Opinie o Zakłady Usługowe EZT S.A w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Usługowe EZT S.A. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Usługowe EZT S.A o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Usługowe EZT S.A w Sosnowiec

Na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. zamówień publicznych. Można tutaj liczyć na rozwój w strukturach firmy. Czy to oznacza, że w tej firmie jest możliwy awans? Czy jak wygląda rozwój? Jeśli chodzi o zatrudnienie na uop, to na jak długo dostaje się ją za pierwszym razem? Będę składać tutaj CV.

Trochę tu wspominano o trudnościach we współpracy z prezesem. Kto napisze, jak się sprawy mają i jak to się przekłada na komfort pracy oraz stabilność zatrudnienia. Pytam, bo Kierownika Obiektów w branży usług czystościowych chcą przyjąć w Warszawie. Nie zabrakło, jak to w ogłoszeniach, słów o stabilnym zatrudnieniu. Od razu więc się upewnię, czy jest umowa o pracę na czas nieokreślony w takim razie? I co z zarobkami na tym stanowisku, jakie kwoty wchodzą w rachubę?

Prawda jest taka, że osoby na wyższych stanowiskach czyli kierownicy, dyrektorzy, a także handlowcy są zwalniani z dnia na dzień. Przyjeżdża taki służbowym samochodem z Warszawy na zebranie, a wracać musi pociągiem.

W tej firmie dyrektorzy handlowi zmieniają się co chwilę. Było ich już kilkunastu.. Popracowali 2-3 miesiące i byli do zwolnienia bo nie podobali się (usunięte przez administratora). To człowiek, z którym nikt nie jest w stanie pracować.(usunięte przez administratora) Znów szukają dyrektora handlowego. Omijajcie tę firmę z daleka jeśli myśleliście podjąć pracę na tym stanowisku. To gorące krzesło w tej firmie. Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników i dyrektorów :)

Serio o to chodzi? A jak wygląda rekrutacja na takie wyższe stanowisko? Kurczę to chyba nie dzieje się najlepiej skoro ludzie szybko odchodzą ... :/ Mówią czarno na białym jakie są warunki pracy przed podpisaniem umowy?

Ktoś

Cała firma się z tego śmieje jak przychodzi nowy dyrektor, że znów przyszedł na chwile. Teraz ta firma to już nie jest to co było kiedyś. Wcześniej zarządzał inny prezes i było dobrze. Był ludzki. Dobrze się pracowało. (usunięte przez administratora). Ludzie przychodzą i odchodzą. To człowiek, z którym trudno pracować.

Zbigniew

Brałem udział w rekrutacji do tej firmy na stanowisko managerskie, rekrutacja 2 etapowa, najpierw z działem HRm, później z bezpośrednią osobą nadzorującą dział. Wszystko jasne i transparentne, wysoko kultura osobista i fachowość. Pracy nie dostałem ale otrzymałem telefon z podziękowaniem za udział w rekrutacji. NIe mam się do czego przyczepić. Widocznie byli lepsi ode mnie. Kandydaci czasem na rozmowach obiecują złote góry i zapewniają o kompetencjach i kwalifikacjach, ale później wychodzi już w trakcie zatrudnienia że to była przysłowiowa ściema. pozdrawiam wszystkich niezadowolonych

Dział HR

Rekrutacja na stanowiska średniego i wyższego szczebla jest wieloetapowa w zależności od stanowiska. Kandydaci spełniający nasze oczekiwania dopasowane do profilu stanowiska zapraszani są na rozmowę z rekruterem, a po pozytywnym przejściu I etapu zapraszani są na kolejny z osobą kierującą działem lub osobą decyzyjną. Czas rekrutacji i adaptacji zawodowej nowego pracownika jest w naszej firmie transparentny. Niczego nie ukrywamy, chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, a w zamian oczekujemy zaangażowania i dobrych wyników pracy.

Kasandra
@Zbigniew

Cześć, ta rozmowa z rekruterem czy z osobą nadzorującą one są online? Czy jednak firma wymaga przyjechania do biura? I ile takie rozmowy trwają to krótka pogawędka czy jednak dłuższa rozmowa z detalami technicznymi?

