Opinie o Human & Hunter w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Human & Hunter. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Human & Hunter o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Human & Hunter w Katowice

Grandier

Fajna agencja a że czasami trafia na nieszczęśliwych ludzi to mają później masę hejtu. Jeśli nawet coś nie poszło zgodnie z naszymi oczekiwaniami to jeszcze nie jest powód do oczerniania firmy, tak się zdarza!

Never ever.
@Grandier

Jak łatwo przychodzi powiedZieć, ze zdarza się być oszukanym.... Nie mówiąc wszystkiego dokładnie podczas rekrutacji TELEFONICZNEJ- tylko i wyłącznie telefonicznej, bo na inną mie ma czasu - to rzeczywiście mały problem... no zdarza się. Haha. Radzę wszystkim sobie odpuścić a nie dawać sie wykorzystać - pracownicy dla swojej premii wcisną wszystko.

Dudu
@Grandier

Fajnie to cię (usunięte przez administratora) capie wał się tyle w temacie.

@Never ever.

Ja jak rozmawiałam z ich rekruterką to Pani na dzień dobry zapytała mnie z jakiej miejscowości dzwonię poszukała blisko biura ewentualnie powiedziała że może przyjechać do nas także nie bardzo wiem czemu niby tylko telefonicznie

seiko
@Aleksandra

Jakiego biura poszukała? To mała agencja z Katowic? Gdzie mają przyjechać, na Pomorze, do Suwałk? Nigdy nie słyszałem o agencji pracy tymczasowej co do ludzi przyjeżdża.

@seiko

Wejdź nawet na strone zobacz ile maja oddziałów ...

Aleksandra

Hej, tak was wszystkich czytam i nie wiem czy się śmiać czy płakać :) Od jakiegoś czasu poszukuję pracy na terenie Niemiec ... Patrzę oferty i po fb i olx itp.w większości są podane od razu stawki w ogłoszeniach i wahają się od 8.85 brutto euro a 9.23 brutto euro Human proponuje 11 brutto euro ... więc na logikę jak można uważać że słabe pieniądze ? Zna ktoś z was w ogóle realia pracy w Niemczech ? Bo z tego co ja się orientowałam to najniższa krajowa wzrasta od 2018 do 8.50 brutto euro ...

Operator
@Aleksandra

Realia są takie że w szeroko pojętym CNC płaci się od 12 do 20€ brutto często z dietą i darmowym zakwaterowaniem. Język jest tu mniej istotny ponieważ większość sterowań jest po angielsku lub można zmienić język na inny. Natomiast rysunek techniczny jest uniwersalny w krajach ze systemem metrycznym. Wiec 11€ brutto bez diety pomniejszone o koszty kwatery nie jest jakąś specjalnie atrakcyjną ofertą. Co nie zmienia faktu że lepsze to niż magazyn z zeitkontem za 9,01€.

Zdecydowanie odradzam. Praca za połowe podanej stawki godzinowej. Praca miała być na 5 dni co się potem okazało była na 1. Omijać szerokim łukiem. Nazwa firmy adekwatna do tego co się tam wyprawia. Nie pozdrawiam

@:)

Hej na jakim zakładzie taka sytuacja miała miejsce ?

Niezadowolona!

Zdecydowanie odradzam!!! Omijać szerokim łukiem. Oszukują przede wszystkim na wypłacie. Jeżeli chcesz pracować za pół darmo-polecam.

@Niezadowolona!

hej gdzie pracowałaś/pracowałeś ? Bo zastanawiam się nad wyjazdem w lutym przez te firmę

logo firmy Serwisant rowerowy
Edyta

@Brodacz na temat odtrąceń poniżej pisał już @młody. Ale myślę, że jeżeli zastanawiasz się nad wyjazdem to najrozsądniejszym wyjściem będzie skontaktowanie się z firmą Human & Hunter i upewnienie się jak dokładnie ta sytuacja wygląda, czy jest to uwzględnione na umowie.

