Opinie o Grupa Kapitałowa Specjał w Długołęka Aleja Jana Pawła Ii 80 lok. 5

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Kapitałowa Specjał. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Kapitałowa Specjał o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kapitałowa Specjał w Długołęka Aleja Jana Pawła Ii 80 lok. 5

Koks

Do podobnej roboty, można się zatrudnić w Eurocash'u, mają darmowy autobus z Psiego Pola do magazynu i nie ma tam odpowiedzialności, kasa lepsza ale zasuwać też trzeba.

emigrant

Czyli z tego co widze ta sama osoba dalej tam rządzi.... Najśmieszniejsze jest to ze gdzie nie bylem na rozmowie o prace to osoba ktora mnie rekrutowala pytala o co chodzi ze tam sie takie rzeczy dzieją. Tak bylo w dwoch firmach( dodam tylko ze duzych)i oni dobrze wiedzieli co sie dzieje w specjale.... Branza jest duza ale ludzie sie znaja, a w jednej nie chcieli mnie przyjac bo jestem ze specjalu i pewnie jakies przekrety zrobie:/ jakis paradoks... Wiem ze pan rządzący teraz o/ Wrocław (ciemna strona mocy) nie wchodzi na takie portale, ale jakby zajrzal to moze by sobie uswiadomil ze w tym miescie specjal jest spalony i nazwisko tego pana tez....

Ktosiek

Wszystkim którzy planują się zatrudnić w "Specjalnej" firmie radze daleko się trzymać. Mobbing, wykorzystywanie, praca 6 dni w tygodniu - zarobki kompletnie nieadekwatne do wykonywanej pracy, odpowiedzialność materialna za coś czego nie zrobiłeś/zrobiłaś!!!! A na do widzenia jeszcze dostaniecie dyscyplinarkę za to że prawda w oczy kole!

ciekawy

"Tonący brzytwy sie chwyta"

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Grupa Kapitałowa Specjał się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
emigrant

Ci jak to powiedziales "odpowiedzialni" za ten balagan juz nie pracuja bo sami odeszli albo ich zwolniliscie robiąc z nich kozly ofiarne. I tak naprawdę Ci co odeszli i stała ekipa najlepiej wiedzą kto jest odpowiedzialny za ten balagan i zatrudnianie (usunięte przez administratora) Niewielka ekipa stalych ludzi zdzierala sie przez 6 dni w tyg od prawie roku zeby to ratować, a w nagrode dostali takie rachunki do zaplaty ze to sie glowie nie mieści. Kazdy kto tam robil conajmniej pół roku jak ja wie kiedy sie zaczął ten syf.

wewnętrzny

odpowiedzialni za ten bałagan i syf wylecieli. fakt - załogi już nie ma, ale Specjał ogarnia temat i zaciągając z innych oddziałów już na drugi dzień utrzymał i wyprostować prawie sytuację. praca jest ciężka, jak to na magazynie (nie oszukujmy się) i za free nikt Wam kasy nie wypłaci, ale zarobić można ponad 2 koła, więc jest ok. zgłaszają się już ludzie nowi, sami też możecie. syf był. teraz jest już tylko bałagan. ale przez ten tydzień będzie ekipa, co ten grajdołek wyprostuje i poprawi. wiem co piszę, bo widziałem co zrobili z 3 dni ☺ przyjdziecie to się nie przeraźcie, ale tydzień, dwa i będzie lepiej jak wyjadą "obcy", a my tu zostajemy, bo teraz już nie ma TAMTYCH co rozp***dol zrobili (na szczęście). za tydzień napiszę, jak sytuacja. czy miałem rację. cv możecie wysyłać. kierowcy mile widziani. idzie nowe - lepsze. obym miał rację

worker
@wewnętrzny

Tak naprawili,że nadal wszyscy się zwalniają.

roni

takej rotacji wsrod ludzi nawet mc donalds by sie nie powstydzil :P, straszny balagan, lepiej dac sobie spokoj i nie pracowac tam, odpowiedzialnosc to masakra. ludzia pracujacym po maks 2 tygodnie chciali wrabac po 8 tys pln do zaplaty za straty, to ci sie od razu zmyli. polecam omijac szerokim lukiem. juz (usunięte przez administratora) mcdonalds lepszy

