Opinie o FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. w Toruń Szosa Bydgoska 58

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. w Toruń Szosa Bydgoska 58

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Słyszałem, że spoko firma a tu tak dziwnie piszecie.

Pan Van
@Adam

Na 800-900 Przewoźników wypowiada się garstka 10-15 osób. Może reszcie jest dobrze? Musisz sam sobie odpowiedzieć. Na takich forach nie znajdziesz ludzi zadowolonych z pracy bo tacy nie tracą wolnego czasu na rozpisywanie się w internecie.

@Adam

Jak tak dalej pójdzie, to będą potrzebować... kolejnych desperado...

@Pan Van

800-900?! To chyba mała rozbieżność. I tylko 15 osób niezadowolonych?! Chłopie z jakiej planety pochodzisz?

Nick 80
@Adam

Myśle ze lepiej nie mogłeś trafić , właśnie wchodzą nowe umowy, których bardzo dużo przewoźników ze względu na bardzo słabe warunki nie podpisało i prawdopodobnie nie podpisze . Powinno pojawić się X wolnych tras w całej Polsce Zatem do dzieła kolego .

The Gong Show
@Adam

Jeżeli opłaca Ci się pracować za stawkę od 1 do 1,10 netto za kilometr (tyle wychodzi na większości tras w kraju) 6 dni w tygodniu i masz ochotę robić ponad 400km dziennie to śmiało, jak kolega wcześniej napisał niedługo będzie sporo "dochodowych" tras do wzięcia

Prime

Panowie .. W kupie SIŁA! Obiecanki cacanki a głupiemu radość... nie tą drogą...

WIAGRA

WNZZ Wiagra Dość!!! Zakładam związek przewoźników, wszystkich chętnych zapraszam na wiagra@buziaczek.pl . Będziemy walczyć o swoje, bo 100 osób ma więcej do powiedzenia niż pojedynczy przewoźnicy na magazynach, musimy rozmawiać jednym językiem i mieć swojego przedstawiciela. Proszę chętnych o pisanie na @, podać dane z jakiej lokalizacji i ile lat się jeździ w firmie. Dalszych informacji o statucie będę podawał indywidualnie po weryfikacji. Osoby z zarządu, dyspozytorzy i itp proszę nie pisać w celu podszywanie się pod przewoźników!

Megatron
@WIAGRA

Pomysł dobry, ale jak już zaczynamy myśleć o stowarzyszeniu to bądźmy poważni a nie jakieś tam wiagry...buziaczki...????. Przede wszystkim trzeba wynaleźć sposób komunikowania się wszystkich przewoźników bo to forum jest inwigilowane .

@WIAGRA

Hmm... a jak rozróżnić przewoźnika od inwiglatora? ??? Panowie ... Stowarzyszenie jak najbardziej... musimy mieć własny portal, następnie wybrać przedstawicieli każdego rejonu (rada nadzorcza)która będzie de facto naszym głosem .... rejestracja stowarzyszenia ... I po ptakach ... tzn Farmada ma leżak ... wystarczą chęci!

Mickey

Miały być podwyżki, a wyszły obniżki.

Cyrk
@Mickey

Kolejny raz. Ktoś z Was wie na jakiej podstawie wyliczano stawkę za obsługę aptek?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O..
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Pokochałem życie na nowo

