Opinie o Hemmersbach w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hemmersbach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hemmersbach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hemmersbach w Wrocław

anonim123123

Praca w sumie nie jest zła .. najgorzej jest z perpektywa awansu ..sami ziomki i ziomale, [usunięte przez moderatora]nie pojdziesz wyżej przynajmniej z tego co zaobserwowałem tam. jak siedzisz cicho nikt nie zauważy, jak ziapiesz caly czas też nie. jak robisz dużo to teraz za blędy nie wyrobisz się na śniadanie kolejnego dnia. jak źle .. no to wiadomo. A teraz nowy system premiowy.. nowy dyr. tnie wszystko jak może plus tak utrudnia życie : zrobisz wiecej np 14 urządeń .. dostaniesz jeden bląd może i dosyć dyskusyjny i już trzeba zrobić 2 albo 3 sztuk wiecej za DARMO!! błędne koło. (a jak sie dostanie bląd za te dodatkowe na błędy? i już pozamiatane) lepiej robić swoje i sie nie wybijać .. siedzieć cicho i pomalutku szukać innej pracy. aczkolwiek firma ma potencjal ale go nie wykorzystuje. .. juz tyle dobrych osób się zwolniło. i każdy mówi o zmianie pracy ;/

Rysiu

chyba AjKłody2 - to ta firma jeszcze istnieje ? Kto by pomyślał.

kracjusz

Buahahaha taaaaa jasne .... ciekawe czy będą wam kazać przerobić min. 10 ipadow dziennie :) Ale się rozbawiłem ;)

One

I stało się.. tego wszyscy sie nie spodziewali... Hemmersbach bedzie serwisowal Appla... póki co na początku mają to być Ipady 2 generacji.. zobaczymy jak bedzie pozniej !

Magazynier

Ok

Cześć. Czy dużo pracuje w Hemm Ukraińców?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
gosc

jaaasne tymczasowa przygoda>???? to ile latek juz w tej firmie pracujesz tymczasowo? nierobie jeden gdzie ci bedzie lepiej za taka kase .

jasne praca za ciezka dla nierobów? a ile byscie chcieli zarabiac za taka prace???? połowe dnia nic nie robicie a szmal to kazy chce brac. 1450 pln to dla niektórych za taka robote to i tak zdecydowanie za duzo. niektórzy biora wiecej a cały dzien na necie siedza.

aba

no ale płaca jest wieksza niz w jakiejs biedronce ;p czyli tez męczące?

0-0

Jak lubisz zawijac w wory jak swistak caly dzien to spoko ;o ogolnie magazyn ma czerstwo ostatnio... przewinelo sie juz kilka osob i kazdy odchodzi zaraz jak widzi co musi robic :D polecam zasiłek - mniej stresu a kasa podobna

aba

a co powiecie o pracy na magazynie? pakowanie sprzętu itp, da się przeżyć czy jeszcze gorzej niż naprawianie go?

Pracuję tu ponad 3 lata i powiem tak: niewazne kawalifikacje, skonczone studia, znajomość języka obcego,czy nabyte doświadczenie dostaniesz na początek (usunięte przez administratora) Podwyżka po 2 latach to(usunięte przez administratora)odradzam od razu składać Ci aplikację. Premie hmm...sa ale najczęściej są ucinane, (usunięte przez administratora).Az sie nie chce wiezyc ze jest to powazna niemiecka firma IT prawda ?? Co prawda zmienil sie dyrektor , ale czy poprawi sytuacje finansowo-kadrowa zobaczymy.

kandydat

Jaką płacę oferuje na start ta firma? I jak długo trwa okres przejścia z umowy agencyjnej na umowę o pracę z Hemmersbach?

J[usunięte przez moderatora] na pewno nie odejdzie bo gdzie Ona znajdzie taką drugą robotę gdzie nie trzeba sprzątać hehe:-)

stary szaraczek

jeszcze część starej ekipy z wodzisławskiej jest ale do czasu...

kkl

No i sami najlepsi pracownicy z tak zwanej starej gwardii odeszli bądź odejdą w przyszłym tygodniu ... ciekawe jak to będzie dalej....

