Opinie o Hemmersbach w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hemmersbach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hemmersbach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hemmersbach w Wrocław

były dawny adminowiec

Abstrahując już od powyższych tematów, czy Urban dawny TL działu admin sam się zwolnił czy go zwolniono? Serdecznie go pozdrawiam.

Ralf

Nie polecam tej pracy chyba, że twoje motto życiowe to praca ponad wszystko. Co niektórym tam potrzeba pracy w prawdziwym magazynie aby nauczyli się roboty oraz współpracy. Jak robisz się tam za bardzo kumaty to starają się ciebie zniżyc poniżej swojego poziomu po którym odechciewa ci się tam pracy.

teo71

Jak ma być dobrze w takiej firmie, jak już na wstępie rekruterka hemmersbacha zachowuje się niepoważnie w stosunku do osoby ubiegającej się o pracę w tej firmie :PPP Brak szacunku, głupie drwiny i minki to żenująco niski poziom. Karierowicze w biurach, pamiętajcie kto na was robi Omijać tą firmę z daleka!!!

biuro

Na service deskach trzeba być gotowym na wielozmianowość, ale przynajmniej za pracę w nocy można dostać parę groszy więcej :) poza tym są tez inne stanowiska niekoniecznie ze zmianami. Atmosfera fajna, ludzie pomocni. Jeden minus- odległość, ale można się dogadać z ludźmi i jeździć razem.

Magazynier

Ok

Cześć. Czy dużo pracuje w Hemm Ukraińców?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
kandydat na biuro

Ta Firma to nie tylko hala serwisowa, całe górne piętro to stanwoiska administracyjne, Service deski i jakies tam inne - nikt tu o nich nie wspomniał. Jak jest tam? Jest duzo ogłoszeń do biura i szepczą, że jest fajnie, czy ktoś pracuje w hemmersbachu w biurze??

Janusz

Pozytywna-jaką kasę zarabia tam zwykły szary pracownik z premią?

pozytywna

lekko się bałam podjąć pracę w tej firmie, bo wcześniejsze opinie nie były najlepsze, ale praca jak praca, ja nie narzekam

Janusz

Mam pytanie co do zarobków-ile realnie może zarobić tam zwykły robol z premią? Oczywiścei bez nadgodzin-czy 1800 netto jest realne bez nadgodzin?

Dawny oddany adminowiec

Czytając co jakiś czas forum na temat tej firmy, stwierdzam iż polepszyło się. Spytam się z czystej ciekawości, czy nadal kierownikiem działu admin jest Urban Sz.???

---------
@Dawny oddany adminowiec

Nie.

goguś

Marudzą ci wszyscy którym się w firmie noga powinęła lub są mało ambitni, chcieliby za nic nie robienie minimum 3jke na łapkę mieć. Nigdzie tak w polandi nie ma. Pracuję tam prawie 4 lata i nie jest najgorzej, kaska się zgadza, czasem jest zapie... a czasem jest lżej. Jak ktoś chce pracować i nie z jednego pieca chleb jadł to myślę że się odnajdzie w tym serwisie a obibok to wiadomo, nie narobi się i nie zarobi bo za co. I nie, nie jestem typem włazika bez wazeliny, tylko zwykłym technikiem.

Peter

Red Christoph nie narzeka.

Queue

Miałem aplikować ale po tym co tu widzę to jestem przekonany, że ta firma to syf strasznny, a mobbing w gratisie. :-)

realny

Proroku Izajaszu,odpowiedz nasuwa sie jedna co do kwestii norm i pracy- udajesz ze wlasciwie pracujesz a firma udaje ze Ci placi. I tak wiele osob twierdzi w tej firmie. Nie ma sie co oszukiwac,kwestia awansow to znajomosci,czysty przypadek lub czekanie w nieskonczonosc az sie uda :P ,kwestia zarobkow no coz nadgodzinki ilosc sztuk i kwota sie zgadza,nie wszystkim jest na reke robic nadgodziny w tygodniu i soboty ale prawda jest ze jak nie ma nadgodzin to polowa zalogi marudzi i czeka na zbawiennego maila od kierownictwa ze jest sobota lub od poniedzialku obowiazkowe nadgodziny. I tak to wyglada w kazdej firmie gdzie system pracy jest podobny. Jak komus nie pasuje to zawsze moze zmienic prace i tym milym zdaniem koncze niedzielna SUME :P dziekuje za uwage dobranoc

