Opinie o Hemmersbach w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hemmersbach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hemmersbach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hemmersbach w Wrocław

serwisant

nie za czesto te wizytacje letka przesada

Byly ROBOL

Pracowałem, w tej firmie czy mam odradzac jak masz rodzine dzieci, i twoim motto zyciowym jest praca wyzyskiwaczy polecam, roboty malo co jest ludzie siedza i kreca sie na krzesłach jesli chodzi o kierownictwo, jedn dobry 2 zly , masz problem konsultujesz to sie z ciebie nasmiewaja jestes technikiem nie wiesz co zrobic podjemiesz decyzje samemu , jak naprawic usterke , to dostajesz ochrzan ze sam podjales i nie skosnultowales team lederzy siedza na allegro i ogladaja sobie na necie dziwne rzeczy , i zajmuja sie pierdolami , nie ma roboty powinni latac po hali i pomagac chlopaka ze sprzetem by technicy mieli po rowno , po co opisywac klamstwa, jest goraco strasznie , zapocony (tylek) zarobki przy rozmowie kw. obiecuja ci ze bedziesz zarabial 6tys brutto, kpina aby pozyskac pracownika pozniej wychodzi szydlo z worka, za wszystko cie karaja , technik sam wystawia sprzet na testy, wczensiej byli wystawiacze kto jest winny technik , w tej firmie tylko technicy sa winni, to odpowiedzcie sobie na pytanie czemu sami ludzie sie zwalniaja i kazdy , mowi ze szuka innej pracy to chyba cos jest nie tak jak kazdy technik narzeka na kierownika na procedury wyssane z palca bo lenovo , o chorowaniu mozecie zapomniec zlapie was angina lub inne dolegliwosci to juz krzywo patrza od roku zero nadgodzin zero sobot i na bank sie nie zmieni jak widac co sie dzieje na hali , zamykali tygodniowo kolo 10 11 12 tysiecy sztuk dzisiaj jest to kolo 2 tysiace 3 tysiace, jest to wielka roznica odczuwalna na wyplacie, sporo ludzi dojezdza z okolic dzierozniowa za 2000 tys zlotych, i jeszcze was karaja moga ci zabrac cala premie jak kierownik ma na to ochote, nazwiskami pisal nie bede bo wstyd im sie zrobi , jak widzialem na imprezach integracyjnych wigilijnych dyro opala ludzi z fajek , zero kompromisow, jestes mlody masz 18 19 20 lat to bank twoja wymarzona praca polecam , jak szybko wejdziesz tak szybko wyjdziesz, bo beda cie sponiewierac , jak szmatke na wycieraczce, dsochodzi do tego ze tak daja zarabiac ze ludzie kradna to tez o czyms swiadczy, nikt nic nie wie w niemczech wszystko jest retuszowane by omsknelo sie w otoczce kierownictwa , nie polecam , szkoda tylko chlopakow na hali ktorzy sa wporzadku , bo to praca niewolnicza , uwazac z kim rozmawiasz o czym bo cos powiesz zaraz wie kierownictwo i sie nad toba mszcza, cala plejada braciszkow , kieronictwa to zenada pozdrawiamy . Zyczymy suckcesów a ci wszyscy co wiedza co sie tam dzieje tak uciekaja, kto ma leb na karku , wiec powodzenia.

Jozin
@Byly ROBOL

Ciężko się czyta Twoją wypowiedź ze szczątkową interpunkcją :)

Samed
@Byly ROBOL

Od 10 wresnia bendzie tam pracować, No bo jak wydać u pana opinii, Obawiam się. :(

karol
@Samed

I jak wrażenia ? :)

PH71

Witam serdecznie, Mam kolejny etap rozmowy na stanowisko Service Desk Agent - Bielany Wrocławskie. Postanowiłem się przebranżowić, ale czy ktoś posiada opinie dot. pracy na tym stanowisku, zarobków itd? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

Ela

Czy ktoś może pracuje w Hmmersbach w Katowicach? Jestem ciekawa opinii. Czy jest jakiś bonus na Święta, grusza, dofinansowanie do posiłków albo jakieś benefity poza opieką medyczną, ubezpieczeniem i dofinansowaniem Multisporta (który mnie akurat nie interesuje ;-) )?

kiko
@Ela

w katowicach nie ma nic , zadnych bonusow oprocz tych 3 wymienionych

Ela
@kiko

No właśnie to jest porażka, żeby nie było żadnych benefitów, inne firmy biją ich na głowę. Żeby kasy na święta nie było to już jest trochę smutne...