Koledzy. Przecież te wszystkie Sylwie, Szymony czy inne Estery na kierowniczych stanowiskach to powinni być w (teorii przynajmniej) ludzie inteligentni prawda? Więc jaki mają problem żeby wziąć kalkulator i od wynagrodzenia odjąć koszt paliwa, amortyzacji auta, zusu, vatu, dochodowego, księgowej, raty leasingu, ubezpieczeń a następnie podzielić to przez ilość godzin. I wtedy niech każdy z tych darmozjadów powinien odpowiedzieć SOBIE na pytanie "czy ja bym tyrał za takie pieniądze, w dodatku na własnej działalności czyli bez żadnych praw ? " Odpowiedź oczywiście brzmi - nie. Tylko jakoś gdy ktoś wprost im powie że sytuacja jest tragiczna to zostaje zwolniony nawet jeśli posiada kredyt, który wziął bo tak zażądali. Człowiek nie liczy się tu w ogóle jesteś wyrobnikiem i śmieciem który ma siedzieć cicho i tyrać po 70godz w tygodniu lub więcej. Cieszmy się że jest internet który nie zapomina NIGDY. Dzięki niemu marka NEUCA czy też farmada na rynku transportowym są już spalone po wsze czasy. Nie pracuję już w tym bajzlo-kołchozie. Nowego zleceniodawcę znalazłem w ciągu tygodnia, pracuje na ludzkich warunkach za godne pieniądze. Żal mi tylko kolegów których czasem mijam w trasie i patrzę na ich smutne, zmęczone twarze. Widać ewidentnie że nie zmieni się tu nic, życzę Wam koledzy odważnych decyzji w najbliższym czasie a tym darmozjadom powiem tak - polecicie jak kręgle, tak jak Wasi poprzednicy. Tylko że tacy ludzie jak ja którzy są w stanie tyrać z uśmiechem na twarzy (bo to praca z ludźmi) non stop od poniedziałku do soboty świetnie sobie w życiu poradzą. Czy Wy możecie powiedzieć to samo?

Żenada transport c.d.n ... jakieś kosmetyczne zabiegi ... czy firma nie rozumie, że nam chodziło o podwyżki A nie o jakieś cholerne pierdoły! Zmiana systemu wynagrodzeń... no i co to nam da ?! To że teraz będziemy wywozić pełne samochody jakiś pakietów a później odbierać Full ZWROTÓW! I to za darmo .... Zmiany tras ??? Kto? Kto to ma zmieniać ? Logistycy od siedmiu boleści co nie mają pojęcia o charakterystyce tej pracy! No tak przecież komputery pomogą.... Farmado! Gdzie podwyżki! Na cholerę te spotkania? Nic nie wniosły tak samo jak poprzednie!

@Gość

Bardzo dobrze kolego "Gość", że chcesz wyrazić swoją opinię. Niemniej prosiłbym żebyś to robił pod nikiem, który będzie się różnił od tych które były wcześniej używane. Osoby które obserwują i piszą na tym forum mogą odnieść wrażenie, że twoje wypowiedzi sformułował ktoś inny. Podpisał. Gość Odnośnie tych nieszczęsnych nowych warunków wynagradzania: Zwróćcie uwagę na 3% obniżenie ceny paliwa, tj ok 15gr na litrze. Skąd to się bierze, czy ktoś z Was ma taki rabat na BP???? Do tego słupka który został nam przedstawiony został wliczony wskaźnik jakościowy oraz 100 zł za pseudo urlop. Tak więc trzeba to odliczyć, wystarczy dwa razy zapomnieć włączyć trasę na telefonie i po wskaźniku jakościowym. Do tego dojdą optymalizacje tras, pewnie skracanie, wyrzucanie punktów które mało zamawiają, które są gdzieś nie po drodze itp. Ostatecznie nie widzę żeby wypłata miała być większa. Piszcie co się u Was dzieje, jak na razie za dużo niewiadomych. W naszym oddziale, (do wiadomości niektórych) jeszcze nikt nie podpisał umowy. Gość

Cyrk
@Gość

Negocjuje ie coś jeśli chodzi o podstawy?, ktoś wam wytłumaczył jak liczono stawkę za serwis podstawowy?, w umowie nigdzie nie jest wskazana kwota słownie za serwis podstawowy. Jedynie na tych wyliczeniach.

nikt ważny

Jakiś czas temu NEUCą interesowała się SKW (Służba Kontrwywiadu Wojskowego). Chodziło o to iż oficerowie kontrwywiadu podejrzewali NEUCę o niewystarczające działania w sprawie wywozu leków za granicę lub uczestnictwo w tym haniebnym i niebezpiecznym dla mieszkańców naszego kraju procederze. Padają stwierdzenia cytat: "NEUCę trzeba rozwalić w sensowny sposób" https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/skw-nagrania-rozmowy-gif-neuca-gazeta,172,0,2349996.html Wpiszcie w przeglądarce NEUCA i SKW. Podane przeze mnie linki w poście usuniętym przez admina mogą już nie działać, kontrwywiad działa dość szybko. Obecne działania włodarzy firmy odpowiedzialnych za transport wyglądają na celowe - sabotaż mający doprowadzić do strajków załogi i rozwalenie firmy od środka.