@Edyta

cześć, zastanawiałam się nad wyjazdem z chłopakiem tylko czekam na oferty od lutego ponieważ wczesniej nie uda nam się opuścić Kraju . Pani rekruterka powiedziała ze oplaty za mieszkania NIE są odciągane tylko pod koniec miesiąca dostaniemy fakturę ze stanem rzeczywistym dni w których przebywamy na mieszkaniu z podanym kontem bankowym

poznaniak

Kto zna jakieś szczegóły pracy w Wuppertal jako pomocnik produkcji obsługa maszyn cnc? Niby 11€ brutto, ile wychodzi netto i przy której klasie podatkowej? Jakie kwatery za 225€, czy czysto? Czy można robić nadgodziny i czy jest dodatek zmianowy? Czy duża rotacja pracowników? Ilu Polaków tam pracuje?

sansei
@poznaniak

Podpinam się pod pytanie.

młody
@poznaniak

168 h x 11 = 1848 ok. 200 eu. podatek ok. 300 eu. zus 225 mieszkanie razem 725 eu. potrąceń do ręki ???? o pracy w soboty i nadgodziny możesz zapomnieć.a jeszcze na wypłacie kantują ,sam sobie nigdy nie policzysz ile zarobisz. poprzednia ekipa przed świętami jebneła wszystko i znaleźli robote gdzieś w pobliżu

@poznaniak

Serio aż tak fatalnie ? Bylem zdecydowany jechać i sprawdzić ale patrząc na opinie ludzi muszę się jeszcze poważnie zastanowić. Logika podpowiada że 11 brutto z rozmowa kwalifikacyjna przez telefon to jeden wielki mit a nie miód. Dodam tylko, że według Pani 'rekrutującej' miejsce zamieszkania znajduje się około 800 m od miejsce pracy. Czekam az ktoś sie do tego odniesie. Pozdro

Jasiu
@poznaniak

Do mnie też zadzwonili , na wszystko się zgadają nie mam pojęcia o obsłudze CNC ale to nic nadaję się ale zarobki coś marne.

@Jasiu

Czekam na więcej info odnośnie pracy i warunków mieszkaniowych ( jak powyżej kolega) . I jeszcze jedno pytanie: Jak dużo H&H jest w stanie uciąć z pensji ? Podatek jest rzeczą oczywistą, podobnie jak zakwaterowanie. Nurtuje mnie tylko jak wielkie kwoty są w stanie ukrasć z wyplaty , bo że taki proceder ma miejsce jestem w stanie uwierzyć . Pytanie brzmi ile ? 100e, 200e, 300e ? Jeśli są to groszowe sprawy może jednak warto zaryzykować, choć nikt nie lubi być okradany . Spórzjy prawdzie w oczy. Każda agencja pośrednictwa pracy w PL oszukuje rekrutów. Takie realia.

@młody

Jeżeli twoje wyliczenie ma sens to nawet nie zarobię 5000zł po odliczeniu wszystkiego. A co dopiero utrzymanie się, wyjazd na weekend do Polski co 2-3 tygodnie. Pieniądze bardzo marne, takie stawki są ok przy darmowej kwaterze lub gdy jest dieta. A te kwatery za 225€ to jak wyglądają?

@poznaniak

Jesli chodzi o oferte to najlepiej znaleźć ich oddział i udać się do biura po więcej szczegółów ewentualnie wstępnie zadzwonić . Klasy podatkowe ? można w internecie tez sprawdzić

witam jedzie ktoś z Gdańska 04.11 do wuppertal

wlkp
@ja

A jedzie ktoś z wielkopolski lub lubuskiego na 04.01.2018 do Wuppertal?

