brak logo

Hemmersbach

Wrocław

Opinie o Hemmersbach

Kasia 2016-10-16 15:04
A ja tak myślę, że te komentarze wszystkie wypisują osoby, które tam cały czas pracują. Osoby, które odeszły i miały czas aby wyrobić sobie zdanie o firmie pozytywne, bądź negatywne nie miałyby żadnych powodów aby tracić swój czas i pisać komentarze na temat byłego miejsca pracy. Każda firma ma swoje plusy i minusy. Jeżeli pracownik tam pracował i dostrzegł pewne nieprawidłowości, zależności, zamiast pisać o nich, raczej tą naukę wykorzysta dla siebie i dalszego rozwoju swojej kariery. A nie będzie o nich pisał na forum, byłoby to złamanie warunków zapisanych w umowie o pracę....
hum 2016-10-16 15:06
No a skoro oczekują od młodszego specjalisty ds. obsługi klienta znajomości niemieckiego, to pewnie w zamian i tak zapewnione sa jakieś benefity? Dzięki
a mi się podoba 2016-10-24 12:45
Benefity czy tak czy siak są, bez względu czy masz francuski, niemiecki itd. Multisport, LuxMed i jeszcze jakies ubezpieczenie grupowe. A co najważniejsze wypłata na czas.
3
Nick 2016-11-30 15:57
Powiem tak !
Jezeli slyszales takie haslo jak Yeti, na hale Polaku sie nie zatrudniaj. W hemmersbachu odpowienidkiem Yeti jest podwyzka. Niby jest ... pytanie kto widzial ?!
Tak na szybko:
- oszczedzaja na ludziach
- oszczedzaja na narzedziach pracy
- kadra kierownicza to kierowniki
- C.D.N.

1
Nick 2016-11-30 16:08
daje
Nick 2016-11-30 16:09
aplikuj smialo :D biora jak leci
1
Nickk 2016-12-01 14:08
Nie wiem skąd się większości osób wzięły te liczby :P

Gdy aplikowałem rok temu na stanowisko jr service desk, na okres próbny dostawało się 3200brutto, ok 2300 na rękę - później 300zł brutto podwyżki.

Osobiście zrezygnowałem głównie z powodu braku możliwości w rozwoju w kierunku technicznym, ale mogę wypisać plusy i minusy

Minusy:
- zależnie od projektu, jak ktoś wyżej pisał - praca na różne zmiany. Najgorzej bywało z nockami, które kończą się w sobotę rano
- dojazdy, pracując 8-16 na dojazd w dwie strony dochodzi ponad godzina
- open space, może nie każdemu pasować

Plusy:
- dobra praca na start, doświadczenie praktycznie niewymagane
- terminowe wypłaty
- nowy sprzęt biurowy
- premie (bycie dostępnym pod telefonem przez weekend 150-300zł, wsparcie dla innego zespołu w weekend +50% stawki godzinowej w sobotę, +100% w niedzielę)
- to też zależne od projektu, ale dużo luźnego czasu podczas pracy - jeśli nic się nie dzieje to robisz sobie co tam chcesz (oczywiście niepisana zasada :P)
1
Anonym 2016-12-18 15:32
Virtual Reality Days.
Wszyscy pracownicy i goście zlokalizowani w siedzibie w Bielanach Wrocławskich będą mieli okazję do nurkowania w wirtualnej rzeczywistości przy wykorzystaniu HTC Vive. Będziecie mieli możliwość doświadczyć tego przy pomocy najnowszego komputera HP Omen Desktop, który jest w stanie stworzyć niewiarygodnie realistyczny świat, w którym między innymi znajdziecie podwyżki, mniej ubogi zestaw lunchowy oraz brak nadgodzin.
3
wroclawianka 2016-12-30 02:43
Roksana. Rzeczowa i konkretna. Niemniej dyplomacja a jasno zdefiniowane oczekiwania wobec kandydata, to dwie różne drogi udzielania feedbacku po zakończonym procesie rekrutacji. Nieproporcjonalnie jest on wydłużony wobec tego, co wymaga sprawdzenia. Do pracy, kopiuj, wklej, i czysto mechanicznej, polegającej na wpisywaniu danych do systemu, oczekują znajomości jęz.niemieckiego na poziomie C1. Kolejna bujda, która tylko potwierdza opinię jednego z forumowiczów/opiniodawców, że układy i znajomości to ważne kryterium dostania tam pracy. Kto się spodoba, idzie dalej. HRowcy zdaje się, nie mają co robić, więc sobie urządzają pogawędki z kandydatami, byle tylko zapchać czas pracy.
1
Ślepiec 2017-01-04 22:26
Za to, co wydarzyło się w grudniu Szanowny Panie Dyrektorze życzę Panu: połowy pensji, połowy szczęścia i połowy zdrowia do każdego 16stego dnia miesiąca w Nowym Roku. Dokładnie tak, jak w swej wspaniałomyślności Pan wyrównał premię działowi technicznemu, kiedy nie było sprzętu ze względu na zmiany w systemie. "Podziękował" Pan nam za wszystkie nadgodziny i trud włożony dotychczas w pracę - w moim przypadku najniższa pensja od 4,5 lat . Rozumiemy, że ma Pan ciężko-wszak "Pańskie" BMW ma już 3 lata i że lubi Pan tak, jak my urlopy w grudniu :) "Przepraszamy Pana" i dziękujemy za obiady na nowej hali, bony świąteczne czy kursy i szkolenia ....(dla niewtajemniczonych - TO IRONIA!!!!!!!!!!!!!!!)

