Opinie o Hemmersbach w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hemmersbach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hemmersbach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hemmersbach w Wrocław

et

Trzymaj formę ponad normę ;)

rickjamesbitch

dzisiaj pękło 450 na lenovo, na medionie chyba też.

abc...

co tam na adminie słychać dalej ferment i popłoch ??

blah

Sory ale jesli dla Ciebie wyjscie na fajke albo kawe to jest zajebisty social to jestes(usunięte przez administratora). Kiedys norma byla 10, bez zadnych nadgodzin i sie zarabialo okolo 2200. Teraz was wyzyskuja na 14 albo i wiecej bez podwyzek i mozliwosci rozwoju a ty sie cieszysz ze mozesz isc na kawe. WTF z tym spoleczenstwem?

Magazynier

Ok

Cześć. Czy dużo pracuje w Hemm Ukraińców?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
memory

dokladnie, ile pracowało ludzi już w adminie znających język niemiecki i mający studia wyższe, stara gwardia zwolniła się w porę, ehh to była fajna zgrana ekipa (ci którzy pamiętają czasy z Wodzisławskiej)

xyz

na adminie zaproponowali 150 zl brutto podwyżki ?? Whow to i tak dużo !!! Dobrze że zwolniłem się w porę, czytając te posty stwierdzam że nic tu się nie zmienia na lepsze.

aa

Nie ma to jak nie znac calej sytuacji i sie wypowiadac. W koncu net przyjmnie wszystko

qlq

puckontrolle - 2013-03-31 19:26:44 anonim - 2013-03-29 22:14:09 co tam u jolki?:D ...no właśnie, zaczęła w końcu sprzątać???Przenieśli ją do (usunięte przez administratora).. a jej drugie zajęcie to skuteczna eliminacja "nowo przyjętych" Pań Sprzątających.

a

Dzisiaj z racji niezgodzenia się na podwyższę 150 zł- Dziewczynie nie przedłużono umowy. Nie ma sensu tutaj być- zwłaszcza gdy ma się dyplom i język. W tej firmie lepiej już nie będzie.

a

Ja się zmieni kierownik......

xxx

a kiedy w dziale admin planowane są podwyżki ???????

QM

Jas - 2013-02-02 21:52:43 Zaluj stary ze teraz tam nie pracujesz, ze zwolniles sie za szybko z tego (usunięte przez administratora), teraz Twoj zaklad ( czyt. CPN w ktorym teraz pracujesz:)) , masz luz i sielanke, zadnej normy nooo i zarabiasz 1500zl ) aaa ludzie technicy ktorzy wyrabiaja norme, maja tam jakis stres... norme przed soba kazdego dnia ( w ktorej pracy tego nie ma :)?) a teraz to nie jest tak trudne jak 2 lata temu ( wyrobic norme - czyli 14 szt)) zarabiaja po 2500 netto, ale Ci co robia ponad norme. ( robia NP: 40 lapkow od czasu do czasu.. to 3500++ netto:) chcesz skan RMUA :)? wystarczy umiec to co sie robi oraz chciec to robic....Ale się ubawiłem czytając tego posta..naprawić 14 notebookow, to powiem tobie od razu - NIEMOZLIWE, ty najwyzej bezmyslnie zamieniasz czesci a pewnie pojecia typu smd,bga, tht sa tobie nie znane bo na stanowisku nawet nie masz zwyklej kolbowki. A pisze dlatego bo znam specyfike twojej pracy

mali

1800 proponują podobno na medionie. A jak wygląda sprawa na HP ? Może tam warto.

abc

nowym proponuje teraz 1800brutto

puckontrolle

t07

czy w tej firmie coś się zmieniło?

answer

ooooooo - 2013-03-01 11:16:40 Witam byłem niedawno na rozmowie o pracę w tej firmie i z tego co tu wyczytałem piszecie, że dzienna norma to naprawa ok 14 komputerów a proponowana wypłata to 1800brutto, bez przesady ale jak naprawisz 14 komputerow w ciagu dnia to na firme zarabiasz minimum 1400zl a oni ci mniejsza stawke miesieczna daja, jak w tym kraju ma byc dobrze jak wszedzie tak traktuja specjalistow, a tak poza tym to nie jestem poczatkujacym w tej branzy tylko mam juz 8 letnie doswiadczenie w naprawach sprzetu, chyba czas podjac decyzje i spadac z tego kraju bo znajac podstawy jezyka angielskiego z doswiadczeniem w tej branzy spokojnie mozna zarobic 2000euro, pozdrawiam tych co wierza ze w tym kraju moze sie cos zmienic ps ostatni zgasi swiatlo :):):)Bardzo mądre słowa, z Polaków zrobili Chińczyków Europy, a niektórzy (usunięte przez administratora) jeszcze Niemcom w (usunięte przez administratora) włażą. Wypisują na forum, jaka to firma jest super, żeby kolejne ofiary do obozu pracy złowić - i jakoś to się dalej kręci. PS.: Nadgodziny płatne? Od kiedy? (usunięte przez administratora) Jeśli chcesz pracować solidnie, to normy nigdy w tej firmie nie wyrobisz. Normę wyrobisz tylko wtedy, jeśli akurat trafisz na łatwe przypadki (rzadkość), albo jeśli odwalasz manianę i niektórych lapów w ogóle nie naprawiasz. Ale do tego to już trzeba mieć skurczysyński charakter. Porządny człowiek, chcący faktycznie naprawić sprzęt, jest skazany tam na nadgodziny. I nie jest to kwestia braku umiejętności, jak (usunięte przez administratora) tutaj nie raz pisały w obronie Hujmerrsbacha.

answer

gosc - 2013-03-16 17:04:28 to jedz i nie (usunięte przez administratora) br /> Mądrze chłopak pisze, co Ci przeszkadza?

ooooooo

Technik

Ja pracuje w tej firmie od około roku i nie narzekam. Moje zarobki za ostatnie kilka miesiecy to ok 2700-2800 netto, Atmosfera jest spoko, czasami trzeba się troche narobić no ale w koncu jestesmy w pracy a nie na wakacjach. Co do kontroli to nie ma tragedi, poprostu trzeba patrzec co się robi a nie popełniać głupie błdy.

Zostaw merytoryczną opinię o Hemmersbach - Wrocław

• Jak się pracuje w Hemmersbach?

Zobacz opinie na temat firmy Hemmersbach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hemmersbach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 129, z czego 33 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hemmersbach?

Kandydaci do pracy w Hemmersbach napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hemmersbach