logo EZT S.A.

EZT S.A.

Sosnowiec

Opinie o EZT S.A.

Julitk997 2016-11-02 16:13
KUBA- Te oszczerstwa kierowane do kierownika i brygadzistki to
się do sądu nadaje a to pięknię piszą byli pracownicy tej firmy któż y zostali zwolnieni za arkohol i bumelki a może to były pan kierownik który zatrudniał 30 osób a brygadzistka była jego kobieta która nic nie robiła a kasę dostawała i on robił przekręty nawet płyny sprzedawał konkurencyjnej firmie a pracownicy którzy zostali lo nie umieli normalnie pracować i wykonywać poleceń to woa głupoty pisać lepiej się weźcie za pracę jak te dwie panie o których tak ładnie piszecie jakoś normalni ludzie pracują i nie narzekają ja osobiście małe kontakt z jddna z wymienionych pan i mam inne zdanie na ten temat wiec chłopie zastanów się ze psuje reputację firmie tez to może wytrzeźwień i przemysł sprawę pozdrawiam
2
KASIA PRACOWNICA ALICJI Z M1 !!!!!! 2016-11-02 20:45
KURDE jak można jestem pracownikiem firmy EZT i właśnie pracuje na M1 W ZABRZU i nic nie zauważyłam nie pokojącego wręcz przeciwnie!!!!!!!!!! Jest super!!!- ALICJA -złota babka pomocna w każdej sytuacji prywatnie czy służbowo! jak trzeba to stanowczo tupnie noga ale ile można gadać do ludzi bez mózgu bO ona musi z takimi pracować !!!! Użerać się bardziej!! ile razy jak trzeba to kase pożyczy?? odwiezie do domu??? doradzi!!!! pomoże!!! mało pomaga ale dla niektórych to mało!!! Tak nie możecie przeżyć jak kogoś zwolni ale zaznaczam że nigdy bez podstawnie nie zwolniła !!!!! Tylko kogo??? Pijaków lebrów i brudasów a nie czarujmy się nie pisał tego kuba !!!!! tylko te dwie brudaski które nasza KIEROWNICZKA wyrzuciła z pracy za co???? Za brud , lenistwo itp. Ale Pani Alu GRATULACJE za to bynajmniej nie ma fermentów, kłótni, brudu no i co najważniejsze PIENIĄDZE i RZECZY nie nikną z maszynowni!!!!!!! Iza też super koleżanka , jaka rodzina ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chamie jeden to że ma dzieci wychowane i jej pomagają to żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska bo ty masz dzieci bez kompletnego wychowania !!! Chłopaki są kul !!! Kierowniczko jesteś super i nie słuchaj co te świnie gadają albo?? Słuchaj bo ci czegoś zazdroszczą!!!!!!!!!!!!!! A ty Pani Ala jest ZAJEBISTA!!!!!!!!!!!!!!
2
BOGUŚ 2016-11-02 20:50
TAK JA PRACUJE TAM JEŻELI CHODZI O M1 W ZABRZU!! JEST SUPER KIEROWNICZKA OK PRACOWNICY TEŻ WAŻNE ŻE KASA SIĘ ZGADZA I NA CZAS TERAZ ŻADKO!! POLECAM PANIĄ ALE!!
