Opinie o STEICO Sp. z o.o. w Czarnków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie STEICO Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STEICO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STEICO Sp. z o.o. w Czarnków

Crash Override

Dobra praca, spoko płaca. Najważniejsze że jest zatrudnienie !!!

LDF

Na LDF jest palarnia z której PRAWIE wszystkie osoby palące korzystają, a z zmiany A [część osób z zmiany A pewnie o kogo chodzi] wie łepek uważa chyba że jest lepszy od innych i pali w toalecie, wystarczy wejść np. do szatni, to drzwi do toalety są zamknięte i jak się otworzy je to smród dymu jest spory (rozumiem że masz swoje zdrowie w głębokim poważaniu, ale dlaczego inni pracownicy {również niepalący} muszą wdychać dym?), nawet jak nie czuć dymu to niekiedy widać na podłodze popiół od papierosów. Piszę jako osoba niepaląca.

LDF

Najlepszym sposobem było by czujnik dymu z podłączonym zraszaczem, może by głupotę wymyło a jak ktoś przy okazji został też zlany wodą, to może by przemówił/a od razu palaczowi do rozumu, jeżeli go w ogóle ma.

Mario
@LDF

Tak, było takie coś w planie jakieś 2 lata temu.. Temat ucichł niestety

też nie palę
@Mario

Przepraszam, że tak się wtrącam, ale proszę mi łaskawie wyjaśnić, jaki jest sens wylewania swoich żali na forum internetowym i nakręcanie siebie nawzajem skoro można iść i załatwić sprawę face to face??

też nie palę

Wyluzuj, podałem tylko propozycję, zawsze warto próbować, skąd miałem wiedzieć, że już jakieś próby zostały tutaj poczynione? Ale w sumie czy pogadanie z kobitkami byłoby złe? Nie wiadomo jak zareagują, dopóki sie nie spróbuje

Majkel

To aż nie bywałe że tak dobre komentarze są tu umieszczane, być może jest tak dobrze o czym nie wiem (usunięte przez administratora) W rzeczywistości praca za najniższą krajową w 4 brygadówce w święta to standard (usunięte przez administratora) W tej firmie zarabia wąska grupa ludzi z mianowania zagranicznego która ma trochę więcej niż średnia ogółu, Pozostałym się opowiada o dobrych warunkach pracy i możliwościach rozwoju.

ha ha
@Majkel

Jeśli 3 800 brutto na start (ze wszystkimi dodatkami) to dla Ciebie najniższa krajowa to chyba rzeczywiście wypowiadasz się w temacie o którym nie masz pojęcia. Święta są dodatkowo płatne dla Twojej widomości jak i wszystkie inne niestandardowe dni. Coś dzwoni, ale nie wiadomo w którym kościele. Kto chce i ma jakieś ambicje to zarobi - za leżenie i samo bycie to raczej nikt nie płaci. Co do warunków - taka branża, zawsze możesz wybrać inną.

??
@ha ha

to niesamowite, jak ktoś doczepia sie do warunków, na które sam sie w pełni zgodził

kaj
@??

no dokładnie, chyba nikt za Ciebie się nie podpisywał?

Jarek S

Czy firma znalazła pracownika na wyjazd do Casteljaloux, jako Pracownik Działu Inwestycji?

Pracownik Biurowy

Rozmowa kwalifikacyjna polegała na dociekaniu przez przez Pana M. oraz Pana Sz. z czego się utrzymuję z żoną skoro nie mam pracy, uświadamianie mnie że na pewno na stanowisku kierowniczym nie dam sobie rady, nieustannym naleganiu że jak nie przyjmę pracy na produkcji i nie popracuję przez min. pół roku na produkcji to mogę zapomnieć o stanowisku technologa lub kierownika, uświadamianiu mnie że czas działa na moją niekorzyść jak jestem bez pracy i nie zdecyduję się na pracę na produkcji. Na moje stwierdzenie że szkolę się z programów do projektowania pan M. skwitował że "wie Pan że ludzie teraz po studiach to się nie muszą tego uczyć". Ogólnie - PADAKA.............Teraz się nie dziwię że ogłoszenia od tego pracodawcy są kilka miesięcy w urzędzie pracy i na portalach z pracą i nie ma na nie odzewu. Ja osobiście nie polecam......

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Undertaker

ciezko nawet probowac opisac ile sie tutaj mozna nauczyc. przychodzi sie z niczym a pozniej naprawde mozna przyznac sie przed soba ze ma sie wiedze bo byli ludzie ktorzy chcieli ją przekazac.