Prorok Izajasz

LUDZIE!! UCIEKAJCIE OD TEJ FIRMY!! CIĄGŁE NADGODZINY PŁACA NA POZIOMIE 1800ZŁ NETTO NO CHYBA ŻE, ZROBISZ TE NADGODZINY I PRZYJDZIESZ NA 3 "OBOWIĄZKOWĄ" SOBOTĘ W MIESIĄCU JAK NIE ZOSTANIESZ NA NADGODZINACH JUŻ BĘDĄ KRZYWO PATRZEĆ JA JUŻ TROCHĘ FIRM ZWIEDZIŁEM TUTAJ JEST PO PROSTU PATOLOGIA. DZIAŁ "KIEROWNICZY" NIKOGO NIE SZANUJE PRZYJDZIESZ Z PROBLEMEM TO CIĘ WYŚMIEJĄ I TYLE Z TEGO. NORMY DLA NAS PO 14 NA 8 GODZIN CO JEST A WYKONALNE JEŻELI MIELIBYŚMY TO ROBIĆ TAK JAK NALEŻY. CHŁOPAKI NA KONTROLI MAJĄ NORMY PO 45 CO PRZY NORMALNYM "PROCEDURALNYM" SPRAWDZANIU TEZ JEST NIE MOŻLIWE. 60 GROSZY BRUTTO OD SPRAWDZONEJ SZTUKI JAK MI TO MÓWIĄ TO NIE WIEM CZY SIĘ ŚMIAĆ CZY PŁAKAĆ. OBIECUJĄ IM AWANSE, LECZ TO WSZYSTKO STOI. MOJA OCENA: -2/10 ZAROBKI: CH*OWE OK 2000 NETTO PRZY PEŁNYM WYSIŁKU

dawny adminowiec

zarobki ch.. po 3 latach pracy miałem 2250 brutto - dział administracha!!! Na szczęście w porę się zwolniłem !!! Koledzy technicy zarabiali do 2500 brutto. Żenada !!!!

lalalala

Chyba najlepiej dojechać 892- międzygminne, takie zielone i wysiadasz na castoramie obok cargila. Co do umów to umowy o prace

przemek

Ja też. Praca na magazynie. Chyba najlepiej dojechać linią 612. Wysiąść koło kościoła na Bielanach i dalej z buta....

tratatataka

Jutro mam rozmowę. Powie ktoś jak tam najlepiej dojechać komunikacją miejską?

tak

Nie wiem jak było wcześniej, ale odkąd firma jest na Bielanach to atmosfera pracy jest fajna, żartujemy sobie i ja osobiście nie czuje żadnej presji. Fajne warunki pracy, nie ma na co narzekać.

blaaa

są działy gdzie jest fajnie, a są i takie gdzie jest ki..bel dużo zależy od team leadera jak trafisz na pajaca (a są i tacy), który nie dba o dział i nic nie wnosi dobrego to nie wiem jak będziesz się starał to i tak nie zostaniesz doceniony i kasy fajnej też nie zarobisz...chyba,że ściemnisz nadgodzinami bo można....jeszcze...

Zostaw merytoryczną opinię o Hemmersbach - Wrocław

• Jak się pracuje w Hemmersbach?

Zobacz opinie na temat firmy Hemmersbach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hemmersbach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 129, z czego 33 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hemmersbach?

Kandydaci do pracy w Hemmersbach napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hemmersbach