1
kasia567 2016-11-03 08:37
Hej ty to masz rację z tymu ludźmi na m1 tylko mało opisalas wiec jeżeli slynny kuba oszust i przekręt ma cos do powiedzenia to niech przyjdzie powiedzieć to panią w oczy kozak!!!! Bo to żaden kuba tylko dwie brudsy ktore pani ala wyzucila z pracy za co jej bardzo dziekujemy nie ma plot fermetu smrodu a przede wszystkim nie ma kradzierzy w maszynowni jestem odmaja tego roku zatrudniona w tej firmie od roku nie zauwazylam nic nie pokojacego a to ze ktos nie moze sie podporzatkowac Pani ali i pani izie ze sa wymagajace i nie toleruja pijanstwa i zlodziejstwa a wogule pani ala jest kierownikiem od 11 lipca a wszyscy pracownicy poptzedniego pana kierownika byli nauczeni tylko lazenia po obiekcie i robiwnia dobrego wrazenia dla tego zostal zwolniony moze o nim ktos tak mugl napisac a nie o tych osobach jakos poprzyjmowane zostaly nowe panie i panowie i nikr nie ma nic do zarzucenia a jak chodzi opania ize to zycze wszystkim tak dobrzewychowamych i uczynnych dzieci ktore czasami pomagaja mamie w pracy za dziekuje dziewczyny nie przejmujcie sie to czysta zazdrosc pozdrawiam
Bogus 2016-11-03 08:40
Hej pracuje na parkingu w m1 w zabrzu jest super!!!! Kierowniczka super babka pomocna miła i uczynna . polecam z calego serca. Pozdrawiam
2
Bożena K. 2016-11-03 16:34
Teraz czytam te brednie! Co ty idioto piszesz znasz tą kobietę, ??? Ja na miejscu Alicji zglisilabym sprawę tam gdzie trzeba!!! Pracuje z tą kobieta już od 3 lat!!!!!! I nie zgadzam się z tym ci piszesz ile ludzi tyle opinii ale my jako obecni pracownicy i byli możemy z całego serca polecić tą dziewczynę złota dziewczynę na kierownika obiektu jest wymagająca i dobrze sobie radzi i w tym jest ból! !!!! Bo co nie chciała Cię przyjąć albo Cię wyrzuciła z pracy za co????? Napewni za dobre uczynki hahaha nikt ale to nikt by nie napisał czego takiego ze zdrowym rozsądkiem! !!!!!! Zastanów się nad swoim życiem i nad tym co robisz bo mize być pip i dyrekcja ezt a nawet dyrejcja m1 nie damy nic powiedzieć na naszą Alicję! !!!!! Zapraszam na rozmowę w oczy !!!!
1
PREZES 2016-11-06 12:57
Pozdrowienia z Pcimia Dolnego dla P. Katarzyny z Krakowa
2
Przemek 2016-11-06 14:05
Szanowny Kubo .
Nie zgodzę się z twoją opinią pracuje tam już od roku i miła atmosfera jest w firmie . Kierowniczka Ala jest bardzo dobrą kierowniczką nie to co poprzedni kierownik P.Ferdek , to on sprzedawał środki czystości firmie Aspen i to on miał 100 umów na ludzi którzy nie pracowali w firmie . Nie dawał dnia wolnego , wrzeszczał po ludziach , poniżał ich i robił wiele innych przekrętów . Firma teraz funkcjonuje lepiej z kierowniczka P.Ala i brygadzista P.Iza . I proszę takich opinii nie dawać jak się nie pracowało w tej firmie . Pozdrawiam
1
danio 2016-11-08 07:00
Ten Kuba to jakiś ograniczony jest ale taki zawiedziony pracownik bo Pani Alicja równa babka nie da se w kasze napluć!!!!! i dobrze bo nikt nie wiem z kim ona musi pracować - za wytrzymałość nagroda nobla jej się należy!! Pracowałem u niej i było SUPER!!!!!!! złota babka , szkoda że dałem się namówić na przeniesieni do Bożeny J na śląski rynek tam to się dzieje dopiero jak kierowniczka ( niby ) jak sobie zatrudniła męża Islama o 25 lat młodszego !! WSTYD !!! i się panoszy bo mężulek przyjeżdza w białej koszuli do pracy nawet się nie przebiera i wychodzi w białej ludzie muszą tyrać a on przy biurku przesiedzi i do domu jedzie ale za 8 godzin zapłacone ma!!!!! Nikt nie reaguje z EZT na to ! Ale kto zareagować jezli Pani Dyrektor to przyjaciółka Bożeny J tak sama Bożena twierdzi i opowiada pracownikom tak!!!! na obiekt pokazuje się jak na lekarstwo szok !! Tam musiał by się ktoś przyjżeć!!!!!
1
Ona 2016-11-08 17:20
Hej Danii ma rację ja też jestem byłym pracownikiem Bożeny kierowniczki regionalnej , kto ja wybrał? ??? Ludzie chyba w ezt byli pijani albo za kasę nawet nie potrafi z ludźmi rozmawiać chce udawać Panią a słoma z butów wystaje szok już nuegdy nie chcę słyszeć o ezt po pracy u Bożeny ktorej nigdy niema tylko ludźmi się wysluguje a ona nie umie dodać 2 do 2 SKANDAL! !!!!!!!
