Opinie o Ponar w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ponar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ponar o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ponar w Żywiec

Pracownik któremu to zwisa.

[usunięte przez moderatora] W sumie w Ponarze pracuje ok 200 ludzi z czego trochę ma swoje dochody. Więc jak zakład pierdyknie to stopa bezrobocia zwiększy się nieznacznie. Tak więc syf, kiła i mogiła.

daja na 3 mc zreguly lub do komca roku jesli jest np listopad ?na czas okreslony wpierw 3 mc lub krocej nastepna to 1 rok lub 2 lub 5 rzadkosc lub jak znasz sie na czym (usunięte przez administratora) oczywiscie nnie ma to wplywu na stawke heheh) to mozesz miec na stale nadal bez zmian w zakladzie[usunięte przez moderatora]

xyz

umowa o pracę (+ ewent. prokura)

niezależny

Do Jacka- to po to chcieliście tej wolnej Polski [usunięte przez moderatora] którzy ci dadzą pracę za marne grosze? I potargane ubranie robocze? I pensję jak popadnie? I brak szacunku ze strony pracodawcy? [usunięte przez moderatora]

Maro

Jacuś podatki i długi musi płacić każdy, nawet ktoś taki kto nazywa się prezesem. Nie sztuka oszukać i nie płacić podatków.

pytanko

Sa tam jakie przyjecia i jak placa? Jestem po automatyce,znam troche maszyny cnc. Moze za jakiegos progrmiste,technologa?Dajcie co znac dobre ludziska,hej.

Ciekawe co z naszym funduszem socjalnym sie dzieje. [usunięte przez moderatora]

***

Wszystkim młodym ludziom proponuję trzymajcie się z daleka od tej firmy. Nic dobrego Was tutaj nie spotka.

BHP-owiec w Ponarze ma ostatnio ciekawe zajęcie. Realizuje głupote [usunięte przez moderatora] i spisuje wszystkich którzy nie maja kasku, tyle tylko ze najbardziej to chyba szkoda tego drzewa na ten papier. A to że nie ma wypłat w terminie, na hali jest 5-7 stopni i zadymienie jak po wybuchu wulkanu bo nie ma kto naprawić wentylatorów nie ma to wiekszego znaczenia dla nikogo. Najlepiej to wprowadzić zakaz palenia twierdząc że dba sie o nasze zdrowie. [usunięte przez moderatora]

Dziś dzień wypłaty a przelewów nie ma i nawet kwitek w terminie zaczyna być problemem. [usunięte przez moderatora]

Wskaźnik wyrobienia normy na KS-ie zaczyna przybierać właściwy poziom choć nic poza kierownikiem się na nim nie zmieniło.[usunięte przez moderatora]

anonimowa

Święta, święta i po świętach :) Coś tu ucichło? Życzę Wszystkim pracownikom Wszystkiego najlepszego w Nowym 2011 i żeby był lepszy jak ten stary rok. Pozdrawiam. P.fiz.

To nie jest zawiść lecz konstruktywna krytyka w niektórych przypadkach może troche pokolorowana. Ale to nie ma znaczenia jaka jest prawda ważne co ludzie przeczytają. A nic się nie dzieje bez powodu. Nie trzeba się geniuszem urodzić by sprzedać piece a nadmuchy zdemontować i wywieź na złom. Ale wymagać by przy temperaturze +5 stopni ludzie efektywnie pracowali to trzeba mieć nierówno pod sufitem. Co prawda Gipsar wyrówna tak że śladu nie będzie. W Art-Marku jest na promocji a przy większych ilościach nawet z rabatem. Paca - GRATIS.

pracownik biurowy

A reszty wypłat dla pracowników biurowych za październik dalej nie ma!!! [usunięte przez moderatora]

gosc

Przecież znaleźli gościa (podobno) [usunięte przez moderatora]

Całe kierownictwo zakładu zastanawia się gdzie jest kabel z suwnicy który od tak sobie zniknął. Zaangażowano w to nawet policje choć może niepotrzebnie.[usunięte przez moderatora]

pracujący przez 2 lata

Jedyny plus tego zakładu był taki, że można było sobie przyjść, posiedzieć przy maszynie, poczytać książki (jak się chodziło do szkoły), pograć na laptopie lub obejrzeć jakiś film (jak się go wniosło z czym problemów nie było), poimprezować na 2 lub 3 zmianie (jak się miało dobre towarzystwo - ja miałem i wielu jeszcze tam zostało), wyjść sobie wieczorem na 2 zmianie na miasto np. po piwko do tesco, lub do ozonu na 3 zmianie w sobotę. Ogólnie każdy swoją sytuację życiową podczas kawałka żywotu spędzonego w Ponarze interpretował na własny sposób. Jest prawdą, że pracując tam aby utrzymać rodzinę lub aby do czegoś w życiu dojść traci się czas, jednak jak już napisałem wcześniej Ponar należy traktować przejściowo - jako warsztaty szkolne lub praca tymczasowa a nie podniecać się i przekomarzać na forum w kwestiach ich płatności i upierdliwości ludzi z wyższego szczebla - to nikomu nic nie da. Róbcie swoje, bez spuszczania się pod siebie i nie zachwalajcie tak jak niektórzy tu ludzi, którzy maja Was w dupie. Jak nie chcą płacić to róbcie wolniej. Za moich czasów sobie radziliśmy (fikcyjna awaria maszyny)[usunięte przez moderatora] Pozdr. bla byłej brygady A.

gość

ja dostałem dzisiaj ale bez nadgodzin(umowa zlecenie)

mu

witam, czy ktos wie cos o drugiej transzy??? Naszej ciezko zarobionej kasiorce????

anonimowa

[usunięte przez moderatora] Ostatnio to bez zastanowienia i sprawdzania wymieniaja piece C.O ktore klienci montuja do ukladu zamknientego. Jakby nie kupili tytulu mgr. to by wiedzieli co w karcie gwarancyjnej sami napisali. Ciekawe po co w tym zakladzie jest prezes jak nad niczym nie panuje. Co prawda nie jest to latwe bo zazadzanie przeciebiorstwem to nie to samo co drukowanie kuponow w profesjonalu. A jak juz sa tacy dobrzy to niech pracownikom tez dadza po 9 tys. tak na Mikolaja. [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Ponar - Żywiec

• Jak się pracuje w Ponar?

Zobacz opinie na temat firmy Ponar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ponar?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ponar?

Kandydaci do pracy w Ponar napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ponar