Dział Hr
@Kasandra

Stożkowy rekrutacyjne na stanowiska biurowe w zależności od tego czy są w pobliżu Centrali w Sosnowcu odbywają się albo w siedzibie firmy albo w formie online by kandydat czuł się od początku zaopiekowały. Rozmowy są merytoryczne i zmierzają do dopasowania kompetencji kandydata do oczekiwań pracodawcy na danym stanowisku. Zapraszam do kontaktu z działem HR po więcej szczegolow

Eni

Nikomu nie polecam współpracy z tą firmą szczególnie jeżeli chodzi o dolny śląsk, myślę że zamiast inwestować w luksusy to trzeba wysłać nie których kierowników na kurs z kultury osobistej przed wszystkim p.Józefine. również nie polecam tak samo p.Marzence... współczuję tym którzy muszą się z wami meczyc

Specjalista ds. Marketingu

Rozmowa z działem HR, II etap z kierownikiem.

Rzeczowe.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Górnik

Niestety ale bardzo negatywna opinia jeśli chodzi o osobę zarządzającą ludzmi w zakładzie Janina.Ta pani ważąca chyba ze 140 kilo nie ma pojęcia o pracy,brakuje jej wychowania i kultury.Nikt nie może się rozchorować ani nic powiedzieć bo za raz straszy zwolnieniami.Do osób sprzątających nie ma zastrzezeń bo się starają dziadki i kobiety,ale ta pani pseudo kierowniczka i jej parę przydupasów psują cała robotę.

@Górnik

Brak wychowania i kultury to oceniać kogoś po wadze, a nie po faktach. 140 Pan/Pani piszę? Czyżby Pan/Pani sprawdzał? A może na odcisk nadepnięto? Żona lub mąż, która odwalała fuszerkę się poskarżyła. Gratuluję braku ogłady i szacunku do kobiet. Co do firmy nie mam zastrzeżeń. Pani kierownik "wielka" nie wagą a sercem. Czasem człowieka trzeba poznać najpierw. A fakt że nie toleruję lenistwa i fuszerki to raczej zaleta.Nie pozdrawiam.

Górnik janina
@Górnik

Przez kilka miesięcy tam pracowałem byłem zadowolony kierowniczka wymagająca nie lubiąca leserów i nierobów jeśli wykonujesz rzetelnie swoją pracę to kierowniczka nie będzie miała zastrzeżeń ani nie straszyła zwolnieniem pracownicy pracują z nią po 10 lat i są zadowoleni i ja też byłem serdecznie ją pozdrawiam

Była sprzataczka
@Górnik

JA pracowałam w tej firmie trzy lata i co do Pani kierownik to fatastyczna osoba ,nigdy złego słowa od niej nie usłyszałam mało tego gdy byłam bardzo chora ,leżałam w szpitalu dzwoniła do mnie interesowała się moim zdrowiem. I choć już nie pracuje miło wspominam tą osobę. A Pan jak tam nie pracował niech się nie wypowiada .I dobrej opini komuś nie niszczy ,bo to co Pan piszę to jest nieprawda.

Mrówka
@Górnik

Nie zgadzam się z Panem. Kilka lat przepracowałam w tej firmie pod kierownictwem Pani Bogumiły. Wspominam ten czas bardzo dobrze. Zawsze dbała o swoich pracowników. Niestety z kierownictwem jest tak że też muszą wymagać od pracownika zaangażowania. Pisze Pan raczej nie jako pracownik a małżonek broniący swojej połowicy. Niestety do pracy idze się pracować i kierownik musi wymagać. Jeśli jest się sumiennym pracownikiem żaden kierownik nie straszny. Pani kierowniczka to dobra i ciepła osoba swoim pracownikom nieba by uchyliła.

@Górnik

Piszesz idiotyzmy,, górniku" pracuje z P.Kierownik długie lata i stwierdzam że jest osobą bardzo sympatyczną inteligentną i przede wszystkim znającą się na pracy.Nigdy nie miałem problemów z załatwieniem czego kolwiek z P.Kierownik zawsze pracownika wysłucha i w miarę możliwości pomoże.Tak więc durnot nie wypisuj.A pro po mam pytanko-skoro jesteś górnikiem ???? to skąd posiadasz takie informacje o P.Kierownik?Bo jeśli nie znasz tej Pani i nie miałeś możliwośći współpracy to za wypisywanie takich głupot należało by przeprosić prawda? Zajmij się swoją pracą,, górniku"i nie oczerniaj nikogo.Nie pozdrawiam Cie , Górniku"????????????