socjał - brak
podwyżki - brak
szkolenia - brak

19
Ślepiec 2017-01-04 22:43
Mistrz!!
1
zainteresowany 2017-01-11 16:42
a ma ktoś jakieś doświadczenie odnośnie posady pracownika administracyjno-biurowego? wynagrodzenia, atmosfera itp ? Z góry dzięki za pomoc
Kuba 2017-01-20 05:28
Na portalu infoveriti.pl widać jak ta praca przekłada się na finanse. No chyba żeby była tam jeszcze kreatywna księgowość, to ładniej by to wyglądało... i wszyscy byli by bardziej zadowoleni :) ale też pewnie to czasu.
Nick 2017-02-02 20:41
Sprecyzuj zapytanie.
Konkretnie ! Jakie stanowisko :) Pomozemy.
KOLO 2017-02-05 18:43
Wynika z tego, żę całe te Bielany to jeden wielki KOŁCHOZ Z AMAZONEM NA CZELE! WYZYSK I BUTA Z POLAKÓW TRWA! WALCZCIE O SWOJE! NIE PRACUJCIE DLA NICH! NIECH ROBIĄ SOBIE SAMI!
3
Robert 2017-02-08 14:15
Ktoś coś powie o pracy na hali magazynowej?Jaka kasa, jaka atmosfera? Tylko szczere opinie proszę!
Były pracownik 2017-02-12 19:50
Byłem starszym programistą php dopiero co zrezygnowałem z pracy, ponieważ spotkałem się z tak ogromną ignorancją ze strony managera, notabene który nie jest na miejscu tu w Polsce tylko w oddziale w Niemczech, a dodatkowo kompletnie nie interesuje się zespołem , nazwał bym to zachowanie zabawą w kierownika. Wielokrotnie człowiek chciał o czymś porozmawiać ale wszystko zawsze zostawało bez odpowiedzi. Zarządzanie zespołem dla tego kierownika to czarna magia, a Ty sam już głupiejesz kto nim jest bo tu na miejscu też jest kierownik ale przez małe k.
W całym dziale nie ma testera i wszystko w tym względzie spoczywa w rękach programisty.
Nie ma metody rozwoju oprogramowania. Nie ma scram żadnych fantazyjnych rzeczy . Na rozmowie kwalifikacyjnej pytają o znajomość o Symfony i to tyle na temat Symfony  a w rezultacie trzeba pracować z kodem spaghetti.
Zespół w Polsce jest tylko maintenance
Nie ma urlop na żądanie ... trzeba mieć uprawnienia do niego !!! Brak szacunku dla pracowników Jeżeli idziesz na L4 dłużej niż 3 dni myślą, że oszukujesz, więc trzeba to udowodnić ... brak zaufania do pracowników, ...
Jeżeli chodzi o doskonalenie się w tej firmie, można zapomnieć stare aplikacje , już dawno nie używane na rynku ale tu nadal obecne. Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć i podążać za rozwojem technologii, omijaj tą firmę.
Szczebel kierowniczy zarówno na miejscu jak i w nazwijmy to centrali u naszych zachodnich sąsiadów nie posiada żadnych kompetencji ani nawet zdolności kierowania zespołem. Zachowują się jak dzieci we mgle które …..Znają słowo zarządzanie zasobami ludzkimi... Brak podstawowej wiedzy Kodeksu Pracy które menedżer powinien posiadać. Jednym słowem zabawa w bycie kierownikiem.
6
LuQia 2017-02-15 17:14
Pracowałam na wydawce przez krótki okres czasu na Magazynie, NIE POLECAM :P Chyba, że ktoś chce się męczyć z kierownikiem który nie ma pojęcia o niczym XD
9
Karol 2017-03-02 22:51
Czy jako starszy administrator z ponad 10 letnim doświadczeniem jestem wstanie dostać ponad 10000 brutto?
OLes 2017-03-23 12:02
Administrator czego? Sieci, serwera, service desku? Ja mam 12 lat helpdesku z niemieckim w 3 krajach i poza 7tys brutto jest ciężko wyjść.
kk 2017-03-24 11:48
Praca nie dla ludzi z ambicjami, totalne dno, marne pieniądze !!! Nie polecam! kierownicy z ulicy nie posiadają żadnych kompetencji, a już nie wspominając o wielkim dyrektorze... Żenada i szkoda czasu!!!
5
Były pracownik 2017-04-17 19:46
Stanowczo odradzam.
Firma nie traktuje swoich pracowników poważnie, managerowie nie interesują się swoimi zespołami i jedynie udają, że wiedzą na czym ich praca ma polegać. W praktyce nie ma mowy o wiarygodnych informacjach przekazywanych pracownikom, w całej firmie panuje niesamowity bałagan - nikt nie wie za co odpowiada, lub czym ma się zajmować.
Dodatkowo na każdym kroku można zostać ukaranym finansowo za najdrobniejsze błędy.
Szkoda marnować życia w tej firmie.
9
Obecny pracownik 2017-04-18 08:19
Hej Były pracowniku, o jakich karach finansowych mówisz?
firma ma plusy i minusy jak wszędzie.
minusy:
lokalizacja
plusy:
luźna atmosfera
multisport
brak płatnych parkingów

