Opinie o Carrefour Polska w Bydgoszcz Targowa 72

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Bydgoszcz Targowa 72

gall anonim

ale w koło jest wesoło:)

swieta nieswieta

dyr to typ wszech wiedzacy, taki, co mu sie wydaje, ze zawsze sobie poradzi. zapomina jednak, ze sklep to zespol, ktory musi miec wspolny jezyk, zeby moc dobrze pracowac i realizowac cele. wspolny to nie znaczy narzucony odgornie przez niego samego lecz taki wypracowany, metodyczny. kazdy w takim zespole musi czuc sie dobrze, bo tylko wtedy moze rozwinac pelnie swoich mozliwosci i umiejetnosci. nie moze pracowac pod presja i wiecznym dyktatem dyra, ktory potrafi wkrasc sie w kazda decyzje, nawet chce miec wplyw na to, co ktos mysli i czuje. pracujac z nim, nie wiesz, co cie moze spotkac za chwile. narzuca wszystkim swoje zdanie i potrafi tak zmanipulowac, zeby w razie czego nie bylo na niego. uwaza cie za fachowca, ale sprobuj pokazac mu, ze to ty masz w czyms racje, to cie zniszczy, bo to on ma wladze. nie lubi lepszych od siebie, wiec otacza sie powoli nieudacznikami, ktorzy przez lizusostwo, donosicielstwo i skrajna podlosc w gnebieniu podwladnych tworza jego swite. no coz, z jakim przystajesz, takim sie stajesz. PAN BOG NIERYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY. PRZYJDZIE KRYSKA NA MATYSKA W NAJMNIEJ OCZEKIWANYM CZASIE.

x

TO NIE WINA DYREKTORA LUDZIE ODCHODZĄ BO CHCĄ SIĘ ROZWIJAĆ ZAWODOWO A NIE COFAĆ W ROZWOJU FIRMA CARREFOUR MA LUDZI JAKO NARZĘDZIA DO PRACY TU CZŁOWIEK NIC NIE ZNACZY

Odejścia

Zastanówmy się, dlaczego managerowie/kierownicy sami rezygnują z pracy w Carrefour? Kultura, mięsny, epcs... A to pewnie początek rezygnacji z pracy. Weź sobie to, dyrektorze, do tego zakutego łba, bo nie będziesz miał z kim pracować.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carrefour Polska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
zwolnieni

słychać czyli czy byly zwolnienia kiedys musze odwiedzic juz dawno nie bylem pozdrowionka dla wszystkich [usunięte przez moderatora] na zbity leb

Armia Wyje..nych

A co ma niby być słychać? Nic nowego... codziennie tylko zmiany, zmiany, zmiany... :P

a co nowego slychac ?

brawo!

dziekuje wszystkim, ktorzy wstrzymali sie od pisania "brudów" i administratorowi, ze usunal te ostatnie.

Tex

Pracownik działu Tekstylia (nr 5628) zasadnicze zawodowe Pośrednik dyżurny Mile widziane osoby po szkole odzieżowej lub z doświadczeniem w tej branży. Carrefour Glinki Sp. z o.o. ul. Jana Pawła II, 85-140 Bydgoszcz, tel. 052 375-74-31 COS TU NIE GRA. GLINKI DALY OGLOSZENIA W URZEDZIE PRACY O WAKACIE NA DZIALE TEKSTYLNYM. KOGOS MAJA ZWOLNIC, CZY TEKSTYLIA SZYKUJA SIE DO OPANOWANIA RESZTY SKLEPU??? MOZE MY JUZ JESTESMY HIPERMARKETEM TEKSTYLNYM?

3:0

Ja jestem na 3:0. Tylko patrzeć ostatniego piątku. Kto wie, może jutro okaże się, że mam w szafce jakieś lewe bony, towar albo inną podrzutkę. Łatwizna.

Makiem zasiał

Jak taki jeden "interaktywny" powiedział na sklepie co się stało, to wyleciał za ujawnienie tajemnicy służbowej i zrobiło się 2-0. Hat-trick'a nie było. Ważne że było z hukiem, policją i "antyterrorystami"...

AnOnImEk

Co sie, co sie stalo?

Yourrry

Kazdy przez C. [usunięte przez moderatora] zatrudniony Wczesniej czy pozniej zostanie zwolniony Tylko nowa swieza kadra Bedzie Tofikowy z raczki pieknie jadla

Pablo (the false)

Na każdego znajdzie się bat Kto z C[usunięte przez moderatora] popracował te parę lat...

zaspany

to nie anonim tylko ja, zaspany byłem wcześniej

a o co choooo??? kto i w co został wkręcony?

czesio - 2010-11-11 14:05:54 puki nasze wspaniałe liderki nie zaczną pracować tylko chodzić i szukać komu by tu uwage zwracać o byle głupote by dyrektor widział że coś robią to do niczego nie dojdziemy bo wspólne spacerki całymi dniami z dyrektorem czego byłem nie raz swiadkiem to sobie mogą po pracy urządzac i najbardziej śmieszne gdy wpadają regionalni to można zauważyc coś czego w normalny dzień nie zobaczymy jak nasze liderki potrafia pracować tylko szkoda że trwa to puki nie pujdzie do góry CZESIO,PATRZYSZ,A NIE WIDZISZ.TO CHODZENIE Z DYREM WKURZA KAZDEGO,ALE NA TYM M.IN. POLEGA TEN NOWY PROJEKT.OBCHODY,PLANY,KONTROLA TO PRIORYTET.NAM TAKA ROBOTA POD DYKTANDO TEZ NIE LEZY,ALE CO MAMY POCZAC,A DO TEGO Z TAKIM DYREM.

Megi^^

robaki ja tu piszę a tu nic null odpowiedzi soss

czesio

Megan^^^

i czy przy kasie są pistoleciki do kodow by go nabic

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Carrefour Polska