Xenon

Z tego co widać jest to kuźnia talentów, a warunki przedstawiały się bardzo dobrze.

jota
@Xenon

A jaka umowa, jeśli wolno spytać?

Len
@jota

jest umowa o prace

Yckul

Witam, Swoją współpracę ze spółką Steico rozpocząłem w 2012 roku. Początkowo pracowałem przez 10 miesięcy jako zwykły pracownik za pośrednictwem m-serwis i faktycznie był to ciężki okres, Było ciężko, ale nie poddałem się i teraz z perspektywy czasu z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie był to czas stracony. Wystarczy być ambitnym i chcieć się rozwijać. Firma oferuje wiele szkoleń, raz na kwartał można uzyskać uprawnienia np. na suwnicę, wózki widłowe itd. Korzystałem z każdej okazji, i byłem oddany pracy. Opanowałem wszystkie maszyny i dostałem umowę. Po 3 miesiącach umowy próbnej zostałem brygadzistą. Pracowałem na tym stanowisku ponad dwa lata, jednocześnie studiowałem. Firma KILKAKROTNIE oferowała mi dopłatę i wsparcie w zrealizowaniu tytułu inżyniera, bojąc się lojalki nie przyjąłem propozycji. Nikt jeszcze nikomu nie dał nic za darmo, chcecie zmian? zacznijcie od siebie! Polecam 5 punkt z systemu 5S - SAMODOSKONALENIE. Chcesz dobrze zarabiać? Pracuj, wykaż się, rozwijaj swoje umiejętności, podnieś swoje kwalifikacje, a na pewno zostaniesz zauważony. Osobiście jestem mega zadowolony z pracy tutaj, firma daje ogromne możliwości, otwiera wiele furtek rozwoju, przez 5 lat podniosłem swoje kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie kilkukrotnie. Jednym słowem - firma dla Ambitnych a leniwych frustratów nie pozdrawiam :)

WOJO
@Yckul

Głos rozsądku! Ja nie mam takiej weny ale podsumuję może, że bez pracy nie ma kołaczy i tyle. Ja pracuję 1,5 roku i sobie chwalę. Wiadomo, że czasami są wzloty i upadki ale przy upadkach zawsze można liczyć na swoich ziomków.

All
@Yckul

dokładnie, jak czlowiek jest ambitny to szuka sposobów na rozwój, a nie wymówki i narzekania, ze w ogóle trzeba pracować

Peaches

Witam wszystkich praca jest ok fakt trzeba sie narobić bo za darmo nic nie ma ,co do kasy tez jest wszystko ok na czas i w miare dobre zarobki

Remek
@Peaches

i o to chodzi, żeby hajs był adekwatny do roboty, a nie jak niektorzy co by chcieli leżeć i pachnieć a kasa niech z nieba leci

Rot

A ja się ciesze z pracy tutaj. Jak czytam wypowiedzi to traki smuteczek mnie ogarnia bo jedni chwalą a drudzy ganią i po co to komu. Już wystarczy że w sejmie ludzi się dzieli. Peace ludziska, trochę dystansu.

Roman
@Rot

No właśnie, przewija się tu niemała ilość negatywnych komentarzy, a u Ciebie widzę zadowolenie z pracy. Co w takim razie uważasz za największy plus tego pracodawcy? :)

Sting
@Roman

co wy gadacie, ja widzę raczej pozytywne..?

Flash

Koniecznie wymagane jest doświadczenie do podjęcia pracy?

Pra
@Flash

wszytsko zależy, jakie konkretnie stanowisko masz na myśli

solo
@Flash

Z reguły tak i to nie jakieś marne...

Niick
@Flash

Sprawdź sobie w ogłoszeniach, tam w wymaganiach zawsze określają co jest wymagane. Powodzenia

Egghead

jak rozmowa, w jakiej atmosferze? raczej stresująca czy luźna?

