Opinie o Mag Dystrybucja w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mag Dystrybucja. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mag Dystrybucja o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mag Dystrybucja w Olsztyn

Natalia

Aplikował ktoś na stanowisko specjalista helpdesk? Widziałam takie ogłoszenie na stronie firmy i się zastanawiam o co mogą pytać na rozmowie i co sprawdzać? I ile w ogóle jest etapów rekrutacji? Dajcie znać bo trochę mi się spieszy i unikam długich rekrutacji.

Iza

co z tym biurem jest według Ciebie nie tak...? co takiego robią? wiesz w ogóle z ilu osób się tam ekipa składa i jakie relacje między sobą mogą mieć?

Patryk

Moja wypowiedz obejmuje oddział Bydgoszcz. Na wstępie mogę powiedzieć że jak zatrudnisz się jako kierowca to możesz zapomnieć o wolnym , jak potrzebujesz coś załatwić to trudno mają to w (usunięte przez administratora) podpisując umowę z tą firmą jesteś ich. Przychodzisz do pracy na 6 rano czekasz do 12 za towarem a potem jazda do 21. Kierownik koleś jest bez doświadczenia w logistyka, który ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) a odzywa się jak do psów, zwykły mobbing. Kasa coś koło 5tys ale dziennie po 12 w lato nawet więcej.

Edward
@Patryk

Płacą za 12 godzin, czy za 8 h samej jazdy? Bo jeśli za 8, to jakie perspektywy by inaczej zorganizować ludziom pracę? Ostatecznie są też inne aspekty życia, nie tylko sama praca.

Na jakie benefity można liczyć w firmie Mag Dystrybucja?

Kry

Możesz liczyć na benefity w postaci garba i jazdy od 6 to 21 :)

Magdalena
@Kry

Żadnych ubezpieczeń czy pakietów medycznych? Mnie ciekawią dodatki bo widziałam ofertę pracy dla Informatyka/Serwisanta. I chciałabym wiedzieć czy jest szansa na szkolenia i kursy od firmy. To firma zapewnia jako benefit?

Aplikowałeś do Mag Dystrybucja na stanowisko OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (NR 1053)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Out

Pracowalem tam prawie 2 lata i zaluje ze przeniesli sie do Rumi . Chodziles jak chciales. Byles to byles, nie byles to nie byles. Piwko sobie mozna wypic , albo kilka, zagryzc jakas czekolada albo batonem. Fasolke lub golabki wziac na przerwe. Flaszeczke mozna zawdzic, wziac niby na zeszyt piwko do plecaka wypchanego juz wczesniej tyn co chciales . Ciekawe czy cos sie zmienilo?

Iza

czy ktoś poleci pracę jako help desk u nich? pytam, bo ogłoszenie widziałam i się nad nim zastanawiam. jak w praktyce to wygląda i finansowo jak się wyjdzie? generalnie widzę, że uop proponują, szans na b2b nie ma?

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Mag Dystrybucja. Poszukiwani są Przedstawiciel Handlowy. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Marek - dyrektor

Napewno nie na mój odział w Rumi

Janek

Usuwam te posty bo bronie kolegow,pija to trudno po to jest piwo zeby pic.Jesli chodzi o kradziez to kto chce niech bierze sam kombinuje to innym nie zabronie

Wasyl

Szkoda tu robic jakies wpisy bo i tak sa usuwane prawda boli frajerska firma ze zjenami w biurze to tyle

Olga

Pracowałam w rumii, kierownictwo miłe i ludzkie, pieniądze spoko. Praca przyjemna chodź niektórzy ludzie są słabi :)

@Olga

To czemu nie pracujesz ? Za duza kasa czy bylo za milo????

Julia

Ale jak to zabiera kasę? Nie ma umowy, gdzie jest wszystko czarno na białym ?

@Julia

Premia to wyplata i najnizsza krajowa szkoda gadac

@Julia

Ty na forum ciagle sie pytasz o umowy eidac jakims glupem z niura jesyed a jak tak to dobrze wiesz jak ludzi wala najnizsza krajowa i pria ovjoc nys ns rekach stawal to zawsze zabiora umowa pr,y zatrudnieniu 3300 a do wyplaty 2800 bo....myli sie ksiegowa bo (usunięte przez administratora) brygadzista cos ci wpisal do zeszytu a sam w sobote laduje caly bagaznik a ludz wyrzuca sie za sloik flakow wstyd i hanba.Zwalnia sie i oszuluje dobrych chlopakow a yrzyma soe dirnia z rumi co wyciaga wyski z kartonpw i wsadza tanie wina a potem na sklepie przypaly zenada

XXX

Ktoś musi być wyjątkowym tchórzem ze podaje się zapracownika! Ta osoba pracowała 4 lata temu! Napisz swoje prawdziwe imie a nie podajesz się za kogoś innego TCHÓRZU!!!!!!

XXX

I żądam oficjalnych przeprosin na forum.