Ponownie amin usunął wpis, tym razem był to post w którym kolega podawał linki do gazety wyborczej odnoszące się do działań neuki i prowadzenia postępowania przez służby. Brawo admin, cenzura jak za komuny.

Sama prawda

Za paliwo mają zwracać.(kpina kto to kogo interesuje ile moje auto pali dramat) A ta jakąś tam podstawa mając 550 wizyt miesięcznie i ok 2500 paczek (bardzo słaba trasa) powinieneś mieć ok 3500 kto tyle robi i tyle dostał? Hehehe

Kimi
@Sama prawda

I co ta twoja durna, bezsensowna wypowiedź wniosła do sprawy...no co?

Prime

Dorobili się na naszej CHOLERNIE CIĘŻKIEJ PRACY ! Czas podzielić się z nami !

Do admina, przestań usuwać wpisy i opinie. Prime celowo rozdzielił pisownię (usunięte przez administratora) ja lub coś w tym stylu, żebyś to Ośle nie mógł tego usunąć. Jak nie wiesz jak jest administrować forum to sobie poczytaj inne. Zaczęły się zmiany, piszcie co się dzieje, z tego co wiem mają być rozmowy indywidualne co samo sobie jest ciekawe.

Dzięki Bracie!

Tic Tak

Panowie z północnej polski!!! ponoć u was zaczeli cos zmieniać?????? podzielcie się informacjami z resztą kierowców!!!!!!!!!!

@Tic Tak

(usunięte przez administratora) ja pewnie zmienili... Panowie czas na zmiany... załóżmy Stowarzyszenie Przewoźników! I te ich umowy na każdego przewoźnika z osobna tracą na sile!

ZGNOJONY

CHCESZ SIE CZUĆ JAK ŚMIEĆ i LUDZKI I POPYCHADŁO TO WEŹ KREDYT I ZWIĄŻ SIĘ Z FARMADĄ!! CIĘŻKA DEPRESJA I ZAŁAMANIE PSYCHICZNE GWARANTOWANE JAK BEDZIESZ TYRAŁ PO NAŚCIE GODZIN DZIENNIE ŻĘBY MIEĆ NA PALIWO ZUSY I REMONTY AUTA! MI TEŻ WZYSCY ODRADZALI - NIE UWIERZYŁEM TO TERAZ MAM. KTOŚ W KOŃCU WADNIE DO SIEDZIBY W TORUNIU Z NIEBEPIECZNYM NARZĘDZIEM I TAK SIĘ TA HISTORIA SKOŃCZY

TIC TAC
@ZGNOJONY

Panowie kolega dobrze napisał że traktują nas jak śmieci, pieprzone bydło z chomątem na łbie które ma (usunięte przez administratora) za to co chcą nam dać!!!!!!!!Komu z was starcza na koszty oraz godziwe życie??!!Firma jak w gorszych miesiącach ma mniejszy zysk to nadrabia w sezonie!!!! A my??!!!!!! Z czego mamy dokładać???? Ile jeszcze kredytów????? Może zaczniemy brać paliwo na przysłowiową krechę, bo zaraz do tego dojdzie. Czekamy na pozytywne zmiany których nie będzie!!! Zwodzą nas od lat i na tym polega ich działanie. Ale pamiętajcie panowie biznesmeni kij ma dwa końce!!!!!! Wszyscy w kraju strajkują bo jest im ciężko, ale my dymajmy dalej, bo przecież nam jest dobrze, jeździmy z lekami, fajna bezstresowa praca, do tego dobrze opłacana, więc tkwijmy w tym farmadowskim bajorze i czekajmy do końca świata i oczywiście jeden dzień dłużej na to że w końcu będzie nam lepiej. Każdy z nas siedzi cicho jak mysz pod miotłą więc nie ma sprawy !!!! wszystko jest OK. !! Trzymajmy tak dalej. Niec h robią z nami co chcą. Pamiętajcie o jednym!! Może pisząc o naszej krzywdzie na chociażby tym forum w końcu dojdzie to do akcjonariuszy i samej góry ZARZĄDU!!!! Ale patrząc na wpisy to wnioskuję że tylko garstce osób jest tu źle, a cała reszta czepie z tej fajnej pracy niewyobrażalne zyski!!!!! Dyrektorzy i prezesi pamiętajcie ze wirus grypy wcześniej czy później i NAS dopadnie!!!!!! Ciekawe co stanie się wtedy????????????????