Lord
@Górnik

Pani Kierownik jest fantastyczna osobą znającą się na swoje profesji i świetnym podejściem do pracowników.Ty ze swoją inteligencją do pięt Jej nie dorastasz (jako górnik-dolowiec nie dziwie się). Nie wypisuj niepochlebnych opinii o tak wspaniałej osobie dolniku bo sam kultury i wychowania nie posiadasz i przypuszczam że wykształcenie też mizerne tak że reasumując możesz jedynie co to Panią Kierownik w (usunięte przez administratora) pocałować i tyle w temacie Górniku,!!!?

Nie nie nie!
@Górnik

Nie polecam, kłamanie co do obowiązków. Za mała wypłata, brak paska, praca w warunkach nieprzystosowanych do osoby niepełnosprawnej. Nie polecam!

Rekrutacja
@Nie nie nie!

Szanujemy każdą opinię na GoWork dotyczącą naszej firmy, również te mnie pochlebne. Wnikliwie się nimi zapoznajemy, by uniknąć takich sytuacji w przyszłości ,a przede wszystkim im zapobiegać. zachęcamy do kontaktu działem Rekrutacji i szkoleń rekrutacja@ezt.pl

bo tez tam pracowałem i zgadzam się z tym Człowiekiem

@Górnik

Identycznie jest w Jaworznie.

Irena
@Ania

Z czym identycznie? To ile oddziałów w ogóle ma ta firma? Ciekawe, czy jest tak, że pracownicy muszą jeździć od jednego do drugiego, jak jest potrzeba. Bo spotkałam się z czymś takim zarówno w dużych, jak i małych firmach.

Luki
@Górnik

Aktualnie jest to samo traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) kierowniczki koordynatorki są wulgarne zero kultury zasuwać za najniższą krajowa wiecznie pretensje s nie daj Boże iść na zwolnienie albo coś nie pasuje to lecą słowa nie pasuje to można się zwolnić zero szacunku dla pracowników!

Kto

Nie polecam tej firmy najgorsza w jakiej pracowałam, najbardziej nie polecam współpracy z P. Józefina K. Chamska wredna wulgarna zależy jej tylko na osobach z grupą i pieniądzach strasznie wykorzystuje ludzi a przede wszystkim nie szanuję! Dziwię się że taką osobę jeszcze trzymają!!!

Joker
@Kto

To prawda (usunięte przez administratora)firma ma ludzi za (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam najgorsze co może być!

Były

Wszystko co tu jest napisane jest prawdą. Dyrektorzy i kierownicy nie mają żadnej decyzyjności. O wszystkim decyduje tylko prezes, który ma władzę absolutną. Przychodziły nowe osoby i myślały, że coś zmienią ale wszechwładny im na to nie pozwalał i tak jest w tej firmie bez zmian od wielu lat. Jeśli zastanawiasz się nad pracą to omijaj szerokim łukiem. Strata czasu. Firma z czasów PRL. Z tego co wiem to najlepsi już stamtąd odeszli i widzę, że nie nabrali wody w usta.

Emilia Chorzowska

Nie ważne czy pracujesz 200 godzin czy 168 standardowo. Pensja jest zawsze taka sama tylko czasem dorzucą zastępczo jakąś premie do 10 procent za dodatkowe godziny pracy, które ustala i tak przełożony w grafiku i to jest problem bo nie warto wysilać się ponad normę.

Jak długo trwa proces awansu w Zakłady Usługowe EZT S.A?

Dział HR

Zapraszamy do kontaktu z działem Rekrutacji i Szkoleń.