Userej

Witam jak u was jest chcę przyjąć się do was na serwisanta albo informatyka. Jak jest z kasą i godzinami pracy? Idzie wytrzymać Pozdrawiam

anonim - 2011-08-31 11:05:36 No koledzy, jak widać 20 stron użalania się na dyrektora, którego w końcu słusznie zwolnili, to dla was za mało! Może warto przemyśleć by nie skorzystać z pomocy specjalistów, bo oczywiste jest, że każdy (młody) pracownik musi czegoś się nauczyć, doświadczyć, przeżyć zanim zostanie kimś ważniejszym, niż szeregowym pracownikiem. Wy za to lubicie sobie pochlipać, lubicie ponarzekać, winę za swoje niepowodzenia życiowe ulokować w złym szefie, niefajnej firmie, kierowniku, sprzątaczce, krzywej ścianie, złej karmie, komunistach etc. A to przecież proste jak sznurek, nie podoba się, to zmywak w Anglii czeka, w innej firmie można też znaleźć pracę, nie podoba się kręcić kompy, to można jakąś podyplomówkę skończyć i się przebranżowić. Wiele można, oj wiele! Dla mnie jesteście gromadą frustratów, którzy nie myślą o tym jak dobrze wykonywać swoją pracę, jak można polepszyć swoje umiejętności, jak można rozwiązać problem.... O nie, wy standardowo ( polak potrafi) najlepiej potraficie narzekacie na zewnętrzne okoliczności, nie podejmując żadnych działań w kierunku osiągnięcia zmiany na lepsze (czytaj: czuć, że praca którą wykonuje i jak ją wykonuję świadczy o tym, jakim jestem człowiekiem). Mam takie cytaciciki dla was: \\\ napisał frustrat...

No koledzy, jak widać 20 stron użalania się na dyrektora, którego w końcu słusznie zwolnili, to dla was za mało! Może warto przemyśleć by nie skorzystać z pomocy specjalistów, bo oczywiste jest, że każdy (młody) pracownik musi czegoś się nauczyć, doświadczyć, przeżyć zanim zostanie kimś ważniejszym, niż szeregowym pracownikiem. Wy za to lubicie sobie pochlipać, lubicie ponarzekać, winę za swoje niepowodzenia życiowe ulokować w złym szefie, niefajnej firmie, kierowniku, sprzątaczce, krzywej ścianie, złej karmie, komunistach etc. A to przecież proste jak sznurek, nie podoba się, to zmywak w Anglii czeka, w innej firmie można też znaleźć pracę, nie podoba się kręcić kompy, to można jakąś podyplomówkę skończyć i się przebranżowić. Wiele można, oj wiele! Dla mnie jesteście gromadą frustratów, którzy nie myślą o tym jak dobrze wykonywać swoją pracę, jak można polepszyć swoje umiejętności, jak można rozwiązać problem.... O nie, wy standardowo ( polak potrafi) najlepiej potraficie narzekacie na zewnętrzne okoliczności, nie podejmując żadnych działań w kierunku osiągnięcia zmiany na lepsze (czytaj: czuć, że praca którą wykonuje i jak ją wykonuję świadczy o tym, jakim jestem człowiekiem). Mam takie cytaciciki dla was: \"złej baletnicy to i rąbek spódnicy przeszkadza\", oraz coś, co do was najbardziej pasuje \"(...) kochać się w skargach jest rzeczą kobiecą, mężom przystoi w milczeniu się zbroić\". A wnioski to sobie sami wyciągnijcie.

ax

haha zgadzam sie w 100%, bo z wiedzą u niego krucho. ale jak ma się za autorytet (usunięte przez administratora) to czemu się dziwić :)

stary szaraczek

zgadzam się, nowy dyrektor powinien starać się zatrzymać starą ekipę (niektórzy są jeszcze(usunięte przez administratora)wytrwałym ludziom renegocjować umowy w postaci znaczącej a nie znikomej podwyżki. Ze starej ekipy została już niespełna garstka ludzi...

Zombii

Się uśmiałem hahaha. Wątek o J[usunięte przez moderatora] adekwatny, ale tapeciary są z jej gniazda:) (usunięte przez administratora)się wyliże, tacy spadają zawsze na cztery łapy:)

Zostaw merytoryczną opinię o Hemmersbach - Wrocław

• Jak się pracuje w Hemmersbach?

Zobacz opinie na temat firmy Hemmersbach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hemmersbach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 128, z czego 33 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hemmersbach?

Kandydaci do pracy w Hemmersbach napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hemmersbach