Opinie o Human & Hunter w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Human & Hunter. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Human & Hunter o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Human & Hunter w Katowice

Grandier

@AW Dlaczego tak twierdzisz? Dla mnie to zupełnie nie trzyma się prawdy, przecież to Ty podpisujesz umowę i powinno się dobrze ją przeczytać. Wtedy jesteśmy zabezpieczeni, bo nie ma to jak umowa na piśmie

Jedna WIELKA żenada i brak profesjonalizmu rekruterek we Wrocławiu. Kompletny brak profesjonalizmu i podejścia do pracowników. Odnosi się wrażenie, że Panie z rekrutacją niewiele wspólnego miały i są z tak zwanej "łapanki" na tych stanowiskach. Stawki i warunki pracy które proponują są poniżej krytyki.

Gregor

Praca za granicą to nie jest miejsce dla dzieci a jedynie dla osób odważnych. Dziwi mnie takie narzekanie bo jeździłem, pracowałem i wszystko było ok. Wystarczy trochę inwencji własnej a można sobie wiele spraw załatwić, ulepszyć żeby milej się pracowało.

Hanter

Nikt nikogo nie zmusza do podpisania umowy i pracy. Każdy jest dorosły i chyba wie co podpisuje a później są pretensje do wszystkich tylko nie do siebie.

AW
@Hanter

Pomiędzy tym, co jest podpisywane, a tym, co jest pozniej jest spora roznica, takze ewentualne pretensje sa raczej uzasadnione, pani(e) Hanter. Użyte słowo "chyba" było kluczowe w wypowiedzi.

AW
@Hanter

logo firmy Serwisant rowerowy
Natalia

Mam pytanie w jakim kraju jest ta praca dla fizjoterapeuty? Jakie wymagania trzeba spełnić, żeby przejść rekrutację? Mam wieloletnie doświadczenie .Zależy mi na tej pracy a agencja jest spoko więc można jechać do.

fizjo
@Natalia

W sprawie tej rekrutacji, prosimy o kontakt: pod adres mailowy przesyłanie aplikacji i CV: katowice@human-hunter.pl , lub kontakt telefoniczny : +48 32 203 10 82 Oferta jest ciekawa, zatrudnienie nie przez agencję, a bezpośrednio przez właściciela kliniki, oferujemy pomoc w znalezieniu mieszkania blisko kliniki, pomoc przy zdobyciu potrzebnych dokumentów, a także (jeśli trzeba) pomocy przy sprowadzeniu najbliższej rodziny.

Jola Ptasior

Firma to porażka, powinna się nią zainteresować Państwowa Inspekcja Pracy oraz Skarbówka.

Karol

Czy dowiem się coś więcej na temat pracy kontroler jakości - Myślenice? Jak przebiega rekrutacja? Jak się pracuje w firmie? Czy mają pakiet socjalny?

Edyta

Qki, a w ogóle ilu etapowy jest proces?

Edyta

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na stanowisko Kontrolera jakości?

Qki
@Edyta

Witam byłem dziś na rozmowie w Cieszynie i bardzo profesjonalne podejście informacje o zarobkach co i jak na początku jak wygląda zakwaterowanie polecam

Rafał
@Qki

Witam wybieram się jutro na rozmowę do Cieszyna, jak tam z zakwaterowaniem i przy czym to jest praca i jakie zarobki?

Krystyna.
@Edyta

Ogólnie mają Cię w du..pie, traktują jak powietrze, warunki zakwaterowania w ogóle nie są takie jak obiecują, nie ma zaliczek a i jak tam pojedziecie to przygotujcie się na głodówkę oraz finansowo aby w razie czego jeśli będziecie chcieli wrócić do domu bo Was nie odwiozą i zostawią na pastwę losu...

Matthew
@Krystyna.

Dokładnie.. coś mi wypadlo i musiałem wrócić do Polski , olali mnie i trzeba było sobie jakoś radzić. 12zł na rękę za 8h pracy w sobotę! Wynosi 96zł a wypłacają 40zł hahaha. Kpina totalna. Nie polecam.

Matthew
@Krystyna.

anna

pracuje ktoś w Drnovicach za pośrednictwem tej firmy? Jakie są warunki zakwaterowania,wyżywienia,samej pracy itp? Proszę o info,dzięki.

Krystyna
@anna

Praca może ok, ale jeśli rozchodzi się o zakwaterowanie to lepiej byś się miała w namiocie niż tam.. A jeśli chodzi o wyżywienie to lepiej się zabezpiecz bo zaliczki nie dostaniesz i zabezpiecz się gotowkowo w razie ja byś chciała wrócić do domu...

Edyta

macko czy mógłbyś powiedzieć dokładniej co takiego nie spodobało Ci się w pracy?

dj macko

pracowałem w Częstochowie nie polecam ludzi biorą byle skąd z ulicy nie polecam

macko

pracowałem w Częstochowie nie polecam ludzi biorą byle skąd z ulicy nie polecam

Janek

To jest dobra agencja a wiem to z własnego doświadczenia. Korzystałem z ich pośrednictwa i wszystko było w najlepszym porządku, kasa na czas i mieszkanie ok.

Aga89

Jak ktoś jest na tyle naiwny, by uwierzyć w pochlebne komentarze pisane przez pracowników H&H to niech się później nie dziwi, kiedy nie będą miały one za wiele wspólnego z rzeczywistością. Wynagrodzenie minimalne, pracownicy traktowani jak bydło. Nazwa firmy dobrze oddaje jej charakter - "łowca ludzi" - choć bardziej pasowało by Deer Hunter - "Łowca Jeleni", bo trzeba być jeleniem by tam pracować.

zzzz

Co tu dużo pisać... Jeżeli oferują na start 2400 brutto w dzisiejszych czasach to są śmieszni.Powodzenia w szukaniu januszów.....

Imigrant

Byłem z agencją na robocie w Niemczech i mam bardzo dobre wspomnienia. Warunki lokalowe ok. wszystko dobrze zorganizowane, nieźle zarobiłem. Polecam!!

Ona ona

Wybiera się ktoś do niemiec na produkcję uszczelek z tej firmy? Albo może jest ktoś kto tam pracuje?

GRZES
@Ona ona

CZESC JA SIE WYBIERAM NA UISZCZELKI

Nina
@GRZES

Hey. Pracuje juz ktos przy tych uszczelkach, albo wie jak tam jest?

Bonus

Agencja jest super to już wiem. Może ktoś ma wiedzę o przyjęciach?

hwdp

a gdzie pracujesz mozesz cos mi powiedziec na temat oczynkowni ?

Ndm
@hwdp

Pracowałem. W Wurzburgu. Ogólnie ok ale w human to bałagan totalny. Jeszcze teraz z nimi wojny toczenie. ....

Zostaw merytoryczną opinię o Human & Hunter - Katowice

• Jak się pracuje w Human & Hunter?

Zobacz opinie na temat firmy Human & Hunter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Human & Hunter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Human & Hunter?

Kandydaci do pracy w Human & Hunter napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Human & Hunter