Magazynier

Ok

Cześć. Czy dużo pracuje w Hemm Ukraińców?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Bo ludzie pracują zamiast zajmowac sie pierdołami :P

Pracownik Hemmersbacha ( obecnie) wypowiadam się : ogólnie firma bardzo wyrozumiale podchodzi do pracowników, w momencie gdy jakiś pracownik miałby zostać zwolniony, oferują mu przejście na inny dział np. troszkę mniej wymagający i czasami tną pensję, ale nie za dużo. Tylko to nie zmienia faktu, że ludzie ci byli teoretycznie do zwolnienia i na nowych stanowiskach dalej potrafią się obijać / lecieć w kulki z L4 itp. W końcu ktoś się zdenerwował u góry i ich wszystkich wysadził, poleciało z 30 osób z tego co ja wiem, ale na hali we Wrocławiu pracuje ogółem z 300-400 osób. Firma dalej funkcjonuje, startują nowe projekty zatrudniające nowych ludzi.

Stefan

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze.

M

Szukam kontaktu do osób decyzyjnych w sprawę możliwości zakupu sprzętu po serwisowego. laptopytablety@gmail.com

Bolo

Dlaczego tak się dzieje? Czy coś złego się wydarzyło?

Igor

Dlaczego mówicie o fali zwolnień?

asd
@Igor

bo ludzie są zwalniani z firmy? redukcja etatów, mniej sprzętu.

Nieco_zdegustowany_hemem

Myślę, że moja opinia dot. pracy w Hemmersbach we Wrocławiu może pomóc zarówno potencjalnemu pracownikowi hali, jak i pracownikowi biura - pracowałem kilka lat temu i tu, i tu. Najpierw dojazd - jest daleko, szczególnie, jeśli nie masz samochodu lub nie mieszkasz w okolicy Bielan Wrocławskich. Dojazdy, szczególnie poranne, potrafią być nużące. Na początku pracowałem na hali jako technik serwisu komputerów. Praca sama w sobie nie jest zbyt ciężka, nie jest na pewno monotonna, gdyż nie robisz mechanicznie tej samej rzeczy - trafi się przypadek prosty, trafi się przypadek trudny do zdiagnozowania i trzeba pogłówkować. Jeśli ktoś nigdy nie pracował jako serwisant, może się nieźle podszkolić. ALE: kłócą się tutaj nieco jakość z ilością - albo robisz na ilość, aby wyrobić normę (tak, są normy), albo wykonujesz bardzo detalicznie każdą naprawę, co odbija się na ilości, a potem na premii - która sama w sobie jest wyjątkowo niska nawet, jeśli wyrobisz ponad normę. Najmniejszy błąd w naprawie, wykryty potem przez kontrolera, to również cios w kieszeń. A jeśli komputer wróci od klienta z reklamacją zgadnij, komu znowu oberwie się po portfelu? Pominę milczeniem wszechobecny mobbing ze strony kierowników danego zespołu na hali i wieczne przypominanie o statystykach. Dlatego po roku przeniosłem się na Help Desk, do biura. Z moją znajomością języka, który jest wymagany, oraz ogólną wiedzą dot. sprzętu nie było z tym problemu, tym bardziej, że nie zatrudniali osoby z zewnątrz, a swojego pracownika. Pieniądze na start o wiele lepsze niż na hali, to na pewno, warunki pracy również o wiele lepsze (szczególnie po przenosinach na nową halę), słowem - skok do góry. Tutaj też pojawiło się kilka ale: jeśli nastawiasz się na 8 godzin pracy, zapomnij - masz tyle obowiązków i zajęć, iż będziesz zostawać po 2-3 godziny dłużej, aby to nadrobić i nie mieć zaległości na kolejny dzień. W przeciwieństwie do pracy na hali, gdzie masz 8io godzinne zmiany od 6/7/8, w biurze musisz się nastawić na zmiany od 6/7/8/9/10/14/22. Też, teoretycznie, 8 godzinne. Praca z międzynarodowym gronem (po drugiej stronie e-maila/słuchawki) to plus, szczególnie dla kogoś, kto chce ćwiczyć swoje umiejętności językowe. Biuro zarządza wieloma projektami, co wymaga wielu zespołów i pracowników, więc jeśli dany projekt Ci nie pasuje, jest duża szansa na dołączenie do zespołu i projektu, przy którym będzie Ci się lepiej pracowało. Trzeba się jednak liczyć z tym, że jest tam wiele osób, które czują swoją władzę i nie obawiają się jej nadużywać - wspomniany mobbing, obecny na hali niestety przeciekł i do biura, co sprawiło, że jedno nadepnięcie na odcisk przełożonemu przeze mnie i kilka osób ode mnie z zespołu i delikatne wytknięcie błędu spowodowało falę mobbingu i umyślnego utrudniania pracy mnie i tym osobom. Ok. 2 lata wystarczyły, abym zrezygnował na poczet nieco normalniejszej pracy. Podsumowując - praca w Hemmersbachu nie jest dla osób, które szukają zatrudnienia dłuższego niż 2-3 lata - ścieżka rozwoju jest prawie nieistniejąca, wszędzie jest wszechobecne kumoterstwo i zamiatanie problemów pod dywan. Na duży plus jest tutaj możliwość rozwinięcia do pewnego stopnia swoich umiejętności.