wewnętrzny
@roni

czytajcie poniżej obecną sytuację tam ☺

były specjalista

Bieżące informacje na temat tej firmy nie są satysfakcjonujące, ludzie masowo uciekają w samym miesiącu maj odeszło 13 ludzi.Ze względu na wewnętrzny bałagan i brak jakiegokolwiek wyjaśnienia co tam się dzieje , do tego odpowiedzialność finansowa za każdy towar a nawet palety za które jako tako na stanowisku magazyniera nie da się być odpowiedzialnym , ludzie tam potrafią mieć dług w wysokości 8 tysięcy złotych to ich haczyk na trzymanie pracownika (prawie jak niewolnik) pensja jest do przeżycia dopóki pracujesz czasem potrafi dojść do 2200 zł (jako magazynier) tuż po zwolnieniu na umowie zlecenie dostaniesz 600 zł za 20 dni pracy gdzie stawka NIBY godzinowa to 10 zł, czyste oszustwo i złodziejstwo. Kolejnym absurdem firmy jest to, że żaden z zatrudnionych tam kierowców nie posiada żadnej odpowiedzialności a umowy zlecenie to już totalny banał nie ma informacji o stawce zostawiają puste miejsce jako zabezpieczenie gdy się zwalniasz, mogą wpisać w tamto miejsce co chcą. Więc drodzy ludzie stanowczo odradzam, przestrzegam przed nimi bo to jawne oszustwo.

Gumis

Witam, mam pytanie czy w firmie specjał jest odpowiedzialności materialna? Ktoś się może orientuje???

Maniek

Witam. Pozwole sobie podłączyć się pod tą wypowiedź z paroma pytaniami. Już trzeci raz próbuje umieścić tu dziś zapytania i ciągle znikają. Interesuje mnie oferta pracy na kierownika zmiany? Często ostatnio widuje to ogłoszenie ze specjału. Jak warunki? Jaka płaca mniej więcej. Czy jest coś o czym powinienem wiedzieć, a nie powiedzą mi o tym na rozmowie kwalifikacyjnej? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Sławek

Starałem się o stanowisko kierowcy kat. c-e, praca w nocy 22-4 rano na jednej trasie, przerzut towaru z Wrocławia do Leszna i z powrotem. Zaproponowali umowę o pracę na kwotę 2 tyś zł. a 500 zł niby premii. Na rozmowie krótko i na temat, we Wrocławiu auto ładują sami z rampy a w Lesznie trzeba paleciakiem podciągać wózkowemu bo rampy nie ma i załadunek w analogiczny sposób. Przystałem na ich warunki ale...oczywiście tego nie było na rozmowie i nikt tego nie powiedział że...za uszkodzenia i braki towaru kierowca zostaje obciążony !!! O tym dowiedziałem się od kierowców jeszcze tam pracujących, zapytałem osobę rekrutującą dlaczego na rozmowie tego nie było, temat ucichł...Rotacja jest ogromna, zarobki na kat c-e nawet za te niby 6 h w nocy bez dodatku to skandal. Dostaniesz to co z umowy a ta premia to pojęcie szeroko rozumiane. Odradzam, nie polecam.

nick

potwierdzam firma Specjał ma straszne problemy finansowe. Firma w każdej chwili może przestać płacić wynagrodzenia swoim pracownikom. Ostrzegam !

adwokat

Firma ma poważne problemy finansowe. Zaczynają się opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń dla pracowników. Ostrzegam.

ANTOL

W Czeladzi sa niedzieje, potrzeba czau i lepszej wspolpracy a bedzie dobrze

bezrobotny 123

Jak wyglada sytuacja w magazynie w czeladz,piaski faktycznie jest tak zle ,+ ta odpowiedzialnosc finansowa itp ??? ,mam oferte pracy jako magazynier tam

bejko

pff... a czemu niby ? praca jak praca. Co więcej powiedziałbym nawet , że praca w finansach nie jest specjalnie niczym wielce skomplikowanym. Ot bardziej skomplikowana matematyka niż w szkole i troche skrupulatności. Tak naprawdę tylko osoby które dają z siebie coś więcej niż minimum mogą liczyć na dobrą kasę w finansach

a średnia karjowa teraz wynosi 1240zł netto ludzie

Pawel

Jak taka płaca to niech sobie robią sami! (usunięte przez administratora)

zzz

w ogłoszeniu PUP dla kierownika magazynu oferują 2000 tys/brutto a dla kierowcy 1600 zł/ brutto. Kupa forsy !!!!!! To już chyba trzeci kierownik magazynu, którego szukają. a góra przeterminowanego towaru ciągle rośnie. Dobrze że magazyny na Bierutowskiej większe.

robin

co ty piszesz że podnieśli do 1500 tylko pracownikom którzy pracują powyżej 2 lat i to nie wszystkim pozostali podstawa 1200 to tylko opłaca się na chorobowe isc bo jak robisz cały miesiąc to i tak zarobisz tyle co na chorobowym

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kapitałowa Specjał - Długołęka

• Jak się pracuje w Grupa Kapitałowa Specjał?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kapitałowa Specjał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Kapitałowa Specjał?

Grupa Kapitałowa Specjał
1.9/5 Na podstawie 87 ocen.

Grupa Kapitałowa Specjał