4
Monia 2016-11-12 17:58
Hej ja jestem obecnym pracownikiem i potwierdzam ze z ulomna babą nie da się pracować właśnie zbieramy grupkę ludzi którzy pójdą do sądu na Bozene i do prezesa bo dyrektorka nie reaguje dupne przyjaciolki od kieliszka bo tak opowiada Bożena dostała służbowy samochód iI nikt tego nie widzi ze wozi wnuki sluzbowka fotelik dziecięcy w samochodzie z ezt. Jestem ciekaw czy wszyscy tak mogą? ????? Nie zna przepisów pracy wyłowić się nie umie wstyd dla ezt? !!!!!!!!!!
1
hugo 2016-11-12 20:12
Szok to mało powiedzieć teraz przyjęli sprzataczke z galerii na kierownika haha sprzątaczka z kibli!!! Kasia gratulacje
3
MLO 2016-11-13 19:37
JA TEZ PRACOWAŁAM POD NIĄ SZOK LUDZIE ODRADZAM TO JEST MÓŁ BAGIENNY I JESZCZE ZE SWOIM O 30 LAT MŁODSZYM RUMUNEM BABA NA PRACY SIĘ NI ZNA UDAJE ZE POTRAFI A LUDZIE ROBIA ZA NIĄ WSPÓŁCZUJE HENIOW IKTÓRY ODWALA CAŁĄ ROBOT ZA NIĄ !!!!!! ZADKO KIEDY TELEFON ODBIERA WOZI SŁUŻBÓWKĄ WNUKI TEN JEJ RUMUN JEŻDZI SŁUŻBÓWKĄ JESTESMI CIEKAWI CZY PREZES WIE O TYM???? ALE PLANUJEMY JECHAĆ I POWIEDZIEĆ WSZYSTKO!!!!! TERAZ ZATRUDNIŁA KASIE SPRZĄTACZKĘ KTÓREJ NIKT NIE CIERPIAŁ W PRACY TERAZ JEST PANI KIEROWNIK!!!!!! PRACUJESZ JAKO SPRZATACZKA???? IDZ DO EZT ZOSTANIESZ KIEROWNIKIEM !!! KASIA TERAZ SIE PANOSZY A NA KIBALACH BYŁA !!! SŁOWNICTWO OD NIEJ NIE MA SŁÓW NA TO KU.... I HU... NA POŻĄDKU DZIENNYM PANI DYREKTOR WSTYD!!!!!!
2
Ola 2016-11-14 13:25
Nieprzestrzeganie czasu pracy przez pracodawcę, zgodnie z art. 281 pkt 5 kodeksu pracy
2
ja 2016-11-14 14:00
Czas pracy osoby niepełnosprawnej nie może przekraczać 8 godzin na dobę i 40 godzin tygodniowo. Osoby niepełnosprawne zaliczone do znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności – do dnia 31 grudnia 2011 r. – mogą pracować jedynie do 7 godzin na dobę i 35 godzin tygodniowo.
W EZT sie do tego nie stosują.

Pracownikowi niepełnosprawnemu legitymującemu się orzeczeniem o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności przysługuje ponadto zwolnienie od pracy w celu wykonania badań specjalistycznych, poddania się zabiegom leczniczym lub usprawniającym, a także w celu uzyskania zaopatrzenia ortopedycznego lub jego naprawy, jeżeli czynności te nie mogą być wykonane poza godzinami pracy. ŻEBY ZROBIC BADANIA MUSIAŁEM WZIĄŚĆ URLOP WYPOCZYNKOWY.

Podstawa prawna - art. 14 – art. 20 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz.U. z 2011 r. 127, poz. 721 z późn. zm.).
3
Pozory mylą 2016-11-15 12:14
Firma bardzo dobra pracowników szanują jak mało gdzie białe koszule krawaty dopięte wszystko na ostatni guzik ....
2
Mami 2016-11-17 07:33
Ja mam złą opinię na temat przełożonej co do firmy to wszystko ok płacą zawsze na czas , nadgodziny wypłacają także więc firma wporzo !! a co do Pani Bożeny J to porażka totalna nawet szkoda słów żeby to opisać !!!! Czy zarząd Ezt nie widzi tego???? przecież z nią się nie da pracować!!!! D.......L totalny z wnukami przyjeżdza na obiekt służbowym autem !! Haha albo ten jej czarnoskóry Pan jezdzi jej służbówką!!! Baba nie potrafi do 3 policzyć bo wysługuje się ludzmi a potem mówi że ona ma dobre wyniki szkoda słów!! Pani Dyrektor ma klapki na oczach bo to dwie koeżanki zawsze Bożena się tym chwali !!! Ciekawe czy Prezes wie co sie dzieje???>
3
kitaa 2016-11-17 10:30
ja za to w temacie kieliszka... znam taką co pod wplywem autem jezdzi i nie jest to ta pani o ktorej wy piszecie . Ale uwazam ze karma wraca i licze na to ze kiedys ją skontrolują
4
Kasia 2016-11-21 11:17
główny prezes EZT to nie doszły ksiądz tam niema z kim rozmawiac wyżej
4
janina 2016-11-25 12:04
Pracowałam w EZT kilka lat. Potem przeszłam do innej firmy. Obecnie wróciłam do EZT.