Zakłady Usługowe EZT S.A

Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej, który działa już od ponad 30 lat. Nasza firma zatrudnia około 2000 pracowników, a naszym priorytetem jest stworzenie różnorodnych stanowisk pracy, które są dostosowane do umiejętności, zdolności i potrzeb naszych pracowników, w tym osób z niepełnosprawnością. W EZT skupiamy się na ciągłym rozwoju umiejętności zawodowych naszych pracowników. Dlatego organizujemy regularne szkolenia, warsztaty i coaching, które pozwalają naszym pracownikom podnosić swoje kwalifikacje i awansować na stanowiskach. Stawiamy na kompetencje, zaangażowanie i uczciwość, dlatego są wśród nas pracownicy z długoletnim stażem. Jesteśmy aktywnie zaangażowani w działalność społeczną i charytatywną. To nasza misja, aby budować więzi z lokalną społecznością i aktywnie wspierać inicjatywy dobra. Zapraszamy Was do odwiedzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie możecie bliżej poznać naszą firmę i naszych pracowników. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na rozmowę i gotowi odpowiedzieć na wszelkie Wasze wątpliwości. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i mamy nadzieję, że poznaliście nas nieco lepiej niż tylko przez zamieszczane komentarze. Zapraszamy także do rozmowy na targach pracy, na których często gościmy na terenie woj. śląskiego. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i z naszych pracowników, którzy stanowią serce naszej organizacji. Do zobaczenia!

Robert

Pracowałem kiedyś w tej firmie i nie wiem czemu ludzie tak zło rzeczom przecież idąc do pracy w takiej firmie do spszątaniu nikt nikogo nie posadzi na stołku ,tylko przychodzi się robi swoje i idzie się do domu zemną robiło kierownictwo tej firmy i te osoby nie bały się ciężkiej pracy tak że ja daje duży pozytyw tej firmie

Magdalena
@Robert

A mozesz powiedzieć za co ten pozytyw? Okej, kierownictwo pracowało z wami, ale jak wyglądało wynagrodzenie? Atmosfera ?

Iwona

Polecam pracę w firmie, pracować trzeba wszędzie. Firma uczciwa, pieniążki wypłacane na czas, najniższa krajowa ale zdarzają się premie, paczki dla dzieci czy bony na święta. Z kierownictwem nigdy nie było problemu, nikt nikogo nie poniża ani źle nie traktuje. Tyle negatywnych opinii chyba od pracowników którzy wylecieli za picie w pracy. Pracuję przy sprzątaniu praca lekka nie jest ale daję radę. Jako osoba z grupą mam trochę dodatku na dojazd. Firma z bardzo dużym doświadczeniem od lat działająca, stabilna.

Gabriela
@Iwona

Te premie o których mowisz to jakieś regularne są czy nie? I za co mozna je dostać? Liczy się zaangażowanie w prace czy jednak to są jakieś uznaniowe?

EL.POLLACCO

Wszystko o czym tutaj przeczytałem jest prawdą mama pewnego gościa który poszedł na chorobowe musiała za niego sprzątać wszystkie schody które do niego należały było to potraktowane jako kara za syna który śmiał się rozchorować ja kiedy zgłosiłem chęć pójścia do lekarza w momencie usłyszałem że jeżeli to zrobię natychmiast pójdę do zwolnienia Napisałem do prezesa w sensie opisania całej tej sytuacji reperkusje dotknęły moją przyjaciółkę która bez jakiegokolwiek powodu powtarzam bez jakiegokolwiek powodu otrzymała informację o tym że dostanie wypowiedzenie z płaczem zadzwoniła do domu mówiąc że kierowniczka oznajmiła jej że taki Góra jak kaprys i postanowiła sobie ją tak mi stąd ni zowąd zwolnić ludzie w tej firmie ubijają się jak mrówki robią co mogą ja osobiście za własne pieniądze kupowałem płyn żeby było czym podłogi myć skandal firma powinna się nazywać ale jaja nawet Bareja nie wymyśliłby z takiego scenariusza jak sposób organizacji i działania w tej firmie mam niemiłe wspomnienia opinia moja jest jak najbardziej negatywna dotyczy to działalności firmy na terenie ZG Janina

Xxx

Ta firma to dno. Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora). Koordynator pani Anna dwulicowa i fałszywa kobieta na CNK Warszawa . Ludzi wyrzucają za nic ale zawsze jakiś pretekst musza znaleźć . Kierownik niejaka pani Ela (usunięte przez administratora) sobie koordynatorami jeśli chodzi o zwolnienia ludzi bo sama nie ma odwagi pracownikowi tego powiedzieć. Jak wy wogole w takiej firmie możecie trzymać takich ludzi którzy nie potrafią zarządzać zasobami ludzkimi. Dno i wodorosty. Odradzam komu kolwiek przyjmować się w takiej firmie gdzie tylko gnoić i mieszać z błotem potrafią ludzi. (usunięte przez administratora)w tej firmie aż się wylewa . Kwestia czasu kiedy panie kierowniczki i koordynatorki swoje kroki skierują do sądu za pomiatanie ludźmi . Czasy niewolnictwa się skończyły a prawo działa na korzyść pracownika . Życzę paniom powodzenia w tłumaczeniu się przed wymiarem sprawiedliwości . Karma wraca .

