaw. Dokopali się w Ożarowie już do gazu? Hahaha.

@Znajomy królika.

@Znajomy królika. A nie wiesz, czy Drukpol prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? W internecie nie widzę żadnej informacji na ten temat. Będę wdzięczna za pomoc.

Daro
@Znajomy królika.

Opłacało się im dojeżdżać aby nie pracować z tylko zarządzającym na samej górze. Ale teraz będą mieć znów "zamiast" mądrego linu to kolejnego "mądrego" awansowanego dyrektorka. Po trupach do celu. Kiedy ten właścicel przejrzy na oczy. Otacza się ludzi którzy ładnie zaczynają mu malować oczy. Powodzenia!!!

Minu
@Weronika

Omijaj z daleka ta firmę. Zarobki tak niskie, że lepiej dojeżdżać do Wawy. Atmosfera nie najlepsze, brak zastępstwa w razue urlopu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zakład Fleksodruku Drukpol spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Mateusz

Sporym plusem jest na pewno atmosfera w biurze - wielu młodych ludzi, zgrany i pomocny zespół (Tomek K. - dusza człowiek!!). I na tym koniec plusów. Niestety ludzie są nieświadomi swoich praw, nie wiedzą tez, ze gdzie indziej moze być inaczej, lepiej, dlatego tez często wbrew sobie tkwią w tym impasie. Już od samego początku zdziwiło mnie, ze nie ma powszechnej reakcji na jawne działanie wbrew prawu, polegające na sprawdzaniu przychodzących do pracy alkomatem przez starszego Pana z prywatnej firmy ochroniarskiej. Potem było już tylko „w dół” - szkoda czasu i miejsca na rozpisywanie się o indolencji pana dyrektora czy żenujących praktykach pana prezesa, nie starczyłoby miejsca. W każdym razie absolutnie nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Jest po prostu ze wszech miar kiepska (finansowo to zaledwie średnio-niższa półka płacowa). Pomyśleć, ze zdecydowałem się na nią, zeby uniknąć czasochłonnych dojazdów do pracy do Wa-wy (do NDM miałem jednak czasowo sporo dogodniejszy dojazd). Po 4 miesięcy pozostaje uśmiech politowania, mimo iż teraz dojeżdżam codziennie na daleki Mokotów... :) Dobrodusznie radzę wszystkim omijać ten interes.

@Mateusz

A podzielisz się jeszcze informacja czy firma proponuje umowę o pracę? Możliwe są jakieś premie?

Andrzejek

Jeśli chcesz być pacjentem PSYCHIATRY - idż do drukpolu. Porozmawiaj z ludzmi, którzy tam pracowali .............sa ich setki

Paula

Witajcie, poszukuję MŁODSZEGO PLANISTY PRODUKCJI do firmy z okolic Nowego Dworu Mazowieckiego. Może jest tutaj osoba, która rozważa aktualnie zmianę pracy i chciałaby porozmawiać, poznać ofertę? ;) Zachęcam do kontaktu: paulina-lewandowska80@wp.pl Pozdrawiam, Paulina

Jacek

Fajna firma, tylko przykro że tak traktują ludzi. Zbyt szybko odchodzą. Czy ktoś tu myśli? Gdzie ten szacunek.? Tyle mówi zarząd o uczciwości, a sam tego nie robi. Ukraińców mają ściągać bo my zaczynamy się stawiać i chcieć godnie zarobić na chleb. Chyba trzeba opuścić okręt. Co reszta o tym myśli?

@Jacek

Też jestem ciekawa, z chęcią bym poczytała coś więcej na temat tej pracy w Zakład Fleksodruku Drukpol. Napisałeś, że ludzie nie są Twoim zdaniem zbyt dobrze traktowani. A jest chociaż szansa na awans albo premię?

Pracownik1954

Co taka cisza, skoro w firmie tyle się dzieje. Chyba że mobbing i strach już skutecznie zagościł. Może czas na związki zawodowe i PIP bo dawno nie był :) Nowy dyrektor i tak nie uleczy chorej głowy, która skutecznie działa jak epidemia cholerny.

@Pracownik1954

Czy zgłosiłeś swoją opinię do przełożonych? To bardzo poważny zarzut, który powinien zostać bardzo szybko rozwiązany. Może warto wspólnie z innymi pracownikami rozwiązać ten problem. Powiedz nam proszę czy mimo złej atmosfery w pracy firma oferuje wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska?

Były***

Niestety nadszedł koniec.... Zenek do władzy powrócił!!!! ???? Strzeż się narodzie firmy bo nie znasz dnia kiedy będzie twoim ostatnim. Powodzenia....

