Opinie o Hemmersbach w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hemmersbach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hemmersbach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hemmersbach w Wrocław

HDD

[usunięte przez moderatora] za nadgodziny nie placili 2 lata temu teraz zawsze placa jakos nie zauwazylem zeby mi nie zaplacili . [usunięte przez moderatora]

Arek

Witam Proszę o pomoc jak dojść do Hemmersbacha od strony Msi zęby nie iść na około jest wogole taka droga , jakie autobusy mpk kursują na bielany wrocławskie z kolo dworca będę wdzięczny za pomoc .

serwisant

[usunięte przez moderatora] umowa tylko na czas określony, wyzysk jak (usunięte przez administratora) i do tego nadgodzin nie płacą

Marcel

Hej mam pytanie czy w Hemmersba (usunięte przez administratora) dają umowy na czas nieokreślony serwisantom? Dajcie znać...

Magazynier

Ok

Cześć. Czy dużo pracuje w Hemm Ukraińców?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
były robol

to prawda że [usunięte przez moderatora] wyrwał się z tego [usunięte przez moderatora] ?

Były

werker - 2012-08-12 20:12:32 Tak fajnie w Hem się zrobiło, że nikt nie dodaje postów ??po prostu hemmersbachowskie pokolenie krytykujące i odważne albo wymarło lub się zwolniło ewentualnie zostało zwolnione... została posłuszna masa...

werker

Tak fajnie w Hem się zrobiło, że nikt nie dodaje postów ??

tehniker

admini to ciotki ... karzdy tehnik to wie. technicy sa najleprzi

były wierny oddany

Admini wogóle nie udzielają się na forum bo padnie od razu cień podejrzenia ze strony hmm..... wiecie kogo !!!

avanger

może ona chłopa nie ma, to niech się zatrudni w (usunięte przez administratora) u to jej dogodzą...łehehe, niedługo sam dyrektor będzie pracować za montera łehehe...

pracownik innej firmy

Przez [usunięte przez moderatora] poleciało u nas 23 osoby dostali zwolnienia dyscyplinarne sądząc że strajk jest nielegalny o czym może stwierdzić jedynie sąd a walczymy o podwyżki płac jak i fundusz socjalny teraz widze że taka sytuacja nie dzieje się tylko u nas na zakładzie a wszędzie gdzie pracowała [usunięte przez moderatora]

pracownik innej firmy

Witam u nas na zakładzie jest podobna sytuacja wszyscy są zastraszani na maxa jesteśmy na etapie strajku który trwa już 2 tygodnie.Słyszałam że u was na zakładzie pracowała 2 lata temu [usunięte przez moderatora] Manager Hr co możecie o niej powiedziec ?

Marian_Paździoch

Ja tylko powiem, że coraz więcej ludzi z hem spotykam w IBMie :)

human rights

kurde..wszyscy zastraszeni...nikt nie chce napisać o kochanej firmie????

tedeN

Właśnie, co tam nowego w poczciwym hemmersba (usunięte przez administratora) ??

hotboy

nie ma to jak pracowac przy +50 na hali

Neo

A nic medionowi do tego bo Pan jest z Polski, a Medion nie naprawia lenovo polskich klientów, chyba ze Pan z DE albo UK zakupił go od innego klienta który owego lapka nabył z polskiej dystrybucji.

wojto

Elo poczytajcie sobie :)) [usunięte przez moderatora] Ciekawe co na to medion ;DDDDD pozdro dla ziomków

Technik

Praca sama w sobie na stanowisku nie jest taka straszna, ale normy które dyrektor sobie wymyśla są zbyt duże, zwiększył normę do 12 pod pretekstem że będziemy dostawać komputery po NW 2,3szt. Na dzień dzisiejszy NW nie otrzymujemy gdyż 4 osoby robią te komputery i zamykają na siebie a norma pozostała. A co za tym idzie, mniejsze premię gdyż ciężko jest wyrabiać powyżej normy. Ostatnio wszystko idzie w coraz gorszym kierunku. W firmie coraz bardziej mi się nie podoba, bo nikt nie jest koniem tyrającym w polu, a to nie jest produkcja tylko trzeba stawiać diagnozę jednego dnia uda się zrobić 12 innego natomiast nie. Jak dla mnie to dyrektor niszczy tą firmę i nie szanuję swoich pracowników. Pozdrawiam

a

pracowało się w tej firmie baaardzo długo. naprawdę. ciągle był bunt z mojej strony, niezgadzanie się z tym, jakie cyrki się tam działy na tle zasad, a raczej ich braku, nieprzestrzeganiu przepisów, leceniu w kulki jeśli chodzi o normy, błędy, praktycznie wszystko. kurdę. mimo to, skoro się tam pracowało i mimo, że narzekało się jak każdy (tyle tylko, że na głos, a nie na forum), to nikt mi nie powiedział, że moja praca była źle wykonana, niedokładna, zrobiona na odwal się. Nie pochwalam tego co sie tam dzieje, tym bardziej teraz, kiedy jestem na naprawdę rewelacyjnej pozycji i na szczescie z dala od tej firmy, ale ludzie. albo pracujecie, zgadzacie sie z tym, w czym siedzicie, kladziecie uszy po sobie, wykonujecie swoja prace tak dobrze, jak sie tylko da i dostajecie za to pieniadze (naprawde adekwatne do zadan jakie wykonujecie- popatrzcie na sytuacje na rynku), lub tez bierzecie sie w garsc, robicie jakies kursy, studia, referencje i dostajecie lepsza prace. raz sie nie uda, to probujecie drugi itd. Cala jest masa osob w Hemmersbachu, ktora tylko narzeka (zwlaszcza ze pieniadze sa za male), a tak naprawde odwala \"maniane\". i nie mowie tu tylko o technikach. w innych dzialach (poza wlasnie technicznym) sa osoby ktore pol dnia przesiedza nic nie zrobiac, nikomu nie pomoga, maja full czasu i nawet swoich kolegow, ktorzy radza sobie mniej maja w (usunięte przez administratora) ie. na dodatek swoja prace wykonuja tak, ze trzeba jeszcze po nich poprawiac. to jak chcecie miec fajna atmosfere w pracy? niech nikt nie bierze tego personalnie, ale sami wiecie, ze tak jest. Ambitnym powodzenia w znalezieniu fajnej pracy, a tym, ktorzy nie maja sily przebicia lub po prostu pecha- wytrwalosci.

Zostaw merytoryczną opinię o Hemmersbach - Wrocław

• Jak się pracuje w Hemmersbach?

Zobacz opinie na temat firmy Hemmersbach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hemmersbach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 129, z czego 33 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hemmersbach?

Kandydaci do pracy w Hemmersbach napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hemmersbach