a kierownicy są różni, ja nie narzekam. Niestety tutaj piszą głównie sfrustrowani ludzie, kiedy firma liczy siedemset czy iles tam osób - zawsze ktoś nie jest zadowolony.
2
arek 2017-05-21 18:25
praca ok oprucz jednej pani joli ktora ma sie bog wie za kogo czepia sie kazdego I paraduje po chali I nikt nic z tym nie robi nie moga se poradzic z jedna kobieta ale dzieki bogu juz tam nie pracuje
bylypracownik 2017-05-23 12:44
Hej. Już nie pracuję jakiś czas i z ciekawości tu zajrzałem. Niestety ale nic się nie zmieniło.. bardzo niskie płacę i poziom zarządzania wewnątrz to po prostu nie ma nic wspólnego ze słowem profesjonalizm. Fakt może i jest ta firma w rankingu najlepiej się rozwijających... lecz nie ma to żadnego przełożenia na pracowników. Pracowałem w trybie 24/6 i z premiami ledwo było 3000 netto a kiedy były jakieś święta i pracowało się więcej to może 3300, żeby nie było tak super to za takie wypłaty potem kierownik jest zły na ciebie bo prezes mu daje wykład że akurat twoj team za dużo zrobił i trzeba im więcej zapłacić... poruszę jeszcze kwestię podwyżek - można się szykować na jakieś 200 zł BRUTTO i masz być wdzięczny.. Następna kwestia to jeżeli idziesz na L4 lub na żądanie to zapomnij o tym że dostaniesz urlop wtedy kiedy chcesz itp... to jest zero zaufania do pracownika i szukanie oszczędności na tobie na każdym kroku.. Główna siedziba jest w Niemczech a tu niby mają tylko oddział, to jakaś kompletna bzdura bo tu się robi cała pracę a ci ludzie z 'centrali' nie maja pojęcia nawet co tu się dzieje.. jak chcesz się czegoś dowiedzieć to po prostu nie odpisują i na tym się kończy współpraca. Oni robią wielką otoczkę firmy a jak to się zobaczy ze środka to kompletny bałagan we wszystkich działach - HR, kierownictwo, service desk to poziom średniowiecza(używasz bardzo starego oprogramowania bo tanie). Jest to zdecydowanie jedna z najgorzej płacących firm we wrocławskim IT. Idź jeżeli nie masz doświadczenia i nie masz innego wyjścia a potem uciekaj do czegoś lepszego - tak robi 60-70% ludzi. Panuje tu hasło 'rok może półtora wytrzymać i do IBMu' :)
4
Elektronik 2017-07-07 07:28
Firma teraz szuka osób do naprawy płyt ? Mam spore doświadczenie jako elektronik z naciskiem na płyty glowne , wiecie ile dają osobie z doświadczeniem?
Dział HR 2017-07-07 12:31
Witam,

