Opinie o Grupa Kapitałowa Specjał w Długołęka Aleja Jana Pawła Ii 80 lok. 5

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Kapitałowa Specjał. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Kapitałowa Specjał o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kapitałowa Specjał w Długołęka Aleja Jana Pawła Ii 80 lok. 5

samotny

Pracuję w tej firmy kilka miesięcy, na początku obawiałem się bo różne były opinie, jednak muszę powiedzieć że jest mi tam dobrze. Jest fajny zespół (oczywiście zdarzają się przypadki szczególne:D ), wymagać wymagają, ale dzięki temu jest porządek i każdy wie co ma robić. Z tego co słyszę to jest dużo lepiej niż wcześniej, nie wiem nie mam porównania.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Grupa Kapitałowa Specjał?

AL

Godzliny pracy od 6-14, 14-22, 22-6 Praca w systemie III zmianowym

Em

Szukają kierowców kat c? Jak zarobki i sama praca? Ktoś cos?

Lidia

@Krystian W., myślę, że na rozmowę kwalifikacyjną zawsze warto się przejść i samemu ocenić, czy chce się podjąć pracę w danej firmie. Może jednak się skusisz? @Zainteresowany, a jakie stanowisko Cię interesuje? Co chciałbyś wiedzieć? Na stronie internetowej firmy znaleźć można kilka ciekawych ofert pracy - http://www.specjal.com.pl/kariera/oferty-pracy/ . Będziecie aplikować na któreś z oferowanych stanowisk?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Grupa Kapitałowa Specjał się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Liczyłem na więcej informacji na forum. Mam zamiar starać się o pracę w firmie. Jak atmosfera?

Skyfal

Orientuje się ktoś z Was jak wygląda na Wrocławiu podstawienie swojego busa do współpracy?

zbyszek

czy kierownik logistyki i kierownicy zmiany też weksle podpisują?

Poszukują we Wrocławiu Kierownika Logistyki. Ktoś wie co się stało z poprzednim? Jak wygląda faktycznie praca na bierutowskiej?

Dominik

Byłem na rozmowie jako kierowca C+E, kierownik Wrocław (ukrywa do samego końca) iż potrzebne są poświadczenia rodziny że ręczą np. swoim majątkiem za szkody wyrządzone przeze mnie :)) A gdzie ubezpieczenia ??? CIEMNOGRÓD !!! .... tylko za Pańskie szkody wyrządzone umyślnie ktoś będzie musiał zapłacić , a kto umyślnie coś zniszczy ? Kto ocenia iż działanie było umyślne czy nie ??? NIE daj się nabrać - poczytaj inne opinie, ludzie piszą że firma ich sciga poprzez komornika za weksle które podpisali podczas rekrutacji. Poza tym harówa fizyczna 12 godz- jazdy niewiele :(

Dominik
@Dominik

Kasa 2700 na reke za 12-14 godz wypełnianie dokum + odbiór kasy :(

Tobiasz

Nie polecam pracy w tej firmie jako kierowca kat C ponieważ kierowca robi za magazyniera foliuje liczy porażka nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tobiasz

no name

Przepracowałem w tej firmie około roku czasu.Na dzień dzisiejszy mam 20 000zł złotych do oddania ponieważ podpisałem głupia odpowiedzialność materialną.Dziś tułam sie od prawnika do prawnika i chyba wychodzi na to że nic nie ukradłem a muszę teraz taką obsurdalną kwotę płacić.Giną towary ,palety który nikt nawet nie widzi.Bałagan w systemie oraz w kadrach.Dzis jest ok jutro stwierdzaja brak palet na 200 000 i rozkładaja pracownikom na raty.Dorobiłem sie w tej firmie przez rok samych długów i mam do oddania wiecej niż zarobiłem.Ostrzegam jestem 1/20 osób które jak ja zdecydowały sie odejść.Gratuluje tej firmie złodziejskiego fachu w którym w perfidny sposób wykorzystują luki prawne, poniewaz taka odpowiedzialność w naszym prawie jest bardzo słabo sprecyzowana.Nie popełniajcie cudzych błędów !!!

j23
@no name

Odpowiedzialność materialną normują przepisy. Wg nich nie ma jej przy tak dużej liczbie pracowników no bo niby jak osoba z 1 zmiany ma odpowiadać co robi ktoś na 3 zmianie, ma go pilnować? A w tym oddziale brak jest kontroli na przyjęciu jak również na wydaniu - nikt nie patrzy- sprawdza co magazynier spakował. Firma przyjmuje wszystkich, którzy chcą wziąć kredyt na jej oszczędności, bo przecież zatrudnienie dodatkowej osoby kontrolującej to wydatek... niestety niższy niż kwoty do spłaty

Min

No ja bym chciał się tutaj jakoś zatrudnić, najlepiej już, są ogłoszenia?

past_worker

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Pracowałem jako magazynier we Wrocławiu przez tydzien czasu (cale szczescie ze tylko tyle), atmosfera pracy fatalna, starzy pracownicy zamiast nam pomagać, odnosili się do nas z pogardą i chamstwem, kompletny brak organizacji, dodatkowo obowiązywała odpowiedzialność materialna, czyli za każdy zniszczony towar dostawalo sie po kieszeni (najlepsze ze za zniszczony towar powyżej 500 zł nic nie groziło bo straty powyżej tej kwoty pokrywalo ubezpieczenie, czyli jak juz chcialem cos zniszczyc to lepiej na potęge) do tego trafiłem na tydzien w ktorym była inwentaryzacja, za którą mi nie zapłacono. Po zwolnieniu się i rozliczeniu za przepracowany okres na wypłatę musialem czekać do 15 następnego miesiąca. Na koniec okazało się, że wypłacono mi 250 zł mniej niż na rozliczeniu. Sprawa jest w toku. Dodatkowo obowiązuje chory system płacowy. Przez pierwsze 3 miesiące 2200 zł na rękę (wątpię czy wypłacają tyle) pożniej po okresie 3 miesięcy podstawa najniższej krajowej plus premia od efektywności. W praktyce wychodzi ze zarabia się mniej niż przez pierwsze 3 miesiące jako doświadczony pracownik. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie, która w (usunięte przez administratora) ma pracowników magazynowych.

past_worker

ciekawy

Masowe kradzieze w tej firmie....nie dosc ze towar wyjadany to gina osobiste rzeczy...porażka....

kris

Witam, fakt kierowcy są doceniani za pracę, choć nie ma lekko i jazdy sporo, ale weekendy w domu:)

asdf

Daja umowe zlecenie i nie jest podana stawka a z tego co widze po opiniach musze sie zgodzic bo bajzel na maksa

ciekawy

Jakim Śląsku???to pisal amator geografii :-)

Łukasz

Ja lubię pracę na śląsku. Praca w tej firmie to na pewno wyzwanie jak w większości firm, nie za darmo przychodzi kasa jest no i awans też. Wszyscy paranoicy wypisują bzdury co mają różne rzeczy na sumieniu... .

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kapitałowa Specjał - Długołęka

• Jak się pracuje w Grupa Kapitałowa Specjał?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kapitałowa Specjał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Kapitałowa Specjał?

Grupa Kapitałowa Specjał
1.9/5 Na podstawie 87 ocen.

Grupa Kapitałowa Specjał