Weronika

Na pewno choć kilku z Was w dalszym ciągu pracuje w firmie. Możecie powiedzieć nam, czy Drukpol to odpowiednie miejsce pracy dla młodych osób? Czy w firmie można zdobyć niezbędne doświadczenie? Jak wygląda ścieżka kariery w tym miejscu pracy? Pytam szczególnie o możliwości awansu.

Canon

Nie polecam nikomu ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) w papierach jakich mało. Nie stosują się do umowy. Najlepszym rozwiązaniem dla nich byłoby pracować za darmo. Premie zabierane nie wiadomo za co. Święta nie święta firma pracuje. Masakra szkoda słów nie polecam nikomu. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć normalnie traktowac ludzi i normalnie płacić

@Canon

Zdecydowanie nie zgodzę się z Tobą w tym, że "szkoda słów". Warto rozmawiać jeśli mamy jakiś problem lub chcemy zakomunikować o czymś istotnym. Na forum na pewno wiele osób będzie ciekawych na przykład tego, dlaczego firma nie stosuje się do umowy? Pod jakim względem się do niej nie stosuje? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

MIchał
@Canon

Czemu oszukujesz, bo jesteśm tym z którego zwolnili za to że nie chciał pracować, bo mu się nie chciało? Ta firma uczy ludzi, nikomu niczego nie zabiera, a pracując na zmiany nie wszystkie święta są wolne, ale te duże NA PEWNO. Pracuję tu drugi rok a wczesniej w firmie obok, uważam swoją zmianę za dobrą. Fajni ludzie i zespoły, trzeba dać coś od siebie a i oni dadzą tobie.

Weronika

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @Gregor? @Gregor, a może znasz już odpowiedź na swoje pytanie i możesz podzielić się z nam informacjami na ten temat? @Klus, jak rozumiem jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu?

Gregor

Jaką macie atmosferę? Na jaką umowę na początek można liczyć?

Mimi

Jakie zarobki i godz pracy w labolatorium?

Klus
@Mimi

Nie ma takiego dzialu, chyba ze chodzi o laboratorium :D ?

Weronika

@Mimi myślę, że najłatwiej będzie dowiedzieć się u osoby, która prowadzi rekrutację. Na stronie internetowej firmy Drukpol znajdziesz namiary do odpowiedniej osoby. Dla ułatwienia tutaj link bezpośredni: http://www.drukpolflexo.pl/praca.html Mam nadzieję, że pomogłam.

Weronika

@anonymous a kojarzysz jaki rodzaj umowy oferują? Umowa o dzieło, o pracę bądź działalność? Z Twojej wypowiedzi wynika, że pracujesz lub pracowałeś w Zakład Fleksodruku Drukpol. Opowiesz nam, czy firma oferuje awans dla swoich pracowników?

Weronika

@anonymous a czy kojarzysz jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o aktualne rekrutacje, jakie się odbywają w Zakład Fleksodruku Drukpol? Czy firma oferuje dodatkowe benefity pozapłacowe, takie jak ubezpieczenie medyczne albo karnet na basen? Każda opinia będzie na wagę złota.

@Weronika

Teraz szukają na produkcję do druku wiem, Jest ubezpieczenie medyczne i grupowe wynegocjowane przez firmę ale płatne przez pracownika. Nie ma karnetów na basen itp. Ale za to fajna atmosfera pracy:)

Nino

Witam. Chcialbym zapytac jak ma sie teraz praca w tej firmie? Warto? Pracowac gdzies trzeba a I chyba warto szukac czegos nowego. Mysle o pracy na maszynach. Slyszalem ze jest ok I z ludzmi i z kasa. Powiecie cos na ten temat?

@Nino

Jest naprawdę ok. Uczą prac na maszynach bo chcą mieć wsparcie. Kasa jest, płacą na czas. sa nowe maszyny i prespektywa jest. jestem tu od miesięcy i oceniam że WARTO!!!

Nino
@Nino

Czesc. Powiesz mi czy zarobki sa spoko? Drukarzem nie bylem ale slyszalem ze to zawodsie ktory ma wszedzie wziecie. Firma jaka ma srednia w placach?

@Nino

Zarobki ok, zależny od działu. Ale jak pracujesz to kasa je.

zakładamy związek zawodowy :))

już tuż tuż, już niebawem

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Fleksodruku Drukpol - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Zakład Fleksodruku Drukpol?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Fleksodruku Drukpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Fleksodruku Drukpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Fleksodruku Drukpol