To co tu przeczytałam jest troche przerażające. Na naszym obiekcie wszyscy mamy wypłate na czas, zawsze w terminie. Urlopu zawsze dogadujemy i uzgadniamy. Teraz paczki świąteczne odebraliśmy. Ludzie? czego wy chcecie? podzielony czas pracy w okresie świątecznym. Ale to trzeba dobrej woli i zrozumienia po obu stronach -my pracownicy i kierownik.
2
Była 2016-11-27 17:48
Ludzie nie znają granic zazdrości. Dlaczego oczerniają kogoś na portalach zamiast powiedzieć to prosto w oczy. Pacowałam z p. Kasią i było wszystko ok. Załatwiła co było potrzeba, wiele razy sama pomogła. Co z tego że została kierownikiem chociaż kible myła. Widocznie myła je bardzo dobrze. Najwięcej mają do powiedzenia ci którzy przepracowali po dwa dni. Wypłaty na czas, raz w roku piknik rodzinny i paczki dla dzieci. Pozdrawiam cię Kasiu :)
3
Ano 2016-11-28 13:47
Kasie nie martw się to jest tylko zazdrość.
2
ANIA 2016-11-29 19:49
JA ( usunięte przez administratora ) JAK MOŻNA PISAĆ TAK O DRUGIEJ OSOBIE KOZAKI ZA PIĘĆ GROSZY BOJĄ SIĘ SPOTKAĆ I POWIEDZIEĆ TAKIE RZECZY W OCZY BO CO???? BO JESTEŚCIE TYMI PRACOWNIKAMI MAJOWYMI I ŻAL WAM DUPĘ ŚCISKA ŻE KTOŚ JEST NA TAKIM STANOWISKU A NIE INNYM ???? MOŻE SOBIE ZASŁUŻYŁA CO??? NAWET JEŻELI NIE TO [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] TO KOGO OBCHODZI !!!!!! BO CO ZARABIA LEPIEJ?????? BO SŁUŻBOWE AUTO??? HAHA NO TAK BIEDNE ŻULKI NAWET ROWERA NIE MAJĄ TO W OCZY KOLE MOJE ZDANIE JEST TAKIE TRZEBA BYŁO SIĘ UCZYĆ !!!!!!! LUB DOBRZE KOMBINOWAĆ!!!! ALE JAK KTOŚ MA DWIE LEWE RĘCE TO BĘDZIE NA TAKIM STANOWISKU JAK JEST W OBECNEJ CHWILI ALBO JESZCZE LEPIEJ BEZ PRACY!!!! BO NAPEWNO BOŻENA WYRZUCIŁA TE OSOBY Z PRACY I MYŚLĄ O SORRY NIE MYŚLĄ ŻE OPISZĄ TĄ SPRAWE NA PORTALU TO ZWOLNIĄ JĄ Z PRACY ŻENADA!!!!! DLAMNIE TO TY JESTEŚ JAKIMŚ BEZ MÓZGIEM TOTALNYM ŻEBY OBCZERNIAĆ LUDZI I ICH POCHODZENIE!!!! A MY WŁAŚNIE LUBIMY RUMUNÓW, CZARNOSKÓRYCH I TUNEZYJCZYKÓW PRZYSTOJNIAKI !!!! TEN KTO TO PISZE NAWET PSA NIE MA I DOBRZE BO WSPÓŁCZUJĘ !!! kURWA SZOK CO O PANI ZAZNACZAM PANI DYREKTOR TO NIE SPOTKAŁAM LEPSZEJ OSOBY PO PROSTU TO JEST ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU !!!!!!!!!!! KAŻDEMU ŻYCZĘ I TO Z CAŁEGO SERCA ŻEBY MIEĆ TAKĄ DYREKTORKĘ DO TAŃCA I DO RÓŻAŃCA!!! KOBIETA DO RANY PRZYŁOŻYĆ A JAK PIJĄ TO ZA SWOJE!!!!! NAPEWNO NIE ZA WASZE !!! W FIRMIE WYPŁATY ZAWSZE NA CZAS DODATKI PACZKI ITP. WSTYD DLA EZT ŻE ZATRUDNIALI TAKICH UŁOMÓW ALE CZŁOWIEK UCZY SIĘ NA BŁĘDACH. TYLE MAM DO POWIEDZENIA A RESZTA JAK CHCE TO NIECH MNIE W D...........E POCAŁUJE.!!! POZDRAWIAM SERDECZNIE TYCH KTÓRZY ZASŁUGUJĄ NA TO ANIA!!!!!!!!
