Opinie o Hemmersbach w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hemmersbach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hemmersbach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hemmersbach w Wrocław

obecny technik

Nowych ludzi przyjmuja, bo od pewnego czasu przyjezdza o wiele wiecej sprzetu niz jestesmy w stanie przerobic pelna obsada. Stad ostatnie przyjecia. Co do rotacji hmm ostatnio sie sporo zmniejszyla, generalnie odpadaja Ci co sobie nie radza. Co do normy nikt Cie nie zabije jak zrobisz mniej, po prostu mniej zarobisz i tyle. Ale nikt Cie nie zabije ze zrobisz 11 szt zamiast 14 czy nawet raz na jakis czas mniej. Kazdemu sie moze zdazyc. Co do nagodzin, to tez nie wiem skad niektorzy maja informacje. Wszystkie obowiazkowe nadgodziny sa platne tak jak ustawa przykazuje. Bez kombinowania, obowiazkowe nagodziny = zaplacone za nie. Soboty tak samo, nie sa obowiazkowe jak juz sa pracujace. Chcesz przyjsc i dorobic, to przychodzisz i pracuejsz, nie chcesz trudno :) Czy warto, hmm wg mnie tak. Zarobki na etacie technika bo o tym mam doswiadczenie czyli podstawa + premia nie sa najgorsze jak na warunki u nas. Praca czasami moze stresujaca, ale potrafiaca dac troche frajdy, generalnie spoko ludzie, nikt nie stoi nad Toba, ze masz Ciagle siedziec przy biurku. Mozesz wyjsc na fajke, napic sie kawy czy pogadac. A ze pracowac trzeba to chyba normalne, pieniedzy za siedzenie faktycznie tutaj nie dostaniesz :) Pzdr

nowy

witam, czyżbyś miał rozmowę jutro(16.02.13) ? też się wybieram na 2 etap. Wniosek nasuwa się sam , skoro ciągle przyjmują nowych ludzi to nie jest tam za kolorowo :-P i raczej nie zmieniło się nic na lepsze. Pozdrawiam

Za

Witam, dostalem zaproszenie na 2 etap rozmowy kwalifikacyjnej. Z tego co czytam opinie nie sa najlepsze. Pytanie 1: Czy na prawde jest tak ze przymuszaja cie do zostawania nadgodzin za ktore nie placa? Gdyz trzeba ta norme zawsze zrobic? Pytanie 2: Czy ktos kto tam teraz pracuje mogl by mi powiedziec po prostu czy warto? :). Pozdrawiam.

do Hemi: były pracownik

widzę, że się w tej pracy spełniasz pewnie jesteś TL, skoro tak krótko i "sumiennie" pracujesz zajadając się firmowymi obiadkami. Ja na szczęście wyrwałem się z tego bagna, jak pozostali moi starzy znajomi. [usunięte przez moderatora]

er
@do Hemi: były pracownik

no to gratuluję podejścia do pracy i tych kłamstewek które tu napisałeś

Magazynier

Ok

Cześć. Czy dużo pracuje w Hemm Ukraińców?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Hemi

[usunięte przez moderatora] Nie wiem czy zdajecie sobie sprawy ile osób [usunięte przez moderatora] na 3 zmiany, na umowę zlecenie za 1600-1800 Brutto. Jestem zadowolony że pracuję w tej firmie. Nikt mnie nie goni, nie patrzy na ręce za winkla. Pracuję od 7 lub 8, jak mi się chcę. Nie muszę gonić jak pies do pracy na stałą godzinę [usunięte przez moderatora] Dodatkowo obiadek za 5zł. i przerwa pół godzinna. Pensja również nie jest tragiczna. [usunięte przez moderatora]

RRR

[usunięte przez moderatora] Dla zainteresowanych wyglada to tak ze z wypracowanej premii [usunięte przez moderatora] niczym przebiegly i chytry pirat, zabiera dodatkowo pieniadze za kazdy dzien pobytu na chorobowym. Czyli nie dosc ze l4 sa platne w 80 %, technik podczas nieobecnosci nie wypracowuje sobie dodatkowej kaski to jeszcze zabierane sa mu pieniadze z premii wypracowanej w dni obecne. Podsumowujac kazdy dzien chorobowego kosztuje ok 125 zl.

Do Jasia

Mądralo w samą porę się stąd zwolniłem i nie żałuje. Pracuje mniej tzn. 8 h i nie muszę wypruwać sobie flaków jak w tej krainie miodem płynącej. Zarabiam tyle samo co technik pracujący w każdą sobotę, owszem zgadzam się w każdej robocie jest stres. Te kwoty które podałeś oczywiście zarabiają nieliczni (tzn. osoby mające umowę o pracę,najbardziej doswiadczone), ciekawy jestem czy mają tak kolorowo osoby mające podpisane umowy śmieciowe...

