Opinie o Zakłady Usługowe EZT S.A w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Usługowe EZT S.A. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Usługowe EZT S.A o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Usługowe EZT S.A w Sosnowiec

Eiki

Funkcje Dyrektora/ów w tej firmie są wirtualne. Ludzie na wyższych szczeblach tylko teoretycznie mają coś do powiedzenia, co akurat "w min. dwóch przypadkach" jest zasadne ;) (Tutaj pozdrowienia dla "malutkich" wiedzą i kulturą Aferzystek ) Króluje nieco despotyczna polityka, czerpana m.in. z książek autorstwa teoretyków zarządzania. Szkoda, firma ma potencjał... Kto szuka pracy dobrze płatnej... niech omija szerokim łukiem. Kto szuka pracy na stanowiskach managerskich z decyzyjnością... niech omija szerokim łukiem. Reszta OK, pensja choć już nieco zbyt skromnna, to na czas, narzędzia pracy nieco z PRL'u, ale nie ma co narzekać.

Katarzyna
@Eiki

o co chodzi z tymi wirtualnymi funkcjami dyrektorów?

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Zakłady Usługowe EZT S.A? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Lento.pl pojawiło się 1 sierpnia kilka ogłoszeń.

O mały włos

Najważniejsze jest orzeczenie.

Dom12
@O mały włos

Mnie pytano o grupę jak chcieli przyjąć do pracy

pracuś
@Dom12

Pytali bo są zakładem pracy chronionej, ale bez grup tez przyjmują. też nie mam grupy i tu pracuję

Zofia
@pracuś

na takich samych zasadach to praca jak osoba z grupa czy bez grupy firma np placi wiecej bo np pracujesz 8h zamiast 7 ?

boluś

Skoro dalej działajom ? to kopertówy majom sie w PFRONie doskonale ! DNO i WODOROSTY !

Irena
@boluś

Co, o czym ty mówisz w ogóle? Weź rozjasnij trochę ;-)

Dodatkowo traktuje się tam ludzi jak (usunięte przez administratora) i krzyczy się po ludziach z grupą inwalidzką wymusza się na tych ludziach stres a ponoć jest to firma która zapewnia prace o ochronie takich ludzi powinno im się zabrać zgodę na przyjmowanie takich ludzi . to tak jak by do Przeczkola dać za opiekuna pedofila

Julia
@Adam

A za co krzyczą na ludzi?? Przecież to nigdy nie jest rozwiązanie. Wprowadza niepotrzebnie negatywną atmosferę?

Specjalista ds. Marketingu

Rozmowa z działem HR, II etap z kierownikiem.

Rzeczowe.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Zgadzam się z Panem o pseudonimie Górnik bo tez tam pracowałem obsługiwałem Balownice firma ta bojerze ogromne pieniądze za ludzi z grupą a oni dostają za swa prace ochłapy i niewidoczna premie

Czy w Zakłady Usługowe EZT S.A odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Rekrutacja

Witam, stwarzamy możliwość awansu naszym pracownikom wewnątrz organizacji. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji

Stefa

Pracowałam w Tej firmie krótko ale ostro było choć ja tam ciężkiej pracy się nie boję. W tym czasie brygadzistka była na L4 po powrocie miała że mnie styczność około 3-4godzin więc co mogła o mnie wiedzieć???NIC.Ns drugi dzień już było po pracy..I jeszcze tak apropo dostałam umowę zlecenie na miesiąc jako osoba z grupą która powinna dostać umowę o pracę na 3 m-ce okresu próbnego.. Takie tam gorzkie żale.. Szkoda bo chciałam wrócić,kierownik ma za dużo obiektów pod Sobą i tak naprawdę nie wie co się na danym dzieje..i Takie BRYGADZISTKI żądza

@Stefa

jak miała na imie ta brygadzistka?

Stefa
@Yoda

Bodajże Jadzia obiekt (Placówka medyczna)na górnym Śląsku.. Naprawdę niczym nie zawiniłam..:(

Blebleble

Tragikomedia!!!pracuje się własnymi środkami utrzymując czystość,bo takowych od września nie ma i nie będzie.brygadzistka wulgarna,plotkara robi niezgodę i jej chciwość nie zna granic.dokłada roboty tyle że nie można tego wykonać.sama pobiera wynagrodzenhje a nie pracuje.wyzwiska na porządku dziennym.wyzysk chorych niepełnosprawnych ludzi,a o umowę trzeba prosić się miesiąc.tak jest w tarnowskich górach.ludzie uciekajcie,omijajcie.brygadzistka sama niszczy logo firmy,a firma garda jest sama w sobie solidną,tylko te samozwańcze brygadzistki robią zamęt zamiast pracować.

