Opinie o Hemmersbach w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hemmersbach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hemmersbach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hemmersbach w Wrocław

dr. who

Pytanie do ekipy gowork ... ile płaci wam (specjalnie napisałem z małej litery) hemmersbach za kasowanie postów ??

Pamiętam jak parę lat temu pracowałem tam zatrudniony przez jakąś niemiecką firmę. W prawdzie tylko miesiąc, bo potem gruby szef zwietrzył biznes i chciał nas przejąć płacąc 1800 pln brutto. Oczywiście wszyscy go wyśmiali. Niemiecka firma płaciła nam 8 euro na godzinę, netto... Szkoda było mi tych ludzi, którzy robiąc to samo dostawali 3x mniej. Śmiech na sali ten cały hemmersbach.

Gtsu

Bombel jeżeli nie masz ambicji lub aspiracji to współczuje. Jeżeli macie chociaż trochę wiedzy i umiejętności omijać ten "serwis" szerokim łukiem.

bombel

Ciesz się że masz ustabilizowany czas pracy od Pon. do Piąt. na jedną zmianę. Ambicja czy aspiracja nie ma nic wspólnego z dzisiejszym rynkiem pracy. To jest raczej wybór między zapier... na 3 zmiany lub 4 brygady za 2800 na rączkę czy mieć tą dwójkę i więcej czasu dla siebie/rodziny. Wszędzie jest ten sam cyrk tylko inne małpy.

Magazynier

Ok

Cześć. Czy dużo pracuje w Hemm Ukraińców?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
on

W firmie jakieś ciągłe przetasowania. Niby nie zwalniają, ale przerzucają ludzi między działami. Na hali puste miejsca... Nie wygląda to dobrze. Brak jakiegokolwiek rozwoju. W dziale drukarek totalne absurdy. Z parcia do przodu, szkoleń, oryginalnych części zamiennych wyszło tyle, że szkolenia robimy sobie sami, przekazując pocztą pantoflową, co udało nam się osiągnąć i jak. Ciągła walka z jakością podzespołów, za którą i tak finalnie odpowiedzialni są technicy. Kontrola jakości na siłę przypisuje błędy i przewinienia, nawet jak niema do tego podstaw. Płace które może wyglądały przyzwoicie jakiś czas temu, w tej chwili tracą na atrakcyjności. Szans na podwyżki oczywiście brak. Praca dobra dla kogoś, kto nie ma ambicji i dobrze mu jest być wyrobnikiem. Każdy, kto ma jakieś aspiracje powinien omijać z daleka.

Luzik

Zmieniłem prace z tej firmy i jestem zadowolony - praca dla studentow zaocznych wydziału elektroniki itp. do czasu skonczenia studiow oczywiscie. Doswiadczenie zawodowe żadne, zarobki średnie, do pracy daleko. Ciesze się, ze mam już to za sobą. Pozdtawiam i wytrwałości =)

były

Co tam słychać na wiecznie zapracowanym dziale IR2, nadal funkcjonuje ?

gmk

Ludzie, dojazd do firmy jest strasznie beznadziejny, może ktoś jezdzi autem do pracy i ma wolne miejsce? dorzuce sie do paliwa :)

oOooO

Z tego co słyszałem na HP ma powstać jakiegoś rodzaju Call Center

xnxx
@oOooO

powstało

były

Jak się zmieni dyrektor może będzie lepiej. (usunięte przez administratora)

magik

Hemmersbach jest agencją pracy jak ciągnik siodłowy jest tir'em :D Ludzie, czy wy nie potraficie korzystać z neta...

migotka
@magik

dziwne, że skierowali mnie do hp na świdnickiej, skoro to dział w ich firmie... ludzie czy wy musicie zawsze powiedzieć coś złośliwego, mimo że nie macie bladego pojęcia o chodzi...

magik

HP to jest jeden z działów w firmie.

kluch
@magik

ta firma jest serwisantem sprzętu HP i Lenovo. Byłem w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej i szczerze odradzam to miejsce - zupełny brak kompetencji jeśli chodzi o rekrutacje, kiepskie zarobki, niefajna atmosfera

boogie

Czy Hemmersbach to pośrednictwo pracy? Na jakich zasadach jest się zatrudnionym? Też się dowiedziałem o stanowisku Customer Service Representative dla Hp, ale przez Hemmersbach... Ktoś pomoże i wyjaśni jak to wygląda w tej firmie?

Migotka
@boogie

Szczegółów chyba dowiemy się bezpośrednio na rozmowie w hp.

komar

hej mam pytanie, na pracuj pl znalazłam ofertę pracy Customer Service Representative with German or English w hemmersbach. zastanawiam się, czy warto w ogóle aplikować? trochę mnie zniechęciły posty na tej stronie. Byłabym wdzięczna za info, czy oferują jakiś pakiet socjalny i jakiej ewentualnie płacy można się spodziewać na takim stanowisku? z góry dzięki

Migotka
@komar

Hej właśnie ja też aplikowałam na stanowisko Customer Service Represantative i okazało się, że chodzi o pracę w hp ale zatrudnionym zostanie się przez firmę Hemmersbach... czyli Hemmersbach to jakby agencja pracy?

do były admin

Widzę, że ludzie, którzy już nie pracują, mają wiele do powiedzenia. Szkoda, że nie mają pojęcia jak jest teraz i piszą same kłamstwa. Druga sprawa to po co były pracownik wchodzi na forum znienawidzonej firmy, chyba czegoś mu brakuje.

admin

Ludzie odchodzą bo zarobki sa jakie sa

były Admin z Wodzisławskiej i Bielan

to przepracuj sobie tu 3-4 lata a zmienisz zdanie gwarantuję Ci ti. Od roku 2008-2012 przewinęło się przez admin ok 30 ludzi, więc o czymś to świadczy ta przemiła i jak to ująłeś "przyjazna" atmosfera. Stary (usunięte przez administratora) z Wodzisławskiej dawno został zwolniony lub sam się zwolnił w porę Zapewne to twoja pierwsza tak ambitna praa, to tyle w temacie Adminie...

admin

Pracuje od roku i do pracy chodze jak do drugiego domu. Nie mogę wypowiadac się odnośnie innych dzialow ale u adminow jest ciepla i przyjazna atmosfera, serio... a na kierownika nie można powiedzieć zlego słowa. Ludzie narzekają bo na cos trzeba

byly admin

Zapewne znalazły za skórę panu (usunięte przez administratora), jak zresztą kiedyś parę osób że starej paki.W tej firmie panował i panuje nadal nepotyzm

grob

z admina w lipcu 2 os odeszly

Zostaw merytoryczną opinię o Hemmersbach - Wrocław

• Jak się pracuje w Hemmersbach?

Zobacz opinie na temat firmy Hemmersbach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hemmersbach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 129, z czego 33 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hemmersbach?

Kandydaci do pracy w Hemmersbach napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hemmersbach