Opinie o Etoll w Strzelin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Etoll. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Etoll o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etoll w Strzelin

Alex

Ja składam w tym tygodniu CV na stanowisko PH, robiłem rekonesans i jest lepiej niż mi się wstępnie wydawało. Ad. marzenka - o księgowości nie mam zielonego pojęcia. Ale wydaje mi się ze przy takiej dużej firmie nie mogą sobie pozwolić na nieterminowość odnośnie wynagradzania pracowników. Wiesz pip, kontrole, ZUS, itp, to musi grać!

Alex

Z tego co wiem, sporo się tam zmieniło.Z tego co się interesowałem w branży to lider w olejach. Ciekawi mnie czy organizują szkolenia, czy jest szansa na pracę- wiadomo wyniki się liczą wiec niech nikt nie marudzi ze podstawa marna bo jeśli w ostatniej firmie miałem min plus premię to nauczyłem się pracować. A wiadomo ze paliwa i oleje to mocny budżet dla wsparcia przedstawicieli i dlatego chcę spróbować ...

tak, są firmą sprawdzoną w działalności rynkowej, o dobrej kondycji finansowej, zawsze sumiennie i nienagannie wywiązującą się ze swoich zobowiązań wobec Partnerów. Wieloletnia działalność pozwoliła zdobyć jej duże doświadczenie jak również wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Nie widac zbyt często ogłoszeń z ofertami pracy więc zapewne rotacji tam nie ma. Są jakieś szanse na przyjęcie w następnym czasie?

Marina

Zajmują się dosyć wąską działką produktów tj. smary, oleje i paliwa chociaż mogą się pochwalić dosyć gęstą siatką swoich punktów, nie wspominając już o plusach logistycznych istnienia Etollu. Odnoszę wrażenie, że kontrahenci mają z nimi bardzo dobre relacje, co powinno też się przekładać na cały zespół wewnątrz firmy.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Etoll? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Lakom

Ciekaw jestem skąd taka rozbieżność finansowa... Zastanawiam się też nad podjęciem pracy u nich, ale nie wiem czy aż 5000 zł można zarobić. To wszystko chyba zależy od umiejętności sprzedażowych ludzi, a ważniejszym pytaniem jakie należałoby zadać to ile wynosi podstawa i czy w ogóle w systemie płacowym jest ona możliwa.

szef

Hej, Marko jak chcesz się dorobić garba a nie pieniędzy to polecam ! To jest firma , która wykorzystuje ludzi, tam liczy się kasa a nie klient i pracownik.

Zygmunt

@marko, a co dokładniej by Cie interesowało, jestes zainteresowany jakims konkretnym stanowiskiem w Etoll?

?

pytacie o zarobki. No to czytajcie. Wynagrodzenie zasadnicze 1600zł,bo tyle daje państwo.Nie ważne ile lat pracujesz i jakie posiadasz doświadczenie według JT nie posiadasz niczego wartościowego.Do tego dostaniesz premię oczywiście pod stołem żeby nie odprowadzać składek.W zależności co robisz i u którego z panów bo to też ma znaczenie dostaniesz ok 1000 zł.Chyba że akurat coś się zepsuło w aucie którym jeździłeś albo na sprzecie który obsługujesz zabiorą ci od 100 do 500 złotych.Tak Tak za awarię sprzętu płaci obsługujący.Czasem zastanawiam się co to będzie jak im mechanik odmówi pracy.Kto z gówna baty będzie kręcił? Części najtańsze i podejrzanej jakości a auta zarabiają mnóstwo kasy i tysiące kilometrów robią. Mobing na każdym stanowisku. Zarobi z poprzedniej epoki. Za awarię płacisz sam. Chamskie traktowanie na porządku dziennym. Fałsz i obłuda szefostwa aż kapie. Nie dowiesz się prawdy od tych panów bo jeden na drugiego zwala bo akurat go nie ma. Nigdy nie wypłacą ci tego co zarobiłeś bo zawsze znajdzie się powód żeby tego nie robić. Oszustwa w wypłatach to sport pracodawców z ETOLLU nie było wypłaty żeby Cię nie oskubali.Pracowników jest wielu więc kwoty zapewne są imponujące. Najbardziej zgrana grupa to kierowcy międzynarodowi nie łatwo ich oskubać z pensji a i tak ich skubią nawet po 1000 zł. Zaniżają im frachty i w taki sposób rąbią ile się da. Szkoda zdrowia marnować dla chochoły granatem od gówna oderwanej.JT nazywany GÓWNOJADEM to bydlę do potengi entej.Przepraszam wszyskie zwierzęta które przy tej okazji obraziłem. Szok i niedowierzanie. Nauczkę tym panom da tylko strajk pracowników albo masowe zwolnienia z pracy bo sami nie dojdą do wniosku że bez tych szarych pracowników są po prostu bankrutami. Życze wszystkim pracownikom tej kolonii karnej wszystkiego dobrego bo to dobrzy ludzie i super pracownicy,inne firmy powinny spróbować podkupić sobie tych ludzi a na pewno dużo zyskają.POWODZENIA LUDZIE niech moc bedzie z Wami a nie- przemoc.