Jas

[usunięte przez moderatora] teraz Twoj zaklad ( czyt. CPN w ktorym teraz pracujesz:)) , masz luz i sielanke, zadnej normy nooo i zarabiasz 1500zl ) aaa ludzie technicy ktorzy wyrabiaja norme, maja tam jakis stres... norme przed soba kazdego dnia ( w ktorej pracy tego nie ma :)?) a teraz to nie jest tak trudne jak 2 lata temu ( wyrobic norme - czyli 14 szt)) zarabiaja po 2500 netto, ale Ci co robia ponad norme. ( robia NP: 40 lapkow od czasu do czasu.. to 3500++ netto:) chcesz skan RMUA :)? wystarczy umiec to co sie robi oraz chciec to robic....

Pan Nikt.

Dziwie się wam ludzie, że narzekacie na warunki pracy w firmie Hemmersbach. Czujecie, że zasługujecie na więcej, to proszę bardzo - kończcie studia, rozwijajcie własne pasje i starajcie się wybić. Technik obecnie, jeżeli wyrabia norme i wpadną tak ze 2 soboty, może wyrobić 2500-2600 netto. Dla studenta, ew. osoby mieszkającej z rodzicami to dobre pieniądze. Nie zapominajcie, że o rzut kamieniem od naszej firmy kobiety pracują na kasie w makro za 1300-1500zł, i dotyczy to około 40% społeczeństwa. Róbcie coś ze swoim życiem, stawajcie się specjalistami w różnych dziedzinach informatyka-projektowanie-języki 2-3 lata pracy nad sobą i wszystko jest możliwe. Trzeba tylko chcieć. Pozdrawiam wszystkich niesfrustrowanych ^.^

STRESS

Mam to szczęście, że od 2 lat nie pracuje w tej firmie. [usunięte przez moderatora]

sss

Socjal o czym ty mówisz z choinki się urwałeś ? Owszem kiedyś był za tzw. wczasy pod gruszą w 2008-09 a potem znieśli. Jeśli szukasz pracy jako serwisant uderzaj do msi, asplex.

katana

A socjal w tej firmie ? Tyra się na zmiany czy jedna zmiana ? Niech się wypowie ten, kto aktualnie tam pracuje jako serwisant drukarek HP. Pozdro

xxx

Człowieku jeżeli byłeś serwisantem odradzam ci tu składać papiery. Zostaniesz zatrudniony na umowę śmieciową za 2300 brutto a jak nie wyrobisz normy siedzisz do wieczora, gdzie nie masz płaconych nadgodzin. [usunięte przez moderatora]

katana

Wątpię aby było gorzej niż tyra w LG na 3 zmiany za max 1500. Niech się ktoś wypowie, kto aktualnie tam pracuje jako serwisant. A jak tam ogólnie ludzie ?

xxx

Odradzam Ci pakować się w to bagno, wiem bo pracowałem tu ponad 3 lata co prawda nie jako serwisant. Nie masz pleców lub nie jesteś rodziną zostaniesz zgnojony i zdegradowany jako kontroler bądź pakowacz albo dostaniesz obiegówkę. Wierz mi, widziałem w tej firmie dużo rzeczy. Nie sądzę, ze w tej pseudo niemieckiej firemce zmieniło się coś na lepsze...

katana

Witam. Szukam pracy jako serwisant drukarek Możecie napisać jak wygląda sprawa serwisu drukarek. Elementy się wymienia czy naprawia ? Jakie są główne usterki ? Dzięki za info.

ANONIM

anonim - 2009-06-23 21:25:53 Witam. Jak długo czeka się na odpowiedź? Z tego co wiem to sporo jest CV także sam rozumiesz. Nie wiem jak to jest rozpatrywane ale taka rada. Jesli Ci zależy na pracy podejdź do firmy i zapytaj się co i jak (najlepiej weź jeszcze ze sobą CV). Oni wolą widzieć osobę którąmają przyjąć. Powodzenia P.S. Nie jest tak źle jak piszą czasamiPracowałem tam jeszcze w tym roku, ogólnie atmosfera ok. Płaca jako tako spoko, ale reszta to tragedia. Sporo osób zestresowanych, części zamienne, które dostajesz to kupa złomu i na dodatek jest ich za mało. Do tego Niemcy chodzą i szukają do czego by się tu przyczepić. Podsumowując jeśli ktoś szuka pracy, przypiliło go a zna się na iT to można tam przezimować. Rotajca jest na tyle duża, że spokojnie w każdej chwili znajdziecie tam prace, wystarczy przejechać się na bielany bezpośrednio. Denerwujące jest też nieśrednione warunki płac jeśli chodzi o pośredników. Nadal się z tym nie uporali

Wolfrud

Nie jest.

Macias

Jako nowy pracownik tego kołchozu możesz dorobić się co najwyżej wrzodów na żołądku. Tyle w temacie. Cenzury nie ma

fajny zakład

ile mogę zarobić jako nowy szeregowy pracownik?

Zostaw merytoryczną opinię o Hemmersbach - Wrocław

• Jak się pracuje w Hemmersbach?

Zobacz opinie na temat firmy Hemmersbach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hemmersbach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 129, z czego 33 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hemmersbach?

Kandydaci do pracy w Hemmersbach napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hemmersbach