Opinie o Grupa Kapitałowa Specjał w Długołęka Aleja Jana Pawła Ii 80 lok. 5

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Kapitałowa Specjał. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Kapitałowa Specjał o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kapitałowa Specjał w Długołęka Aleja Jana Pawła Ii 80 lok. 5

klient

kto rządzi w tym magazynie ???? bałagan i syf , rozmawiać też nie ma z kim !! na szczęście są jeszcze firmy konkurencyjne !! to była moja ostatnia wizyta . Odradzam innym

ciekawski

nawet ochrona dała nogę ????przenieś się sam do Atosa, zdobywasz już doświadczenie , węszysz nieźle więc kwalifikacje masz może przyjdę na twoje miejsce ?

ciekawski - 2011-05-14 17:50:25 mogę przyjść jeśli masz coś interesującego !! napisz co się zwolniło to się zastanowię nad tą śmieszną firmą , lubię wyzwania, z atosem plnowac obiektu

ciekawski

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Grupa Kapitałowa Specjał się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
garsyja

xyz - 2011-05-08 14:47:21 a czemu tak wszyscy zamilkli ???? nic ciekawego się nie dzieje ???? a co cie to tak ciekawi ? chcesz pracowac w specjale??

xyz

a czemu tak wszyscy zamilkli ???? nic ciekawego się nie dzieje ????

krzysiek

zostal zdegradowany do kasjerki

KIEROWNIK MAG.

czyżby braki w magazynie ??? pan [usunięte przez moderatora] pięknie opowiada ale w robocie to za mało, dziw że przetrwał aż rok !! brygada Sydo się kurczy !!!! ciekawe kto następny ????

zainteresowany - 2011-04-17 16:11:37 a gdzie można przeczytać to ogłoszenie ???? na stronie specjału go nie widać pracuj .pl

zainteresowany

a gdzie można przeczytać to ogłoszenie ???? na stronie specjału go nie widać

praca kierownik magazynu

o czyz by kierownik z sydo dal strzalke poszedł w slady dyrektora :) a tak kocha ta prace fajne wymagania super ja czytam ogloszenia tego typu to hmor mi sie porawia

praca na kierownika czy warto isc?

Gwarantujemy: * pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku * stałe zatrudnienie na umowę o pracę * bardzo dobre warunki zatrudnienia i płacy * szkolenia zawodowe Wymagania wobec kandydatów: * Wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie zapasami lub pokrewne) * Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FMCG * Umiejętność obsługi komputera * Komunikatywność, zdolności przywódcze * Umiejętność rozwiązywania konfliktów * Silna presja na koszty * Umiejętność motywowania podległych pracowników

szukam pracy

myslałem ze cos sie zmieniło bo długo juz nie ma ofert pracy

aaaa

czytałeś to co napisali do tej pory inni ????? jeśli tak, to o atmosferę pytać się nie musisz, co do reszty, to dowiesz się na rozmowie, firma czeka na takich jak ty!!!!! sam się przekonasz jak jest !!!! WŁASNE DOŚWIADCZENIE JEST BEZCENNE , CZEKAMY

szukam pracy

napiszcie ile zarabia magazynier jaki jest system pracy atmosfera itp bo czekam az sie zrobi miejsce i ide do specjału

anonim - 2011-03-29 09:15:04 Drogi Atosie, to nie jest moja opinia,to nie są moje słowa. Jak byś się orientował lepiej to byś wiedział,że jest to oferta pracy na stanowisko PH do naszej firmy. Ostatnio właśnie takimi tekstami poszukujemy nowych pracowników. A co ! Szanowny Anonimie czy :))))) ta strona jest przeznaczona na opinie o pracodawcy dla przyszłych niezorientowanych!!!kandydatów do pracy jak coś cytujesz to używaj ".." i pisz w jakim celu to robisz faktycznie jestem niezorientowany w ofertach Specjału bo i w jakim celu miałbym je śledzić śledzę oferty tylko godne uwagi !!!! A co !!!! do usłyszenia

macie juz odpowiedzialnosc materialna podpisana>? czy jakos narazie wam odpuscili?

dyrektor byłego oddziału krapkowice tamten podkulił ogon

reks

nie ma chetnych do pracy wiec trzeba sciemnic

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kapitałowa Specjał - Długołęka

• Jak się pracuje w Grupa Kapitałowa Specjał?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kapitałowa Specjał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Kapitałowa Specjał?

Grupa Kapitałowa Specjał
1.9/5 Na podstawie 87 ocen.

Grupa Kapitałowa Specjał