Opinie o Zakład Fleksodruku Drukpol w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Fleksodruku Drukpol. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Fleksodruku Drukpol o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Fleksodruku Drukpol w Nowy Dwór Mazowiecki

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Zakład Fleksodruku Drukpol?

Musisz nie mieć własnego zdania, słuchać się i broń Cię Panie sprzeciwić w jakiejkolwiek kwestii ! To klucz do sukcesu !:)

Pracuś

Tam panuje zasada: mierny, bierny ale wierny. Od osiąganych wyników i umiejętności ważniejsza jest posłuszność prezesowi.

Cześć, wyszło nowe ogłoszenie pracy, asystent prezesa, co możecie powiedzieć o tym stanowisku? Pozdrawiam

Ten Pająk to jakiś "Koń Trojański"rozwala firmę od środka nigdy tak źle w drukpolu nie było,mam wrażenie że on działa na zlecenie konkurencji podejmując tak nie racjonalne decyzje.

Pajęczyca

A co teraz się dzieje, że jest aż tak źle?

Też tam bylem

Tam zawsze było bardzo źle. Moja praca w tej ,,firmie" była nieszczęściem w mojej karierze zawodowej.

MłodyZwartyiGotowy

Siemka, Jak wyglada praca na stanowisku specjalsty ds. zakupów?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zakład Fleksodruku Drukpol spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w Zakład Fleksodruku Drukpol?

...

Czy to prawda że drukpol boryka się z poważnym kryzysem?

Jaki
@...

Powiedzieć poważny kryzys to nic nie powiedzieć. Realizacja zamówień poniżej kosztów produkcji to prosta droga do bankructwa. Może waśnie taki jest cel zarządu .............,

Witajcie widziałem ogłoszenie na lidera magazynu. Czy warto aplikować? Jak z zarobkami ? Jaka jest atmosfera pracy? Czy kierownik w porządku?

ciekawy
@Nowy

Znów jest ogłoszenie o naborze na Lidera Magazynu. O co chodzi, że tak często?

Pomocny
@ciekawy

Nie szanują ludzi, więc odchodzą.

XD
@Nowy

omijać szerokim łukiem, firma źle zarządzana, dramat. Czasy w stylu, na twoje miejsce 100 innych za bramom - prezesiuku, dawno minęły. Pracują sami młodzi, bo ludzie z doświadczeniem pouciekali. Dawno takiego bagna nie widziałem. Zero szacunku dla ludzi, dla ich pracy i osoby- przede wszystkim. Marne wynagrodzenie, atmosfera kiepska , mnóstwo nadgodzin, jeden pracownik na dwie zmiany w sobotę- gdzie jest PIP?????

Szczesliwy
@XD

Masz racje. Nie pracuje już tam rok czasu i bardzo się cieszę!!Nigdzie nie widziałam takiego podejścia do ludzi, pracy i zarządzania.

Ryba

Jak wygląda wprowadzanie systemu Lean w firmie Drukpol?

Daniel
@Ryba

Na farbiarni tez lipa ponton zadania daje jak by nie było co robić

Wujek dobra rada
@Ryba

Leży, robi się durne spotkania z których nic nie wynika. Wielkie projekty, skracanie czasów przezbrojeń. Wszystko po to żeby Sylwek widział że coś się dzieje

Szerszeń

Jak się sprawy mają z podlaską ekipą trzymającą władzę? Czy dyrektor poobstawiał już swoimi ludźmi wszystkie stanowiska?

Wujek dobra rada
@Szerszeń

Ekipy z Podlasia już nie ma. Prezes ich wykończył

Xxx

Radzę uważać na Krosnowskiego (usunięte przez administratora)

Premia

Niedawno do drukarni w Grodzisku zawitał Pan Sławek. Proszę o opinię na jego temat. Słyszałem że z Ożarówa został wywalony.

LOOKI
@Premia

Pan Sławek został zwolniony z KB Folie

Jej
@LOOKI

Dlaczego?

green
@Premia

z Ożarowa sam odszedł, z KB również (kto miał lub ma do czynienia z właścicielem, ten się nie powinien dziwić)

Czołg
@green

Dobry farmazon!

Ciekawy

Jak sytuacja w firmie? Czy kryzys dopadł Drukpol?

Pomocny
@Ciekawy

To jest firma do dawna w kryzysie, tylko nie ma tego świadomości.