Bożena
@Blebleble

Zgłaszaliście to wyżej? Bo wybacz, ale raczej góra nie siedzi na forach i czyta jakie to straszne brygadzistki są. Weźcie coś i zróbcie z tym.

Celina

Największymi leniami ,obibokami i robieniem wszystkiego na odpieprz są Ci co tu narzekają ,pracuję w tej firmie od niedawna ,i póki co same dobre rzeczy mogę powiedzieć o obecnej firmie ,kierownictwo ,super ludzie ! czego nie mogę powiedzieć o poprzedniej firmie w jakiej pracowałam?redukcja etatów sprawiła ,że mnie zwolniono ,dziś za to dziękuję bo poznałam nową firmę w której nie muszę zapieprzać i żeby musiał mi lecieć pot po plecach i (usunięte przez administratora) ,w poprzedniej firmie kierownik nawet na święta życzen by nie złożył ...a tu pracuję raptem kilka miesięcy i już zostaliśmy obdarowani bonami na święta ,słodkościami jest super poki co

Nika
@Celina

Kobieto jakie bony ? Ależ wpychasz sie (usunięte przez administratora) sory czytać się ciebie nie da

Jola
@Nika

Prawda Bony na święta są dlaczego ludzie piszą kalumnie właśnie dziś kierownik osobiście przywiózł

Celina
@Nika

Bony na święta Bożego Narodzenia 2021

Aneta
@Celina

a w jakiej kwocie były bony jak można wiedzieć? wszyscy dostali tyle samo, czy zależało to od czegoś?

@Pelargonia

Witam wszystkich pracowałam w Łodzi na EC1na okresie próbnym pond miesiąc później zamknęli na okres pandemii . Przyjechał PAN kierownik Regionalny Radosław.B. wraz z Panem Prezesem zarządu firmy na spotkanie dostałam 5 dni urlopu wypoczynkowego i zmuszono mnie do urlopu bezpłatnego od 29.03.do 9.05.21.w tym czasie przepracowałam cztery dni . Zadzwoniła samozwańcza pani Bogusia kierownika żeby pszyjsc do pracy od 4.05do 7.05 .czy będę miała zapłacone .Pani samozwańcza kierownik interesuje się tylko politykami , bliźni używa takich słów że uszy więdną.Powiedziala mi że nie przedłuża że mną umowy tylko nie wiem za co

Niunia3
@@Pelargonia

A dlaczego ci nie przedluzyli umowy?

@Pelargonia
@Niunia3

Niunia3.Bo pseudo kierownik robi wszystkim pranie mózgu kierownikiem regionalnym żądzi bo on się nie zna ona miała iść na kurs ale brakuje ludzi w Łodzi i jest dla mnie samozwańcza kierowniczka bo to niestety tług potrafi bliźni używa słów że uszy opadają i interesuje się plotkami.

Blebleble
@@Pelargonia

Jasne że tak.firma sama w sobie jest solidna,ale tdm samozwańcze kierowniki i brygadzistki poniżają ludzi,plotki to już nawet nie są,tylko wyzwiska przy wszystkich,obelgi przez brygadzistki aferzystki,co już starczy wiek mają tylko różaniec i pod piec.tak jest w tarnowskich górach,na chemecie.każdy chce się wyrwać do innej pracy.

vii

a jak wygląda płaca i praca techników?

Niezadowolona

Rozmowa rekrutacyjna bardzo nieprzyjemna, a pani zajmująca się rekrutacją zachowywała się z wyższością i jakby byla niezadowolona że w ogóle musi tam być. W firmie bylam tylko chwile ale atmosfera miejsca strasznie dołująca, nie polecam

Aleksandra

Zakłady Usługowe EZT otrzymały prestiżową nagrodę Gazeli Biznesu za rok 2018 w dzienniku Puls Biznesu. Była to 19 edycja rankingu. Firma znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm sektora małych i średnich przedsiębiorstw, gdzie brane pod uwagę były trzy ostatnie lata. Co Waszym zdaniem składa się na ten sukces?

