Iparts

Opinie o Iparts

pumek 2015-10-15 14:17
polecam, bardzo fajni ludzie i atmosfera pracy, młody zespół a zarobki jak wszędzie podstawa powiązana z premią za wyniki sprzedaży, ale miesiecznie lepiej wychodzi niż w innych firmach z częściami, pracowalem w 2 innych hurtowniach. praca stabilna i bez mobingu, daje 4+/5
DS 2015-10-15 14:22
fajna firma, młody i zgrany zespół, miła atmosfera, miło się tam jedzie i pracuje z chłopakami, polecam
ala 2016-05-01 21:57
a nie wiecie czy nadal chcą zatrudnić nowego pracownika magazynu?
Filip 2016-11-21 11:26
Świetny sklep! Kupuję części w Iparts od dłuższego czasu i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Bardzo rzetelna i profesjonalna obsługa. Polecam każdemu :)
Behemot 2016-11-22 13:28
Pierwszy raz robiłem tam zakupy i muszę przyznać, że wszystko przebiegło w miarę sprawnie także śmiało mogę każdemu polecić ten serwis.
Jocek 2017-02-09 13:20
Nie polecam. Właściciele tego byznesu patrzą tylko jak tu komuś zapłacić jak najmniej kasy. Nie da się tam zarobić, a pracy sporo. Klienci dzwonią wkurzeni, bo towar na czas nie dojechał. Dużo stresu. W firmie panuje ogólne dziadostwo. Słaby sprzęt, syf, słaba lokalizacja na końcu warszawy. Lepiej poszukać sobie pracy w porządniejszej firmie.
CK 2017-02-14 14:35
Ta firma to strata czasu. Właściciele kręcą i ściemniają. Firma mało stabilna i ledwo zipie. Poza tym, bardzo zła atmosfera pracy...
Cwks Legia 2017-02-16 08:23
Odradzam rowniez. Szkoda czasu. Nic tam nie zarobicie. A firma w ruderze na brodnie. Mowia, ze sa najwieksi, ale w rzeczywistosci to maly lokalny sklepik prowadzony przez sloikow z Pinczowa. Typowa polska bieda praca.
Zostaw swoją opinię o Iparts - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iparts