Wanda
@Xxx

Mógłbyś napisać coś więcej i przytoczyć jakieś konkrety tego traktowania? Jak tu podchodzą do ludzi? Brat chciał iść i pytać o pracę, dlatego przyszłam poczytać komentarze

Weronika

Część Twojej wypowiedzi jest wykropkowana, a tak mnie ciekawi co miałeś do powiedzenia. Czym w ogóle straszą pracowników, są jakieś kary albo coś w tym stylu? Odnośnie tych zwolnień to jak najczęśćiej firma się tłumaczy ? Generalnie piszesz o traktowaniu, a można być zadowolonym z pensji?

Irena

Witam, duży jest ten obiekt do sprzątania? Pytam w sprawie tej oferty na pracownika sprzątającego, chcę się dowiedzieć, co to jest za praca w ogóle. I na jakiej zasadzie jest wypłacane wynagrodzenie, od posprzątanych pomieszczeń czy jak?

Zakłady Usługowe EZT S.A poszukuje pracownika na Pracownik Ochrony. Czy stanowisko Pracownik Ochrony wymaga nadgodzin?

Pracuje w innej firmie ale też ochrona Tak w ochronie pracuje się też w święta Wiadomo że wymaga nadgodzin

Strong

Mam negatywna opinie bo zwykły pracownik co pracuje z Tobą to sprawdza Cie jak sprzatasz.I dla tego dałam opinie negaty

Beti
@Strong

zawsze tak robią i nie tylko w EZT ,a jak zdjęcia lubią robić i wysylają gdzie się da pociesze cię nie tylko w Ezt tak jest pozdrawiam .

Zofia
@Strong

ale co w tym dziwnego że ktoś kontroluje jakość wykonywanej przez ciebie pracy ?

Strong
@Zofia

Bo to jest osobą co też sprząta rozumiem jak ktoś inny może Cie sprawdzić ale nie osoba zwykla co jest przyjęta jako sprzataczka

Beti

zgadza się

Gabriela
@Strong

To może porozmawiaj z koleżanką o tym? Nie zmieniłaby zachowania?

Paulina
@Beti

a to nie jest coś w formie wzajemnego nadzoru? w drugą stronę też to działa i koleżankę można weryfikować? a przełożeni jak to komentują, wyjaśnili już te warunki?

Miki

Zgadzam się. Jestem pracownikiem. Mid ruda sl.. Widzę jak starsza pani się (usunięte przez administratora) a druga (usunięte przez administratora) Częściej siedzi na palarni niż posprzątać,,, ten (usunięte przez administratora)

MARIA

Pracuję w tej firmie. Jestem bardzo zadowolona. Kierownictwo super, obiekt duży ale można się dogadać i gdy się czegoś potrzebuje kierowniczka jest pomocna. Zarobki nie za wysokie ale zdarzają się premie, paczki dla dzieci i firma jest wypłacalna. Bardzo miła rekrutrcja, można się dużo dowiedziec o od momentu rekrutrcji rozmowy z miłą panią szybko dostałam pracę. Osobom które wierzą w negatywne komentarze radzę się samemu przekonać a nie wypisywać bzdury. To naprawdę solidna firma jakich dziś mało. Nikt nikogo nie wykorzystuje, pracy sporo ale pracować trzeba wszędzie.

Zofia
@MARIA

Mario, ile trwał cały etap rekrutacji ? tydzien, dłuzej ? od razu po rozmowie dostałac informacje o przyjęciu ? ile etapów tej rekrutacji było, jeden czy wiecej ?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Usługowe EZT S.A - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Zakłady Usługowe EZT S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Usługowe EZT S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Usługowe EZT S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Usługowe EZT S.A?

Kandydaci do pracy w Zakłady Usługowe EZT S.A napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Usługowe EZT S.A
2.3/5 Na podstawie 158 ocen.