Opinie o Hemmersbach w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hemmersbach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hemmersbach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hemmersbach w Wrocław

Dominika

@Elektronik Widzę, że firma dodała w internecie sporo ofert pracy. Spójrz, może któraś Cię zainteresuje. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś o warunkach pracy w Hemmersbach, możesz zerknąć na wywiad przeprowadzony z przedstawicielem Hemmersbach: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,30743,wywiad-edyta-kosinska

Elektronik

Firma teraz szuka osób do naprawy płyt ? Mam spore doświadczenie jako elektronik z naciskiem na płyty glowne , wiecie ile dają osobie z doświadczeniem?

Dział HR
@Elektronik

Witam, Jeśli chodzi o stanowisko technika - serwisanta płyt głównych wynagrodzenie zależy od faktycznych umiejętności kandydata i praktycznej wiedzy. Obecnie poszukujemy osoby, która po krótkim wdrożeniu dzięki wcześniejszym doświadczeniom zawodowym mogłaby samodzielnie zajmować się realnym diagnozowaniem oraz serwisowaniem płyt. Proszę podesłać CV na rekrutacja@hemmersbach.com - w trakcie ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej wszelkie wątpliwości na pewno zostaną wyjaśnione :) Pozdrawiamy, dział HR

bylypracownik

Hej. Już nie pracuję jakiś czas i z ciekawości tu zajrzałem. Niestety ale nic się nie zmieniło.. bardzo niskie płacę i poziom zarządzania wewnątrz to po prostu nie ma nic wspólnego ze słowem profesjonalizm. Fakt może i jest ta firma w rankingu najlepiej się rozwijających... lecz nie ma to żadnego przełożenia na pracowników. Pracowałem w trybie 24/6 i z premiami ledwo było 3000 netto a kiedy były jakieś święta i pracowało się więcej to może 3300, żeby nie było tak super to za takie wypłaty potem kierownik jest zły na ciebie bo prezes mu daje wykład że akurat twoj team za dużo zrobił i trzeba im więcej zapłacić... poruszę jeszcze kwestię podwyżek - można się szykować na jakieś 200 zł BRUTTO i masz być wdzięczny.. Następna kwestia to jeżeli idziesz na L4 lub na żądanie to zapomnij o tym że dostaniesz urlop wtedy kiedy chcesz itp... to jest zero zaufania do pracownika i szukanie oszczędności na tobie na każdym kroku.. Główna siedziba jest w Niemczech a tu niby mają tylko oddział, to jakaś kompletna bzdura bo tu się robi cała pracę a ci ludzie z 'centrali' nie maja pojęcia nawet co tu się dzieje.. jak chcesz się czegoś dowiedzieć to po prostu nie odpisują i na tym się kończy współpraca. Oni robią wielką otoczkę firmy a jak to się zobaczy ze środka to kompletny bałagan we wszystkich działach - HR, kierownictwo, service desk to poziom średniowiecza(używasz bardzo starego oprogramowania bo tanie). Jest to zdecydowanie jedna z najgorzej płacących firm we wrocławskim IT. Idź jeżeli nie masz doświadczenia i nie masz innego wyjścia a potem uciekaj do czegoś lepszego - tak robi 60-70% ludzi. Panuje tu hasło 'rok może półtora wytrzymać i do IBMu' :)

arek

praca ok oprucz jednej pani joli ktora ma sie bog wie za kogo czepia sie kazdego I paraduje po chali I nikt nic z tym nie robi nie moga se poradzic z jedna kobieta ale dzieki bogu juz tam nie pracuje

Magazynier

Ok

Cześć. Czy dużo pracuje w Hemm Ukraińców?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Obecny pracownik

Hej Były pracowniku, o jakich karach finansowych mówisz? firma ma plusy i minusy jak wszędzie. minusy: lokalizacja plusy: luźna atmosfera multisport brak płatnych parkingów a kierownicy są różni, ja nie narzekam. Niestety tutaj piszą głównie sfrustrowani ludzie, kiedy firma liczy siedemset czy iles tam osób - zawsze ktoś nie jest zadowolony.

kk

Praca nie dla ludzi z ambicjami, totalne dno, marne pieniądze !!! Nie polecam! kierownicy z ulicy nie posiadają żadnych kompetencji, a już nie wspominając o wielkim dyrektorze... Żenada i szkoda czasu!!!

Karol

Czy jako starszy administrator z ponad 10 letnim doświadczeniem jestem wstanie dostać ponad 10000 brutto?

OLes
@Karol

Administrator czego? Sieci, serwera, service desku? Ja mam 12 lat helpdesku z niemieckim w 3 krajach i poza 7tys brutto jest ciężko wyjść.

LuQia

Pracowałam na wydawce przez krótki okres czasu na Magazynie, NIE POLECAM :P Chyba, że ktoś chce się męczyć z kierownikiem który nie ma pojęcia o niczym XD

Robert

Ktoś coś powie o pracy na hali magazynowej?Jaka kasa, jaka atmosfera? Tylko szczere opinie proszę!

