Opinie o Ponar w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ponar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ponar o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ponar w Żywiec

patriota

Każdy kto oczy i uszy ma otwarte widzi, że Ojczyzna nasza przestaje istnieć nawet teoretycznie. Jeszcze gdzieś tam słychać, że ktoś po polsku krzyknie "złodzieje", "a na drzewach zamiast liści..." albo ' na Warszawę" ale zupełnie bez woli i siły, właściwie tylko po to, żeby kiedyś bez problemu spojrzeć sobie w oczy. Zresztą każdy taki głos szybko i sprawnie wyciszony zostaje potencjometrami naszych rodzimych ......... mediów tak obficie reprezentowanych na rynku. Tak więc beznadzieja! Jeszcze tylko tych parę fatalnie zarządzanych i okradanych kopalń, obłożonych setkami pasożytów i dziesiątkami podatków, jeszcze ten las modry, jeszcze ten las, który nocnym głosowaniom póki co się oparł.... Nie miały tyle szczęścia kopalnie. Trzask prask, choć był wrzask, ustawa przeszła. Partia znów zwyciężyła, a niektórzy jej członkowie z pewnością wzbogacili się nie tylko o nowe doświadczenia. Kupcy za złotówkę czekają w blokach, a akty notarialne jeszcze ciepłe leżą gotowe do podpisu. Podobnie jak bankowe tytuły egzekucyjne na naszych frankowych kredytobiorców po ostatnim skoku szwajcarskiej waluty..... Taaa ....Teraz pójdzie już szybko. Nie będzie już niczego... niczego polskiego...... jak to głębokością swojego umysłu wieścił nam imć Kononowicz. Zupełnie niczego..... tylko My, Niewolnicy i Oni nasi Właściciele! My nie będziemy mieli nic, Oni będą mieli wszystko, no może oprócz czystego sumienia..... My jednak zupełnie nic do stracenia! To z pewnością nie jest dla nich dobra wiadomość, dla tych właśnie z tej lepszej Polski uwłaszczonych, mądrzejszych i lepszych. I nie jest ich tak wielu. Jest ich ledwie garstka, spotęgowana tylko milionowymi odbiciami sprytnie ustawionych luster. Czas już bliski....Dopadniemy ich wszystkich, bo nie będą mieli dokąd uciec........ Trzeba jednak zbić lustra.....

@patriota

Jeżeli się weżmie pracowników fizycznych np,sównicowych ,czy gratowanie to nie wiem czy płaca nie jest taka zła? kolego poprostu ty lepiej zarabiasz i w twoim odczuciu jest ok

Czepiacie się dyrektora a wcale nie jest taki zły, chyba nie robiliście pod złym przełożonym? Wiadomo zdarza się mu kłamać ale jakbyście mieli tyle na głowie co on to by wam łeb pękł. Firma ogólnie nie jest zła, zarobki jak na Żywiecki rynek pracy też nie najgorsze, jednak w stosunku do cen mogłyby być wyższe :( Jest sporo rzeczy które można by w łatwy sposób zmienić, ale nie ma się co czepiać bo gdzie jest lepiej ???

fgh

Mąć dalej, sraj do swojego gniazda, ale pamiętaj że jak zwykle ucierpią na tym wszyscy. Jak nie chcesz to nie oglądaj tego codziennie, nikt cie nie zmusza. Źle ci to znajdź sobie inną pracę albo idź sam do Prezesa się żalić zamiast robić dziadostwo w internecie. Świat jest taki duży, stoi otworem. Czujesz się źle w tej firmie to idź do innej. Najłatwiej jest się ukryć pod nickiem PRACOWNICY i zachęcać do wyciągania brudów, ale: "bez nazwisk, nie podajemy nazw firm, usług ani żadnych identyfikowalnych symboli które są wewnętrzną sprawą firmy". Pomyśl trochę - zachęcasz do publicznego prania brudów i piętnowania Dyr. d/s Produkcji, a zależy ci na nieujawnianiu wewnętrznych spraw firmy. Sam sobie zaprzeczasz. Dobra rada: zwolnij się i weź ze sobą resztę tobie podobnych osobników, naprawdę łaski nie robisz. W żywcu jest tyle wspaniałych firm, że z całą pewnością znajdziesz taką, gdzie przyjmą Cię z otwartymi rękami. Jedna jest za płotem, druga poniżej cmentarza. Tam w dyrektorze z całą pewnością odnajdziesz bratnią duszę i przyjaciela.

