Opinie o Carrefour Polska w Bydgoszcz Targowa 72

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Bydgoszcz Targowa 72

:<

A co sądzicie o Agencji Pracy InterKadra? Dwa miesiące temu pracowałam w Carrefour przez tą Agencje i była bardzo niezadowolona, przede wszystkim wynagrodzeniem jeśli można było ogóle tak to nazwać pracowałam na zlecenie i płacili mi marne grosze . Co sądzicie o koordynatorce z Interkadry?

brudny chary

Tomasz Kurzydłowski - 2012-01-29 17:37:27 Szanowni Państwo Nie miałem okazji się z Państwem pożegnać, lecz to czynie dziś za pomocą forum. Życzę Państwu w Nowym Roku 2012 samych sukcesów zawodowych, a także żebyście szanowali się wzajemnie. Szacunek i wzajemne relacje są powodzeniem w tych niełatwych czasach. Z wyrazami szacunku (usunięte przez administratora) taki kierownik ktory winien swiecic przykladem sam nie szanuje swoich pracownikow, wiec o czym tu mowa?? WSZYSTKO IDZIE OD GORY; najpierw kierownictwo niech sie poprawi, albo z glowa wybierac ludzi na stanowiska

Tomasz Kurzydłowski

Szanowni Państwo Nie miałem okazji się z Państwem pożegnać, lecz to czynie dziś za pomocą forum. Życzę Państwu w Nowym Roku 2012 samych sukcesów zawodowych, a także żebyście szanowali się wzajemnie. Szacunek i wzajemne relacje są powodzeniem w tych niełatwych czasach. Z wyrazami szacunku Tomasz Kurzydłowski

Miki forever

...... - 2012-01-21 20:29:20 Niedawno przechodziłem koło txt i zobaczyłem nowe twarze ciekawe niby txt było jednym z działów co się nic nie zmieniało.A teraz? A teraz wielkie zmiany... zaczynamy od samej góry! Proces ssania cd...

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carrefour Polska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Chirurg Plastusiowy

...... - 2012-01-21 20:29:20 Niedawno przechodziłem koło txt i zobaczyłem nowe twarze ciekawe niby txt było jednym z działów co się nic nie zmieniało.A teraz? To nie nowe twarze... to tylko botox, lifting i depilacja :D

......

BO

... a i tak najbardziej (usunięte przez moderatora) mają skanerki

inowroclaw

jak masz się czepiać ina to weź się do roboty bo na twoje miejsce jest miliony chętnych(usunięte przez moderatora), a trochę dyscypliny Ci się przyda pozdrawiam

nygusy do roboty

..."tam miała mini kramik na zadupiu, a tu porządny wielkopowierzchniowy sklep"...Odezwali się Ci co nie są na zadupiu hihi, wystarczy spojrzeć na puste boxy w galerii, handlarze uciekają z "muzeum" o nazwie GLINKI. Teraz to Was ktoś nauczy porządnej roboty, koniec pierdzenia w stołek. Słuchy mnie doszły, że przez rok jak nie zacznie Carrefour robić porządnych obrotów to przerobią galerię na GARAŻAE dla mieszkańców osiedla!!!

123 to konfederacji styl

od inowrocławia to się (usunięte przez moderatora) dyrektorka pochodzi z waszego miasta:D:D

@@@

Dokładnie, tam miała mini kramik na zadupiu, a tu porządny wielkopowierzchniowy sklep, więc zasady są zupełnie inne, do wielu kwestii inaczej się pochodzi... To jedno. Ale ważniejsza jest atmosfera w pracy, gdy jest dobra, pracuje się o wiele przyjemniej i efektywniej:) Pozdrawiam:):):):):)

xXx

(usunięte przez moderatora) Inowrocław. Tam miała inny, mniejszy sklep. Musimy ją sobie wychować i przyzwyczaić do zasad panujących u nas. I tyle na ten temat.

@@@

A co wyleciał już ktoś?? Póki co nowa władza nie mówi "dzień dobry" do pracowników, wszędzie łazi, patrzy, stoi za plecami, jakby kamer nie było;) No i oczywiście wszystko się nie podoba "bo w Inowrocławiu..." n/c

X

Wspaniale Miss (usunięte przez moderatora)z Inowrocławia na salonach Glinek w Bydgoszczy Gratulacje dla rządzących. Tylko porządnych ludzi się pozbywają i ich nie doceniają.

stary

A CO TU (usunięte przez moderatora). TAK CICHO! JUŻ NIKOMU NIE CHCE SIĘ NIC MÓWIĆ,KOMENTOWAĆ!!? TYLE SIĘ ZMIENIŁO I TO NIE KONIEC,A TU CISZA... CHYBA ROZUMIEM,DLACZEGO? CHOĆ PO ŚWIĘTACH JUŻ,A NA POMORSKIEJ ŚWIĘTY NIEŚWIĘTY WSTĄPIŁ NA TRON,BY-TAK JAK W ZWYCZAJU MA ON - TĘPIĆ ŻYWYCH I UMARŁYCH! (BO CI OSTATNI NAJGROŹNIEJSI DLA NIEGO SĄ!) CHCIAŁO BY SIĘ RZEC,\\\\\\\"NIE CHCIAŁA GÓRA DO MAHOMETA...\\\\\\\". (usunięte przez moderatora)

ona

Wątpię w to, że Carrefour Glinki tak szybko upadnie, widząc ten dziki tłum pędzący po zakupy na święta, albo o 8 rano po karkówkę;P:P:P a butiki są zamykane ponieważ większości z nich skończyły się umowy wynajmu lokali, a nowe umowy zawierały wyższe ceny najmu (cóż wszystko podrożało...) ot i cała przyczyna...

wszyscywiedza

anonim - 2011-10-08 23:27:45 dlaczego zamykają w Galerii Glinki po kolei każde butiki? Likwidacja sklepu do końca roku. Proste.

dlaczego zamykają w Galerii Glinki po kolei każde butiki?

ona

Interkadra to(usunięte przez moderatora)i, którzy nie płacą!!! więc uważam, że długo nie zabawią u nas... Poza tym kasują jeszcze osoby z Jobmana więc szału nie ma.

30 WAKATÓW - RESZTA NA BRUK

Nasz kasjerki będą miały "wolne" w święta... nadchodzi interkadra. (usunięte przez moderatora)

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Carrefour Polska