Jeśli chodzi o stanowisko technika - serwisanta płyt głównych wynagrodzenie zależy od faktycznych umiejętności kandydata i praktycznej wiedzy. Obecnie poszukujemy osoby, która po krótkim wdrożeniu dzięki wcześniejszym doświadczeniom zawodowym mogłaby samodzielnie zajmować się realnym diagnozowaniem oraz serwisowaniem płyt. Proszę podesłać CV na rekrutacja@hemmersbach.com -
w trakcie ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej wszelkie wątpliwości na pewno zostaną wyjaśnione :)

Pozdrawiamy,
dział HR
Dominika 2017-07-19 14:10
@Elektronik Widzę, że firma dodała w internecie sporo ofert pracy. Spójrz, może któraś Cię zainteresuje. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś o warunkach pracy w Hemmersbach, możesz zerknąć na wywiad przeprowadzony z przedstawicielem Hemmersbach: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,30743,wywiad-edyta-kosinska
1
serwisant 2017-07-19 18:00
witam. Jakich zarobków moge się spodziewać na stanowisku :Serwisant – Technik Napraw Płyt Głównych jako osoba z kilkuletnim doświadczeniem?
byku 2017-07-25 11:30
Nie jest tak źle mi sie spoko pracuje, to ze jest luźno na hali to akurat plus moim zdaniem.
Stawki jakie są takie są ale od razu wiesz ile bedziesz zarabiać
Kurzu nie widziałem ale faktycznie goraco :/ Pracowalem na 4 roznych magazynach i zaden nie był klimatyzowany wiec nic nowego.
Ludzie jak wszedzie – u mnie na dziale wszyscy sie dogaduja, jak ty nie trafiłeś na ekipe to słabo, u nas jest ok
Byly ROBOL 2017-07-26 09:27
Pracowałem, w tej firmie czy mam odradzac jak masz rodzine dzieci, i twoim motto zyciowym jest praca wyzyskiwaczy polecam, roboty malo co jest ludzie siedza i kreca sie na krzesłach jesli chodzi o kierownictwo, jedn dobry 2 zly , masz problem konsultujesz to sie z ciebie nasmiewaja jestes technikiem nie wiesz co zrobic podjemiesz decyzje samemu , jak naprawic usterke , to dostajesz ochrzan ze sam podjales i nie skosnultowales team lederzy siedza na allegro i ogladaja sobie na necie dziwne rzeczy , i zajmuja sie pierdolami , nie ma roboty powinni latac po hali i pomagac chlopaka ze sprzetem by technicy mieli po rowno , po co opisywac klamstwa, jest goraco strasznie , zapocony (tylek) zarobki przy rozmowie kw. obiecuja ci ze bedziesz zarabial 6tys brutto, kpina aby pozyskac pracownika pozniej wychodzi szydlo z worka, za wszystko cie karaja , technik sam wystawia sprzet na testy, wczensiej byli wystawiacze kto jest winny technik , w tej firmie tylko technicy sa winni, to odpowiedzcie sobie na pytanie czemu sami ludzie sie zwalniaja i kazdy , mowi ze szuka innej pracy to chyba cos jest nie tak jak kazdy technik narzeka na kierownika na procedury wyssane z palca bo lenovo , o chorowaniu mozecie zapomniec zlapie was angina lub inne dolegliwosci to juz krzywo patrza od roku zero nadgodzin zero sobot i na bank sie nie zmieni jak widac co sie dzieje na hali , zamykali tygodniowo kolo 10 11 12 tysiecy sztuk dzisiaj jest to kolo 2 tysiace 3 tysiace, jest to wielka roznica odczuwalna na wyplacie, sporo ludzi dojezdza z okolic dzierozniowa za 2000 tys zlotych, i jeszcze was karaja moga ci zabrac cala premie jak kierownik ma na to ochote, nazwiskami pisal nie bede bo wstyd im sie zrobi , jak widzialem na imprezach integracyjnych wigilijnych dyro opala ludzi z fajek , zero kompromisow, jestes mlody masz 18 19 20 lat to bank twoja wymarzona praca polecam , jak szybko wejdziesz tak szybko wyjdziesz, bo beda cie sponiewierac , jak szmatke na wycieraczce, dsochodzi do tego ze tak daja zarabiac ze ludzie kradna to tez o czyms swiadczy, nikt nic nie wie w niemczech wszystko jest retuszowane by omsknelo sie w otoczce kierownictwa , nie polecam , szkoda tylko chlopakow na hali ktorzy sa wporzadku , bo to praca niewolnicza , uwazac z kim rozmawiasz o czym bo cos powiesz zaraz wie kierownictwo i sie nad toba mszcza, cala plejada braciszkow , kieronictwa to zenada pozdrawiamy . Zyczymy suckcesów a ci wszyscy co wiedza co sie tam dzieje tak uciekaja, kto ma leb na karku , wiec powodzenia.
4
Dred 2017-07-26 16:48
Czemu kasuje cię wpisy prawda w oczy kole co. Napisałem cała prawdę o firmie i kasuja wpisy ciekawe, dyrektor kazał hahaha żal, w maju się zwolnilem nie chciałem być niewolnikiem robota po 10h dajcie sobie spokoj, lepszy Amazon 4 dni. Pracują ponoć 3 dni wolnego ale laba, za. Podobny grosz hahaha to żenada, Dred pozdrawia cała otoczke tego co. Sie tam dzieje masakra, w tym pomarańczowym pokoju niech się wezmą do pracy a nie siedzą na allegro, i oglądaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niech dyrektor w końcu coś dla tym zrobi bo inni jak normalnie pracują i robią normy 16 muszą nie raz się nameczyc a team leader jak A.T czy P.K oglądają neta wstyd idziesz do nich nie mam czasu a siedzi na allegro i kupuje drzwi do domu, im wolno a ty masz orac. Pozdrowienia od Dreda. A dodam na dworze 30 w blaszaku 32 jak nie więcej, a w zimie połowę ludzi choruje. Bo jest 15 stopni i to serwis hahaha. Proszę was..
6
nowy 2017-07-28 11:21
jak używasz słów ze swojego podwórkowego słownika jak wyżej - nie dziw się, że ktos usuwa...to miejsce publiczne kolego:) dzięki za opinię, właśnie zaczynam tam robotę, zobaczymy jak jest.
1
Dred 2017-07-29 09:06
Podworkowy to chyba ty jesteś ze pracujesz w tej firmie dać wam zabawki i do hemmersbacha do piaskownicy się bawić, ludzie bez doswiadczenia zatrudniają 18 latków, porażka nawet nie ma z kim słowa zamienić bo to siano w głowie. Pozdrawiam Dred
1
damian 2017-07-29 18:15
znow wrocila pani w bialej pelerynie I zamiast wykonywac swoja prace paraduje sobie po hali I ma za to placone no nie zle
1
Dred 2017-07-31 15:29
Jak tam w blaszaku sauna hahaha
andzia 2017-08-04 18:06
kto madry wpadl na te obiady to jest jeden wielki nie wypal jak firma nie wie co zrobic z pieniedzmi to niech pracownikom da
2
serwisant 2017-08-07 17:20
pani Jolu sa skargi na pania ze chodzi pani co 20 min na papierosa nie odbijajac sie czy gora o tym wie
1
Marine 2017-08-20 19:59
Pracowałem zmieniłem pracę na. Lepszą w końcu idę do pracy z uśmiechem i ktoś docenia moje doświadczenie jak w tym cholchozie byłeś mądrzejszy zaraz cię ukrucili żenada mądrzy ludzie którzy mają jakiej ambicje życiowe nie. Nie charowali by dla bandy złodziej smiejacych się w twarz wstyd. Pozdrawiam i teraz mogę pozwolić sobie na auto jakim jeździ Dyro.
2
serwisant 2017-08-24 18:55
chcialbym po ruszyc temat pani Joli czy ona na prawde nie ma swojej pracy I kiedy ona ja wykonuje jak ciagle lata na papierosa lub po hali I ma sie bog wie za kogo czy wkoncu ktos tym sie za interesuje juz nie jedna osoba przez nia plakala lub musiala sie zwolnic
przez nia
1
magazynier 2017-08-24 21:51
Rowniez porusze ta kwestie, dlaczego nikt nie pilnuje pani Joli, kreci sie po hali, stoi przy ochroniarzach i sobie rozmawia, czy ona wykonuje jakas prace, skoro co chwile lata na papierosa, a jak tu pisza, nie wyklikuje sie nawet... z jakiego ona dzialu jest, skoro jest wszedzie. jest monitoring, tak trudno sprawdzic. ludzie w pocie czola w blaszaku zarabiaja grosze a ona zarabia za samo przyjscie do pracy i lazenie przez 8h