Baygel
@TIC TAC

Nic się nie stanie.... W umowie jest czarno na białym auto ma być postawione i koniec... Będziesz miał grypę proszę bardzo podstaw autko z kierowcą i sobie choruj ile chcesz...

TICTAC
@Baygel

.............................................napisał spedytor dyrektor lub jakis kierowniczek

kimi
@TICTAC

Nie masz racji. Baygel wyraził smutną, gorzką,ale jednak....prawdę. I tyle w temacie.

jeszcze farmadziarz
@Baygel

Jasne Baygel jeden z kierowników... Po prosty podjadę pod urząd pracy wezmę pierwszego z brzegu maćka dam mu auto którego jeszcze nie splaciłem i niech jedzie a ja sie położe i odchoruję ...żadem problem przecież...

hmmmm
@jeszcze farmadziarz

O co chodzi w tym co napisałeś, to chyba tylko ty wiesz. Ja w każdym razie nijak rozgryźć tego nie potrafię :(

Już dzięki bogu nie farmada
@hmmmm

o to mi chodzi człowieku że gdy któryś z waszych niewolników z kredytem po raz kolejny w środku nocy wstanie żeby jechać w trasę ale nie za bardzo będzie w stanie bo zamiast myć zęby będzie wymiotować za zmęczenia, to nie będzie mógł wziąć L4 tylko bedzie musiał jechać kilkaset kilometrów stanowiąc zagrożenie dla wszystkiego na drodze. O to mi chodzi ty beżmógu, jeden z kierowników co cały dzień siedzi na piż..ie i nie wie co to prawdziwa praca.

hmmm
@Już dzięki bogu nie farmada

Jak widać inteligencją to ty chłopie nie grzeszysz.... A takie proste słowo jak SARKAZM jest ci zupełnie obce. Udowodniłeś to swoimi wypocinami skierowanymi do Baygla. Po prostu ręce opadają.....

nick
@hmmm

Nie dyskutujemy o mnie tylko o warunkach pracy w firmie. Jeżeli jedyną sensowną odpowiedzią na jaką Was stać w sprawie katastrofalnych warunków pracy, wyzysku i KONIECZNOŚĆI łamania WSZYSTKICH przepisów GIF, BHP ruchu drogowego jest SARKAZM to w odpowiedzi raczej nie usłyszysz nic innego niż obelgi....bo co możesz innego powiedzieć gdy ktoś na Ciebie leje i z uporem od lat powtarza że to deszcz...

Prime

No tak... teraz pojawił się Janek ... chyba zmienił imię ... wcześniej była Patrycja... spedytorzy, dyrektorzy farmady ... zamiast bawić się w inwigilatorów popracujcie nad zmianą (czyt. podwyżką) wynagrodzeń! bo za chwilę obudzicie się ... ale z ręką w nocniku ..... Chwalicie się na YT jaka to potęga ... ile to milionów... ile to zysków ... a swoich ludzi na końcu łańcucha dostaw macie głęboko w D !

Megatron
@Prime

Na gale farmaceutów w hotelu to mają , na rozdawane samochodów to mają, ale na piknik farmady to nagle brakuje kartek na kiełbaski ...

Patrycja
@Megatron

Czy wspominając o pikniku Farmady masz na myśli spotkanie integracyjne? Jakie jest twoje zdanie na temat tego typu imprez organizacyjnych w firmie? Spotkania są często ważnym elementem budowania pozytywnej atmosfery w firmie.

torunskisyf
@Patrycja

ta firma jedyne co pozytywnego moze przyniesc, to wrzoda, albo chorobe.