Pracownicy

DYREKTOR. Dyr. d/s Produkcji. Chciałbym abyśmy tu umieścili opinie. Skoro nie można z tematem zajrzeć bezpośrednio do Pana Prezesa, może wpisy na tym portalu dotrą do właściwych uszu: Jakie są Wasze opinie( piszemy o tym jak z nami rozmawia, jak lawiruje pomiędzy swoimi porażkami obarczając wszystkich dookoła ) - nie piszemy nazwisk, nie podajemy nazw firm, usług ani żadnych identyfikowalnych symboli które są wewnętrzną sprawą firmy. Wszystko w jednym miejscu czyli odpowiedź na post. Może to najwyższy czas aby Prezes zobaczył to co my musimy oglądać codziennie a czego Właściciel nigdy by nie zaakceptował - chamstwo, kłamstwo, dwulicowość!!!

Leszno

?

A będzie praca i od kiedy?

?

A czemu nie mogą znaleść bo jest duze bezrobocie w Żywcu taka jest prawda ja tego (usunięte przez administratora) nie zrobiłem?

Brak pracy w Żywcu

Urząd Pracy w ogóle się nie stara żeby poszukać ludziom dobrej pracy dają najgorsze oferty pracy mianowicie są to Hutchinson pod agencje czyli pod ADECO,lub sprzątanie po ulicach za marne pieniądze a żeby było jeszcze śmieszniej po szkole średniej taka jest prawda w naszym ukochanym w Żywcu.

?

Składałem do tego zakładu podanie (cb) i nic nawet nie było telefonu mówili że będą przyjmowali na Jesień tego roku a teraz już jest Grudzień i dalej nic czy to są jakieś jaja.Jak można tak oszukiwać ludzi ja tego nie rozumiem nie dość że skończyłem szkołę średnią i kursy zrobione a tu dalej nic.W Żywcu nie ma pracy dla ludzi młodych.

ikar
@?

Jak złożyłeś "CB" to się nie dziwię ze nie zadzwonili :) i skąd pewność ze nie zatrudnili... no masz racje... skonczyles szkole srednia to faktycznie cos :D Czlowieku! Ludzie koncza studia i nie moga pracy znalezc!

nick

Ponar :-) jest cudowny, kochany, i ojciec dyrektor :-) zawsze Cie zrozumie. Zawsze :-) doradzi, :-) pomoze i nie :-) bedzie po Tobie przeklinal itd.itp. :-) -gdzie jest taki znak wstaw NIE A gdzie jest - nie :-) - pomin to!

KaWr
@nick

w Hutchinsonie przyjmują i pod Addeco i pod firmę od razu. zależy na jaki dział chcesz iść i czego wymagasz. Wiem po sobie gdyż sam zacząłem 2 miesiące temu tam pracę i mimo tego że byłem na rozmowie o prace z konsultantem Addeco to jestem zatrudniony przez Hutchinson i pierwsza umowa po tj próbnej z tego co wiem zawsze jest na 3 lata.

?

Ja składałem podanie o prace i nic nie przyszło do tej pory jestem rozczarowany z tych wszystkich zakładów tu w Żywcu żaden zakład nie chce przyjmować ludzi na umowy 2 lata lub 3 lata taka jest fikcja a jak nie to przyjmują na umowy śmieciowe lub pod ADECO za 1100zł , 7zł na godz itp.A jak się chcesz dostać pod firme Hutchinson to już nie trzeba mieć plecy tak jak by ludzie byli drugiej kategorii czyli są gorsi.

krauzer

Ok dzięki

Ufo

Witam chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki przeciętnego pracownika w Ponarze.