2
Radosny 2017-01-04 18:38
Firma super tylko część ludzi do wymiany!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Mateusz 2017-01-16 12:12
Zostałem zwolniony z EZT bez podania przyczyny firma hyjem podszyta
2
kasia 2017-01-18 14:14
Proszę o informację jakie świadczenia socjalne są dostępne w EZT bo zatanawiam się nad przyjęciem, czy jest zwrot za leki? paczki dla dzieci? turnusy?
Pozytywny 2017-01-23 10:26
EZT to fajna firma szkoda , że czasami trafiają się w niej ludzie zupełnie dla których praca jest karą. Oczernianie innych oraz firmy, która daje nam życie jest obrzydliwe. Jak się komuś nie podoba zawsze może pracować w innej firmie. Ja jestem zadowolona z pracy.
2
Pawel 2017-01-26 22:17
W Radomiu pani (usunięte przez administratora) pozwalniała najlepszych pracowników bo byli nie wygodni brygadzistce i jej przydupasowi Agnieszce a pozostawiała takie nic na zleceniu i nikt tam nie chce pracować bo oszukują ludzi na godziny a nie długo pani Urszula będzie sama robiła M1 Radom nie polecam I pozdrawiam panią Ule która mnie wyrzuciła bo myślała że ja taki sam głupi jak i reszta ...
1
Marzena 2017-01-31 10:03
Ciekawe ile na godzine płacą na umowie zlecenie ?
bet 2017-02-04 14:12
A ja zamierzam tam pracować.Pani asystentka Prezesa zapewnia że to dobry i uczciwy facet.Sprawdze jak tam jest i jeśli okaże sie że to dziadostwo to wszystko tu opiszę.Ale póki co musze sam sprawdzić jaka jest prawda.Jak widać po wpisach oceny są różne.
Ala 2017-02-06 15:02
Nie ty jeden. Nie szanują ludzi
2
Nadzieja 2017-02-07 18:33
Nie mają chyba żadnych nowych ofert a szkoda bo chętnie bym u nich pracował. Jak ktoś wie o ewentualnych ofertach proszę o informacje! Mała rotacja to ludzie trzymają się pracy.
1
gość 2017-02-08 20:01
A na jakim stanowisku zamierzasz pracować
Damian 2017-02-09 12:51
Nie polecam pracy w EZT w Radomskim M1 brygadzistka szoruje kible i nie szanuje pracowników do tego zatrudniają ludzi bez umowy żeby nie placić 9.70 zł na godzinę a kierowniczka mówi jak ci się nie podoba to idz do domu
1
Ala 2017-02-09 14:53
Jak się nie sprawdzisz albo komuś podpadniesz to na twoje miejsce są już następni.
Tam nikt długo nie pracuje , taka polityka nowa miotła zawsze lepiej zamiata.
Oni nie liczą się z nikim, ludzi nie szanują, w tamtym roku to zwolnili nawet prezesa.
4
MATEUSZ 2017-02-10 12:19
NIE POLECAM TEJ FIRMY OSZUKUJĄ NA KASE
2
Radek 2017-02-12 19:01
Czy EZT ma jakieś oferty pracy dla osób pełnosprawnych czy tylko dla niepełnosprawnych? Szukam pracy tu mi pasuje.
