Opinie o Zakłady Usługowe EZT S.A w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Usługowe EZT S.A. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Usługowe EZT S.A o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Usługowe EZT S.A w Sosnowiec

Enderson

Nie zastanawia Was to, że większość negatywnych opinii - konkretnych i popartych argumentacją bardzo szybo znika z tego portalu? Rodzi się pytanie o obiektywizm takich serwisów - albo piszemy i dzielimy się opiniami, albo zostawiamy to co nam wygodne. Ale do meritum - EZT S.A. cieszy się statusem zakładu pracy chronionej - w związku z czym osoby z orzeczeniem mają tu pewne swoje prawa. Jakie? To poniżej: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/204918 http://idn.org.pl/sonnszz/upr_nipeln.htm A tu trochę, jakie korzyści czerpie z tego sama firma: https://rynekpracy.pl/artykuly/zatrudnianie-osob-niepelnosprawnych-co-zyskuja-pracodawcy Czytajcie i orientujcie się póki nie zostanie usunięte. Pozdrawiam

@Enderson

Witam, oczywiście firma EZT S.A jest zakładem pracy Chronionej i każdy pracownik ze statusem niepełnosprawności jest o tym informowany przy zatrudnieniu, jak również o możliwościach i formach pomocy, a ponadto zawsze może dopytać w Dziale Personalnym oraz za pomocą Help Desk

Radosław

Może ktoś wie czy praca dla kierownika obiektu w Kołobrzegu jest jeszcze aktualna? Jak się pracuje w firmie? Jakie nastroje panują, dla mnie to jest ważne!

@Radosław

Oferta dotycząca stanowiska Kierownik Obiektów w Kołobrzegu jest już nieaktualna

Patronat

Jaki jest powód, że firma potrzebuje tak dużo osób na stanowisko dozorcy i osób do sprzątania? Interesuje mnie etat BHP i mam zamiar aplikować. Chciałbym dowiedzieć się coś więcej o firmie i o ludziach?

Gabriela
@Patronat

Zawsze można zobaczyć na stronie internetowej firmy czym zajmuje się firm i jakie świadczy usługi, wtedy odpowiedź na zadane pytania będzie oczywista. Natomiast, aby dowiedzieć się więcej o firmie i ludziach, którzy w niej pracują, wystarczy wziąć udział w procesie rekrutacji i tym samym dowiedzieć się u źródła.

Radek

Jeśli ktoś ma kwalifikacje na lepsze stanowisko zawsze może startować.

Specjalista ds. Marketingu

Rozmowa z działem HR, II etap z kierownikiem.

Rzeczowe.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Witam, jak najbardziej proces rekrutacji jest w toku. Zapraszamy do aplikowania przez rekrutacja@ezt.pl lub osobiście w siedzibie firmy w Sosnowcu

Justyna

Czy EZT potrzebuje w dalszym ciągu kierownika regionalnego? Jestem bardzo zainteresowana tylko chciałabym dowiedzieć się od pracowników kilka informacji o firmie, o pracownikach i atmosferze w pracy.

Weronika

@Radek oferty pracy EZT S.A. możesz znaleźć na portalach ogłoszeniowych. Firma obecnie poszukuje kandydatów na stanowiska - Kierownik Regionalny oraz PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI. @PAWEL dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie? Uargumentuj swoją wypowiedź.

PAWEL

NIE POLECAM PRACY W EZT.SA

Radek

Czy EZT ma jakieś nowe oferty pracy? Szukam pracy dla niepełnosprawnej osoby.

@Radek

Firma EZT w związku z nowo pozyskanymi obiektami prowadzi obecnie rekrutacje we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie oraz na terenie województwa śląskiego. Zachęcamy do kontaktu z Działem Rekrutacji

Weronika

@Adolek w takim razie najlepszym rozwiązaniem byłoby zgłoszenie zaistniałej sytuacji do kierownika/dyrektora.

Weronika

@Bobo, mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy naprawdę uważasz, że w owej firmie można spotkać się z tym zagadnieniem?

Weronika

Chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w firmie? Koniecznie zapoznajcie się ze stroną internetową EZT S.A. oraz z zakładką 'aktualności' - http://ezt.pl/category/aktualnosci/

Radosny

EZT poszukuje pracownika do rekrutacji, składam cv i co wy na to?

Gregor

Widziałem ostatnio ofertę pracy dla koordynatora ds. czystości sieci sklepów. Czy dowiem sie na tym forum cos więcej? Jakie wynagrodzenie wchodzi w grę? Jaki zakres obowiązków? Jak się pracuje w EZT ?

Weronika

@AAA, masz jakieś pytanie?

Weronika

Czy ktoś był już na rozmowie kwalifikacyjnej do firmy EZT S.A.? Jak wrażenia? Macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

Pracuję na obiekcie w Sosnowcu i powiem że wypłata zawsze jest na czas nawet wczesniej,pani kierownik dba o pracowników, przyjeżdza z ciastem,uśmiecha się do nas.Mamy zgraną paczke wsród pracowników i naprawde nie jest to zla praca.

rew
@Anna

Uśmiecha się do nas (usunięte przez administratora) szalona!

Radek

Myślę, że EZT nie zasługuje na takie opinie. Jeśli nawet coś było nie tak należy zgłosić gdzie trzeba. Pracuję dla nich i mam dobrą opinię, całkiem dobre zarobki.

gumiś

Ja pracuje na sortowni w Gliwicach od 4miesiecy i ani razu nie było problemu z wypłat zawsze w terminie a nawet przed a co do kierownika bardzo w porządku nie mogę złego słowa powiedzieć.

Radek

Czy EZT ma jakieś oferty pracy dla osób pełnosprawnych czy tylko dla niepełnosprawnych? Szukam pracy tu mi pasuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Usługowe EZT S.A - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Zakłady Usługowe EZT S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Usługowe EZT S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Usługowe EZT S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Usługowe EZT S.A?

Kandydaci do pracy w Zakłady Usługowe EZT S.A napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Usługowe EZT S.A
2.3/5 Na podstawie 158 ocen.

Zakłady Usługowe EZT S.A