Ryan
@Egghead

ja startowałem na produkcję, wiec u mnie rekrutacja wygladała nieco inaczej niż do biura i była bardzo ok, atmosfera dosyć luźna, nie mam żadnych zastrzeżeń ogólnie

Ryan
@Egghead

od razu mówię, że pisze z perspektywy czlowieka, ktory dobrze radzi sobie w sytuacjach stresowych, wiec nie wiem, jak inni

Nikt

Firma nie docenia dobrych pracowników, nie szanuje , nie próbuje zatrzymać pracowników którzy się starają , chcą się rozwijać , którzy chcą pracować. Powiem szczerze po mimo wielu złych opinii o tym zakładzie (usunięte przez administratora) bardzo lubiłem swoją pracę i robiłem wszystko by móc tam pracować. Praca nie jest ciężka jak ktoś chce pracować wystarczy robić swoje . Przez ostatnie moje dni w Tym zakładzie starałam się interesowałem próbowałem pokazać że mogę pracować wszędzie. Wszystkiego można się nauczyć jak się chce . Po mimo to firma nie próbowała mnie zatrzymać , nie chciala znaleźć rozwiązania by zatrzymać pracownika który tak uparcie chce pracować w ich firmie skozystali na nie wiedzy pracownika zwalniajac go bezprawnie . Niektórzy pomyślą głupi błagać firmę by móc w niej pracować nie ta praca to inna lepsza , prawda....jak juz zaczną doceniac dobrych pracowników będzie już za późno nie zostało ich wielu w tej firmie .

Irena

Z nazwiskami to raczej ostrożnie, bo RODO i admin zrobi wycinankę z komentarza. Napisz lepiej, czym się skończyła ta afera, o czym pisał Wściekły rok temu. Nie ma tam już tego człowieka?

Pusher

Rekrutacja odbywa się w siedzibie firmy?

oo
@Pusher

a co to ma dla ciebie za znaczenie gdzie się odbywa?

Sweet One

Mam 19 lat, świeżo po szkole, myślicie, że mnie przyjmą?

@Sweet One

na stronie jest całkiem sporo ofert, ale do większości chcą doświadczenie

@Sweet One

jedyne stanowisko, gdzie doświadczenie nie jest wymagane to operator maszyn

@Sweet One

więc jeśli ta praca by ci pasowała przynajmniej na początek to podbijaj śmiało, oni cię wszytskiego nauczą

@Sweet One

a gdzieś trzeba zacząć po szkole

Dyzio
@Sweet One

Nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz. Ale bez żadnego doświadczenia i wiedzy masz bardzo okrojony zakres stanowisk. J.W zresztą ;)

Hyper

hej prowadzicie jakieś socjale gdzie można być na bieżąco z aktualnościami w firmie?

Vixen

trochę się stresowałem przed rekrutacją ale szybko okazało się że nie było czego.

Air Alert

miłej pracy pracownikom życzę!

@Air Alert

o proszę jak się miło zrobiło aż dziwne

@Air Alert

potrzebujesz się czegoś dowiedzieć że się tak przymilasz?

@kos

nie, przecież podpisałem się jako pracownik

@kos

człowiek ma dobry dzień, chce zarazić humorem, a tu jakieś doszukiwanie się...

@Air Alert

a no wiesz tutaj na goworku to niczego nie można być pewnym więc lepiej dmuchać na zimne

może i masz rację

@kos

Haha tutaj na forum tak jak widać a w pracy tez jest tak miło?

@Marta

Zależy od działu, od szefostwa itd.

@Air Alert

Hhaahah, to chyba najlepiej udowadnia do czego ludzie sa tutaj przyzwyczajeni

@Air Alert

Ale wazne, ze ty masz dobry dzien

Robol

Jest dobra atmosfera, a to dla mnie mega ważny czynnik, jak kiedyś pracowałem z mrukami, do których nawet gęby nie dało się otworzyć, to mi nie było do śmiechu, ale tutaj życzliwie jest

@Robol

Każdy dział jest inny jak i ludzie więc nie generalizowałabym, że ludzie są tu tacy fajni... I, że atmosfera super... Jest różnie...

SA

Ja trafiałem w rożne miejsca i wiem, ze wiele zależy od własnego nastawienia do towarzystwa, moje zawsze było spoko, wiec ludzie dla mnie tez byli spoko

SA

Sa może zapewnione jakieś dojazdy dla pracowników, którzy nie mają samochodu? jak to wygląda?

@SA

Są, strona na Wieleń i na Lubasz

SA

Uf, to super, bo juz myslalem, ze bede w czarnej...bez auta

Avenger

Najważniejsze, że zatrudnienie jest stabilne

Zostaw merytoryczną opinię o STEICO Sp. z o.o. - Czarnków

• Jak się pracuje w STEICO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STEICO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STEICO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STEICO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w STEICO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STEICO Sp. z o.o.