Opinie o Grupa Kapitałowa Specjał w Długołęka Aleja Jana Pawła Ii 80 lok. 5

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Kapitałowa Specjał. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Kapitałowa Specjał o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kapitałowa Specjał w Długołęka Aleja Jana Pawła Ii 80 lok. 5

ss specjał

Hejka ludzie. Za jakiś czas przeprowadzam się do Wrocławia, pracowałem na "dwójce" (kto wie ten wie o co biega) 3 lata. Czytając komentarze widzę że takie samo łajno jak i u nas. Ale mam kilka pytań bo rozważam złożyć tam cv przynajmniej na start. Więc, jak sytuacja z kasą? U nas jakiś czas temu podnieśli do tego 1500 minimum (mam aktualne info bo znajomi jeszcze robią). Jak u was z kasą? Jak ze zmianami? Czy magazyn jest duży? Jaki skład i czy ludzie w miarę się ze sobą trzymają? (To był w naszym oddziale akurat najlepszy plus).

bezrobotny

PH - 2013-02-21 14:35:17 Ta firma zawsze mało płaciła.Trochę mnie rozbawiła ta wypowiedź, podaj mi firmy gdzie masz takie zarobki, gdzie wszyscy są zadowoleni;-). Niestety muszę Cię rozczarować takie czasy, bezrobocie duże i z pracą jest ciężko więc zarobki też nie wielkie. Wiadomo każdy chce zarabiać więcej, ciężko wyżyć za najniższą krajową, ale chyba lepiej jest mieć to 1 100 zł niż nic. Wczuj się w sytuację tych którzy nie mają pracy!

Karo

Nie licz na zbyt wiele.

Gregor

Czy duża jest rotacja wśród PH ? Jaką ma podstawę taki PH ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Grupa Kapitałowa Specjał się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
xxx

Zadaniem nowoczesnego i odpowiedzialnego przedsiębiorcy jest stworzenie określonej kultury organizacyjnej firmy, która to na pierwszym miejscu stawia – oprócz jakości produktów, usług i procesów – kapitał ludzki. O sile Grupy Kapitałowej Specjał oraz jej sukcesie stanowią ludzie, ich poświęcenie i ciężka praca. Dobre funkcjonowanie dużej organizacji zależne jest od właściwego działania wszystkich jej elementów, dla tego dla naszej firmy ważny jest każdy pracownik – podkreśla [usunięte przez moderatora], Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej Specjał. Slogan czy prawda oto jest pytanie ?

xxx

Szanowny GOŚCIU Wytłumacz w jakim celu kopiujesz te slogany ze strony Specjału. SAMA PRAWDA ????? CZYJA I O CZYM ????

alfik

Zostałem zwolniony bez podania przyczyny i bez cienia współczucia. Nie czuje sie winny ale jest mi [usunięte przez moderatora] przykro. Najgorsze sa tam plotki trzeba uważać co i komu sie mowi. Szefostwo beznadziejne [usunięte przez moderatora] i kpina. Kasy zarabiają jak lodu a zwykłego pracownika traktują jak śmiecia.

Gol

Jak ktoś nie musi to niech się tam nie pcha.

Wowa

Nie polecam.

PH

Ta firma zawsze mało płaciła.

Oddział we Wrocławiu rozpoczął swoją działalność w dniu 12.04.2010 r., kiedy to GK Specjał dokonała przejęcia firmy Era - przedsiębiorstwa o blisko 20 letniej tradycji, będącego własnością i zarządzanego przez dwie rodziny: [usunięte przez moderatora] oraz [usunięte przez moderatora]. Slogan reklamowy, którym firma posługiwała się przez lata - „ERA WSZYSTKIE TOWARY ZAWIERA” najlepiej oddaje charakter i rodzaj prowadzonej dystrybucji, prowadzonej również do dnia dzisiejszego na hali cash&carry oraz w systemie przedsprzedaży z dowozem do klienta. Historia firmy Era nacechowana była troską o klienta oraz dbałością o dobre imię przedsiębiorstwa firmowane przez właścicieli. Od czasu połączenia struktur obydwu firm, poprawie uległy warunki handlowe proponowane klientom wynikające ze skali zakupów GK Specjał i szeroki marketing, który zawsze znacząco wspiera sprzedaż w firmie Specjał. Już od pierwszych dni sprzedaży klienci Ery objęci zostali programem lojalnościowym, kontrahentom proponowane są również cykliczne gazetki promocyjne, zawierające wyjątkowo atrakcyjną ofertę oraz inne akcje marketingowe. Znaczącemu poszerzeniu uległ asortyment oferowany w oddziale, na dzień dzisiejszy jest to ponad 5000 indeksów w szerokiej gamie grup towarowych. Sama prawda :-)

Kawa

W tej firmie zawsze mało płacili z tego co mówią jej obecni i byli pracownicy. W związku z sytuacją na rynku pracy na pewno ni się w tym temacie nie zmieni.

Gregor

Raczej nie zdążą z tą przeprowadzką.

Ok

Ciekawe czy otworzą w nowej hali cash & carry ?

Ok

Ma to podobno być w marcu.

Ja słyszałem, że przenoszą się w okolice Kiełczowa we Wrocławiu.

?

Jeden z zarządzających tym oddziałem był wiceprezesem w firmie Rop-Pol, która już nie istnieje. Ogłosiła upadłość. Wszystko na temat.

krzysiek sydo

odpowiedzialnosc podpisana wiec cisza wszyscy juz usidleni

ciekawy

to co rozumiem , że1600 i żadnej premii? to gdzie oni takich ludzi znajdują?

cichy

Witam.aplikowałem do tej firmy na stanowisko kierownika.I na samym wstępie mowie aby NIKT nie wysyłał tam swojego CV. na kierownika daja 1600 zł netto a na magazyniera 1300 zł netto.Władze tej firmy myśla ze ludzie to [usunięte przez moderatora] bez mózgu.... a gdzie tu dojazd itp???DRAMAT.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kapitałowa Specjał - Długołęka

• Jak się pracuje w Grupa Kapitałowa Specjał?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kapitałowa Specjał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Kapitałowa Specjał?

Grupa Kapitałowa Specjał
1.9/5 Na podstawie 87 ocen.

Grupa Kapitałowa Specjał