Dominika

Tak jak @Ewa wspomniała, bardzo nam tutaj się pomieszały opinie odnośnie kliku filii firmy Hemmersbach. Dlatego proszę o skupienie się na jednej lokalizacji, a mianowicie na filii we Wrocławiu. @PA - wspominasz, że praca ma sporo wad, a podpowiedź potencjalnym pracownikom, jeśli miałbyś ocenić całokształt i stwierdzić, więcej wad czy zalet? Jakie nowe umiejętności przyniosła Ci praca w tej firmie? @Ja Akceptowałeś podczas rejestracji na GoWork regulamin i nalegam abyś się do niego stosował. Określenia, które stosujesz do innych użytkowników są niestosowne i niedopuszczalne.

Daniel

Pewnie dobrze się pracuje i dlatego tak rzadko zaglądają na forum.

vass
@Daniel

Czekają na kolejną falę zwolnień :)

Opinie o biurze Hemmersbach z Wrocławia mieszają się z tymi o hali produkcyjnej Hemmersbach w Bielanach :( czy ktoś może napisać coś konkretnego o pracy w biurze?

Kandydatka
@Ewa

Chciałabym poznać opinię osób, które pracują poza halą w Bielanach Wrocławskich. Widzę że firma posiada placówki w różnych miejscach: Poznań, Gdańsk, jak również osoby rozmieszczone w różnych miastach, u klientów. Chciałabym poznać opinie osób tam pracujących. Szczególnie interesuje mnie atmosfera pracy, zarobki, wszelkie inne dogodności / niedogodności. Czy firma posiada stanowiska, gdzie w celach technicznych jeździ się do różnych klientów i jak ta praca wygląda?