@Ufo

Co to znaczy przeciętnego? W żadnej firmie nie ma takiego podziału. Wszystko zależy od stanowiska. Często pracownicy fizyczni są w stanie zarobić więcej niż biurowi. Dodatkiem są również premie, które nie są pustym gadaniem tylko realnym zjawiskiem - uprzedzam tutaj kąśliwe uwagi tych, którym się ciągle wydaje, że dostają je lizusy i inni którzy nie zasłużyli. Jak się ktoś nie pochwali głośno to nawet nikt nie wie, że ta osoba została nagrodzona. Aha.. ja NIE dostałem! ...bo realnie nie zasłużyłem (?) być może też nie miałem okazji się wykazać (wiele zależy od okoliczności), ale staram się rzetelnie wykonywać swoje obowiązki i doceniam to, że mam pracę. Mam po co wstawać rano i mam za co utrzymać rodzinę. Gdyby żona pracowała, pewnie też moglibyśmy spokojnie pozwolić sobie na wczasy. Urlop w ogrodzie też nie jest zły. Chcę pracować w Polsce i mam nadzieję, że wszyscy doczekamy lepszych czasów. Wypadałoby skończyć już z tym jadem, bo nie zmieni to waszej sytuacji, a psuje atmosferę, która może nigdy nie była idealna.... ale znośna.

?

Rozumiem to ja też chce pracować w polsce i postanawiam w tym zakładzie złożyć podanie o prace mam ukończoną szkołę Średnią Techniczną a do tego dochodzi kurs operatora wózka jezdniowego i spawacz metodą mag.Chciałbym się dowiedzieć czy będą przyjęcia do końca tego roku?

@?

Tego nie wie nikt. Kursy masz wiec warto złożyć CV. Czasami dzwonią od razu a czasami dopiero wtedy jak nagle kogoś potrzebują.

@?

Co nazywasz atmosferą znośną ? wyśmiewanie pracowników przez "góre" czy kierownictwo? żenada

pqr

Drogi Przyjacielu, wykształcenie nie koniecznie idzie w parze z rozumem. To nie jest forum "kochamy Jarka" ani innego kłamce, więc zamilcz. Może koło przyjaciół radia maryja Cie zrozumie, może ksiądz proboszcz jak znajdzie czas bo przy dzieciach dużo pracy. Biedroń jest jaki jest, przynajmniej się nie ukrywa i żyje w zgodzie z sobą samym. Dziękuję i Pozdrawiam.

patriota

KTO SIĘ BOI PISU?... 1. Złodzieje 2. Aferzyści 3. Skorumpowani burmistrze i inne (usunięte przez administratora) 4. Skorumpowani lekarze 5. Właściciele szemranych mediów, mający trudności z wyjaśnieniem skąd wzięli pieniądze na stworzenie swoich imperiów 6. Właściciele firm o złodziejskim rodowodzie 7; Członkowie i współpracownicy mafii węglowej, paliwowej, AMBERGOLD itp. 8. UBecy - biznesmeni posiadający "czarną kasę z PRL-u" 9. Posiadacze "zagubionych teczek", które nie trafiły do IPN 10. Tajni współpracownicy SB, których teczki "zaginęły" 11. "Przyjaciele królika" typu Rycho, Miro itp 12. Sprytni i "zaradni" samorządowcy PO, mający lepkie rączki 13. Wszyscy ci, którzy za swoje przestępstwa, w każdym normalnym i praworządnym kraju stanęliby przed obliczem wymiaru sprawiedliwości. Syn premiera pracuje dla kolesia, który oszukuje ludzi na grube miliony - nikt nie widzi problemu. Nie ma autostrad, sypią się nowe stadiony, Polacy nie maja pracy, młodzi wyjeżdżają za granice pracować razem z imigrantami z krajów trzeciego świata - nikt nie widzi problemu. Premier ubiera się za nasze pieniądze, chociaż zarabia nieporównywalnie więcej niż przeciętny zwykły zjadacz chleba - nikt nie widzi problemu. "Redaktor" Lis niedługo zacznie kąsać, drapać i gryźć każdego kto odważy się mieć jakiekolwiek zastrzeżenia do jego politycznych idoli - nikt nie widzi problemu. Obce państwa odbierają dzieci polskim rodzinom - nikt nie widzi problemu. Polskie rodziny nie maja pieniędzy na chleb, wysłanie dzieci do szkoły, opłacenie im najtańszych wakacji, ale my dopłacamy do nierobów z Grecji - nikt nie widzi problemu. Polskie pociągi niedługo już nawet nie będą nadawać się na złom - nikt nie widzi problemu. Nie mamy wraku tupolewa w którym zginęła nasza elita polityczna - nikt nie widzi problemu. Policjant katuje uczestnika Marszu Niepodległości - nikt nie widzi problemu. Niedługo (zamiast reformy finansów) rząd doraźnie załata dziurę pieniędzmi z naszych OFE a jak nasi ojcowie doczekają emerytur to ZUS-u już nie będzie – nikt nie widzi problemu. A teraz w inna stronę: Jarosław Kaczyński jest za niski - tu jest problem. Jarosław Kaczyński nie ma żony - tu jest problem. Jarosław Kaczyński spojrzał w prawo zamiast w lewo - tu jest problem. Polscy kibice i Narodowcy nie chcą bić pokłonów w kierunku czekoladowego orla i różowych flag (wolą czcić bohaterów z AK) - tu jest problem. Wynalazki Kazi Szczuki i Roberta Biedronia wmawiają nam ze jesteśmy nienormalnymi homofobami - nikt nie widzi problemu. Można wyliczać i wyliczać... a na koniec tylko - Stefan Niesiołowski z pianą na ustach obraza każdego naokoło - nikt nie widzi problemu. Jarosław Kaczyński mówi ze trzeba rozliczyć złodziei - mamy klasyczny przykład "mowy nienawiści". Aha.. nie jestem fanatykiem PiS ani słuchaczem Radia Maryja. Jestem młodym, wykształconym człowiekiem. Pozdrawiam potrafiących myśleć