@XXX

Jaki Kaaz?Przeprosiny a za co za prawde ?Kretyn jestes i nie ma o czym z toba gadac.Prawda zabolala zegnam wiecej nie odpisuje bo noe znize sie do polemiki ztakim idiota he he

Patryk
@XXX

Ty odwazny czlowieku komentujesz kogos a sam sie podpisujesz 3x czyz bys byl analfabeta.Biorac pod uwage pracujacych w Mag nic dziwnego

@XXX

Ty sie podpisales prawdziwym imieniem????odwazmy czlowieku

@Marcin

No cóż... Mimo wszystko wyszło ostatecznie, że nie pisał prawdy?

kalafi

usuwają negatwne komenty pozdro nie polecam tej firmy

Beata
@kalafi

Czemy myślisz, że usuwają negatywne komentarze? Ja ich tu widze niestety sporo :P No ale ogólnie rozumiem, że nie polecasz pracy w firmie?

X

Widze ze tu wpisuje sie jakas julia od 3 miesiecy nie potrafi zrozumiec prostej rzeczy ok ale mysle ze to faktyczni jakis kretyn z biura????podejrzewam pawla z biura bo on jest glupio madry tz pan od niczego

@X

A jakiej rzeczy Twoim zdaniem nie potrafi zrozumieć? Nie bardzo wiem do czego się odnosisz.

Hinz

Faktycznie (usunięte przez administratora) calosci zero umyslu i czytania opinii

Czy Mag Dystrybucja zatrudnia studentów?

Ana

tak zatrudnia ich bardzo chętnie

@Ana

a z czego to wynika, że tak chętnie?

Max
@Natalia

Z tego ze mlodych sie najlepiej (usunięte przez administratora)

Nikos

Uważajcie na tego Mareczka z Rumi co robi na butelkach przed nim nic nie umknie to jest chodząca kamera i to jest człowiek Szefa Tomka z Olsztyna

Maka
@Nikos

Dzięki za info bo ostatnie zostało usunięte o tym gogusiu Mareczku, ma żółte papiery i jesteś konfiturą, która pozwala sobie na o wiele za dużo mówiąc ze Jarek to jego kolega a Janek to mu może naskoczyć przy czym często świadomie lub nie używa słów poniżających do innych pracowników... widziałem raz jak jeden z kierowców mało mu nie (usunięte przez administratora) w tej (usunięte przez administratora) łeb za te gadki z tego co mówili na magazynie poszła skarga na gagatka z której nic nie zrobili ????????‍♀️ Chociaż i tak za jakiś czas te opinie będą usunięte. Sam zapierd.. z kompletacja na magazynie a tej sobie przy biurku Brygadzistow stoi i nabija godziny nocne p.s niech chociaż zęby umyje bo jak otwiera jape to kanapka wraca otworem, którym weszła przerwę wcześniej

@Maka

Maka słuchaj i czytaj uważnie po pierwsze Marek nie żółtych papierów on jest tam człowiek szanowany wykonuje swoją pracę, pracowałam tam to wiem. Po drugie to jak chodzi o stanie przy biurku prygradzystów to go mylisz z cyganem Oleszynskim i on jak ma zmianę nocną to on nabija godziny i ubliża pracownikom. A od Mareczka się odwal bo to w porządku kolesz i bardzo pomocny brygazystom

Natalia

A co on takiego robi że każesz na niego uważać?

Jerzy

Nie znam wiekszych asow z oddzialu Gdansk/Rumia niz Kaziki. Ojciec i Syn. Z tego wiem to juz nie pracuja . Asy przestworzy:-)

Adrian
@Jerzy

Opowiesz coś więcej? Bo nic konkretnego nie napisałeś, nawet nie wiem o co ci chodzi :)

Ptys
@Jerzy

Mysle a raczej wiem ze byli niedocenieni i niech Mag zaluje ze ich nie ma zwlaszcza w sezonie

A.

Beznajdziejna firma. Szczegolnie oddzial w tej zapyzialej Rumi . Pracowalem tam pol,roku i zenada. Oviecuja nie wiadomo ile a potem dostajesz takie pieniadze ze smiech na sali,a pozniej sie dziwia ze ich wszyscy okradaja.Kierownik magazynu to jakby spadl z ksiezyca a klamstwo ma we krwi tak samo jak ten WIELKI niby Derektor pozal sie Boze .Nie doceniaja dobrych pracownikow,tylko tych co liza (usunięte przez administratora) i donosza.Kierowcy tez nieogarnieci,jeden glupszy od drugiego.W biurze tez same cepy pracuja. Nie polecam firmy .

@A.

No trochę tego nie rozumiem, mówisz że obiecują nie wiadomo ile a potem dostaje sie śmieszne pieniądze. No to na rozmowie o pracy nie były jasno przedstawione zarobki?