Hania 2017-02-17 21:28
Pracowałam krótko, bo takiego syfu i mobbingu dawno nie spotkałam, dlatego nie będę oceniać całości firmy na podstawie swojego krótkiego doświadczenia, ale może komuś przyda się informacja, że firma notorycznie oszukuje na wypłatach osoby niepełnosprawne (dowiedziałam się o tym, ponieważ jedna kierowniczka ma zbyt długi język i jakoś odnoszę wrażenie, że była dumna z tego faktu). Kolejne minusy: brak terminowego wynagrodzenia, brak jakiejkolwiek odpowiedzi na telefony/SMS-y w tej sprawie (dopiero po osobistej interwencji bzdurne tłumaczenia ze strony kierowniczki). Nie polecam żadnej szanującej się osobie, praca sama w sobie jest bardzo OK, ale mobbingowa otoczka wokół tego syfu to jakaś paranoja. Trzymać się jak najdalej.
5
gumiś 2017-02-22 09:08
Ja pracuje na sortowni w Gliwicach od 4miesiecy i ani razu nie było problemu z wypłat zawsze w terminie a nawet przed a co do kierownika bardzo w porządku nie mogę złego słowa powiedzieć.
Radek 2017-02-22 23:09
Myślę, że EZT nie zasługuje na takie opinie. Jeśli nawet coś było nie tak należy zgłosić gdzie trzeba. Pracuję dla nich i mam dobrą opinię, całkiem dobre zarobki.
obca 2017-02-25 17:28
ha,ha,ha
Ewa 2017-02-26 15:24
Potwierdzam firma dno niestety moja umowa wypisana z 2 tygodniowym opoznieniem , godziny sie nie zgadzaja a kierowniczka Kasia przeklina jak przecinki,nawet grozi ze komus przypierd.....DNO.
4
Anna 2017-02-26 22:03
Pracuję na obiekcie w Sosnowcu i powiem że wypłata zawsze jest na czas nawet wczesniej,pani kierownik dba o pracowników, przyjeżdza z ciastem,uśmiecha się do nas.Mamy zgraną paczke wsród pracowników i naprawde nie jest to zla praca.
1
Weronika 2017-02-27 15:30
Czy ktoś był już na rozmowie kwalifikacyjnej do firmy EZT S.A.? Jak wrażenia? Macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów?
Weronika 2017-03-01 08:53
@AAA, masz jakieś pytanie?
1
Z........ 2017-03-15 14:05
Potwierdzam Kasia jest wulgarna i bezczelna nue da sie oracowac przy niej ale nuc dodac nuc ująć jej przełożona na nic nie reaguje nawet jak się dzwoni ti nugdy telefonu nie odbiera a jyz niewiem czy kiedyś byla u nas na obiekcie, prosilismy tyle razy ale zero odeztylko kasia tylko twierdzi ze Bozenka zapracowana jest siedzac w centrali porażka nie polecam firmy mibbing i poniżanie
2
Biszu 2017-03-15 18:31
Potwierdzam z Bozena i Kasia nie da sie pracować szkoda słów bo i tak nikt nie reaguje na skargi a dyrektorka juz na Bozene nie da se nic powiedzieć. Tylko jej dupe kryje! !!!!wstyd dla firmy ze maja takich kierowników! !!!!! Może jakby ktoś przyjął skargę bylo by inaczej ale zero reakcji to sa dna naprawdę! !!!!
2
sławek 2017-03-21 15:56
W RADOMIU JEDEN WIELKI MOBBING NIE POLECAM TEJ FIRMY OSZUKUJĄ NA KASE JAK TYLKO MOGĄ I PRACOWNIKÓW PANI ULA NIE SZANUJE
Ira 2017-03-21 20:24
Hej prawda prawda prawda pracownik dhl zabrze pani Bożeny nie widzialam nigdy a troszkę pracuje nawet telefonu na ie dobierała kazdy problem myśleliśmy rozwiązać same szok pani regionalna haha zarzad sie skarżył to kazała kłamać ze była to jest porażka z tą kobietą niewiem po co firma trzyma takich ludzi teraz jest pan Robert wszystko ok super facet a nawet kolega ktory przyjdzie i pomoże robi z nami ti jest kierownik. Dziękuję
1
Miro 2017-03-22 21:47
Kurde co dużo gadac bezczelne i bozena ikasia szok dla ezt wstyd pani regionalna ale nikt jej nie zna haha no chociaż raz przez ok 6 miesięcy byla jeszcze jakiś obcy priwadzil sluxbowke i fotelik z dzieckiem hahaha. Szok wstyd
1
Zostaw swoją opinię o EZT S.A. - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EZT S.A.