@ja

Kto zna jakieś szczegóły pracy w Wuppertal jako pomocnik produkcji obsługa maszyn cnc? Niby 11€ brutto, ile wychodzi netto i przy której klasie podatkowej? Jakie kwatery za 225€, czysto? Czy można robić nadgodziny i czy jest dodatek zmianowy? Czy duża rotacja pracowników?

ja jade z okolic Kwidzyna . Także Pomorskie

Edyta

@:) to z agencją Human & Hunter umawiałeś się na pracę 5 dni w tygodniu. Czy to było zapisane na umowie podpisanej przez Ciebie? @Never ever. czy opisujesz pracownika biurowego?

nazir

agencja okrada na wszystkim , nie stosuje się a wręcz olewa kodeks pracy jednym słowem mówiąc porażka

Lolek

Może mi ktoś podpowiedzieć dlaczego agencja Human & Hunter ma aktualnie dość długą listę ofert pracy? Czyżby braki fachowców na rynku pracy zaczynały doskwierać nawet takim agencjom jak ta? Może będą lepiej płacić?

mikio
@Lolek

ma taką listę bo wszyscy od nich uciekają bo płacą grosze nie mówią prawdy pracowałem w tej agencji nie polecam naprawdę.

Edyta

@Grandier widzę, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą Human & Hunter. Czy mógłbyś podać cechy szczególne, które cenisz u tego pracodawcy? Pracowałeś w tej agencji czy tylko współpracowałeś z nią? Masz odmienne zdanie, więc warto, żebyś je szerzej uargumentował.

Edyta

@Gast to jest forum odnośnie pracy w firmie Human & Hunter. Nie piszemy tu o ofertach pracy w innych miejscach tylko o tej jednej firmie. Także, jeżeli masz informacje o pracy w Human & Hunter to proszę o merytoryczną wypowiedź.

Gast
@Edyta

Przepraszam chodziło oczywiście o H&H, obecnie jest prowadzona rekrutacja na dwa miejsca w DE.

Gast

Mamy dwie oferty pracy obecnie w Niemczech. Zapraszam do kontaktu w sprawie szczegółów.

Edyta

@Bogusz może najlepiej byłoby, gdybyś się skontaktował z firmą z zapytaniem czy mają oferty pracy zagraniczne. Wtedy dostaniesz jak najszybciej odpowiedź. Jakbyś się dowiedział to proszę podziel się z nami również tymi informacjami.

Bogusz

Szukam ofert pracy za granicą ale niestety nic nie mogę znaleźć, są jedynie ofert w kraju. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi gdzie mają roboty? Może co jest najlepsze w ich ofercie? To byłby pierwszy raz.

Mario Puta

Human&Hunter to (usunięte przez administratora) nie agencja. Sami piszą sobie pozytywne komentarze. W tych prawdziwych byłoby za dużo przekleństw. Niepochlebne poza tym kasują. Unikać - dno i 2 metry mułu.

Edyta

@Grzesiek czyli polecasz firmę Human & Hunter? Czy sam pracowałeś z nimi za granicą? Opowiesz na jakim stanowisku byłeś? Każda informacja o współpracy z agencją i jej zalety przydadzą się osobom zastanawiającym się czy szukać razem z nimi pracę. Szczególnie, że agencja posiada dużo ofert http://www.gowork.pl/praca/human-hunter;pr.

Grzesiek

Human & Hunter to spoko agencja, zawsze maja dużo różnych ofert dostosowanych do potrzeb ludzi. Nie wszyscy mogą i chcą wyjeżdżać za granicę, u nas też można zarobić.

Bratek

O jakiej pracy w Niemczech jest mowa? Nie ma żadnych szczegółów a jestem zainteresowany bo firma jest ok.

SKUN

W piatek mam wyjazd do Niemiec i nadal sie zastanawiam czy im zaufac.. Wszystko jest za bardzo kolorowe jak na moje, prosilbym o prawdziwe komentarze :)

Zostaw merytoryczną opinię o Human & Hunter - Katowice

• Jak się pracuje w Human & Hunter?

Zobacz opinie na temat firmy Human & Hunter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Human & Hunter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Human & Hunter?

Kandydaci do pracy w Human & Hunter napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Human & Hunter