Daniel

Chciałem podzielić się swoją opinią pracowałem w Magu dawno temu Pracowałem tam na stanowisku kierowca jeździłem na tej ich nowej Scanii przyszedłem do pracy Dostałem umowę na 3 miesiące ja pod zakazy tonażowe nie wjeżdżam i wielkie pretensje do mnie że ja mam mało zdawalność a ja powiedziałem wprost ja pod zakazy nie wjeżdżam bo to jest 8 punktów karnych jadę do firmy Nie będę ryzykował utraty prawo jazdy bo u nich w firmie tak to działa że jak się nie wiedzie pod zakaz to wielka pretensja do kierowcy ale jak się wiedzie pod zakaz i dostanie się mandat i pójdzie się z pretensją do Tczewa transportu w magu to Ci powiedzą A po co pan wjeżdżał A kto panu kazał było nie wyjeżdżać tak firma postępuje chamsko ale co mnie najbardziej zabolało jak się zatrudniłem Umówiłem się szefem transportu na 3500 wynagrodzenia w pierwszym miesiącu dostałem na tyle na ile się umówiłem w drugim miesiącu to samo ale już miałem dość takiego traktowania bo ja się tak czułem jakbym był śmieciem jakimś i powiedziałem proszę pana mam do końca miesiąca umowę do pracuję jeszcze tylko do końca umowy te dwa tygodnie i rezygnuje z pracy No i przyszedł czas na wypłatę powinienem dostać 3500 na tyle ileś umówiłem a dostaję przelew na 1700 zł więc się nie zastanawiając poszedłem do szefa transportu i mówię proszę pana umawialiśmy się na trzy i pół tysiąca a on do mnie mówi Proszę pana pan dużo punktów nie zdaje i pan chce 3500 a ja do niego mówię proszę pana Obojętnie czy wyjeżdżam czy nie wyjeżdżam stawka była ustalona trzy i pół ja jeszcze raz do niego dobitnie powiedziałem że ja na żadnej firmy na świecie Nie będę ryzykował utraty prawo jazdy i jeszcze do niego powiedziałem to napiszę pan mi na piśmie że jak stracę prawo jazdy to wtedy pan mnie będzie utrzymywał podsumowując Powiem tak oczywiście To jest moje zdanie dla mnie są to złodzieje bo jeżeli ktoś się umawia ze mną na stawkę 3500 a płaci tylko połowę tego to kto to jest druga sprawa to taka nigdy w życiu nie usłyszałem słowa dziękuję nawet jakbym pracował od rana do nocy miał zdawalność wszystkich punktów nawet nikt ci za to nie podziękuję tam pracownik jest w ogóle niedoceniany załaduje ci cały samochód pół samochodu to same piwa Człowiek jedzie pod sklep stanie na chodniku na zakazie chociaż pojazd ciężarowy nie może stawać na chodniku Iza to jest od razu mandat i trzeba nosić na przykład Sześć palet piwa po schodach na górę do sklepu dlatego nikomu nie polecam tej firmy cieszę się że udało mi się znaleźć pracę działa normalnego szefa tak jak kiedyś powiedziałem kto się dla mnie dziadem ja też będę dla takiej osoby dziadem jeżeli Szef będzie dla mnie w porządku Ja jak najbardziej też będę na szefa w porządku i naprawdę mam teraz ekstra szefa ja dla niego robię naprawdę wszystko bo jest naprawdę w porządku facet Aż chce się przychodzić do pracy a nie tak jak w Magu nikt cię nie doceni Ja nawet nigdy w życiu tam premii nie widziałem uznaniowej załaduje ci 10 ton towaru wyjedziesz o 8:00 rano i wrócisz o 18:00 czy o 19:00 styrany jak wół jednym słowem nikomu nie polecam tej firmy nikomu wszystko to co powiedziałem to jest szczera prawda A ja jeszcze do niego mówię proszę pana Umówiliśmy się na trzy i pół tysiąca a pan mi tylko daje pół wypłaty i powiedziałam mu prosto w oczy jest pan oszust i że tak się nie robi Ja proszę pana też mam kredyt banku to nie obchodzi że ja nie mam z czego zapłacić ja mam ustawiony na koncie stały przelew co miesiąc A do mnie z banku dzwonił Dlaczego rata nie wpłynęła a ja mówię No jak to nie wpłynęła przecież mam ustawione stałe zlecenie Wchodzę na konto patrzy się nie mam pieniędzy No i ja mówię do tego prezesa postąpił pan chamsko i musiałem pożyczać pieniądze od rodziców

Nick.
@Daniel

Nie cackaj się z bandziorem tylko zgłoś sprawę do PIP, oni tylko czekają, żeby takich podliczyć.

Turuturu

Nie polecam tej firmy pod względem pracy jako kierowca nie chcesz wjechać w tonaz to ci mówią A inni wyjeżdżają to niech jeżdżą ich sprawa logistyce nie potrafią planować trasy są planowane na przypale A jak się im mówi to się głupio śmieją pozdrawiam i klikajcie dużym kołem

Zostaw merytoryczną opinię o Mag Dystrybucja - Olsztyn

• Jak się pracuje w Mag Dystrybucja?

Zobacz opinie na temat firmy Mag Dystrybucja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mag Dystrybucja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mag Dystrybucja