@Aleksandra

Witaj Aleksandra, na ten sukces składa się kilka czynników. Z jednej strony jest to wysoka jakość świadczonych usług oraz prawie 30 letnie doświadczenie na rynku. Ponadto od lat staramy się rozwijać, a także działać zgodnie z zasadą: Dla nas ważny jest człowiek"! Ponadto jesteśmy firmą, która działa transparentnie. Zgodnie z kryteriami nagrody - umożliwiamy analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat.

Margolcia
@Aleksandra

Na ten sukces składają się zakłamani kierownicy i ich pupile , oraz osoby niepełnosprawne , które są wykorzystywane , firma utrzymuje się z nich !!! A słowa mojej kierowniczki ..." nie chcę słyszeć , że któraś nie zrobi czegoś , bo ona ma grupę "....pierwsza zmiana jest idealna , druga to woły robocze .

Aldona
@Zakłady Usługowe EZT S.A

szkoda tylko ,że samych ludzi z orzeczeniem przyjmujecie ,a później zamiast sprzątać to trzeba takiej osoby pilnować już nie mówiąc o tym żeby było widać że jest czysto po sprzataniu takiej osoby

boluś
@Zakłady Usługowe EZT S.A

ALE JAJA' ROZUMIA CO ROBISZ ZA CO CI PŁACOM' ALE TAKIEJ MYNTOWNI JAK CI CO CI PŁACOM ? POZRÓW ROSICZKA I PRRZIGŁUPA ! boluś.. znajom mie' jak mało kogo (usunięte przez administratora)

O mały włos
@Aleksandra

Napewno duży wklad w sukces firmy miał PFRON, który daje takim firmą możliwość dorabiania się na cudzym kalectwie i chorobie.

Witam , bardzo chciałbym przeprosić za ostatni wpis typu ze pan brygadzista (usunięte przez administratora) oraz pana od maszyny która składa w paczki kartony za to ze ich obraziLem , przepraszam również całą załogę z którą pracowałem ( niestety zostałem z niewiadomego przyczyny zwolniony) i niedostalem papierś ze zostałem zwolniony , a co tego ze tam sobie wynoszą z zakładu różne rzeczy niebem się wypowiadał bo za dużo pisania by było ale każdy zakład ma swoje zasady a jeszcze pytanie mam , PO CO JEST W ZAKLADZIE OCHRONA? MOŻE CI CO COŚ WYNOSZĄ MAJA UKŁADY? JEDNYCH PUSZCZAJA JEDNYCH SPRAWDZAJA , NIEROZUMIEM TEGO WOGOLE ALE TO NIE MOJA (usunięte przez administratora), JEŚLI CHCESZ SIĘ TAM PRZYJĄĆ TO NAJPIERW POMYSL POTEM TAM IDŹ PRACOWAC , TAKIE MOJE ZDANIE

xxx

firma wygrywa przetargi a co z ludźmi bo tych brakuje przykład TYCHY

co do firmy nie mam nic ale do tej grubej swini co na wózku zapierdziela i wrzeszczy po niepełnosprawnych to niechse w domu pokrzyczy , po piwie to już nawet niema co z nim gadać bo z istotą niewygrasz

Nieznajoma

Czy wczasy pod grusza przysługują bądź można się starać o zapomogi ?

Zuzka
@Nieznajoma

Też się zastanawiam ???? może ktoś odpisze

Monia 5171

Czy ktoś pracował/pracuje w Swarzędz i może wyrazić opinię?

Mirek

@Zakłady Usługowe EZT S.A dobrze po brzmi, a poszukujecie teraz ludzi?

łukasz
@Mirek

popytaj w Tychach ,Lear ,tam jest kilku do wymiany

@Mirek

LEAR Tychy

Co jaki okres czasu w Zakłady Usługowe EZT S.A można ubiegać się o podwyżkę?

Bub

Podwyżki są Ok tak z ciekawości czy firma daje co miesiąc paski wypłaty?

@Bub

nie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Usługowe EZT S.A - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Zakłady Usługowe EZT S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Usługowe EZT S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Usługowe EZT S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Usługowe EZT S.A?

Kandydaci do pracy w Zakłady Usługowe EZT S.A napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Usługowe EZT S.A
2.3/5 Na podstawie 158 ocen.

Zakłady Usługowe EZT S.A