Opinie o Grupa Kapitałowa Specjał w Długołęka Aleja Jana Pawła Ii 80 lok. 5

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Kapitałowa Specjał. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Kapitałowa Specjał o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kapitałowa Specjał w Długołęka Aleja Jana Pawła Ii 80 lok. 5

atos

)))): - dlaczego piszesz te bzdury ??? kogo chcesz nabrać ???

pakiet socjalny to dostaniesz jak pojdziesz do caritasu dla mnie to ta firma powinien sie porzadnie zajac pip

:))))

Bardzo dobre warunki płacowe oraz bogaty pakiet socjalny ;)))) Specjał oferuje również Interesującą pracę w dużej, stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie :D Możliwość rozwoju zawodowego :))))))))))))

anonim 2

a siebie do kogo byś porównał ??? drugiego takiego wkręta chyba w historii tej firmy nie było ??? pewnie się tu zadomowisz za tą premię od pilnowania tego forum dobrej nocy

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Grupa Kapitałowa Specjał się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno

trafiłeś bo tu nikt normalny nie pracowałby a do tej firmy zatrudniaja wszystkich jak leci kiedys było 2 braci z olesnicy troche podobni do ciebie to był najlepszy nabytek tej firmy no i ty opinia sama sie wyrabia

atos

skoro nic nie umiem to dlaczego tu trafiłem tak jak ty ??????!!!!! nie wystawiasz tym dobrego świadectwa firmie bo wynika z tego że zatrudnia i trzyma nieudaczników, trzeba myśleć zanim się coś napisze martw się o siebie bo(usunięte przez administratora)to za mało do miłego zobaczenia

a gdzie ty pójdziesz? biedaku jak ty nic nie umiesz robic chyba przeprowadzac staruszki przez jezdnie ubrany na pomaranczowo z ciebie sie smieja z twoich orginalnych bluzeczek

atos

dziewczyny z hali mają gdzieś twoje pozdrowienia i zwijają się ze śmiechu jak tylko znikasz z oczu pracuję tu jak większość bo trzeba z czegoś żyć , jak tylko znajdę coś lepszego to się z przyjemnością wyniosę nie będę lizał [usunięte przez moderatora] co niektórym tak jak ty

a co cie tak irytuje w tej pracy mi sie podoba to po co pracujesz jak praca ma same negatywy pozdro dla dziewczyn z hali

niezadowolony

czegoś ty się najarał Rysiu że takie rzeczy wypisujesz ???? trawkę przedawkowałeś czy coś mocniejszego ????

ryś

jak niezadowolony ????praca jest towar zchodzi super kierownik magazynu wszedzie dobrze gdzie nas nie ma zarobki też są w miare ci z sydo mają normalne pensje

niezadowolony

to chyba jesteś w gronie awansowanych jak ci jest tak super ja jestem odmiennego zdania , tu jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) i syf

ciekawski

czym was tak zastraszyli ????? na stronie SYDO / TRADIS piszą o wszystkim !!!!! ODWAGI !!!!!!!

krzysio sydo

tajemnica nas obowiazuje wiec juz nic nam niewolno pisac awansowali co niektorzy i super jest

ciekawski

ŁADNI I ZADOWOLENI CZY TYLKO ŁADNI ???? GRANATOWY LEPSZY OD CZERWONEGO ???? CZY JUŻ WIDAĆ ŚWIATEŁKO W TUNELU CZY NADAL TYLKO CIEMNOŚĆ????

heniek - 2011-02-11 20:20:19 mto rzadzi specjałem oddział długołeka? NOWE CIUSZKI DOSTALISMY GRANATOWE I JESTESMY TERAZ BARDZO LADNI POZDRO DLA [usunięte przez moderatora]

BOBIK

WIDZE CIEMNOSC CIEMNOSC WIDZE

heniek

mto rzadzi specjałem oddział długołeka?

zzz

Studia to dzisiaj kończy prawie każdy.To żaden atut .Studenci pracują na hali i na kasie. Tam się zarabia marnie. Jeśli przyjmą cię na dyrektora, to masz szansę na zarobki, ale na to stanowisko studia to za mało. Ostatni dyrektor miał studia, praktykę a i tak nie dał rady. Powodzenia.

student

chciałbym zrobić kariere w tej firmie słyszałem ze na wysokich stanowiskach dużo sie zarabia ,czy jest szansa zebym sie tam dostał skonczyłem studnia

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kapitałowa Specjał - Długołęka

• Jak się pracuje w Grupa Kapitałowa Specjał?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kapitałowa Specjał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Kapitałowa Specjał?

Grupa Kapitałowa Specjał
1.9/5 Na podstawie 87 ocen.

Grupa Kapitałowa Specjał