Co za ludzie!
@torunskisyf

Wrzód i choroba pozytywne???? Facet, ty pijany czy obłąkany jesteś? Pal cię diabli co i jak z tobą, ale nie wychylaj się tutaj i nie kompromituj nas wszystkich przewoźników swoimi durnymi wpisami, bo nie wtajemniczeni pomyślą, że ludzie jeżdżący i ciężko pracujący w Farmadzie to ostatni kretyni i mają to na co zasługują. Precz!!!!!

nick
@Co za ludzie!

Do takiego stanu psichicznego doprowadzeni są ludzie pracujący tu i chcący to robić zgodnie z zaleceniami GIF hurtowni, przepisów ruchu drogowego itp.

torunskisyf

drogi pracowniku, jesli chcesz byc gnojony, kwasne miny Twoich "przelozonych" poprawiaja Ci nastroj? Chcesz otrzymac wyplate i umowe ( ani tego, ani tego nie dostalem), jezdzic od 5 rano do 17-18 a jak korek sie zdarzy albo wypadek na s8 to i pozniej. Nagminnie poganiany, telefony co 5 minut, czujniki temperatury (pic na wode), cyrki przed inspekcja GIF. i pozdrawiam Agnieszke... nastepnym razem sama sobie jedz zawalem najlepiej. ktos powinien ten torunski (usunięte przez administratora) zamknac.

Były
@torunskisyf

Prawdopodobnie już nie robi ani Agnieszka ani ta druga spalona...

Anonymouse

W zależności od trasy, odliczając leasing i ZUS US i amortyzację auta zarobek podzielić przez godziny ..(300h) to można zarobić 12-17 PLN/h hahahahaha.!

Annonymous

Roboty więcej A zarobki w miejscu albo niższe.. Do zarządu.... to dzięki nam przewoźnikom to wszystko funkcjonuje A wy zamiast to docenić to potraficie tylko dzwonić po aptekach i się pytać czy są z nas zadowolone! Mam propozycję... zacznijcie dzwonić do kierowców z zapytaniem co myślą o waszej firmie! ... to się zdziwicie.. Gnój A nie Firma ...

Anonymouse

ZADOWOLONY

Panowie!!! Najwyższa pora zastanowić się czy naprawdę jest sens dalej brnąc w to nazwijmy to w bardzo delikatny sposób bajoro!!! Mydlą oczy zmianami restrukturyzacją tras (czytaj zabierzemy coś jednemu damy drugiemu, taki fajny Janosik, z tą tylko różnicą że on zabierał bogatym, a my jesteśmy bogaci.........w Farmadowskie doświadczenia, zazwyczaj zresztą bardzo krzywdzące nas wszystkich) Jestem najlepszym przykładem na to, że życie poza grupa NEUCA istnieje i jest naprawdę luzackie. Powie wam to każdy kto zmienił firmę!!! Nie znaczy że teraz zarabiam kosmiczne pieniądze ale mam naprawdę święty spokój. Minęło już jakiś czas odkąd wyszedłem z tej chorej firmy i naprawdę nie żałuje tej decyzji!!!!!!!!!!!! Niech każdy z was panowie zastanowi się czy warto!!!!! Może obudzą się w końcu jak będą mieć problemy z pracownikami i podwykonawcami, w takim sensie ze nikt nie będzie chciał mieć z nimi nic wspólnego, i tego im serdecznie życzę .Nawiasem mówiąc jestem bardzo ciekaw czy zarząd Neuca ma świadomość za jakie stawki pracują podwykonawcy, poprawka nie pracują a HARUJĄ!!!!!!, chyba ze 12 godzin dziennie, pełne kieszenie nie swojej kasy, stosy papierów do ogarnięcia itd. to jest nic wielkiego no to spoko!!!!!!!!! Taka fajna praca. Polecam wam wszystkim zastanowić się nad tym i wyciągnąć odpowiednie wnioski dopóki nie jest za późno!!!! Pozdrawiam was wszystkich i pamiętajcie jedną rzecz!!!!!!! jeśli wy nie zrobicie nic, to oni zrobią co zechcą z wami!!! Pozdrawiam Was wszystkich życząc miłej pracy w NEUCA, lub nie!!!!!! ZADOWOLONY