PA
@Ewa

Praca w biurze we Wrocławiu jest raczej w porządku, ale ma wiele minusów. Mocno podjeżdża pod prace w korpo - choć Hemmersbach twierdzi, że z korpo nie mają nic wspólnego. Wszystko zależy od zespołu/ zadań. Są managerowie i team lederzy w porządku z zachowaniem ludzkim, jak i są osoby, które poczuły władze i będą stać nad Twoim karkiem z zegarkiem w ręce. Plusem jest to, że można nieźle wyćwiczyć angielski i projekty są na skale międzynarodową, minusem stosunkowo niskie wynagrodzenia na stanowiskach, gdzie w innych firmach można na start dostać pare stówek więcej. Dojazd do biura we Wrocku jest dość mocno średni niestety, a zaparkowanie tam graniczy z cudem. Większość osób pracuje w godzinach 9-17 + dojazd tam, wiec ogólnie większość dnia spędzasz na dojazdach i w pracy, a do tego dość dużo nadgodzin. Jest autobus pracowniczy, który zazwyczaj nijak się nie pokrywa z godzinami pracy - jest mocno dostosowany pod ludzi z hali. Ogólnie na start w porządku, a po 6-12 miesiącach większość zmienia prace.

Kedarbro

Ja pracuje tam od 12.04.18 no nie powiem jestem w szoku super praca nikt nie stoi nad tb nikt nie mowi ci co masz robic sam musisz to wiedziec jak nie zrobisz swojejbroboty to cie zawala na nastpny dzien mi to pasuje nadgodziny bierzesz ile chcesz przynajmniej na moim dziale jedyne na co narzekam to dojazd mimo ze mam z dworca autobus pod firme to i tak daleko ale firma konkretna ludzie mlodzi i wporzdku polecam 8 na 10 za miesiac tez dodam kom by powiedziec wam co tam slychac i czy cos sie pozmienialo pozdrawiam

@Kedarbro

Ty chyba masz cos z banią

serwisant

co nie którzy nie umieją się za chowac w stosunku do jedzenia obiadu dra sie smieja jak by byli tu sami to troche przeszkadza innym

Sandra
@serwisant

ale to chyba jest forum z opiniami o pracodawcy a nie o sytuacji na stołówce. Ludzie szukaja tutaj konkretów i rzetelnych opinii. Jeśli inni pracownicy zachowują się głośno to może wystarczyłoby zgłosić to do właściwych osób aniżeli zaśmiecać forum bezsensownymi wypowiadziami.

Pracownica
@serwisant

Chyba jeszcze nigdy nie spotkałam się ze stołówką, w której nie było głośno. Spodziewasz się, że w czasie tej krótkiej przerwy na obiad ludzie nie będą się mogli przez chwilę zrelaksować i poczuć swobodnie jedząc obiad ze znajomymi? Trochę to mało realistyczne. Ten komentarz jest idealnym przykładem na to, że naprawdę są ludzie, którym nie można dogodzić. Mi przeszkadza łacina używana przez niektórych w autobusie i co w związku z tym? Słucham muzyki i nie robię z tego tragedii. Często nie słyszę, co mówią moi kompani podczas obiadu i co? Siadam bliżej, żeby usłyszeć, bo jak się kilkadziesiąt ludzi zbierze w jednym miejscu, żeby odpocząć od roboty, to nie oczekuję, że nie będą się głośno śmiali albo wyrażali swojej opinii na pewne tematy. Tutaj ludzie szukają zupełnie innego rodzaju informacji. Pozdrawiam.

@Pracownica

tak zrelaksowac to sie moga w domu zero kultury innym to troche przeszkadza nie umieja sie zachowac wobec innych i mysla jak by byli tu sami albo na jakims obozie

Stella

Często zaczynamy doceniać to co mieliśmy. Tak jest i z firmą, narzekamy ale jak widać niesłusznie.

sc

Czy zatrudniają osoby bez kompletnej znajomości języków obcych?

Dominika

@serwisant tutaj powinny pojawiać się głównie opinie pracowników o pracy w firmie Hemmersbach, bo takich informacji szukają użytkownicy forum. Skoro przeszkadza Ci zachowanie Twoich współpracowników, to może zwróć im uwagę?

xxc

Jakich to poufnych danych firma wymaga od pracownika? i zwlania gdy nie wyrazi zgody...!? wtf?

Zostaw merytoryczną opinię o Hemmersbach - Wrocław

• Jak się pracuje w Hemmersbach?

Zobacz opinie na temat firmy Hemmersbach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hemmersbach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 127, z czego 33 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hemmersbach?

Kandydaci do pracy w Hemmersbach napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hemmersbach