Pracownik Firmy

Ależ mi się teraz gęba śmieje. Wszystkie osoby wypisujące te bzdury z zabarwieniem nienawiści muszą się nieźle gnieść w sobie na myśl że : a) Ponar płaci - często przed terminem b) Ponar zatrudnia c) Ponar ma się coraz lepiej inwestuje i generuje zyski idąc tym torem, można zakładać iż za jakiś czas będziemy firmą o pozycji której nie zachwieje byle wahanie rynku a nasze rodziny nie będą się bały o jutro. Szkoda mi Was Trole. Wielu z Nas przeszło przez kryzys wspólnie bo i cel mamy wspólny. A Wy ? cóż, będziemy się widywać raz w miesiącu - na przeciwko podpisujecie listy ( na bezrobociu ) Pozdrawiam. Acha. Planuję dość miłe wakacje w tym roku. Za wypłatę a nie za kredyt. Pozdrawiam. ps. Podziękowania dla Właściciela i Dyrekcji!!!

Gosia
@Pracownik Firmy

Ależ miałeś piękny sen!!!!! aż Ci zazdroszczę i jeszcze te marzenia o urlopie bez kredytu!!!!!! Ja też tak chcę śnić !!!!!

Optymista

To chyba Panowie W ce i Prezesi tak sobie kadzą o nieżle prosperującej machinie. Cha, cha, cha, no i te zarobki też są super ok 6 tys. msc. Słyszałem ze pracownicy walą oknami i drzwiami cha,cha,cha

potrzebujacy

PRZEPRASZAM JA TROCHE Z INNEI BECZKI POTRZEBUJE POMOCY PRZY PRASIE PHM100 A ZWLASZCZA W HYDRAULICE POKIERUJCIE MNIE NA WLASCIWE FORA LUB ODEZWIJCIE JESLI SIE KTOS NA TYM ZNA Z GORY DZIEKUJE.

Pati
@potrzebujacy

Witam znam faceta który zna sie na wszystkich prasach,wtryskarkach itp, które były produkowane w Ponar Żywiec za dobrych czasów

robol

Kości jest dużo tylko nie dla takich zwykłych roboli jak my... Święta 2013 PAMIĘTAMY!!!

W Ponarze to taka bieda że pies widział kość wtedy jak miał otwarte złamanie...

mamy takie mozliwosci tylko szkoda ze najmadrzejsi sa szarzy ludzie wszystkim szarakom spokojnych swiat

PONAR twoim chlebem....

Zostaw merytoryczną opinię o Ponar - Żywiec

• Jak się pracuje w Ponar?

Zobacz opinie na temat firmy Ponar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ponar?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ponar?

Kandydaci do pracy w Ponar napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ponar