Anonymose
@ZADOWOLONY

Sama prawda Kolego????przy tej robocie,godzinach i obowiązkach to powinienem postawić dom i mieć z dwie fury cywilne w leasingu ...! A tu. ?! Lipa,zapieprzanie do upadłego i nic..... frajerska ciężka robota.... czas uciekać z tego syfu. Pozdrawiam

Anonimowy
@ZADOWOLONY

W związku ze zmianami przepisów prawa, od stycznia bieżącego roku, osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze świadcząc usługi na rzec konkretnych podmiotów na podstawie stosunku prawnego czyli w tym przypadku umowy o świadczenie usług transportowych mogą zrzeszać się i tworzyć związki zawodowe, może trzeba iść w tym kierunku zrzeszyć się i zacząć walczyć o swoje. W większej grupie będzie na pewno łatwiej przemówić. Powiedzmy sobie szczerze, że w pojedynkę nic nie zdziałamy, tylko i wyłącznie w większej grupie przedstawicieli przewoźników z różnych magazynów, punktów przeładunkowych jesteśmy w stanie rozpocząć jakiekolwiek rozmowy, w tej chwili mydlą Nam oczy zmianami które mają nadejść na przełomie wiosny. Wszyscy nie dostaną podwyżek nie ma co liczyć na taki rozwój sytuacji, za dużo jest przewoźników w skali kraju, aby każdy dostał jakąś sensowną kwotę co miesiąc, Neuca nie poświęci kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu procent rocznego zysku netto, aby wesprzeć spółkę-córkę aby przeznaczyć to na wynagrodzenia dla przewoźników. Jeżeli utworzylibyśmy związek zawodowy czy inny podmiot, który prowadził by rozmowy z zarządem Farmady pomogłoby to Nam na koordynowanie wspólnych działań, oraz wymianę poglądów czy opinii na temat sytuacji w poszczególnych magazynach. Gdyby w trzech bądź czterech magazynach doszło do sytuacji, że przewoźnicy nie wyjechaliby w trasy tego samego dnia to może dałoby to do myślenia zarządowi.

Prawda jest jeszcze bardziej okrutna . . Ktoś zatrudniony na etacie w jakiejś firmie przy tej ilości godzin zarobiłby więcej od nas przewoźników.. nadgodziny 50% ..100% itd ..I to bez stresu o samochód... naprawy etc.

Louis
@anonymous

Dokładnie! Za 300h w miesiacu spokojnie pod 4500 podszedl by. Ilu z nas po wszystkich oplatach zostaje taka kwota? A jak jest jeszcze leasing to trójkę z przodu masz. A odpowiedzialnosci co nie miara? Ten transport musi upasc zeby coś się ruszyło. Stawki od 2011 roku takie same. W tedy paliwo było po nie całe 4 zlote. ZUs mniejszy..ubezpieczenia. kurierka więcej zarabia zdezelowanym sprinterem. Wieloletni pracownicy uciekaja. Ida do salusow czy medicarow. Jedno kółko.. pieniądze podobne. Z,tym ze Koło 11 sa po pracy.czyli można zapłacić adekwatnie do czasu pracy. W wykresach jesteśmy najlepsi bijemy inne hurtownie. Tylko ktoś zapomniał o.nas. o ludziach którzy zarabiają na wszystkich krawaciarzy na górze. Zasada jest prosta dajcie odpowiednie środki, a bedzie JesZcze lepszy serwis. Żebyśmy oczywiście finansowo odczuli ze jesteśmy najlepsza hurtownia w polsce! Tyle i az tyle. Mówimy ze młodzież nie chce przychodzić do nas do pracy. Ale ja ich rozumiem. Jezdzenie za 3 tysiące 6 dni w tygodniu procz soboty po 12 h... sam będąc mlodym bym nie chcial. Taka dziś refleksja mnie naszła stojąc w korku do domu o godzinie 12 w wigile z pracy. Jeżdżę 14 lat mam nadzieje ze to będzie jeden z ostatnich rokow pracy w dostawie lekow. Wesolych i szerokosci.

Zostaw merytoryczną opinię o FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 168 ocen.

FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.