KOLO

Wynika z tego, żę całe te Bielany to jeden wielki KOŁCHOZ Z AMAZONEM NA CZELE! WYZYSK I BUTA Z POLAKÓW TRWA! WALCZCIE O SWOJE! NIE PRACUJCIE DLA NICH! NIECH ROBIĄ SOBIE SAMI!

zainteresowany

a ma ktoś jakieś doświadczenie odnośnie posady pracownika administracyjno-biurowego? wynagrodzenia, atmosfera itp ? Z góry dzięki za pomoc

@zainteresowany

Sprecyzuj zapytanie. Konkretnie ! Jakie stanowisko :) Pomozemy.

Ślepiec

Za to, co wydarzyło się w grudniu Szanowny Panie Dyrektorze życzę Panu: połowy pensji, połowy szczęścia i połowy zdrowia do każdego 16stego dnia miesiąca w Nowym Roku. Dokładnie tak, jak w swej wspaniałomyślności Pan wyrównał premię działowi technicznemu, kiedy nie było sprzętu ze względu na zmiany w systemie. "Podziękował" Pan nam za wszystkie nadgodziny i trud włożony dotychczas w pracę - w moim przypadku najniższa pensja od 4,5 lat . Rozumiemy, że ma Pan ciężko-wszak "Pańskie" BMW ma już 3 lata i że lubi Pan tak, jak my urlopy w grudniu :) "Przepraszamy Pana" i dziękujemy za obiady na nowej hali, bony świąteczne czy kursy i szkolenia ....(dla niewtajemniczonych - TO IRONIA!!!!!!!!!!!!!!!) socjał - brak podwyżki - brak szkolenia - brak

Anonym

Virtual Reality Days. Wszyscy pracownicy i goście zlokalizowani w siedzibie w Bielanach Wrocławskich będą mieli okazję do nurkowania w wirtualnej rzeczywistości przy wykorzystaniu HTC Vive. Będziecie mieli możliwość doświadczyć tego przy pomocy najnowszego komputera HP Omen Desktop, który jest w stanie stworzyć niewiarygodnie realistyczny świat, w którym między innymi znajdziecie podwyżki, mniej ubogi zestaw lunchowy oraz brak nadgodzin.

Ślepiec
@Anonym

Mistrz!!

Nickk

Nie wiem skąd się większości osób wzięły te liczby :P Gdy aplikowałem rok temu na stanowisko jr service desk, na okres próbny dostawało się 3200brutto, ok 2300 na rękę - później 300zł brutto podwyżki. Osobiście zrezygnowałem głównie z powodu braku możliwości w rozwoju w kierunku technicznym, ale mogę wypisać plusy i minusy Minusy: - zależnie od projektu, jak ktoś wyżej pisał - praca na różne zmiany. Najgorzej bywało z nockami, które kończą się w sobotę rano - dojazdy, pracując 8-16 na dojazd w dwie strony dochodzi ponad godzina - open space, może nie każdemu pasować Plusy: - dobra praca na start, doświadczenie praktycznie niewymagane - terminowe wypłaty - nowy sprzęt biurowy - premie (bycie dostępnym pod telefonem przez weekend 150-300zł, wsparcie dla innego zespołu w weekend +50% stawki godzinowej w sobotę, +100% w niedzielę) - to też zależne od projektu, ale dużo luźnego czasu podczas pracy - jeśli nic się nie dzieje to robisz sobie co tam chcesz (oczywiście niepisana zasada :P)

Powiem tak ! Jezeli slyszales takie haslo jak Yeti, na hale Polaku sie nie zatrudniaj. W hemmersbachu odpowienidkiem Yeti jest podwyzka. Niby jest ... pytanie kto widzial ?! Tak na szybko: - oszczedzaja na ludziach - oszczedzaja na narzedziach pracy - kadra kierownicza to kierowniki - C.D.N.

a mi się podoba

Benefity czy tak czy siak są, bez względu czy masz francuski, niemiecki itd. Multisport, LuxMed i jeszcze jakies ubezpieczenie grupowe. A co najważniejsze wypłata na czas.

hum

No a skoro oczekują od młodszego specjalisty ds. obsługi klienta znajomości niemieckiego, to pewnie w zamian i tak zapewnione sa jakieś benefity? Dzięki

A ja tak myślę, że te komentarze wszystkie wypisują osoby, które tam cały czas pracują. Osoby, które odeszły i miały czas aby wyrobić sobie zdanie o firmie pozytywne, bądź negatywne nie miałyby żadnych powodów aby tracić swój czas i pisać komentarze na temat byłego miejsca pracy. Każda firma ma swoje plusy i minusy. Jeżeli pracownik tam pracował i dostrzegł pewne nieprawidłowości, zależności, zamiast pisać o nich, raczej tą naukę wykorzysta dla siebie i dalszego rozwoju swojej kariery. A nie będzie o nich pisał na forum, byłoby to złamanie warunków zapisanych w umowie o pracę....

hemm_no

Nie nazwałbym tego wynagrodzenia porządnym. Pracowałem tan na service desku. Zamieszanie, bieganina.Wymagania wysokie a pieniądze za to nie są dobre. Szczególnie na tle tego samego stanowiska w innych firmach.

Zostaw merytoryczną opinię o Hemmersbach - Wrocław

• Jak się pracuje w Hemmersbach?

Zobacz opinie na temat firmy Hemmersbach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hemmersbach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 127, z czego 33 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hemmersbach?

Kandydaci do pracy w Hemmersbach napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hemmersbach