Karol

Dostaliście maseczki ?

Borbob

Straszne to co się dzieje ostatnimi czasy, firma upada, zleceń nie ma, ludzie odchodzą. Zastanawia mnie tylko czy Prezez wraz z synem nie widzą jak dwóch wiadomo jakich panów na produkcji, niszczy firmę, wmawiają Presesowi że wszystko gra i jest super, tabelki na zielono i szafa gra, a tu nie do Końca bo zleceń nie ma, i zaraz wszyscy poczują ich brak. Dwóm Panom się tylek pali i wylewanie wrustracji na pracownikach produkcji nic tu nie pomoże. Pozdrawiam pracujących.

LOOKI
@Borbob

a wydawało się, że taki KOLOS - najlepsza firma w Europie , (jak twierdził prezes Ziemak ) nie może nigdy upaść. Jak się okazuje , BUTA i AROGANCJA decydentów wszystko zniszczyła ..............

INŻ.
@LOOKI

Szkoda firmy, szkoda pracowników, bo ogromny potencjał został zmarnowany...

@Borbob

Dla Śmietany na wypłatę musi wystarczyc:)druk bez Srajlaka to już nie to samo:):):)Jak już on nie wytrzymał to coś jest naprawdę do (usunięte przez administratora) podobno teraz Pąton na foropolimerach rządzi, musieli futryny piszerzać bo bokiem się łamał, pzdr dla wtrwałych

Zawiedziony

Kilka lat w firmie to dla zarządu nic, teraz mają cieplutko. Ludzi od technologii brak w niektórych działach stracili fachowców a najważniejsze co się liczyć to kolejni kierownicy przy takiej ilości produkcji to śmiech na sali. Rozwojowo fajna perspektywa ale firma nie jest przyjazna pracownikowi. Leanowe zarządzanie daje się we znaki, ludzie chcą pracować a muszą być na 10 niepotrzebnych zebraniach. Firma nie jest liderem w Polsce i Europie pompowany balonik przez prezesa. Mają dobry park maszynowy, ale przez swoją opieszałość, nepotyzm, bute, i arogancję stracili kluczowych klientów których nie odzyskają jeśli nie znajdą przewodnika który naprawi stosunki, bo właścicielmi nikt nie chce rozmawiać. Tak zwani biznesmeni w krótkich spodenkach. Veni Vidi Vici

BB

Co tam słychać w dp, jakieś newsy?

Kkk

Jak wygląda obecnie sytuacja w biurze? Czy nie ma problemu z płatnościami albo z premiami?

E.
@Kkk

Z jakimi premiami?

KKK
@E.

Obcięli ludziom premie? Aż tak źle?

Zmartwiony niewiedza dyrektoró

Nie jest dobrze. Od sierpnia wprowaszona nowa siatka plac ktora jest ralna obniżką wynagrodzeń. Ekipa z podlasia ktora nie ma pojecia O tym co robią. Panowie udają wprowadzanie systemu LEAN...... Niestety ale popełniają przy tym wszystkie podrecznikowe błędy. Z organizacji odchodzą pracownicy z doswiadczeniem. Produkcjia jeszcze jakos sie trzyma, ale to juz niedlugo. Z kim nie porozmawiac to szuka nowej pracy.

Jasnowidz
@Zmartwiony niewiedza dyrektoró

Tak się niestety kończy zatrudnianie po znajomości zamiast za kompetencje... Pytanie co na to zarząd?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Zakład Fleksodruku Drukpol?

Robol

Styl jest bardzo słaby, właściwie można mówić o braku stylu.

Byly

Jak w warzywniaku. Brak poszanowania ludzi, traktowani jak przedmioty.

Były
@Byly

Ok prawda, prawda! Brak stylu, brak kultury, żenada. Szkoda czasu na ta firmę. Mobbing psychiczny, można powiedzieć ze maltretowanie. Wiele ludzi odchodzi i nie jeden jeszcze odejdzie.

Kajoox

Dostałam propozycje pracy na stanowisko pomoc drukarza. (usunięte przez administratora)

Misio pysio

Jak tam plakat wyborczy pewnego kandydata jeszcze wisi na tym przybytku, czy już zdjęty? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Fleksodruku Drukpol - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Zakład Fleksodruku Drukpol?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Fleksodruku Drukpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Fleksodruku Drukpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Fleksodruku Drukpol