2
magazynier 2017-09-04 15:26
to jest kierowniczka hali pani edyto jesli pani to czyta niech sie pani zajmie ta sprawa na temat pani joli za kogo ona sie wogole ma pracownicy sie skarza na nia ze lata po hali co 10 min lub na papierosa kiedy ona wogule wykonuje swoja prace czy naprawde nie mozna dac se rady z jedna osoba I nik nie widzi co ona wyrabia
Niezdecydowana 2017-09-06 18:56
Witam, czy ktos wie jakich zarobkow/warunkow szkolenia moge spodziewac sie na stanowisku Junior Software Developer (m/f) z 6 miesiecznym szkoleniu wstepnym?
Dominika 2017-09-07 12:54
Czy na forum są pracownicy Hemmersbach, którzy odpowiedzieliby użytkownikowi @Niezdecydowana na jej pytania odnośnie pracy w Hemmersbach? Myślę, że temat zaciekawi więcej niż jednego użytkownika.
qwerty 2017-09-07 18:03
widzialem na stronie ze szukaja specjalisty ds. zatrudnienia cudzoziemcow, czy to oznacza ze wkrotce bedziemy mieli ukraincow na hali?? troche mnie to niepokoi bo wiem jak to wygladalo w mojej poprzedniej firmie...
Pikus 2017-09-08 16:15
Pracowałem w Hemmerbachu jako technik i szczerze pozdrawiam kierownictwo prezesa i innych którzy zasiadają na stanowiskach jak team leader żenada mało powiedziane dojezdzalem 60km porażka, teraz pracuje w okolicy domu 5 minut i jestem pod chata, jeżeli chodzi o pracę nie jest zła jako. Technik ale kasa marna i kierownicy maja ostro pod kopułą nie liczy się człowiek a statystyki, z miłą chęcią wpadł by tam. Jeszcze raz i narobił na biurko kierownictwu, za co. Za to że nie ufają ludzia nie wierzą co im się mówi, mają cię w tyłku na. Każdym kroku, to firma to posmiewisko bo dyro powiedział, dyro też się śmieje dyrektor śmiechu warte, dawno bym go wywalił jak by mi tak prowadził działalność i punkt w Polsce pod moim logiem człowiek bez perspektyw pozer itp. Dyrektor powinien być dla ludzi a nie przeciwko bo szczerze Panie dyr. To ludzie pracują na Pana premie nie Pan proszę to zapamiętać, tak jak oszukał Pan ludzi w grudniu ja bym się wstydził chodzić po firmie ale jak. Ktoś ma godność i wykształcenie i jest na takim stanowisku powinien że wstydu się spalić, albo karanie ludzi nie znam firmy gdzie zabierają ludzia kasę, porażka i szczerze nie jestem już pracownikiem nawet się cieszę bo teraz dla mnie 4500 5000 zł to pikuś zarobić a w tym syfie 2400 2000 haha 1800 poszedł na l4 1500 haha haha haha żenada. PIP powinien się tym zająć.
starszy serwisant 2017-09-09 18:07
zwracam sie z u przejma prosba niech ktos sie zajmie sprawa do tyczaca pani joli maciejewskiej poniewasz nie wykonuje swojej pracy tak jak nalezy chodzi na papierosa co 20 min za co ona ma wogule placone ludzie tyraja jak moga a ona paraduje sobie po chali jak by miala sie bog wie za kogo kiedy ona wykonuje swoja prace I gdzie jest jej kierownik ktory nie widzi co ona wyprawia to juz przerasta wszelkie granice nie obija sie na bramkach
Może kiedyś 2017-09-11 00:19
A gdzie teraz pracujesz?
HR 2017-09-11 14:15
Witam :)

stanowisko to związane jest z pracownikami biurowymi pod nowe projekty. Pozdrawiam, dział HR
pracownik 2017-09-11 14:19
Hej,

pewnie jak na stażu/pierwszej pracy - to jest w końcu szkolenie. napisz do rekrutacja@hemmersbach.com.
Zostaw swoją opinię o Hemmersbach - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hemmersbach