nik

Anonim - 2013-07-08 05:15:07 Dają jakieś dodatki/premie w Etoll Strzelin?Dobre !!! Ha ha ha

pracownica

dobrze płacą i pozytywna firma. a jak komu sie nie podoba to niech sie zwolni

pracownica

a kto ucieka na zwolnienia lekarskie????????????????????????????????????????????????????

pracownica

tez pracuje w tej firmie. [usunięte przez administratora] firma płaca na czas i dobrze płaca. nie moge złego słowa powiedziec.

są tam i bardzo kompetentni i normalni szefowie np. kier. serwisu , jeszcze nie pracowałem z tak normalnym i fajnym gościem , a jak on traktuje klientów palce lizać i uczyć się od niego . potrafi także opieprzyć ale to chyba normalne ale zawsze ma rację. pozdrawiam beduinów.

W

JEŚLI KTOŚ NIE CHCE PRACOWAĆ W TEJ FIRMIE TO MOŻE SIĘ ZWOLNIĆ , A NIE UCIEKAĆ W ZWOLNIENIA LEKARSKIE , JAK KTOŚ JEST BEDUINEM TO NIM I TAK I TAK BĘDZIE A WRACAJĄC DO BEDUINÓW TO SĄ BOGACI I MĄDRZY LUDZIE WIĘC NIE WIEM O CO CHODZI .

Urocza firma. [usunięte przez administratora] płacą. I będę tam pracował do końca moich dni. To mój drugi dom. Firma kompetentna bo płacą na czas. I to mi się podoba. Żyć nie umierać. :-)

garandm1

wszystko o czym napisaliście jest prawdą, osoba z mojej rodziny pracuje u tych \"fachowców\" tam nie można nawet iść w uzasadnionym przypadku na zwolnienie lekarskie bo kierownik grozi że cię \"[usunięte przez administratora]\". Jednym słowem omijajcie ETOLL na 100 km

BEDUIN

Witam was wszystkich albo nikogo.Bo albo nikt tego nie czyta albo wszyscy boją się coś dopisać.[usunięte przez administratora].Słyszałem że ostatnio była jazda z wypłatami,rekord został pobity dawajcie sobie tak dalej to następną kase dostaniecie w burakach.Pozdrawiam was TROCHĘ ODWAGI

BEDUIN

ZACHĘCAM WSZYSTKICH WPISUJCIE TU SWOJE WRAŻENIA I SPOSTRZEŻENIA.MOŻE DOTRZE TO KIEDYŚ DO KOGOŚ KTO ZROZUMIE. BEDUINI ŁĄCZCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

BEDUIN

Chciałbym dorzucić 2 grosze do waszych opiń.Firma ta funkcjonuje poniżej jakichkolwiek standartów.Szefostwo pobierało nauki chyba w gestapo jeżeli chodzi o stosunki z podwładnymi traktują ludzi jak śmieci a prym wiedzie[usunięte przez administratora] i oczywiście synalek [usunięte przez administratora] .Pan i władca zawsze ma racje a ty szary pracowniku jesteś trolem który ma zamknąć dziób i zapier... na chwałę ETOLLU. Oddaj życie zdrowie rodzinę na chwałę firmy. Niech żyje kolonia karna ETOLL!!!!!!!!!!!

klient

Etoll to straszne badziewie, nie potrafią sobie poradzić z prostymi rzeczami, poza tym ta przemądrzała obsługa, cwaniakowaty dyrektorek czy tam marny kierowniczek w biurze w okularach czarne włosy, ani to mądre ani wykształcone jeszcze raczy klientów swoimi psychologicznymi radami do tego publicznie obraża i prześladuje , cham i prostak nic dodać nic ująć. Do piaskownicy z takim człowieczkiem, ceny maja na marży 200% za marną obsługę. Taki cwaniak myśli, że za pieniądze może wszystko mieć, ale dobrego wychowania nigdy się nie nauczy. normalny Noob ...

Zostaw merytoryczną opinię o Etoll - Strzelin

• Jak się pracuje w Etoll?

Zobacz opinie na temat firmy Etoll tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Etoll
2.4/5 Na podstawie 47 ocen.

Etoll