Opinie o Carrefour Polska w Bydgoszcz Targowa 72

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Bydgoszcz Targowa 72

hello

czy regionalnym jest nadal (usunięte przez administratora)? slyszalem, ze cos sie zmienilo?

U

Och , co za brutalnosc... chyba musisz zmienic prace, wiesz? ta praca zle na kogos takiego jak ty, wplywa no ale jak to sie mowi: uderz w stol a nozyce sie odezwa, hi hi chyba nalezysz do towarzystwa zwyklych plotkarzy

Ü

O co chodzi ??? nie lubisz tej pracy??? Co to za podejscie?? trzeba przyjac to z pokora i siedziec cicho! O , przepraszam nie siedziec cicho, juz dawno skonczylo sie stanie i posowanie plotek, czym najczesciej trudni sie (usunięte przez administratora) na glinkach

gg586543

Zrywaj sie o 4:00 (usunięte przez administratora)po ciemku na paletach od 6:00 i lepiej siedz cicho...

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carrefour Polska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
A

te biale koszule CZYLI DAMSKIE (usunięte przez administratora) i krawaty OBSLIZGLE to do gara i podgotowac na ostrym ogniu, a na koncu sprzedac ich na trupim rynku, moze jeszcze ktos kupi MIAZGE FLAKOW

MILUTKA

Ona po prostu tak wolno pracuje-taka (usunięte przez administratora) a duża kula się powoli.

KO

Milutka - 2012-09-13 18:36:22 Hej,a kto przyzna że ten szef świeżych to niezły leser.LESER to napewno kierowniczka wedlin i serow, PANI (usunięte przez administratora)

klipek

para to jemu leci,ale uszami,jak pali fajki na palrni,no ale jemu wszystko wolno!!!

zzz

Przebudowa na glinkach. Kasa jest tylko nie dla pracowników.

xxx

Milutka - 2012-09-13 18:36:22 Hej,a kto przyzna że ten szef świeżych to niezły leser.Ale,co wy piszecie on pracuje pełną parą.

Milutka

Hej,a kto przyzna że ten szef świeżych to niezły leser.

Milutka

Co wy tu piszecie,sami weźcie się do roboty tylko potraficie obgadywać.

KK

DAJCIE MU SPOKOJ, NIECH CZYNI SWA POWINNOESC

info dla wszystkich kibiców dyr. (usunięte przez administratora).: już niedługo będzie się tłumaczyć przed sądem za zwolnienia wielu pracowników

dr

ubierz też białą koszulę ,stań przy regale i może ulżysz sobie w końcu bo nudny już jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żal mi ciebie

v

i JESZCZE JEDNO: wolami roboczymi sa napewno pracownicy,, bo kierownictwo stoi przy regalach, tylki smaruja, i kilka razy na zmianie robia sobie przerwy, porazka

v

NIE MOZNA BRONIC BIALYCH KOSZUL JESLI NIE SA W PORZADKU, JAK MOZNA WSPOLNIE PRACOWAC GDY FALSZ, OBLUDA I ZAKLAMANIE SA NA SAMO DZIEN DOBRY TYLKO IDIOTA BEDZIE UDAWAC ZE WSZYSTKO JEST OK,

ONA

I PO CO TO ZNOWU ZACZYNACIE?ZNOWU SIE ZA LBY BIERZECIE (usunięte przez administratora)NIE WSYD WAM?!MACIE NOWA DYRKE,TO SIE CIESCIE.CZASY PAPCIA CHMIELA ODESZLY,MOZNA JE TYLKO WSPOMINAC Z LEZKA W OKU.TAKI CZLOWIEK ZDARZA SIE RAZ NA TYSIACE LAT. POSLUCHAJCIE MNIE! NIE WAZNE CZY JESTES KIEROWNIKIEM CZY TYLKO PRACOWNIKIEM - WSZYSCY JESTESMY WOLAMI ROBOCZYMI,A CI NA GORZE JESZCZE DOSTAJA (usunięte przez administratora)A WSZYSTKO.NAUCZMY SIE PRACOWAC WSPOLNIE,BEZ WYZWISK I GLUPICH DASOW.NIE DAJMY SIE ZWARIOWAC TYM,KTORZY NAS NAKRECAJA.NAJLEPIEJ OMIJAJCIE TO FORUM I ZYJCIE WLASNYM ZYCIEM!

MZ

wiesz co, jestes tak samo niedorobiona jak wiekszosc bialych koszul. (usunięte przez administratora) jako jedyny stukal butami i swiecil koszula, ale przy pracy to jakos nie bylo go widac, NO WYBACZ,

g\\\\\\\\\\\\\\\'OH-A

Niedorozwinięty jakiś... albo spoza firmy. (usunięte przez administratora) pracował w firmie dłużej niż ty świadomie żyjesz dziecinko. Znakomity przykład \\\\\\\"białych koszul\\\\\\\", co próbowały mieć własne zdanie i poleciały na zbity ryjek... Jeżeli jesteś z firmy, to MUSISZ wiedzieć, że TOP nie toleruje WŁASNEGO ZDANIA u nikogo - zwłaszcza u kadry z dyrektorami włącznie. O wszystkim zawsze zadecyduje jakiś deb...l z centrali, który sklepy i ludzi widzi w formie tabelek i wykresów... i koniec dyskusji.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Carrefour Polska